Coronavirus واقعی و فوری تهدید به دموکراسی

اسرائیل انتخابات کارگران مستقیم رای دهندگان در یک ایستگاه رای گیری تا مجموعه ای در داخل یک منطقه قرنطینه.احمد Gharabli / خبرگزاری فرانسه / گتی

بریتانیا تا کنون اجتناب تحمیل افراطی ترین اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus و بیماری های آن, علل COVID-19. بر خلاف ایتالیا, برای مثال, آن را تحت مستند. مدارس و دانشگاه ها باز باقی می ماند. حمل و نقل عمومی است که هنوز هم در حال اجرا (البته با افزایش تمیز کردن رژیم).

و در حال حاضر به طور رسمی حداقل این کشور در آینده انتخابات محلی—از جمله لندن شهرداری مسابقه—هنوز برنامه ریزی شده به جلو بروید در مارس 7. هر چند احتمالا برای خیلی های دیگر: بریتانیا کمیسیون انتخابات توصیه کرده است که انتخابات به تعویق افتاد تا پاییز با استناد به نگرانی در مورد رای دهندگان توانایی شرکت با خیال راحت. اگر چه پستی رأی دادن یک گزینه در بریتانیا این کمیسیون هشدار داد که افزایش وابستگی به مصاحبه برگه های رای که در راه “را ایجاد بیشتر و فشارهای اضافی و خطرات در بخش های دیگر این سیستم است.” اضافه شده به کمیسیون نگرانی خطر این است که رای دهندگان ممکن است قادر به به طور کامل در نظر گرفتن تمام نامزدها و احزاب به عنوان یک نتیجه از تحت قرنطینه و یا خود انزوا.

دموکراسی بدون شک تست شده توسط این شیوع ویروسی. در برخی از مکان های که در آن زندگی روزمره عملا به وقفه آن در حال حاضر شده است. اما شاید هیچ کدام از این آزمون ها بیشتر تحت اللفظی یا بیشتر فوری از به تعویق افتادن برنامه ریزی شده انتخابات خواستار به سوال چه کشورهایی باید انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که فرآیندهای دموکراتیک در ادامه به صورت عادی در طول لحظات از جمله عدم قطعیت است. چقدر مسئولیت هستند و دولت حاضر را اگر حفظ این فرآیند به معنی بیشتر در معرض مردم به عفونت است ؟

آخرین زمان انتخابات به تعویق افتاد در بریتانیا بود و در سال 2001. یک اپیدمی ویروسی پخش شد در سراسر کشور و نخست وزیر در آن زمان تونی بلر مشخص است که یک تاخیر مورد نیاز خواهد بود به دولت زمان بیشتری برای رسیدگی به این بحران است. جاذبه تصمیم—مارک اولین بار یک انتخابات خواهد بود به تعویق افتاد و در بریتانیا پس از جنگ جهانی دوم—نبود از دست رفته در بلر که مجددا تاکید کرد که یک ماه تاخیر محدود خواهد بود چرا که این کشور “نمی باید و نمی خواهد به طور نامحدود به حالت تعلیق در فرایند دموکراتیک است.”

وضعیت بریتانیا مواجه شد و سپس در کل خیلی متفاوت از یکی از آن چهره های در حال حاضر. در حالی که سال 2001 شیوع بیماری پا و دهان بیماری منجر به کشتار بیش از 6 میلیون دام ، wreaking ویران در این کشور کشاورزی و صنایع گردشگری, انسان بودند و نه به طور مستقیم تحت تاثیر قرار. Coronavirus مقایسه آلوده کرده است صدها نفر از مردم در کشور و بیش از نیم دوجین فوت کرده اند. یک دولت ارزیابی نشان می دهد که در بدترین سناریو تا 80 درصد از جمعیت انگلستان می تواند قرارداد این بیماری است. در یک آدرس به ملت امروز نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد coronavirus “بدترین عمومی-بهداشت بحران برای یک نسل” است که در آن “بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان خود را قبل از زمان است.”

هنوز هم در بریتانیا بیشتر یا کمتر به صورت عادی انجام. بودند دولت به دنبال از طریق کمیسیون انتخابات توصیه این خواهد بود که برای اولین بار اعلام یک رویداد ملی که به تعویق افتاد بیش از coronavirus. انتخابات آن span 118 شوراهای محلی و هشت شهرهای بزرگ از جمله لندن و منچستر و لیورپول را در مجموعه ای به رسم صدها هزار نفر از مردم به پای صندوق های رای است. برای بافت این که صدها نفر از هزاران نفر از تجمع مردم در مراکز رای دهی انتظار در خط با هم—به عنوان استاندارد در بریتانیا—مارک برگه کاغذ با جمعی از مداد. برای مردم وظیفه شمارش آراء این همچنین بدان معنی ساعت های اضافی صرف شده با صدها نفر از داوطلبان دیگر. همه در زمانی که بهترین توصیه این است که برای حفظ فاصله اجتماعی.

وقتی که من پرسید که نامزدها در حال اجرا برای شهردار لندن—یک شهر با کمتر از یک چهارم از انگلستان تایید موارد—در مورد موقعیت خود را در مبارزات انتخاباتی و رای گیری در طول یک بیماری همه گیر پاسخ خود را مخلوط شد. سخنگوی شهردار صادق خان مورد علاقه را به نفع خود به کارگردانی من به سخنان خان ساخته شده بود در LBC, رادیو, که در آن او گفت: “هیچ دلیل منطقی” برای به تعویق انداختن رای گیری, و اضافه کرد که آن را “واقعا مهم است که به پستی آرا به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است” برای رأی دهندگان نگران. یک سخنگوی حزب محافظه کار نامزد شان بیلی که در مبارزات انتخاباتی خود ادامه خواهد داد “تا زمانی که زمان می آید زمانی که کارشناسان توصیه به تغییر رویه” گفت که پس دولتی راهنمایی بسیار مهم بود. و یک سخنگوی حزب لیبرال دموکرات نامزد Siobhan Benita گفت: مبارزات انتخاباتی او نیز صبر کنید تا عمل تا زمانی که دولت ارائه شده جهت.

دیگران را به نام برای دقیق تر عمل است. این نامزد مستقل روری استوارت و حزب سبز کاندید Siân بری اعلام کرد که تعلیق موقت از مبارزات انتخاباتی خود را امروز از جمله اجتماعات بزرگ و درب-به-درب canvassing. استوارت است که منتقدان دولت در پاسخ به شیوع استقبال تماس برای به تعویق افتادن به عنوان یک “معقول پیشنهاد است.”

بریتانیا تنها کشور شده است که مجبور به رقابت با خطرات ناشی از برگزاری انتخابات میان یک بیماری همه گیر. در تلاش به جای هزاران نفر از قرنطینه رای دهندگان در انتخابات این ماه, اسرائیل ایجاد اختصاصی مراکز رای دهی که در آن نظرسنجی کارگران عینک محافظ کامل دنده. در کره جنوبی است که در میان کشورهای با بیشترین موارد از coronavirus انتخابات پارلمانی به دلیل رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در ماه آینده با وجود تماس از نمایندگان مجلس برای تعویق. در یک پیشنهاد به سهولت فرآیند رای گیری دولت اعلام کرد که کسانی که در قرنطینه و یا در بیمارستان مجاز خواهد بود به بازیگران آراء از راه دور. در لهستان که در آن فقط 49 موارد وجود داشته باشد دولت اعلام کرده است آن را خیلی زود به نظر تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اوایل ممکن است. (البته ایالات متحده در حال برگزاری است مجموعه خود را از دولت حزب مقدماتی پیش از انتخابات ریاست جمهوری در پاییز.)

این قابل درک است که چرا دولت خواهد بود تمایلی برای به تاخیر انداختن انتخابات. به تعویق انداختن یک رای می تواند به راحتی دیده می شود توسط منتقدان به عنوان یک شکست برای حفظ ثبات در طول زمان بحران و یا بدتر هنوز, به عنوان نقض اساسی از هنجارهای دموکراتیک. اما اگر coronavirus شیوع نشان داده است هر چیزی این است که اینها نه زمان عادی و نه خواهد هر رای در نظر گرفتن محل در هر نقطه در جهان در نتیجه در حالت عادی انتخابات.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>