Coronavirus خروش که در تگزاس دیده می شود می تواند در آینده

مشتریان نشستن در پاسیو از یک رستوران در هوستون در اواخر ماه مه در میان دولت بازگشایی. توسط اواسط ماه ژوئن تگزا

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
Customers sit outside on a bar patio without wearing masks.
مشتریان نشستن در پاسیو از یک رستوران در هوستون در اواخر ماه مه در میان دولت بازگشایی. توسط اواسط ماه ژوئن تگزاس دیدم اول آن درست سنبله از COVID-19 موارد است.عکس با علامت فلیکس / خبرگزاری فرانسه / گتی

در اواخر ماه آوریل یک بیمار وارد بیمارستان من در هوستون از زندان شهرستان است. او شده است می خواهم نشستن و صحبت کردن با برخی از زندانیان دیگر زمانی که او می خواهم احساس سنگین گرفتگی در ران; گرفتگی در حال گسترش به سرعت به شکم خود و پس از آن به بقیه بدن خود را. او می دانست چه این به معنای—او را تجربه می داس بحران تمام زندگی خود را. مردم با سلول داسی شکل بیماری, مادرزادی, بیماری, کمبود یک آنزیم است که کمک می کند تا هموگلوبین مولکول در خون خود حفظ شکل. معمولا قرمز خون سلول های شبیه دیسک; در داس بحران آنها در برابر نصف شدن هلال. Misshapen سلول نمی تواند به درستی حمل و نقل اکسیژن و آنها جام جم با هم و تشکیل لخته مسدود کردن جریان از سلول های سالم است که می تواند. این گرفتگی به علائم گرسنگی اکسیژن در عضلات. در طول ده سال است که او می خواهم برگزار شده است و در زندان در انتظار محاکمه من بیمار بستری شده بود برای داس بحران چهار بار.

شریک زندگی من در یک شبه تغییر آغاز شده بود او را در Dilaudid برای درد و اکسیژن و I. V. مایعات که می تواند کمک به تغییر شکل خود را از سلول های خون است. او همچنین اداره coronavirus آزمون. در آن زمان کمی وجود دارد اجماع در مورد چگونه coronavirus را تحت تاثیر قرار تگزاس; برخی از پزشکان و سیاستمداران تمرین یک شکل جدید از تگزاس استثنایی بودند پیش بینی است که دولت ما هرگز شاهد یک موج. هنوز هم هر کس که آمد به بیمارستان نگران بود. هنگامی که من تو را دیدم بیمار من در صبح او دروغ گفتن و حرکت. او تا به حال هیچ تب و یا تنگی نفس بود اما نگران COVID-19.

"راستش من فکر نمی کنم شما باید coronavirus" من به او گفتم. من می خواستم به سهولت نگرانی خود را در حالی که ما منتظر نتایج آزمون, اما آن را فقط که; اگر چه ما می دانستیم که بازداشتگاه ساخته شده اجتماعی غیر ممکن است فاصله ما تا به حال دیده نشده است, خوشه در موارد وجود دارد. که من سمت چپ من flapped من P. P. E. لباس شب خود را در جهت. "با عرض پوزش من با پوشیدن این" به من گفت. من به تماشای او به عنوان منتقل پای راست خود را به از بین بردن فشار در قوزک پا که کلانتر بود و دستبند به تخت.

Coronavirus تا به حال بازم به هوستون مثل یک نسیم ملایم باران—شناور بیش از این شهرستان جمع آوری در اینجا وجود دارد. اولین موارد به نظر می رسد در اوایل ماه مارس اما بیمارستان ها نمی شروع به دیدن سنبله در پذیرش تا اوایل آوریل است. عفونت های نصب شده اما ما توجهی پزشکی ظرفیت هرگز غرق شده است. (هوستون در سطح جهان پزشکی شهرستان به بیش از هشتاد و پنج بیمارستان; معدن بن Taub, بیمارستان واقع در مرکز پزشکی تگزاس بزرگترین مجتمع های پزشکی در جهان است.) مثل همیشه ما نسبت خودمان را با نیویورک—یک شهر با سه و نیم برابر جمعیت ما که تجربه بیش از شصت بار به عنوان بسیاری از coronavirus مرگ و میر. چرا البته همه گیر خیلی متفاوت در هوستون ؟ شاید اتومبیل ما شد حمایت از ما و یا شاید وسیع طرح از شهرستان ما ایجاد شده اجتماعی فاصله به طور پیش فرض. ما فاصله اقدامات آن آغاز شده بود در ماه مارس به نظر می رسید که با موفقیت نگه داشته و همه گیر در خلیج. که موفقیت ممکن است کمک به بیش از حد آرام و نگرش نسبت به تست: اگر چه فرماندار گرگ ابوت وعده داده بود درایو-از طریق swabbing آن هرگز معنی محقق. امروز تگزاس رتبه چهل و سوم را در کشور در coronavirus تست سرانه.

در کسب و کار شروع به بازگشایی شده است. در اول ماه فیلم تئاتر, رستوران ها و مراکز بازگشت به بیست و پنج درصد ظرفیت یا پنجاه درصد ظرفیت در مناطق روستایی با چند مورد تأیید; سالن مو دنبال کرد و سپس ورزشگاه بدون استفاده از رختکن و دوش. Houstonians اشتباه گرفته بودند و تقسیم بر موضوع بازگشایی و دولت هدایت شد متناقض است. لینا Hidalgo یک دموکرات و هریس شهرستان اجرایی دستور پوشیدن ماسک در آوریل 22nd; پنج روز بعد ابوت جمهوری خواه صادر شده خود را سفارش تناقض او. در آوریل 24th, مقامات شهرستان اعلام کرد که آنها بسته شدن پاپ آپ پزشکی سرپناه در شهر NRG ورزشگاه; آن را تا به حال هزینه هفده میلیون دلار برای ساخت و رفته بود به طور کامل استفاده نشده است.

عدم تمدید به حرفه پزشکی. در طول زمستان حتی پزشکان استدلال در مورد که در آن شهر نشسته در آن COVID-19 منحنی و در مورد چه شکل منحنی که در نهایت خواهد بود. پزشکان به دو اردوگاه تقسیم شد: کسانی که فکر می کردند که ما تا به حال به نحوی کنار اولین خروش و کسانی که بر این باور بودند که طوفان شد و هنوز هم جمع آوری و تقویت خواهد کرد زمانی که ما شروع به بازگشایی. من متعلق به دومی اردوگاه زده توسط این واقعیت است که حتی اگر coronavirus بستری شدن در بیمارستان در ماه آوریل تا به حال درباره بحران سطح وجود دارد کشش طولانی که در طی آن هوستون با وجود آن مستند را دیدم هرگز دو روز متوالی کاهش در مورد شمارش.

ما می تواند و آیا استدلال می کنند بیش از معنای داده است. در غیاب گسترده تست که می گویند که آیا این اعداد ما شاهد—شش صد موارد جدید در سطح ایالت در آوریل 1st, هشت صد در آوریل 15—علائم یک بحران جلوگیری و یا نشانه آن است که ویروس پخش شد با وجود مستند و منتظر حمله با چنگال ؟ در حال حاضر ما می دانیم چه کسانی دادند که پیش بینی. آن را نمی طولانی برای یک ویروس به عنوان مسری این یکی به گسترش; فرماندار ابوت اجازه دهید مرحله به مرحله بازگشایی شروع در آغاز ماه مه و ژوئن 16th, تگزاس دیدم اول آن درست سنبله—چهل و دو صد موارد جدید در یک روز.

قبل از اینکه یک ویروس باعث می شود خود را به سادگی قابل رویت آن را پنهان; شما باید به دنبال آن است. در مورد کوروناویروس که اغلب سفر asymptomatically به دنبال آن به معنی آزمایش است. فقط چند ساعت قبل از من داس-همراه بیمار وارد بیمارستان اعلام کرده بود که آن را بسته کردن ترکیب های پزشکی-فولاد واحد چون دوازده کارکنان وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت است. عفونت-تیم کنترل تعیین می شود که موضعی شیوع نبوده است ناشی از عدم رعایت بهداشت و یا P. P. E.: پرستاران به دنبال پروتکل های. ظاهرا حتی با احتیاط در محل, ویروس در بر داشت راه برای گسترش یافته است.

در ماه آوریل مجله Emerging Infectious Diseases منتشر شده از یک مقاله نوشته شده توسط محققان در Huoshenshan بیمارستان در ووهان—یکی از امکانات اضطراری متمرکز در COVID-19 که دولت چین ساخته شده بود در چند روز. نویسندگان این مطالعه بود swabbed اشیاء مختلف در بخش های که تا به حال قرار دارد COVID-19 بیماران—دستگیره های درب سطل زباله—برای پیدا کردن که سطوح ممکن است اقدام به عنوان بردار. آنها متوجه شدند در میان چیزهای دیگر است که بیست درصد از رایانه موش در بخشهای عمومی تا به حال اثری از ویروس. در بیمارستان که آنها مورد مطالعه قرار گرفت و هیچ یک از کارکنان و اعضای آلوده شدند—عهد محققان به این نتیجه رسیدند به اثربخشی شستن دست و P. P. E. این بود که اطمینان بخش اخبار. هنوز هم فکر کردم در مورد کسانی که در کامپیوتر شما ، بسیاری از سال پیش, قبل از بیمارستان ما ساخته شده سوئیچ به پرونده های الکترونیکی, من نوشت: از من تاریخ و physicals با دست خود قلم—خوب-با نوک انگشتانش به طوری که من می توانم همه چیز را بر روی یک صفحه. در حال حاضر من ورودی سفارشات من با استفاده از یک صفحه کلید و ماوس مشترک با دیگر پزشکان و پرستاران. چه انواع دیگر متمرکز زیرساخت می تواند باز برای حذف. در بیمارستان ما در این نقطه کور تبدیل به کامپیوتر نه اما اتاق استراحت. عفونت-کنترل تیم معتقد است که این ویروس گسترش در اتاق که در آن پرستاران و فناوری اطلاعات techs را یک بار خاموش و جایی که آنها تمایل به پوشیدن P. P. E.

شهر هوستون خود را نقاط کور. زندان شهرستان که در آن من سلول داسی شکل بیمار برگزار شده بود یکی. در پایان ماه آوریل سه صد و هشت زندانی و یک صد و هشتاد و اعضای هیات تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. در بیمارستان من بیمار سلول های قرمز خون متوقف شده بود sickling و گرفتگی حال کاهش خواهد یافت; حرکت خود را آسان تر کردم و من او را از شیر گرفته خاموش Dilaudid. هنوز هم من تا به حال به ارائه خبر بد.

"ببخشید اما شما تست برگشتم مثبت" به من گفت.

او در سقف بدن خود را هنوز هم. من تا به حال فکر خود را برای اتصال داس بحران به COVID-19 اما این بیماری که هنوز به طور کامل درک می کند و تحت تاثیر قرار سیستم گردش خون است. من او را نگه داشته و یک شب خود را برای نظارت بر شمارش خون و سپس او مرخص شد و برگشت به زندان است. چندی پس از آن دکتر من می دانم که کار می کند وجود دارد گفت: من بیشتر در مورد شرایط داخل که صدا وخیم. برای مدت زمان طولانی پرستاران در زندان داده شده بود دو N95 ماسک و هشت فولاد ماسک به معنای گذشته به مدت دو هفته; coronavirus آزمون مصرف شد روز به نوبه خود در اطراف; مثبت بيماران در حال نقل مکان به انزوا اما فضا وجود دارد محدود است. (یک سخنگوی زندان گفت که به لطف بهبود تغذیه از ماسک پرستاران در حال حاضر با ارائه N95s هر زمان که آنها به آنها نیاز دارید.) چند هفته بعد از من بیمار رفت و برگشت هفت صد و هجده زندانی و بیش از دو صد نفر از کارکنان در حال آزمایش مثبت و سه نفر فوت کرده است. نقطه کور تا به حال تبدیل شدن به یک نقطه داغ. هر شب هفته که من دیدم اهل بیت پس از بیت آورده به E. R. هر یک در روشن-نارنجی jumpsuit مچ پا بسر برده است.

در راه خود را, من در بیمارستان—یک "تور ایمنی" نهاد که در آن مهاجران مستند نشده و مردم بدون بیمه می—شده است یک نقطه کور ، در اوایل بهار زمانی که بسیاری از بیمارستان های خصوصی در هوستون شاهد کاهش تعداد COVID-19 بیماران تعداد ما همچنان به افزایش, به آرامی اما به طور پیوسته. هوستون خانه را به بیش از نیم میلیون نفر از مهاجران مستند نشده و برخی از پزشکان بر این باورند که تعداد ما در حال افزایش بود به این دلیل که مستند نشده بودند ترس برای رفتن به بیمارستان های دیگر آن را آسان به تصور کنید که بدون توسعه و تست های بسیاری شده بود وزن خطر اخراج در برابر نیاز به دنبال درمان برای تنگی نفس.

افزایش اعداد در بیمارستان ما ممکن است تاخیر در پشت این افزایش در موارد. من مدت شگفت زده در لازم تحمل بیمه. نزدیک به بیست درصد از Houstonians فاقد بیمه—بالاترین نسبت در هر آمریکایی بزرگ در شهر است. برخی از بیماران ایجاد که نمی توانید به طور منظم دریافت دیالیز در یک کلینیک ما مراجعه اورژانس سه بار در هفته; قبل از آنها خوردن خوشه های موز یا slurp لجن کنسرو گوجه فرنگی به خود فشار سطح پتاسیم به خطرناک ارتفاعات—تغذیه هک که تضمین می کند که آنها را دریافت دیالیز بلافاصله. من پیدا کردن که برخی از بیماران من که برگزاری نمایشگاه به همان سطح از تحمل با COVID-19. بسیاری می گویند که آنها را دچار تب و تنگی نفس برای یک هفته شاید دو قبل از آمدن در مراقبت.

در حال حاضر حتی با ما سطح پایین تست افزایش در تگزاس به دست غیر ممکن است. پس از روز یادبود تگزاس مرکز پزشکی بیمارستان ها دیده می شود سی و شش درصد افزایش می دهد در بستری COVID-19 بیماران; تعدادی از عفونت در سراسر شهر بود رشد کرده است با یک صد و پنجاه درصد است. تگزاس مرکز پزشکی I. C. U. s در نود و هشت درصد ظرفیت این هفته است. سه هفته از هم اکنون, اگر, این روند ادامه, این شهر I. C. U. s غرق خواهد شد.

دولت در حال حاضر در مرحله 3 از فرماندار ابوت بازگشایی طرح است. رستوران عامل در هفتاد و پنج درصد اشغال و آکواریوم, سالن, دفاتر, و میله های تمام شده بازگشایی شد به برخی از درجه; حتی کارناوال ها و نمایشگاه ها به زودی سر در نیمی از ظرفیت. دولت می گوید کارفرمایان و شهروندان به "اقدام بر اساس حس مشترک" اما تعریف از حس مشترک به نظر می رسد برای بحث. در هر مرحله تگزاس تلاش کرده است به ملاقات خود معیار برای بازگشایی, اما آن را متوقف کرده آن را از فشار دادن آینده. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه ابوت اذعان کرد که زمان سنبله غیر قابل قبول بود و گفت که اگر این ویروس را گسترش ادامه "اقدامات اضافی می رویم لازم است"; در روز پنج شنبه او به صدور یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو. اما او کاهش یافته است به عقب هر یک از بازگشایی.

در بن Taub, ما در حال حاضر مقابله با واقعیت کاملا پر I. C. U. s است. در Hail Mary, مد, ما در حال آوردن به تمام منابع که به طور منظم پزشکی-فولاد طبقه را ارائه کرده است در حالی که ما منتظر I. C. U. تخت برای باز کردن. در شیفت شب هفته گذشته, من اضافه شده یک اسپری سالین به یک بیمار بالا-جریان اکسیژن تحویل از طریق کانول بینی به این امید که کوچکترین کمی از رطوبت می تواند کمک به دفع نیاز به intubate. هر زمان که من می شنوم یک کد آبی نامیده می شود بیش از P. A. سیستم واکنش من تقسیم شده است: من ضجه و زاری کردن آنچه اتفاق می افتد به یک بیمار قلبی در, دستگیری, و من فکر می کنم بلافاصله از یک بیمار در انتظار بدانم که آیا این خبر به این معنی است که یک I. C. U. تخت به زودی تبدیل خواهد شد در دسترس است.

در سراسر جهان موفق reopenings شده اند را فعال کنید توسط قوی, تست, تماس, ردیابی, انزوا و برنامه های درمان. برخی از ایالت ها مانند ماساچوست در حال سرمایه گذاری به شدت در این سیستم. در تگزاس تلاش های تست گیج کننده باقی می ماند و کوتاه قد است. (مادر من به تازگی به حال به درایو سی مایل برای یک آزمون.) دولت کاهش یافته است کوتاه از آن تماس-ردیابی اهداف بیماری که مدل سازی نشان داده است که بیش از حد متوسط نصف. در هر صورت حتی در بهترین بهداشت عمومی برنامه خواهد بود مانع توسط گروه بزرگی اتفاقاتی که ما شتابزده بازگشایی ساخت ممکن است. طوفان در هوستون وارد. شهرستان هریس را COVID-19 تهدید در سطح سیستم است که در نارنجی—دوم-بالاترین سطح; هیدلگو گفته است که شهر "در پرتگاه فاجعه است." در ضمن تگزاس G. O. P. کنوانسیون تنظیم شده است برای رفتن به جلو و مرکز شهر در ماه جولای.


بیشتر پزشکی اعزام

  • بازمانده شدید coronavirus عفونت سخت است. بنابراین دوره نقاهت است.
  • برخی از بیمارستان ها به تعویق افتاد سرطان عمل جراحی به دلیل coronavirus بحران است. چگونه پزشکان ارزیابی ضرورت در طول یک بیماری همه گیر?
  • آن را خیلی دیر نیست برای رفتن در جرم در برابر coronavirus. این پنج-بخش عمومی-برنامه درمانی ممکن است کلیدی.
  • تنهایی و همبستگی درمان coronavirus بیماران در نیویورک است.
  • برای پر کردن این خلاء توسط دولت فدرال پزشکان با تکیه بر رسمی شبکه برای دریافت اطلاعات و پشتیبانی آنها نیاز دارید.
  • تعارض و سردرگمی سلطنت در نیویورک بیمارستان بیش نحوه رسیدگی زایمان در طول بیماری همه گیر.
  • در کشورهایی که میزان عفونت را تهدید می کند به پیش افتادن از ظرفیت نظام سلامت و پزشکان در حال مقابله با اخلاقی quandaries است که هیچ چیز در آموزش خود را آماده آنها.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب