هزینه انجیلی خیانت

ایده های سفید مسیحیان محافظه کار که خود را کنار بگذارند اصول ایمان خود را به حمایت از دونالد مغلوب ساختن پ

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
تراشه Somodevilla / گتی

نزدیک ترین چیزی که محافظه کاران اجتماعی و انجیلی حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک گفتگو با چوب پنبه بستن هنگام فشرده مورد حمایت خود را برای یک رئیس جمهور است که پس از آشکار و فاسد و بی رحمانه و دروغگو و روانی ناخوش بود یک عبارت ساده: "اما Gorsuch."

این دو عبارت بودند مختصر برای اعتقاد خود را که خود را محترمانه ارادت به مغلوب ساختن پیشی جستن را در نتیجه پیشرفت بزرگ برای خود اولویت ها و سیاست های خود را در دستور کار و اولویت مهم تر بود از دیوان عالی کشور است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است یک شخصیت ناقص آنها استدلال کرد اما حداقل او منصوب نیل Gorsuch به دیوان عالی کشور.

و پس از آن آمد Bostock v. کلیتون کشور گرجستان.

که در این مورد تصمیم گرفت در اواسط ماه ژوئن است که در آن اکثریت نظر نوشته شده توسط عدالت Gorsuch حفاظت شده گی و فراجنسیتی افراد از محل کار تبعیض در توزیع تجاوز جنبش تاریخی پیروزی.

"یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد صرفا برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی مخالف قانون" Gorsuch نوشت: برای اکثر در 6-3 حاکم است.

این یک ضربه خرد کردن به صورت راست مذهبی و باید آن خطور در بیش از یک تعداد کمی از مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی حامیان که اگر هیلاری کلینتون به حال برنده انتخابات ریاست جمهوری, نتیجه مورد شده اند که همان; تنها تفاوت این است که حاشیه احتمالا می شده اند 7-2.

این Bostock مورد بود که نه تنها عمده حقوقی شکست اجتماعی محافظه کاران و مسیحیان انجیلی. توسط یک 5-4 حاشیه دادگاه—در ژوئن خدمات پزشکی v. Russo—تحویل قابل شکست به جنبش برای زندگی, قابل توجه به عنوان قانون اساسی لوئیزیانا قانون است که می تواند به سمت چپ دولت با تنها یک کلینیک سقط جنین. این نقش برآب امید کسانی که به شمارش در مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب به رهبری در دادگاه واژگون Roe v. Wade. (هر دو از مغلوب ساختن پیشی جستن دیوان عالی کشور انتخاب شد در اقلیت است.)

اجتماعی محافظه کاران می تواند به برخی از مهم مذهبی-آزادی پیروزی. اما به طور کلی این اصطلاح بود قضایی روده پانچ برای رئیس جمهور انجیلی حامیان. "اما Gorsuch" استدلال نابود نشده است اما از آن شده است قابل ملاحظه ای تضعیف شده است.

"ایران می دهد محافظه کاران اجتماعی کم و یا هیچ چیز قانونگذاری و نه برای یک زمان بسیار طولانی" محافظه کار وبلاگ نویس راد Dreher گفت: Vox's جین Coaston. "آنها مسدود شده اند برخی از چیزهای بد در طول سال. که هیچ چیز نیست. اما من فکر می کنم ما همیشه شناخته شده است که قضات در حال معامله واقعی در اینجا."

"هر موسسه—رسانه ها و دانشگاه ها و شرکت ها و دیگران—در برابر ما همجنسگرا و تراجنسیتی حقوق و توافق قانونگذاران gutless. تنها امید ما این بود که فدرال قضات خواهد حفاظت از وضع موجود است. حالا که رفته."

قانونگذاری تهمت در مقایسه با دیگر روسای جمهور نیست زمانی که بسیار برای حرفه ای-زندگی علت و مذهبی-آزادی حمایت می کند. به عنوان مثال جرج بوش pro-life رکورد قوی تر است و بیل کلینتون زمانی بیشتر در منطقه مذهبی آزادی ورود به قانون آزادی مذهبی در قانون مرمت و مذهبی استفاده از زمین و نهادینه افراد عمل می کنند. (تهمت انجام داده است یک مقدار عادلانه اجرایی برای نرم افزار-زندگی می کند.) تهمت نیز زمانی بعدی به هیچ چیز نظر از تصویب اصلاحات در آموزش و پرورش.

در جای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن است درگیر در یک bromance با کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, بدترین آزاردهنده مسیحیان در جهان و تاسیس صمیمی تر و توصیف روابط با بسیاری از جهان هوازن از با رهبران آمریکا متحدان سنتی. و در مورد مسائل است که به طور سنتی نگران پروتستان های انجیلی محافظه کار مانند مسئولیت مالی و محدود دولت تهمت شده است افتضاح: کسری بودجه و بدهی منفجر شد خود حتی قبل از همه گیر.

بر اساس شدت در استاندارد پیشبرد باعث می شود که محافظه کار پروتستان های انجیلی در مورد مراقبت از یک منصف ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت رسیده است که برخی از چیزهایی مهم به دست آمد به خصوص در انتصاب قضات فدرال. که به وضوح نمی خواهد که اتفاق افتاده در یک هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری. اما تقریبا در هر منطقه دیگر از جمله نتیجه چندین کلید دیوان عالی کشور تصمیم گیری تهمت کاهش یافته است کوتاه از وعده ها و انتظارات است.

در حال حاضر فکر می کنم در مورد آنچه هزینه شده است از حمایت بی چون و چرا با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن توسط مسیحیان انجیلی. در حال حاضر تمرکز فقط بر روی این: مسیحیان است که حامیان رئیس جمهور باید بافته خود را به یک مرد که فقط در چند روز گذشته و هفته توییتی تصویری از یک حامی فریاد "قدرت سفید" (او بعدها حذف شده اما هنوز به محکوم کردن آن); حمله نسکار تنها سیاه, راننده, Bubba Watson, در حالی که همچنین با انتقاد از تصمیم نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن نژادها; تهدید به وتو این سال را سالانه در لایحه دفاعیه اگر اصلاحیه گنجانده شده است که نیاز به پنتاگون به تغییر نام پایگاه تجلیل مؤتلفه رهبران نظامی; با اشاره به COVID-19 به عنوان "کونگ آنفولانزا" در یک سخنرانی در یک کلیسا در شهر فینیکس; و لعنتی دو تیم های ورزشی ردسکینز واشنگتن و کلیولند سرخپوستان برای در نظر گرفتن تغییر نام به دلیل نگرانی هواداران از این فرانچایز است که کسانی که نام تیم را خنثیسازی جرم.

این تحریکات از سوی رئیس جمهور نیست غیر عادی; او یک مرد که طاقی به برجسته سیاسی توسط واسطه یک نژادپرست تئوری توطئه که باراک اوباما متولد نشده در ایالات متحده—او بعدها ضمنی که اوباما یک راز است و مسلمان و به او لقب "بنیانگذار داعش"—که از اظهارات در مورد ایندیانا متولد قاضی با میراث توصیف شده توسط سابق مجلس پل رایان به عنوان "کتاب درسی تعریف یک نژادپرست نظر."

سفید supremacist ریچارد اسپنسر توصیف نئو نازی ها و سفید-supremacist مارس در Charlottesville, Virginia گفت: اقیانوس اطلس, "هیچ سوال وجود دارد که Charlottesville نمی خواهد رخ داده است بدون مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را واقعا بود به دلیل مبارزات انتخاباتی خود و این پتانسیل جدید برای ملی نامزد بود که طنین انداز با در بسیار شدید در راه است. Alt سمت راست چیزی در مغلوب ساختن پیشی جستن. او تغییر پارادایم و ساخته شده است این نوع از حضور alt سمت راست امکان پذیر است." و دیوید دوک سابق Ku Klux Klan, رهبر به نام مارس یک "نقطه عطف" برای خود جنبش است که به دنبال "تحقق وعده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن."

برای تمام عمر خود را قبل و پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور تهمت به بهره برداری اختلافات نژادی و اعتراض به نژادی خشم. رئیس جمهور در حال حاضر انجام این کار بیشتر و نه کمتر از در گذشته با وجود این واقعیت است—و احتمالا به دلیل این واقعیت است که آمریکا در مقابله با یک بیماری همه گیر است که او و دولت او را به شدت bungled که ادعا کرده بیش از 130,000 آمریکا زندگی می کند.

همانطور که نیویورک تایمز' مگی Haberman با اشاره به در جولای 6, "تقریبا هر روز در دو هفته گذشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال استوک سفید ترس و خشم."

سفید پروتستان های انجیلی هسته مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت سیاسی و در حالی که قریب به اتفاق تعدادی از رئیس جمهور انجیلی حامیان ممکن نژادپرستانه آنها مایل به بازگشت یک مرد که آشکارا تلاش برای تقسیم مردم با مسابقه. که خواهد بود به اندازه کافی از کیفرخواست اما این وضعیت در واقع یک معامله خوب بدتر از آن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اشتیاق به ملتهب زشت احساسات است که تنها یک موضوع را در خود فاسد اخلاقی ملیله.

من قوز است که در آغاز این Faustian bargain بسیاری از پروتستان های انجیلی نیست آن را تصور کنید که برای این کار با آنها در دفاع غیرقابل دفاع, خدشه دار کردن شهرت خود را و انجام نا معلوم آسیب به خود را باعث می شود.

این بدترین سال برای امریکا در بیش از نیم قرن; خیره کننده 87 درصد از آمریکایی ها ناراضی هستند با همه چیز راه می رویم و تنها 17 درصد احساس افتخار زمانی که فکر کردن در مورد وضعیت این کشور در حالی که 71 درصد احساس خشم و 66 درصد در حال ترس. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است بنابراین پلاریزه و این یک فاجعه است که کثرت یا آشکار اکثریت آمریکایی ها در حال حاضر در مخالفت با بسیاری از آنچه او پشتیبانی می کند. خلق و خوی عمومی است که مترقی ترین آن بوده است در نزدیک به 70 سال است. در طول تهمت دوران ملت است نقل مکان کرد به سمت چپ بر روی یک سری از مسائل از جمله کسانی است که مهم ترین به انجیلی تهمت حامیان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است که تولید چند قانونی مهم و یا حاکم دستاوردهای اتحاد تحمیل خمیازه زخم در حزب جمهوری خواه محافظه کار و علل و انجیلی جنبش است.

منN موجود شگفت انگیزی کتاب به Narnian: زندگی و تخیل C. S. Lewis, آلن جاکوبز می گوید در مورد تئاتر منتقد و مقاله نویس Kenneth Iaea که بعد از خواندن لوئیس شنیع قدرتگفت: "چگونه هیجان او باعث می شود خوبی به نظر می رسد—چگونه ملموس و درخشنده!" (در آکسفورد لوئیس بود یک معلم به Iaea بود که خود را مؤمن.)

Iaea درک چیزی ضروری در مورد لوئیس. یکی از قابل توجه ترین ویژگی بود که توانایی های خود را به حال خوب زندگی و ایمان مسیحی خود را که به شکل درک خود را از خوب به عنوان ملموس و درخشنده هیجان انگیز و فریبنده سفر یک راه برای پیدا کردن شادی و تحقق است.

که به سختی به کل داستان. لوئیس در مواجه با بحران در ایمان در اواخر زندگی خود را زمانی که او غرق در سوگ همسرش, شادی Davidman درگذشت سرطان—بحران او بهبود از اما که در سمت چپ علامت آن است. هنوز هم به دلیل ایمان خود لوئیس زندگی بیشتر کشنده تر و فریبنده تر vivifying. گفته شد از Lewis and J. R. R. Tolkien که آنها هرگز خود را از دست سحر با جهان است.

بزرگترین هزینه مغلوب ساختن پیشی جستن سال به انجیلی مسیحیت نیست و در حوزه سیاسی بلکه در آنچه مسیحیان به عنوان مراجعه شهادت—نشان میدهد که چگونه زندگی خود را تبدیل شده اند توسط ایمان خود را.

بسیاری از انجیلی جنبش در هماهنگی خود با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است خود را عاری از شرم و سیاه, تروریست, ترس, ریاکارانه, censorious و پر از نارضایتی. که درست نیست از همه پروتستان های انجیلی, البته, و این درست نیست از همه پروتستان های انجیلی که تهمت حامیان. اما آن را به اندازه کافی از آنها قطعا از رهبری سیاسی این جنبش انجیلی را انجام داده اند عمیق آسیب به خود شاهد بوده است.

من این را می دانم دست اول از کشیشان در سراسر کشور که صحبت در مورد اثرات فاجعه بار از اتحاد نامقدس بین پروتستان های انجیلی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. یک کشیش یک کلیسا بزرگ در ساحل اقیانوس آرام به من گفت: "دلایل بسیاری وجود دارد که چرا افراد جوان می چرخد به دور از کلیسا اما مشاهدات من است تهمت است بسیار شتاب این روند. او آن را به دهیم."

این کشیش مادام العمر جمهوری خواه که کاهش یافته است به نقل نام به دلیل موقعیت او را اشغال نوشت که "در دهه های هالیوود به تصویر کشیده مسیحیان محافظه کار به عنوان بی رحمانه نادان و حریص و ریاکارانه. برای 20 سال کار کرده led و قربانی برای قرار دادن دروغ به آن کلیشه ها و انجام داده اند با موفقیت در اینجا ... چرا که ما چگونه باید خدمت حداقل حداقل مسئولان شهرستان مسئولان مدرسه و بسیاری از ملحدان را تشکیل احترام به عیسی مسیح و کلیسای او. و من به تماشای همه که شسته است."

او افزود: "بله هالیوود و رسانه ها ایجاد شده قطعا غیرجذاب کلیشه ای از مسیحیان است. و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متناسب با آن را کاملا. آن همه به نظر می رسد درست است. و متاسفانه من در حال حاضر متوجه است که کلیشه است واقعی تر از من تا کنون دانست. این دل من می شکند. در والیبال, نظر, هالیوود, انجام مجموعه, اما تهمت بود سنبله که سوار توپ خانه. او همه چیز من شده است در تلاش برای گفتن نیست چه کلیسا مورد تمام شده است. اما متاسفانه شاید در آن است."

در میان خرابه مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی هواداران بدون شک خود را به راحتی با این فکر کردم: آنها Gorsuch.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب