Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته

در انتظار نتایج حاصل از فاز سوم اثر آزمایشی این واکسن تولید شده توسط شرکت زیست فناوری مدرن می تواند آماده برای

توسط NEWS-SINGLE در 2 خرداد 1399
Chemicals sit inside a refrigerator at the Moderna Therapeutics Inc. lab.
در انتظار نتایج حاصل از فاز سوم اثر آزمایشی این واکسن تولید شده توسط شرکت زیست فناوری مدرن می تواند آماده برای تصویب به محض سقوط.عکس با آدم Glanzman / بلومبرگ / گتی

در اوایل ماه آوریل به عنوان COVID-19 موارد و مرگ و میر در شهر نیویورک در حال افزایش بود به, هولناک, شماره تل Zaks این افسر ارشد پزشکی از مدرن یک کمبریج مبتنی بر زیست فناوری شرکت نگران بود در مورد زمان. فقط در سه ماه شرکت خود را ایجاد کرده بود یک واکسن آزمایشی برای تلقیح در برابر COVID-19 و شروع به تزریق واکسن به انسان تحت هدایت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در فاز اول کارآزمایی بالینی که شامل چهل و پنج سالم مردان و زنان است. این نوع از سرعت در توسعه واکسن بی سابقه بود و تا حد زیادی برگرفته از انقلاب—و در عین حال در مقیاس بزرگ آزمایش نشده—فن آوری پزشکی پشت مدرن واکسن. هنوز هم اگر وجود دارد هر گونه شانس گرفتن واکسن فدرال مجوز و پس از آن تولید شده و به صدها میلیون دوز در دوازده تا هجده ماه—به عنوان Anthony Fauci, مدیر N. I. A. I. D., گفته است, سریع ترین ممکن است timeline—Zaks می دانستند که این شرکت را قادر به اثبات این واکسن بالقوه یا "انتظار سود" را به عنوان او آن را این تابستان.

برای انجام این کار مدرن را مجبور به نشان دادن سه چیز است: اول این که این واکسن باعث می شود هیچ توجهی عوارض جانبی در افراد سالم dosed; دوم این که این واکسن می تواند به جلوگیری از بیماری در دیگر پستانداران مانند موش و میمون و سوم که واکسن باعث خنثی سازی آنتی بادی در محاکمه شرکت کنندگان خون است که آزمایش با اضافه کردن تلقيح خون به یک ظرف پتری و دیدن اگر این ویروس مانع از آلوده کردن و کشتن سلول ها در کشت بافت. "در virology," Zaks به من گفت: "تولید آنتی بادی خنثی بسیار خوب است, جانشین از توانایی خود را به در نهایت حفاظت از انسان را از تبدیل شدن به بیمار." هنگامی که شما این مرحله من نتایج "آن را تبدیل به یک قضاوت تماس بگیرید," او گفت:. "وقتی که انتظار سود در واقع تبدیل شدن به قوی به اندازه کافی به حکم افشای بیشتر و بیشتر مردم به ناشناخته خطر است؟"

در مه 15, Zaks دریافت پاسخ خود را در خود را در جعبه ای—صد و چهل صفحه گزارش تجزیه و تحلیل نتایج اولیه. او به عنوان خوانده لبخند او بزرگتر. "این واقعا اطمینان بخش," او گفت:. پس از دو دوز—یک شات و یک تقویت کننده شات و هشت محاکمه شرکت کنندگان در تولید آنتی بادی خنثی و یا بیش از سطح دیده می شود در خون افرادی که از بهبود COVID-19. (مدرن است که هنوز هم در انتظار داده ها در سی و هفت شرکت کننده از N. I. A. I. D. و علمی همکاران که در حال انجام آزمایش های خطرناک در ایمنی زیستی سطح 3 labs.) در کل گروه از چهل و پنج محاکمه شرکت کنندگان همه آنها بین سنین هجده و پنجاه و پنج واکسن ایمن و قابل تحمل و تقریبا بدون هیچ عوارض جانبی. در میان دو کاهش دوز یک نفر تا به حال برخی از قرمزی و التهاب در اطراف محل تزریق و در بالا دوز گروه سه نفر با تجربه در کوتاه مدت آنفولانزای خفیف. در موش واکسن ارائه شده حفاظت کامل در برابر ویروسی تکرار در ریه ها است که محققان مورد آزمایش قرار دادن موش واکسن و سپس عمدا آلوده کردن آنها به ویروس. (دانشمندان جای یک قطره کوچک از ویروس های رنگ و لعاب مایع بیش از موس را به سوراخهای بینی. مشابه محاکمه در rhesus macaques در مورد برای شروع است.)

با این نتایج مدرن و N. I. A. I. D. تواند ادامه با wildly طرح بلند پروازانه برای شروع فاز دوم آزمایشات تقریبا بلافاصله در شش صد شرکت کنندگان با هیچ محدودیتی در حداکثر سن, و سپس جولای برای شروع فاز سوم آزمایش اثر بخشی که به احتمال زیاد شامل صعودی از ده هزار نفر است. پس از اتمام بررسی گزارش Zaks شروع به پریدن کرد و در تماس با دیگر Moderna مدیران و دانشمندان و همچنین محققان در N. I. A. I. D. "حس هیجان قابل لمس بود," او به من گفت در یک تماس تصویری در دوشنبه هنوز هم لبخند به لب با ماندگاری خون کراوات قرمز. "وجود دارد کف زدن." اما او تاکید کرد که هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. موش هستند نه انسان. "من باید بگویم که درجه هیجان همان درجه یا حس مسئولیت" Zaks گفت. "در حال حاضر ما باید به این بیت بعدی این حق است. آن را بر ما."

استفان Bancel های C. E. O. از مدرن گفت: در هفته گذشته که در حال بررسی نتایج فاز سوم اثر آزمایشی این واکسن می تواند آماده برای تصویب و صدور مجوز به محض سقوط. در فاز سوم یک گروه را دریافت دارونما و دیگری را از این واکسن استفاده کنند. هر کس با توجه به همین اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از عفونت است. سپس محققان به صبر کردن برای مردم را به تلو تلو خوردن به ویروس تی آلوده; هنگامی که وجود دارد به طور قابل توجهی بیشتر موارد در میان گروه دارونما به اثبات که واکسن است که کار بررسی مستقل هیئت مدیره را تجزیه و تحلیل داده ها و تصمیم گیری آزمایشی انجام می شود. "بزرگترین خطر این است که چگونه به سرعت ما مردم به اندازه کافی آلوده به داده های مهم" Zaks گفت. "طراحی آزمون و انتخاب مکان مناسب برای اجرای آن رفتن به کلید در حال حاضر."

شهر نیویورک که در آن وجود دارد به احتمال زیاد هنوز هم می تواند برخی از جامعه گردش ویروس در تابستان امسال یکی از مکان های مورد نظر. Zaks نمی تواند تایید و در عین حال چگونه بسیاری از موارد عفونت مورد نیاز خواهد بود تا ثابت کند که واکسن موثر است. اغلب در مرحله سوم مورد محور محاکمه این نوع محققان و تنظیم کننده می خواهید به میان شصت و یک صد موارد عفونت با علائم بالینی (نوع است که یک فرد رفتن به دکتر) در گروه دارونما. در حالت ایده آل وجود دارد خواهد بود صفر موارد عفونت در میان واکسینه ، "پنجاه به صفر خواهد بود. سی به صفر خواهد بود خوب" Zaks گفت. "بالاتر نسبت هر چه زودتر ما به احتمال زیاد قادر به نشان می دهد که در واقع آن است که تفاوت معنی داری را و در نتیجه ما آن را درست کردم." اما اکثر واکسن نیست و صد درصد موثر است. "حتی پنجاه درصد یا هفتاد درصد اثر بخشی مفید خواهد بود در اینجا" بارنی گراهام معاون واکسن مرکز تحقیقات در N. I. A. I. D. شده است که عمیقا درگیر با مدرن واکسن توسعه و آزمایش های بالینی گفت.

معمولا واکسن توسعه یک دهه یا بیشتر و آماری احتمال شکست تاریخی است که بیش از نود درصد است. اما مدرن که تاسیس یک دهه پیش میلیاردها دلار سرمایه گذاری برای ایجاد واکسن (و همچنین داروهای درمانی) با استفاده از messenger RNA است که اساسا کد—مانند صفر و آنهایی که درایو محاسبات می گوید که سلول ها چگونه به ساخت پروتئین جدید (به عنوان مثال چگونه به رشد زندگی). به این واکسن که مدرن است محققان نیاز به دانستن اتمی در سطح ژنتیکی توالی—رسول RNA—از پروتئین آنها می خواهند بدن ما برای ایجاد. همه چیز در مورد واکسن بالادست زنجیره تامین (آنزیم ها و اسیدهای نوکلئیک به چربی پلاستیک) و فرآیندهای پایین دستی (پالایش تست برای ثبات و یکپارچگی واکسن)—همان است که از آن خواهد شد برای هر یک از دیگر واکسن. به همین دلیل آنها می تواند حرکت کند تا به سرعت. با این coronavirus واکسن را mRNA دستور سلول های ما را در حال حاضر معروف اسپایک پروتئین—بخشی از ویروس است که به خصوص ماهر در اتصال به سلول های ما—باعث سیستم ایمنی بدن ما برای ایجاد آنتی بادی است که می توانید آن را خلع سلاح. این شرکت با برخی از خود ظرفیت تولید اجازه داده است که آن را به اوایل دوز. در ماه آوریل ایالات متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) اعطا شرکت نزدیک به پنج صد میلیون دلار برای سرعت بخشیدن به توسعه و, on May 1st, مدرن اعلام کرد که این امر می تواند با همکاری Lonza سوئیس چند ملیتی و شیمیایی شرکت زیست فناوری به تولید یک میلیارد دوز از coronavirus واکسن در 2021.

هنوز این واکسن خواهد بود مدرن را برای اولین بار برای رفتن به فاز سوم مطالعات تاریخی برای اولین بار در mRNA واکسن و درمان. Fauci در سنا شهادت on May 12th گفت: "هیچ تضمینی وجود واکسن موثر است." او همچنین اشاره شده است که وجود دارد حداقل دو واکسن در گذشته است که تا به حال عوارض جانبی واکسن ناشی از اشتباه نوع آنتی بادی و افراد در معرض ویروس رو حتی مریض تر. که بعید است در این مورد Zaks گفت: به لطف سال پژوهش توسط بارنی گراهام و دیگران در واکسن مرکز تحقیقات. اما آن است که هنوز هم یک نظری امکان. در این مرحله تقریبا هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. برای مدرن وجود خواهد داشت فشار از همه طرف—بحران همه گیر خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افسرده اقتصاد—به سرعت نشان می دهد که این واکسن کار می کند. با وجود دور اول امیدوار کننده شواهد Zaks می داند که این شرکت باید منتظر اثبات است. "وجود دارد رفتن به یک تنش بین توانایی ما برای تولید داده های ایمنی و اثربخشی و ما مایل به استفاده از این واکسن به عنوان ما در حال ramping تا تولید" او گفت:. "ما در حال رفتن به یک توده ای از واکسن پیش از داشتن داده های واقعی است که ثابت می کند آن مشخصات ایمنی و بهره مند شوند." برای جان جهان صبر کردن دردناک خواهد بود.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب