Coronavirus همه گیر به شدت سیستمیک اقتصادی نژادپرستی علیه سیاه آمریکایی

نیویورکی ها در خط صبر کنید در یک بانک مواد غذایی در طول coronavirus همه گیر است که برجسته نژادی شکاف ثروت سوخت

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
People wait in a distanced line.
نیویورکی ها در خط صبر کنید در یک بانک مواد غذایی در طول coronavirus همه گیر است که برجسته نژادی شکاف ثروت سوخت توسط دهه نابرابر درمان است.عکس توسط Scott Heins / گتی

آخرین روز که نیکول اسمیت مشغول به کار در او دوازده-دلار-ساعت کار به عنوان یک بعد از مدرسه با معلم در سمیرنا گرجستان شد مارس 13th. یک ماه بعد شوهرش رخی بود furloughed از شغل خود نصب سخت افزار و نرم افزار به صورت I. T. company. برای سه ماه رخی تا به حال هیچ چک, اما این هفته شرکت او خواسته او را به بازگشت به کار. نیکول نمی دانم اگر او تا به حال بازگشت به کار خود را. با کمی پس انداز این آفریقایی-آمریکایی زن و شوهر تلاش کرده است به ماندن در حال حاضر در اجاره خود را و اجتناب از نیاز خود را از ده ساله, Dodge Charger repossessed. اسمیت صرف ساعت در تلفن گرفتن سرمایه یکی به قبول او پرداخت خودرو دو هفته دیر اگر چه او مخالف و بیش از آنچه که آن را به خانواده اش نمره های اعتباری. "این بود تمام معرض دلسردکننده" او به من گفت.

اسمیت که پنجاه سال گفت که او و شوهرش را دریافت نکرده اند دولت فدرال وعده داده شده دوازده صد دلار به ازای هر فرد محرک چک کنید و نه پنج صد دلار چک را برای او شانزده ساله دختر Kayla. آن را در زمان اسمیت دو ماه شروع به دریافت مزایای بیکاری از دولت صرف یک صد و سی و پنج دلار در هفته است. شوهرش دریافت سه صد دلار در هفته در مزایای بیکاری کمتر از نیمی از نمونه پرداخت. از Reggie و Kayla هر دو آسم ساخت آنها را در معرض COVID-19. در علاوه بر این به نگرانی در مورد سلامت خود اسمیت نیز متزلزل قتل Ahmaud Arbery در جنوب شرقی گرجستان در ماه مارس—او پیوست مارس برای عدالت از طرف او.

چه نگه داشته است خانواده بالای آب است و شش صد دلار در هفته بیکاری مکمل گذشت این بهار توسط کنگره است. حتی با این که اسمیت گفت: "ما شده است بازی گرفتن تا در مهم ترین اسکناس." برای ماه او ابراز ترس است که او و همسرش می افتد به طور دائم پشت از نظر مالی اگر کنگره یا موفق به تمدید و یا کاهش بیکاری و مکمل های غذایی است که به پایان می رسد فردا. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد برش پرداخت به دو هزار دلار در هفته است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس برجسته پایدار آمریکا نژادی و نابرابری که سوخت توسط دهه نابرابر درمان نابرابر فرصت ها و موانع ساختاری مانند کار تبعیض و فقیر مدارس. سیاه پوستان آلوده شده اند با COVID-19 در سه بار نرخ سفیده و مرگ خود را با نرخ دو برابر سفید پوستان است. (همان درست است برای اسپانیایی ها.) Coronavirus نیز داشتن بسیار متفاوت تاثیر در افراد امور مالی و چشم انداز. دلایل بی شمار, سیاه آمریکاییها باید یک زمان سخت تر rebounding از لحاظ اقتصادی همه گیر, و این واقعیت که آنها شروع این دوره به مراتب پشت سر سفید پوستان در میانگین درآمد و ثروت و مالکیت نرخ تنها آن مشکل تر است. به طور متوسط, سیاه, کارگران, کسب درآمد فقط هفتاد و سه درصد از آنچه سفید و کارگران را با توجه به سیاست های اقتصادی, موسسه مترقی فکر می کنم تانک نیز یافت می شود که فارغ التحصیلان دانشگاه کسب 22.5 درصد کمتر از سفید فارغ التحصیلان دانشگاه. متوسط درآمد خانوار برای خانوارهای بود هفتاد درصد بالاتر از سیاه خانوار در سال 2018, $70,642 در مقابل $41,692. به عنوان یک نتیجه از این اختلافات مردم سیاه و سفید خارج خواهد شد به طور نامتناسبی از خانه های خود یک فرایند است که انتظار می رود به سرعت بخشیدن به دنبال جولای 24th انقضای فدرال مهلت قانونی برای اخراج از ساختمان یا خانه با یک دولت حمایت وام مسکن. (توقف ممکن است تمدید شود به عنوان بخشی از آخرین اضطراری-امداد لایحه ای که به کنگره بحث.)

"وجود دارد کاهش ارزش پول از مردم سیاه و سفید تقریبا در هر دامنه در جامعه ما" Darrick Hamilton, یک استاد اقتصاد و مدیر اجرایی Kirwan موسسه برای مطالعه نژاد و قومیت در دانشگاه ایالتی اوهایو به من گفت. "وجود دارد یک اقتصادی بازگشت به هویت و هویت پایین تر بازگشت از یک هویت است."

بالاتر COVID-19 مرگ و میر در افراد سیاه و سفید است که اغلب مقصر preëxisting شرایط بهداشتی اما این تنها بخشی از داستان است. سیاه پوستان مبتلا به آسم به میزان 9.2 درصد در مقایسه با هشت درصد از سفید پوستان; 16.8 درصد از سیاه پوستان مبتلا به دیابت در مقایسه با ده درصد از سفید پوستان (Reggie اسمیت دیابت); 40.3 درصد دارای فشار خون بالا در مقایسه با 27.8 درصد از سفید پوستان است. علاوه بر این سیاه پوستان در حال شصت درصد بیشتر احتمال دارد به بیمه بهداشت و درمان آن را سخت تر برای آنها را به درمان COVID-19 و بیماری های دیگر: 12.3 درصد از سیاه پوستان در حال ایجاد در مقایسه با 7.5 درصد از سفید پوستان است.

"موضوع preëxisting شرایط نیست فقط اتفاق می افتد," همیلتون گفت. "وجود دارد یک کل اقتصاد سیاسی ساخته شده است که سیاه پوستان بیشتر در معرض خطر داشتن preëxisting شرایط است." وی با ذکر عوامل مانند عدم پوشش درمانی شرایط بد زندگی و تخریب محیط زیست. یکی دیگر از عوامل است که مردم به طور نامتناسبی زندگی در مجتمع های آپارتمانی (که در آن از آن آسان تر است برای این ویروس به گسترش) به جای خانه های تک خانواده. با توجه به مطالعه انجام شده توسط موسسه سیاست های اقتصادی, بیست و نه درصد از سیاه پوستان زندگی می کنند در ساختمان با پنج یا بیشتر واحد است که دو بار رای دادن برای سفید پوستان; پنجاه و چهار درصد از سیاه پوستان زندگی می کنند در یک واحد خانه در مقایسه با هفتاد و چهار درصد از سفید پوستان است.

علاوه بر این, یک نامتناسب درصد از مردم سیاه و سفید نگه داشتن شغل است که آنها را ضروری کارگران است. سیاه پوستان نمایندگی 11.9 درصد از کل نیروی کار اما آنها را 14.2 درصد از نیروی کار در مواد غذایی و راحتی و فروشگاه های مواد مخدر; بیست و شش درصد در حمل و نقل عمومی; 18.2 درصد در حمل و نقل انبار و سرویس ایمیل; 17.5 درصد در مراقبت های بهداشتی و 19.3 درصد در مراقبت از کودکان و خدمات اجتماعی. ضروری کارگران اغلب می گویند که آنها به اندازه کافی محافظت می شود. در مه, مایا, اسمیت, یک آفریقایی-آمریکایی صندوقدار در فروشگاه والمارت در نیواورلئان گفت: New Orleans عمومی رادیو که رئیس او اجازه نمی دهد که کارگران به پوشیدن ماسک به دلیل برخی از خریداران فکر کردم آن را به معنای کارگران آلوده شدند و جنیفر Suggs یک آفریقایی-آمریکایی خارج شده صندوقدار در کارولینای جنوبی گفت: "ما ضروری نیست. ما قربانی. من جایگزین خواهد شد اگر من بمیرم از این. من نمی باید یک ماسک و دستکش. تنها چیزی که من یک احمق جلیقه آبی." آفریقایی-آمریکایی ها نیز افزایش احتمال آلوده بودن coronavirus دلیل درصد پایین تر از آنها می توانید از خانه کار می کنند—19.7 درصد از سیاه پوستان در مقایسه با 29.9 درصد از سفید پوستان (و 16.2 درصد از اسپانیایی ها).

"در هر صورت شما از دست دادن کار خود و یا شما اقامت در یک کار که در آن شما باید بسیار بیشتر احتمال اینکه در معرض بیماری" William A. Darity جونیور یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه دوک به من گفت. "اگر سیاه مردمی تا به حال یک سطح بالاتر از ثروت آنها را به حال فرصت بیشتری برای خروج از این شغل که در آن آنها در معرض خطر است."

یک کتاب جدید "از اینجا به برابری در ایران برای آمریکایی ها در قرن بیست و یکم" که Darity با همكاري A. کیرستن مولن جزئیات نژادی و نابرابری در ثروت و علل آن. نویسندگان این مقاله نوشت که در حالی که مردم سیاه را تا سیزده درصد از جمعیت آمریکا, آنها خود را فقط 2.5 درصد از ثروت است. متوسط ثروت سفید خانواده بود $171,000 در سال 2016 ده بار که از خانواده. Darity و مولن به من گفت که متوسط ارزش خالص برای خانواده ها است $933,000 اما برای خانواده ها این است که فقط $138,000. سر سیاه و سفید از خانواده ها با مدرک دانشگاهی آنها اشاره کرده اند دو سوم متوسط ارزش خالص سفید سر از خانواده ها که هرگز به پایان رسید ،

در کتاب خود Darity و مولن ویژگی گسترده اختلاف در ثروت به میراث برده داری و به هزاران نژادی و بی عدالتی پس از لغو شروع با دولت فدرال شکست را خوب در وعده خود را به رهایی بردگان چهل هکتار از زمین. در همین حال ایالات متحده به تصویب قریب به اتفاق برنامه های اقتصادی که به کمک سفیده مانند حیاط عمل 1862 که به یک صد و شصت هکتار به یک میلیون و نیم خانواده, اکثریت قریب به اتفاق آن ، این ارائه شده دارایی است که این خانواده ها دست به دست به نسل های پی در پی. Darity و مولن استدلال می کنند که عدم توزیع چهل هکتار به بردگان سابق فوق العاده ای بود ضربه در برگزاری تجمع ثروت سیاه و سفید; لینکلن طرح را تایید و ژنرال ویلیام شرمن Tecumseh اعلام کرده بود اما لینکلن جانشین اندرو جانسون, لغو آن است. "که لانه تخم مرغ" مولن به من گفت. "تا به حال کسانی که سیاه مردمی قادر به توسعه است که زمین شاید به اهرم آن را به سرمایه گذاری های دیگر است که می تواند آنها را منتقل intergenerationally [آن] به احتمال زیاد می تواند تغییر حال. اما آنها نمی باید یک فرصت برای انجام این کار است."

Darity و مولن استناد عوامل دیگر که باید دستکاری سیاه و توانایی مردم را برای تولید ثروت در این قرن و نیم پس از لغو, از جمله Jim Crow قوانین; جداسازی; redlining ساخته شده است که آن را به مراتب سخت تر برای مردم را به خرید خانه; نسخه اصلی از امنیت اجتماعی و عادلانه استانداردهای کار عمل می کند که از سمت چپ کشاورزی داخلی و کارگران و سرکوب خشونت آمیز از موفقیت اقتصادی از مجازات از تجار و بازرگانان به تولسا کشتار از سال 1921 که به تخریب یکی از کشور مرفه ترین جوامع سیاه.

به عنوان یک نتیجه از این تاریخی اختلاف در ثروت و سفید مردم هنگام مواجهه با کروناویروس ناشی از اخراج هستند کمتر احتمال دارد به سقوط خود را در, اجاره, وام خودرو یا وام مسکن. "در این بیماری همه گیر, اگر شما کسی نیست که ثروت و یا پس انداز به عقب نشینی در آن حتی نمی باید بود غیر منتظره هزینه فقط با پرداخت هزینه های اولیه خود را خواهد بود به خصوص به چالش کشیدن" والری ویلسون مدیر موسسه سیاست اقتصادی برنامه بر نژاد و قومیت و اقتصاد گفت. "آیا من باید پول به کار دندانپزشکی انجام شود یا ماشین من ثابت است ؟ من قادر به ماندن در خانه من ؟ من قادر به تغذیه بچه ها ؟ شما باید تمام این ثانویه ضرر و زیان که به دنبال از دست دادن یک کار."

مطالعات مختلف نشان می دهد که به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر اقتصادی تنش ها و گونه های سیاه مردم خارج خواهد شد نامتناسب. های اخیر, شهری, موسسه تجزیه و تحلیل داده های سرشماری یافت که چهل و چهار درصد از مستاجرها و چهل و هشت درصد از لاتین مستاجرها گفت: آنها تا به حال بدون اعتماد به نفس و یا فقط کمی اعتماد به نفس است که آنها خواهد بود قادر به پرداخت اجاره خود را در ماه آینده و یا که آنها به احتمال زیاد به پرداخت دیر است. تنها بیست و سه درصد از سفید مستاجرها گزارش احساس به همان شیوه. با توجه به اخراج آزمایشگاه پژوهشی گروه بیش از چهارده صد اخراج موارد ثبت شده در ماه ژوئن در میلواکی پس از یک ایالت اخراج و تعلیق برداشته شد با حدود دو سوم از آنها در عمدتا سیاه و سفید محله. به مراتب بالاتر درصد از سیاه پوستان هستند مستاجرها ساخت آنها را بیشتر در معرض خطر اخراج (و undercutting توانایی خود را برای ایجاد عدالت و ثروت). های مختلف شهری موسسه مطالعه نشان داد که نرخ مالکیت خانه بود 41.8 درصد در سال 2017, در مقایسه با 71.9 درصد رای برای سفید پوستان است. که شکاف است که بزرگترین آن شده است در پنجاه سال است و حتی گسترده تر از آن بود که تبعیض نژادی علیه سیاه homebuyers هنوز هم قانونی است.

نیکول اسمیت به من گفت که او و همسرش "شده است آپارتمان-ساکنان برای بسیاری از ما زندگی می کند. من می دانم که من هرگز با آن راحت." شوهرش رخی مبارزه در صحرا طوفان و او اشاره کرد که بسیاری از سربازان خدمت کرده در کنار قادر به خرید خانه زمانی که آنها بازگشت به ایالات متحده—اما رخی نمی تواند به دلیل فقدان ثروت و متوسط نمره های اعتباری.

یک روند است که در طولانی مدت مشکل دانش آموزان در امریکا بازار کار است که نرخ بیکاری است و در دهه های اخیر تقریبا دو برابر شده است که از سفیده آیا اقتصاد ضعیف است یا قوی. این گذشته فوریه قبل از همه گیر ضربه با تمام قدرت در این کشور نرخ بیکاری در نزدیکی پایین ترین نقطه آن در پنجاه سال با نرخ بیکاری در 5.8 درصد و این نرخ در 3.1 درصد است. نابرابری مانند این که سوخت این تصور که سیاه پوستان به عنوان یک گروه "آخرین استخدام و اخراج شدند."

در ماه مارس زمانی که خیلی از کشور رفت و به مستند, تنظیم خاموش فوق العاده سنبله در اخراج چیزی غیر عادی اتفاق افتاده است. سفید پوستان اسپانیایی و آسیایی-آمریکایی ها گذاشته شد خاموش در سراسر هیئت مدیره در هتل ها, رستوران ها, فرودگاه, سالن مو و جاهای دیگر. سفید و نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.2 درصد در ماه آوریل در حالی که سیاه و سفید رای شروع به پریدن کرد به 16.7 درصد به این معنی است که نرخ بیکاری کاهش یافت و به 1.2 برابر رای برای سفید پوستان است. (به اسپانیایی, نرخ بیکاری افزایش یافت و به 18.9 درصد در ماه آوریل تا از 4.4 درصد در ماه فوریه.)

همیلتون گفت که تازه ترین گزارش اشتغال ماهانه از اداره آمار نیروی کار نشان داد نسبت بین سیاه و سفید بیکاری رگرسیون نسبت به آن تاسف هنجار—سفید پوستان هستند که rehired در یک نرخ بالاتر از سیاه پوستان است. اگر چه اخراج ضربه تمام گروه های سیاه و سفید خانواده ها رنج می برد بیشتر به چند دلیل. درصد بالاتری از خانواده ها باید فقط یک نان آور: 50.1 درصد در مقابل 39.9 درصد برای خانوار. زنان سه برابر بیشتر احتمال دارد به سر تک خانوار در مقایسه با سفید پوستان و بسته شدن مدارس در بهار از آن ساخته شده به خصوص برای آنها را به نگه داشتن شغل خود و احتمال که برخی از مدارس نمی بازگشایی در پاییز به این معنی است که بسیاری را به مبارزه برای بازگشت به کار. "اولیه کار شوک مرکب بسته مدارس" ویلیام Spriggs استاد اقتصاد در دانشگاه هاوارد به من گفت. "بسیاری از زنان به خانه می آیند بدون شغل و بچه ها نشسته بودند و بنابراین وجود دارد هیچ راهی برای بازگشت به کار از آنجا که بچه ها نمی توانند به مدرسه بروند."

به دلیل رکود اقتصادی بسیاری از ایالت ها و شهرهای تضعیف شدید بودجه بحران و بسیاری از فرمانداران و شهرداران در حال هشدار شدید اخراج و کاهش اگر دولت فدرال تایید نیست کمک پول است. این اخراج می تواند ضربه سیاه مردم در سخت ترین, چرا که چهل و هشت درصد از زنان کارگر و بیست و یک درصد از سیاه نر کارگران شاغل در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, خدمات و یا مدیریت دولتی—با بسیاری از کسانی که شغل در دولت های ایالتی و محلی. همه گیر رکود اقتصادی نیز نامتناسب صدمه سیاه متعلق به کسب و کار. بیش از چهل درصد از صاحبان کسب و کار گفت که آنها تا به حال کار متوقف شد در ماه آوریل در حالی که هفده درصد از سفید کوچک-صاحبان کسب و کار گفت: همان چیزی که با توجه به تجزیه و تحلیل اطلاعات دولت توسط رابرت Fairlie, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز. بسیاری از سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک هستند که یک زمان سخت در حال حرکت عملیات خود را آنلاین و در سخت-آمار صنایع مانند رستوران ها یک ظاهر طراحی شده مو و خرده فروشی. علاوه بر این بسیاری از سیاه صاحبان کسب و کار شکایت کرده است که آنها را فشرده اضطراری فدرال برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک (شناخته شده به عنوان چک Protection Program) چرا که بسیاری از وام های توزیع شده توسط بانک های تجاری که عمدتا با سفید متعلق به کسب و کار.

مگر اینکه فدرال و دولت های ایالتی را پررنگ مراحل افزایش, اقتصادی, چشم انداز, سیاه, آمریکایی, آنها, و یک بار دیگر خواهد بود سمت چپ پشت به ملت حاصل از این بیماری همه گیر. در طول مبارزات انتخاباتی 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کرد برای حمایت از درخواست "چه جهنم شما را مجبور به از دست دادن؟"—اشاره به شکست های گذشته دولت به طور قابل توجهی باریک اقتصادی تفاوت بین سفید پوستان و سیاه پوستان است. اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها به دنبال کشتن قانون مراقبت مقرون به صرفه یک حرکت است که انکار می کند پوشش بهداشت و درمان برای بسیاری از مردم سیاه و سفید. آن ساخته شده است آن را سخت تر برای مردم را به واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر یک حرکت است که صدمه دیده است بسیاری از خانواده ها از رنگ. آن را پیشنهاد کرده است ضعف قوانین است که محدود کردن بانک ها که موضوع مسکن وام مسکن از تبعیض علیه اقلیت ها—یک تغییر است که حتی بسیاری از بانک ها مخالفت می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هیچ کاری برای افزایش حداقل دستمزد که به طور نامتناسبی کمک به کارگران از رنگ کمک کرده است افزایش نژادی شکاف ثروت به طور قابل توجهی کاهش مالیات بر ثروتمندترین آمریکایی ها که عمدتا سفید.

جو بایدن امیدوار کننده است یک سری از مراحل است که او ادعا میکند را بلند سیاه و سفید آمریکایی ها از لحاظ اقتصادی. در یک سخنرانی در روز سه شنبه در ویلمینگتون او قول داد به آدرس ساختاری اقتصادی نژادپرستی به عنوان بخشی از طرح خود برای بازسازی اقتصاد ایالات متحده پس از همه گیر. "ساخت پشت بهتر طرح مقابله با نژادپرستی نظاممند و پیشبرد نژادی سهام در اقتصاد ما می شود." "جسورانه و عملی طرح که رفتن برای کمک به ایجاد یک قوی تر و بیشتر فقط و اقتصاد پایدار برای همه. همه این زمان گنجانده شده است." گفت: پانزده هزار دلار اعتبار مالیاتی برای اولین بار homebuyers به افزایش خانه-مالکیت نرخ برای اقلیت. او همچنین پیشنهاد یک کسب و کار کوچک فرصت صندوق به کانال تامین مالی بیشتر به "سیاه و قهوه ای و کسب و کارهای کوچک."

بایدن همچنین با تمجید از توصیه های مشترک نیروی کار است که او تشکیل شده با برنی ساندرز که برخی از آنها با الهام از طرح های پیشرو سیاه اقتصاددانان. بایدن تایید کرده است, پانزده دلار فدرال حداقل دستمزد و در یک حرکت به کالج را به قابل دسترس بیشتر و کمک به دانشجویان برای جلوگیری از گردآوری بزرگ بدهی او پیشنهاد ساخت دانشگاه های دولتی شهریه-رایگان برای همه خانواده های ساخت کمتر از یک صد و بیست و پنج هزار دلار در سال است.

هشتاد و پنج درصد از فارغ التحصیلان کالج بدهی در مقایسه با شصت و نه درصد از سفید پوستان است. بایدن همچنین وعده داده شده را به کالج رایگان و حداکثر پل گرانت. او تایید کرده است, زیرساخت های طرح که ایجاد صدها هزار شغل طبقه متوسط برای ساخت بزرگراه ها, پل ها و راه آهن و تمیز-پروژه های انرژی—همه را با یک چشم به ترویج نژادی سهام و سرمایه گذاری در "طول تاریخ جوامع به حاشیه رانده شده."

در میان ایده های خود را برای ساخت و ساز سیاه و ثروت بایدن-ساندرز نیروی کار برجسته کودک اوراق قرضه که Darrick همیلتون عضو شده و پشتیبانی. این اوراق قرضه خواهد بود فردی تراست که دولت فدرال مجموعه پس از تولد کودک و موفق تا زمانی که کودک می شود یک فرد بالغ جوان. یک مقدار از "دانه سرمایه" خواهد بود افزود: هر سال بسته به ثروت خانواده—شاید یک یا دو هزار دلار در سال برای یک کودک فقیر یا فقط بیست و پنج دلار برای یک کودک از یک خانواده ثروتمند. برای یک کودک از یکی از فقیرترین خانواده همیلتون گفت: میزان سرمایه گذاری ممکن است رسیدن به شصت هزار دلار در آن زمان کودک می رسد بزرگسالی با میانگین حساب دریافت بیست و پنج هزار دلار است. این پول می تواند کمک به پرداخت برای کالج, شروع یک کسب و کار و یا پرداخت در یک خانه.

بایدن گرفته است تنها نیم گام به سمت مشاغل فدرال تضمین است که یک پیشنهاد است که هر دو همیلتون و Darity haved حمایت. آنها استدلال می کنند که یکی از قدرتمند ترین اهرم برای بلند کردن پرداخت برای کسانی که در پایین برای به حداقل رساندن نرخ بیکاری وجود دارد و نه بیشتر یقین راه برای انجام این کار از فراهم کردن یک شغل برای هر کسی که می خواهد.

Eleanore فرناندز که زندگی در میلپیتاس کالیفرنیا درست در شمال سان خوزه گفت که او آرزو وجود دارد برخی از نوع از مشاغل فدرال برنامه برای خودش و شوهرش. در مارس 20, او موفق به دریافت یک دائم اخراج متوجه از کار خود را به عنوان یک دستیار اجرایی در دره سیلیکون شرکت غذا. شوهر او که سیاه دیده می شود کار خود را خشک; او پیمانکار مستقل است که آیا اثر سمعی و بصری برای کنفرانس های میزبانی شده توسط شرکت های فن آوری. زن و شوهر باید دوازده سال.

از آن زمان دو سال برای فرناندز را بیمه بیکاری از طریق آمده و در آن زمان خانواده اش تلاش—اجاره بها را دو هزار و هشت صد دلار در ماه است. "ما می خوردند بسیاری از رامش و سوسیس و ماکارونی" او به من گفت. هنگامی که مزایای بیکاری و شش صد دلار هفتگی مکمل در نهایت وارد آن ساخته شده تفاوت زیادی—او حتی قادر به صرفه جویی در برخی از پول—اما او نگران است که کنگره و رئیس جمهور تهمت نمی خواهد تمدید پرداخت. "این مهم است. این کمک می کند تا من پرداخت صورتحساب به طور منظم," فرناندز به من گفت. "این است که گران قیمت در منطقه خلیج و با من و شوهرم که هر دو کار می کنند . . . آن چیزی است که ما را نگه می دارد تا در شب." او گفت که بسیاری از مردم در سه-صد-واحد مجتمع آپارتمانی نقل مکان کرد در هفته های اخیر به دلیل آنها نمی تواند پرداخت اجاره.

فرناندز که چهل و هشت گفت که او نماز می خواند برای او شرکت را به استخدام خود بازگشت—"من کمی امیدوار, اما هیچ تضمینی وجود ندارد." او در مصاحبه های متعدد دیگر مشاغل بدون موفقیت, اما او همچنین نگران است که اگر او می کند پیدا کردن یک شغل او نمی تواند خانه را برای نظارت بر دختر او هنگامی که مدارس شروع آموزش از راه دور در پاییز. همانطور که برای شوهرش (که خواسته است که نام خود را استفاده نمی شود) چشم انداز خود را در زمینه تلخ است چرا که این بیماری همه گیر است پایان دادن به فرد در همایش, حداقل برای آینده نزدیک. او همچنین نقش گیتار باس در موسیقی جاز گروههای اما گروه در حال انتظار برای کتاب بسیاری از مباحث با توجه به بهداشت عمومی محدودیت. "این همیشه یک بیت از یک مبارزه یک خانواده رنگ و چند نژادی," فرناندز گفت. "ما احساس می کنیم ما را مشروط به همیشه پشت ما." او گفت که شوهر او اغلب می پرسد او را به رفتن به اداره پست برای او چرا که او می گوید که او نمی شود دریافت خدمات بهتر.

نه او و نه همسرش که فرزند از هفت فرزند به ارث برده است هر ثروت برای کمک به کوسن آنها در طول بیماری همه گیر. هر دو از پدران خود تا به حال استخدام در نیروی دریایی است. مادر او کمک کرد تا اجرای یک مرکز مراقبت از کودکان در پادگان; مادر خود را مشغول به کار به عنوان یک پرستار است. "این سخت است برای ایجاد ثروت زمانی که نسل قبل از ما داده نشده فرصت" فرناندز گفت. "ما اساسا در خود ما است. من فقط صحبت به صاحبخانه من در مورد پرداخت در اقساط. من فکر می کنم همه در حال رفتن را از طریق همان چیزی است."


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب