این بیماری همه گیر کوروناویروس را گسترده تر مراقبت های بهداشتی بحران

این بیماری همه گیر است متزلزل صنعت ناپایدار بنیاد انحراف مسیر توجه و منابع را به دور از بیماران که نیاز به انو

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
Health care workers watch from inside the building.
این بیماری همه گیر است متزلزل صنعت ناپایدار بنیاد انحراف مسیر توجه و منابع را به دور از بیماران که نیاز به انواع دیگر مراقبت.عکس توسط Chandan Khanna / خبرگزاری فرانسه / گتی

گوئن دارین سه بار سرطان بازمانده. زمانی که او سی و پنج, او مبتلا به لنفوم; در دهه پنجاه او برای درمان سرطان پستان دو سال پیش او متوجه شدند که او تا به حال سرطان آندومتر. مو و سرکش شخصیت او مظهر طراوت و چالاکی و شجاعت و انعطاف پذیری است. حتی تا ماه گذشته زمانی که او موفق به دریافت یک تماس از مطب دکتر در مورد دیدار آینده او تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن آن به طور نامحدود. "من بسیار شدت دستپاچه" او به من گفت. "من فکر کردم در مورد تمام خطرات. اول من می خواهم به حمل و نقل—بارگذاری و یا قطار یا مترو. پس از آن من می خواهم به راه رفتن به مطب دکتر در نزدیکی یک بیمارستان با COVID-19 بیماران. پس از آن من می خواهم که با مردم دیگر حتی اگر آنها به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. من خیلی می خواهم و نه فقط صبر کنید."

در طول همه گیر بسیاری از بیماران و پزشکان احساس کرده اند این نوع از تردید. برخی از افراد با بیماری های مزمن و ترس از ورود به یک محیط پزشکی و یا حتی جسارت خارج را متوقف دیدن پزشکان در دسترس نباشد. دیگران سعی کرده اند به قرار ملاقات داشت کلینیک بسته و مراقبت های معمول به حالت تعلیق درآمد. در بسیاری از بیمارستان های غیر ضروری و یا "انتخابی" مراقبت شده است به تعویق افتاد برای ماه می باشد. آن را دشوار است برای گفتن و برای مطمئن شوید که چه اثر از این تعویق بوده است و خواهد بود. اما آمار نشان می دهد که در سراسر ایالات متحده به اصطلاح بیش از حد مرگ—مرگ و میر فراتر از آن است که در طول تاریخ نمونه—باید رسید. اگر چه بسیاری از این مرگ و میر را می توان به COVID-19 تاخیر و یا لغو مراقبت است که احتمالا یک عامل کمک بیش از حد. یک تجزیه و تحلیل از مرگ گواهینامه نشان می دهد که یک پنجم از بیست و چهار هزار حد مرگ و میر رخ داده است که در شهر نیویورک بین 11 مارس و آوریل 2nd شد ناشی از عوامل دیگر از COVID-19; با توجه به مطالعه در حال حاضر در قبل از انتشار نقد و بررسی بیمارستان دیدم سی و هشت درصد افت جدی heart-attack موارد در ماه مارس به تنهایی نشان می دهد که حتی افرادی با حاد تهدید کننده زندگی بیماری شده اند اجتناب از بازدیدکننده داشته است پزشکی. (کالج آمریکایی قلب و عروق رفته است تا آنجا که به صدور بیانیه ای اصرار مردم به دنبال توجه پزشکی اگر آنها با داشتن قلبی علائم.) در سراسر کشور نظرسنجی انجام شده در ماه آوریل نشان داد که یک چهارم از بیماران مبتلا به سرطان دریافت درمان فعال تا به حال دیده خود مراقبت به تعویق افتاد. در نهایت آن را نه فقط در افرادی که با COVID-19 که رنج می برند; کسانی که با بیماری های دیگر مبتلا هستند این بیماری همه گیر ،

Coronavirus بحران خود را همچنان به تعمیق. اگر چه برای اولین بار قله را تصویب کرده است در چند شهرستانها عمده موارد را برگزار ثابت در بسیاری از نقاط کشور در حال افزایش است در بیست و شش متحده است. کارولینای شمالی شاهد بالاترین تک روز افزایش coronavirus موارد در ژوئن 12th; فلوریدا و آریزونا و تگزاس دیدم ضبط خوشه های این هفته است. برخی از این رشد نشان دهنده افزایش تست اما در بسیاری از مرگ و میر ناشی از این ویروس نیز در حال افزایش—نشانه آن است که سنبله واقعی است و نه یک آماری مصنوع. ایالات متحده هنوز هم پرونده بیش از سی هزار مورد جدید در هر روز با توجه به پیش بینی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ملی تلفات می تواند به یک صد و چهل هزار در چهارم ژوئیه; کشور-سلامت پاسخ می ماند scattershot با شدت ناکافی تست و تماس با ردیابی و تظاهرات گسترده و برنامه ریزی شده reopenings که ادامه دارد و با وجود خطرات داده اند ویروس جدید اتاق تنفس. امریکا به عنوان یک کل به نظر می رسد که وارد یک ویروسی فلات. این بیماری همه گیر در حال حاضر نورد مجموعه ای از مینی شیوع آن افزایش و فروکش به عنوان ویروس باب و بافت راه خود را در سراسر کشور است. این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از زندگی به حالت عادی برمی گرداند.

تداوم این بیماری همه گیر در حال ایجاد چالش های جدی بسیاری از آنها پیش بینی نشده برای سیستم مراقبت های بهداشتی. حتی قبل از همه گیر بسیاری از بیمارستان ها در مخاطره وضعیت مالی: در سال 2018 به طور متوسط در بیمارستان به حال دو درصد عامل حاشیه و کمتر از دو ماه از پول نقد در دست; وضعیت بدتر شد و برای بیمارستان های روستایی پنجم که در حال حاضر در معرض خطر بسته شدن به دلیل مشکلات مالی است. از دست داشتن میلیاردها دلار در درآمد بیمارستان و در حال حاضر باید بفهمند که چگونه به معرفی روال مراقبت در حالی که نگه داشتن بیماران امن و آماده سازی برای ممکن است موج COVID-19. (به عنوان همکار من Atul Gawande نوشته است, ممکن است برای بیمارستان ها برای بازگشایی بدون تبدیل شدن به بردار برای ویروس; انجام این کار, اما نیاز به زمان و منابع و پرسنل.) در بیمارستان ماساچوست در حال از دست دادن $1.4 میلیارد دلار در هر ماه درآمد و پروژه در مجموع ضرر و زیان پنج میلیارد دلار در پایان ماه ژوئیه. کلینیک مایو به تنهایی اجرا می شود که بیست و سه بيمارستان در سراسر کشور تنظیم شده است به از دست دادن سه میلیارد دلار در این سال است. انجمن بیمارستان های آمریکا تخمین می زند که در مجموع ایالات متحده بیمارستان در حال خونریزی پنجاه میلیارد دلار در ماه در طول بیماری همه گیر. صدها هزار نفر از پزشکان در عمل مستقل را محدود تر ذخایر سرمایه و بسیاری ممکن است مجبور به شاتر عملیات خود را و یا ادغام آنها را با دیگران است.

در زمینه اقتصاد به عنوان یک کل این ضرر و زیان قابل توجه است. با توجه به وزارت بازرگانی آمریکا رشد اقتصادی حدود پنج درصد در سه ماهه اول سال 2020 است. نزدیک به نیمی از این تغییر—بزرگترین تک چهارم رها کردن پس از رکود بزرگ—تا به حال با کاهش در مراقبت های بهداشتی. در چند ماه زمان coronavirus به انجام آنچه قانونگذاران تلاش کرده اند به انجام این کار برای دهه: توسط مسطح منحنی عفونت ما خم منحنی مراقبت های بهداشتی هزینه. ولی خم به صورت اتفاقی و با عجله لغو و یا به تعویق افتادن colonoscopies و ماموگرافی تعویض مفصل ران و آب مروارید, جراحی, تست استرس و ريشه و کسانی که ناپایدار انتخاب خواهد شد که عواقب واقعی برای سلامت بیماران است. به عنوان ویروس همچنان به گسترش بالینی آسیب تقریبا قطعا ترکیب.

آن را مهم و حیاتی رو—هر دو برای سلامت افراد و از این سیستم به عنوان یک کل—برای پزشکان به رزومه دیدن بیماران که اصلا COVID-19. در مارس پزشکی و سازمان ها از جمله انجمن بیمارستان های آمریکا شروع به انتشار نقشه راه را برای از سرگیری مراقبت منظم; پس از فرمانداران اعلام کرده اند پروتکل های مختلف در کشورهای خود را. جزئیات متفاوت است اما اصول یکسان هستند: منتظر کاهش پایدار در COVID-19 موارد; تضمین عرضه کافی از تجهیزات حفاظت فردی (P. P. e); آزمون به طور مداوم و برنامه ریزی برای گاز پشت در گسترش خدمات اگر ویروس موج دوباره. بیشتر از fine-grained سوال دقیقا از کدام روش باید اولویت بندی و که با تاخیر است که معمولا بی جواب مانده.

Vivek Prachand یک جراح در دانشگاه شیکاگو شده است فکر کردن در مورد این مشکل از اوایل ماه مارس زمانی که بیمارستان ها برای اولین بار شروع به دست و پنجه نرم با نحوه رتبه بندی روش از نظر بالینی ضرورت. اغلب او به من گفت که تصمیم گیری ساخته می شد توسط فردی پزشکان و یا کمیته در داخل بيمارستان. "این واقعا فقط جراحان گفت:" O. K. برو جلو " یا "ما نیاز به نگه کردن," او گفت:. "شما می توانید تصور کنید عاطفی و چالش های اخلاقی بودن در آن موقعیت است." او و همکارانش توسعه داده اند یک موضوع برای کمک به راهنمای تصمیم گیری از جمله در طول این بیماری همه گیر است که آنها تماس بگیرید پزشکی لازم حساس به زمان سیستم یا وز.

Prachand دوست نداشتن با اشاره به مراقبت به عنوان "انتخابی" از آنجا که این واژه نشان می دهد که روش های اختیاری و یا غیر ضروری; واقعا انتخابی مراقبت است و فقط مراقبت است که می تواند برنامه ریزی شده. (تنظیم یک بازوی شکسته است "فوری" مراقبت; جراحی مغز بیشتر از زمان نیست.) برای کمک به تنظیم برنامه وز پروتکل می پرسد سه نوع از سوالات. اول آن را ارزیابی رویه عواملی مانند طول عمل جراحی را چگونه بسیاری از پزشکان را در معرض چقدر P. P. E. استفاده خواهد شد و چگونه به احتمال زیاد بیمار به انتوبه و یا نیاز به اقامت طولانی مدت در بیمارستان است. دوم آن نمرات خطرات ارائه شده توسط این مشکلات عمل جراحی امیدوار به حل پرسیدن چقدر بد این بیماری را دریافت خواهد کرد و اگر پزشکان صبر کنید و اینکه آیا وجود دارد هر گونه موثر درمان های غیر جراحی. در نهایت این اندازه چقدر ویروسی خطر این عملیات شمار به بیمار است. او immunosuppressed? آیا او باید یک زمینه ای ریه بیماری است ؟ چه هستند شانس است که او را در حال حاضر شده است در معرض ویروس? پاسخ به همه این پرسش ها با هم ترکیب و به یک فرمول است که بازده یک توصیه در مورد زمانی که تیم باید ادامه دهید.

پس از Prachand منتشر شده سیستم نمره دهی آن به تصویب رسید بخش های دیگر در بیمارستان است. او موفق به دریافت e-mail استعلام از بیمارستانهای آمریکایی و از مکان هایی که در جاهای دوردست لندن جبل الطارق و آفریقای جنوبی است. انجمن بیمارستان های آمریکا شامل سیستم در بیانیه خود در مورد نحوه بازگشایی شده است. در تئوری این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر زمان در طول همه گیر: در طول یک coronavirus سنبله در یک فلات یا زمانی که ویروس در مرحله خاموش. جراحان به سادگی تنظیم "نمره آستانه" که در آن آنها در حال حاضر به کار گیرند.

وز دارای گسترده تر درس برای reopenings به طور کلی. این مهم است که یک تصمیم گیری سیستم که شفاف است که هر کسی می تواند درک است که طول می کشد را به حساب همه عوامل مرتبط با آن. بدون چنین سیستم کسانی که مسئول می تواند دیده می شود به عنوان اقدام خودسرانه و مصرف کنندگان را احساس تردید و ترس. "این است که به منظور اطمینان بیماران, پزشکان و بیمارستان رهبران که انتخاب های ما در حال ساخت برخی از اساس غیر از ما دل و روده احساسات" Prachand گفت. "این واقعا یک عالم صغیر از آنچه که ما باید انجام دهید برای باز کردن اقتصاد است. اگر ما آن را در راه است که حس می کند برای مردم که شفاف است که به صورت پویا قابل تنظیم عمومی می تواند احساس اعتماد به نفس که ما می دانیم آنچه که ما در حال انجام است."

کوچکتر مستقل از شیوه های پزشکی صورت نوع دیگری از مشکل: آنها باید حل و فصل بسیاری از مسائل عملی خود را در حالی که ماندن حلال. ریپلی Hollister بومی کالیفرنیا با بی قید لگدمال و مستقل خط اجرا می شود پنج-پزشک خانواده-پزشکی عمل در کلرادو اسپرینگز. در مارس 17th, در عرض چند ساعت از اعلام این خبر که فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات خواهد بود به طور قابل توجهی افزایش آن بازپرداخت برای پزشکی از راه دور, او شروع به دیدن بیماران از طریق ویدئو کنفرانس. (در گذشته مدیکر پرداخت برای پزشکی از راه دور تنها در صورتی بیماران زندگی می کردند در یک منطقه روستایی و یا اگر آنها در یک مرکز پزشکی در زمانی که آنها دریافت خدمات یک فرد نیاز است که تضعیف نقطه مجازی مراقبت است.) هالیستر که شده است در عمل برای بیش از سی سال هرگز انجام یک بازدید مجازی قبل از همه گیر; هنگامی که ما صحبت در مورد دو سوم از عمل خود را رفته بود از راه دور. "من وای که کار برای من," او توضیح داد.

Yul Ejnes اولیه-مراقبت در رود آیلند به من گفت که در ممکن است که او تا به حال نه دیده یک بیمار چهره به چهره در دو ماه. "من stethoscope شده است بسیار تنها," او گفت:. به عنوان او فکر حرکت به عقب به فرد بازدیدکننده داشته است—او به تازگی آغاز شده دیدن بیماران و دوباره بر اساس محاکمه—ارشد خود نگرانی بود که در انتظار منطقه است. "اتاق انتظار مشکل بود حتی قبل از COVID-19" او به من گفت. "شما می خواهم که بیست و پنج نفر نشسته در کنار یکدیگر است. برخی از آنها وجود دارد برای واکسن آنفولانزا در دیگران وجود دارد با آنفولانزا—پرتاب در coronavirus و تنظیم کاملا غیر قابل قبول است." دفتر او انجام شده است پژوهش آن است. "ما در حال قرض گرفتن از خطوط هوایی است. ما باید آنلاین چک در. ما در حال قرض گرفتن از رستوران ها—صبر در خارج و ما متن شما که امتحان خود را اتاق آماده است. ما در حال رفتن به آزمایش با چیزهایی مثل ساعت اختصاص داده شده برای بیمار بازديد و بار دیگر برای بازدیدکننده داشته است. برخی از شیوه های اینده احتمالا در حال حاضر انجام این مسائل, اما ما یک مدرسه قدیمی و این که برای ما جدید است."

این داستان های موفقیت دلگرم کننده—اما بسیاری از شیوه های دیگر حتی بسیار موفق آنهایی که در حال مبارزه. Gary, قیمت یک جراح در عمل انفرادی در Guilford, کانکتیکات, استخدام هفت نفر; هنگامی که ما صحبت در ماه گذشته من او را پرسید که چه تعداد معمول خود بیمار دوره او شده است می خواهم از دیدن. "جایی بین صفر و یک در صد," او گفت:. به عنوان یک جراح قیمت نمی تواند محوری برای پزشکی از راه دور. در طول همه گیر او انجام چند جزئی—درمان سه ساله با پارگی برای مثال یک بیمار مبتلا به زخم سرطانی پوست سر است. "فقدان کامل از درآمد مجبور است که به نظر برای اولین بار در یک سناریو که در آن عمل ممکن است زنده ماندن نیست," او گفت:. بیماران خود هستند trickling اما چک Protection Program—بخشی از مراقبت در قانون تصویب شده توسط کنگره ارائه می دهد که بخشایش وام برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد—که همه نگه داشته و عمل خود را شناور.

از ده عمده آنفولانزا بیماری های همه گیر از اواخر هجده-نود و هفت تا به حال یک دوم مرگبار اوج ظرف یک سال از اولین. در مقایسه با آنفولانزا coronavirus به نظر می رسد سخت تر حاوی: این دیگر دوره کمون بیشتر بدون علامت عفونت و بالاتر نرخ تولید مثل. در مه 28, ایالات متحده رسیده حزن انگیز نقطه عطف: صد هزار COVID-19 مرگ و میر. در این روز پس از بیست و دو هزار نفر کشته شده اند. و هنوز این ویروس را گسترش آسیب به افرادی که ریه ها آن را هرگز می رسد و چه کسانی را شامل نمی شود در این گریم در مجموع: بیماران مبتلا به دیابت و افسردگی و سرطان و فشار خون بالا; افراد مبتلا به حملات قلبی و سکته مغزی; خانواده هایی که نمی توانند خود را نگه دارید در حال مرگ عزیزان و پرستاران است که باید با نگه داشتن گوشی های که از طریق آن مردم خداحافظی. پزشکان وجود دارد که نمی تواند خود را نگه دارید COVID-19 بیماران زنده و دیگران که نمی تواند نگه داشتن آنها شیوه های باز.

حتی قبل از همه گیر آمریکایی مراقبت های بهداشتی دچار مشکل شد. اگر چه آن است که گران ترین نظام در جهان با هزینه های تقریبا معادل آلمان G. D. P. آن تحویل داده شده متغیر کیفیت تولید نتایج متوسط و چپ میلیون ها نفر از مردم در پشت. در حال حاضر coronavirus متزلزل شده خود را لرزان بنیاد انحراف مسیر توجه و منابع را به دور از بیماران که نیاز به انواع دیگر مراقبت. ما تمایل به دنبال ویروس تلفات دقت موارد بستری شدن در بیمارستان و میر—اما آسیب برای سلامت عمومی است و همچنین پهناور و دیگر این همه گیری همچنان ادامه دارد بزرگتر از آن رشد خواهد کرد. کودکان واکسینه نشده; فشار خون در سمت چپ کنترل نشده; بازماندگان سرطان دست خود را معاینات. میزان خسارت نخواهد بود برای سال شناخته شده اگر تا کنون. اما روشن است که کاهش آسیب شروع می شود با گرفتن این ویروس را تحت کنترل است.


بیشتر پزشکی اعزام

  • بازمانده شدید coronavirus عفونت سخت است. بنابراین دوره نقاهت است.
  • برخی از بیمارستان ها به تعویق افتاد سرطان عمل جراحی به دلیل coronavirus بحران است. چگونه پزشکان ارزیابی ضرورت در طول یک بیماری همه گیر?
  • آن را خیلی دیر نیست برای رفتن در جرم در برابر coronavirus. این پنج-بخش عمومی-برنامه درمانی ممکن است کلیدی.
  • تنهایی و همبستگی درمان coronavirus بیماران در نیویورک است.
  • برای پر کردن این خلاء توسط دولت فدرال پزشکان با تکیه بر رسمی شبکه برای دریافت اطلاعات و پشتیبانی آنها نیاز دارید.
  • تعارض و سردرگمی سلطنت در نیویورک بیمارستان بیش نحوه رسیدگی زایمان در طول بیماری همه گیر.
  • در کشورهایی که میزان عفونت را تهدید می کند به پیش افتادن از ظرفیت نظام سلامت و پزشکان در حال مقابله با اخلاقی quandaries است که هیچ چیز در آموزش خود را آماده آنها.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب