Coronavirus در معرض غرب ضعیف ترین لینک

جهانی ایتالیا بسیج پس از ضربه سخت با این بیماری همه گیر. اما از آن است که از جنگل. برگامو گورستان کا

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399
برگامو گورستان کارگر در ماه آوریل (Alex Majoli / مگنوم)

در اروپا و ایتالیا بود که در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر به دلیل آن بود که ضربه اول است. بیمارستان ها با بیماران; یکی از روزنامه های محلی بود غرق اعلامیه که از آن منتشر شده تنها تصویر بند انگشتی-اندازه آنهایی که. کل کشور موضوع را به اژدهایی محدودیت دقیقترین در غرب است.

هنوز هم ایتالیا بسیج: عفونت در حال حاضر تحت کنترل یک تماس-سیستم ردیابی است که در محل و اقتصاد و مرز بازگشایی اگر چه نه به بازدید کنندگان از ایالات متحده است. توریستی وابسته به شهرستانها مانند رم, فلورانس و ونیز هنوز هم رنج می برند اما میلان اقتصادی کشور موتور است که به آرامی در حال بازگشت به زندگی است.

ایتالیا نه از جنگل ، این سومین اقتصاد بزرگ در اتحادیه اروپا پس از آلمان و فرانسه و دوم بالاترین بدهی های عمومی به عنوان یک درصد از اقتصاد پس از یونان. آن است که رهبری ضعیف ائتلاف دولت است. طبقه متوسط آن است و مبارزه آن تحرک اجتماعی رو به کاهش و فقر در حال افزایش است. آن تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود به کاهش حدود 11 درصد در این سال است. وزیر کشور اخیرا هشدار داد ممکن است ناآرامی های اجتماعی در این پاییز اگر کسب و کار موفق و اخراج کارگران است. در این میان جرم و جنایت سازمان یافته است که آماده برای انتخاب کنید تا برخی از شل با ارائه وام و ربا خوار در نرخ. جمعیت آن رو به کاهش است—کشور ثبت مرگ و میر بیشتر از تولد در حالی که این درصد از شهروندان مهاجرت افزایش 16 درصد از 2018 2019 حتی قبل از همه گیر رسید. آن را در میان پایین ترین زن-سطح اشتغال در اتحادیه اروپا. ایمان خود در اتحادیه اروپا پروژه ضعیف و جناح راست پوپولیستی حزب مخالف که منجر به در نظر سنجی در دست بررسی است و برای معاملات غیر قانونی با روسیه است.

Coronavirus است قطعا تایید ایتالیا را به عنوان ضعیف ترین حلقه در غرب—بزرگترین کشور قابل توجه اقتصادی و بی ثباتی سیاسی; پروکسی میدان جنگ در غرب اروپا بین آمریکا و روسیه نفوذ و جدی ترین تهدید برای آینده زنده ماندن از اتحادیه اروپا است. "ایتالیا" مرد بیمار اروپا" را به عنوان مارک لازار سیاسی-استاد علوم در دانشگاه پلیتکنیک پاریس و دانشگاه لاگوس در رم قرار داده و آن را به من.

این مشکل برای اروپا و جهان است که ایتالیا را بیماری می تواند مسری است. بسیار شبیه به کروناویروس خود هیچ داخلی پاسخ خواهد بود واقعا کافی خود را به آدرس چیزی است که بیمار کشور است. این ویروس در معرض متمایز عدم همکاری های بین المللی و هماهنگی و که بیش از حد منجر به چرا ایتالیا در معرض خطر است. تنش اجرای هر دو روش: نه تنها ایتالیا با مبارزات خود بوده ضعیف برای اروپا اما اتحادیه اروپا سیاسی اختلال را افزایش می دهد چالش برای کشور است. نشانه های اولیه برای ایتالیا خوب نیست.

Covid-19 واحد در Brescia در ماه مارس (لورنزو Meloni / مگنوم)

تا به حال ایتالیا موفق به COVID-19 بحران به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند. در طول مستند, ترس از مرگ, منجر به انسجام اجتماعی قوی و ایمان در موسسات. سقوط بخش گردشگری و صنایع دیگر خواهد شد که عواقب وخیم اما این کشور دارای قوی غرایز بقا. نود درصد از کسب و کارهای کمتر از 90 کارکنان و ایتالیا کوچک و متوسط اندازه کسب و کار بسیاری از آنها متعلق به خانواده هستند استادانه و قابل انعطاف ستون فقرات کشور است. ایتالیا قوی تر شبکه امنیت اجتماعی قطعا از ایالات متحده, و همچنین, به عنوان عمیق ذخایر پس انداز خصوصی. ایتالیایی—بر خلاف شهروندان فرانسوی—تمایل به بیش از حد انتظار از دولت و موفق به پیدا کردن کار خلاق افزودنیها بدون بالا به پایین راه حل.

"هر بار که ما فکر می کنیم که این کشور مرده بود و یا در هر صورت در آستانه فاجعه—مانند پس از جنگ جهانی دوم در طول اعتصاب از سال 1970 سال از چپ و جناح راست تروریسم ... کشور همواره نشان داده باور نکردنی ظرفیت برای احیای" لازار به من گفت. "وجود دارد یک نابغه ایتالیایی یک نوآوری, ایتالیایی, خلاقیت," او گفت:. "این چیزی است که تاریخ به ما می آموزد."

اما در حال حاضر می آید بخش سخت تر. همان کیفیت که ایتالیا خیلی خوب در مدیریت شرایط اضطراری هستند چه می تواند نگه دارید و آن را به عقب.

برای هفته اروپا بحث اندازه و ترکیب عضو بازیابی صندوق است که آنها در حال حاضر توافق خواهد شد و در مجموع 750 میلیارد یورو یا دلار 850 میلیارد دلار لازم برای دفع مجموع فروپاشی اقتصادی میان قاره ضعیف ترین اقتصادهای—ایتالیا رئیس در میان آنها است. این مبلغ بسیار زیاد است اما جزئیات بسیار مهم هستند باز کردن درب به آنچه شناخته شده به عنوان mutualization از بدهی به طور موثر به تساوی کشورهای عضو اتحادیه اروپا به هم نزدیک ساخت آنها به طور مشترک موضوع وام.

اروپا در حال حاضر می ایستد متهم اجازه ایتالیا را در آن لحظه از بزرگترین نیاز—زمانی که بیمارستان بودند غرق شده و رم خواسته برای تامین و کمک کشورهای اروپایی در ابتدا نگاه راه دیگر قبل از اینکه در نهایت ارائه پشتیبانی. که ممکن است در حال حاضر شده است خیلی دیر رنگ آمیزی ایتالیایی' نمایش ها از همسایگان خود است. با اعطای بسته کمک مالی اتحادیه اروپا شد دوباره تقسیم شده است. هلند, دانمارک, سوئد و فنلاند شده بود با احتیاط از تایید طرح از یک تاریخی عدم تمایل به ارسال پول به آنچه آنها را به عنوان بی بند و بار کشورهای جنوب. (هرگز از ذهن است که ایتالیا را نمی کند این ویروس بر خود و این که کشورهای منطقه یورو در حال عمیقا به هم پیوسته.)

در ایتالیا بیش از حد وجود دارد شدید سیاسی بحث در مورد بودجه. این کشور در ائتلاف دولت حمایتی از این طرح اما جناح راست اپوزیسیون لیگ شده است بحرانی گفت: حمایت خواهد آمد با بیش از حد بسیاری از رشته های متصل.

در عین حال فراتر از سیاسی مناقشات سیاسی چه در رم و یا دیگر پایتخت های اروپایی, دروغ یک چالش بیشتر: برای استفاده موثر از بودجه اتحادیه اروپا, ایتالیا, نیاز چشم انداز سیاسی چیزی است که آن را فوق العاده فاقد دهه. پس از معرفی یورو در سال 2002 سیلویو برلوسکونی تحت سلطه سیاسی و چشم انداز. نخست وزیر سابق را به کیش شخصیت و جنسیت, رسوایی جنسی در مرکز مرحله رقبای متحد شدند و تنها در مخالفت با او و ایتالیا سال های از دست رفته به سوء مدیریت اقتصاد آن است. برلوسکونی چپ قدرت در اوج بحران بدهی اروپا در سال 2011 اما اقتصاد این کشور هرگز به طور کامل بهبود یافتند.

این طرح اتحادیه اروپا توصیه می کند که کشور صرف سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های بلند مدت مانند فناوری های سبز و زیرساخت های دیجیتال که در مناطق ایتالیا نشدم. شمار این پرسش دشوار است. آیا در حال حاضر تبدیل شدن به آینده ؟ هنگامی که شما به بسیج برای خاموش کردن آتش مانند coronavirus چگونه شما شروع به بازسازی? "اگر آینده نمی, همان, گذشته, چگونه می توانیم زندگی می کنند اگر ما تنها وجود دارد در حال حاضر بدون برنامه ریزی, امید یا تخیل ؟" مقاله نویس Ezio مائورو اخیرا نوشت: در La Repubblica, مرکز-چپ روزانه. کاهش طبقه متوسط و شبکه های محلی مورد علاقه گروه مائورو ادامه داد: "می توانید به راحتی به دام ضعف رهبری سیاسی به آرام آنها را به جای تبیین یک برنامه برای تبدیل کشور است."

ایتالیا بزرگترین احزاب سیاسی هستند و بیشتر و بیشتر قطع اروپایی از جریان اصلی با هیچ یک ارائه یک چشم انداز گسترده از آنچه مدرن ایتالیا می تواند مانند نگاه. حاکم جنبش پنج ستاره یک متناقض مجموعه محیط زیست و راست و جناح چپ سیاست های, بزرگترین حزب در پارلمان اما آن مسیرهای پیاده روی در پای صندوقهای رای است. شریک ائتلافی خود مرکز-چپ حزب دموکرات شده است تاسیسات آب برای سال ها و بر خلاف دیگر پیری حرکات مانند کسانی که در فرانسه فاقد پاکسازی-مانند شکل که می توانید دوباره آن. نه به عنوان محبوب لیگ به رهبری ماتئو Salvini که زده یک ناسیونالیست ضد مهاجر پیام و زرنگ و دانا استفاده از رسانه های اجتماعی به بالای پای صندوقهای رای است.

کولوسئوم در ماه مارس (لورنزو Meloni / مگنوم)

"من استفاده می شود به می گویند که ایتالیا عالی بود آزمایشگاه سیاسی ایده های 'Silicon Valley' از پوپولیسم و که وجود دارد درس به یادگیری از ایتالیا است که می تواند گسترش" گیولیانو دا آمپولی یک مغبون مشاور سابق ایتالیایی ماتئو رنتسی نخست وزیر به من گفت. "در حال حاضر این دیگر یک آزمایشگاه; آن را به یک توپ سست."

به مسائل بدتر ایتالیایی پشتیبانی در حال کاهش است و نه فقط برای اتحادیه اروپا اما احتمالا برای دموکراسی خود: یک نظرسنجی در La Repubblica در بر داشت ممکن است که 34 درصد از ایتالیایی ها بر این باور تعلیق دموکراسی قابل قبول بود در صورت بهداشت عمومی بحران. با همه گیر وجود دارد یک عنصر غیر قابل پیش بینی رایگان-شناور خشم است که گرایش به سمت anti-سیاسی شدند. در هفته های اخیر یک گروه نئونازی موسوم به "نارنجی جلیقه" پس از فرانسه زرد "جلیقه" ضد دولتی جنبش اعتراضی گرفته است به piazzas با ترکیبی از ضد vax و ضد استقرار خشم. در ضمن مردمی جناح چپ جنبش به نام ساردین که بزرگ برگزار شد تظاهرات در سراسر ایتالیا در ماه دسامبر و ژانویه به عقب هل دادن جناح راست پوپولیستی جزر و مد تا حد زیادی کمرنگ دور با همه گیر حتی اگر احساسات پشت آن نیست.

همه از این منجر به "توپ سست" با کیفیت که دا آمپولی شرح داده شده است. لازار و دیگران صحبت من با دیدن بدترین سناریو به عنوان یک دولت سقوط است که به ارمغان می آورد Salvini به قدرت است. (لازار گفت: نبود بهترین سناریو اما "کمتر بدتر" یکی خواهد بود اگر ایتالیا می تواند مدیریت اتحادیه اروپا بهبود بودجه با دولت وحدت ملی. "اما آن را سخت برای دیدن این اتفاق می افتد," او اضافه شده است.) سناریوی محتمل تر ممکن است آهسته کاهش از دولت مشروعیت که برخی از سیاستمداران را "به عنوان یک فرصت برای زدن کارت" ریکاردو Alcaro پژوهش هماهنگ کننده در Istituto Affari Internazionali یک رم-بر اساس اتاق فکر به من گفت. که ایجاد یک "جدید توزیع قدرت و شایستگی ها و نوشته ها"—است که کنترل بیش از وزارتخانه ها که کنترل بر توزیع پول است. سیاسی بقا از طریق به نفع تجارت است.

بیست سال پیش در ایتالیا تا به حال پنج نفر از 20 ثروتمندترین شهرهای اروپا از نظر تولید ناخالص داخلی سرانه; امروز آن را تنها یک میلان. پس از جنگ جهانی دوم ایتالیا پدید آمده از فاشیسم و دموکراسی و سپس یک عضو موسس یورو. امروز از آن باقی مانده است هر دو یک ستون از پروژه اروپایی و bellwether از فقدان ایمان در این پروژه است.

یک دهه پیش زمانی که من زندگی می کردند, در, رم, من به تماشای ایتالیا جلو و از طریق بحران بدهی به لطف یک سری از wildly محبوب تکنوکرات و نیمه تکنوکرات دولت که به معرفی اقدامات ریاضت است که پس از آن دولت undid. امروز به عنوان همه گیر تحت فشار قرار دادند تا ایتالیا به بزرگترین بحران پس از جنگ جهانی دوم کسانی که با چشم انداز سیاسی ندارد و قدرت سیاسی و کسانی که با قدرت سیاسی و عدم دید.

و در عین حال ایتالیا با مشکلات متوقف نمی در مرز. Giovanna De Maio, یک همکار مدعو در موسسه بروکینگز و خلاصه آن را. "اگر ایتالیا نتواند" او به من گفت:"اروپا با شکست مواجه شد."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن