این Crookedest تیم در تاریخ بیس بال

ایده های هوستون آستروس فریب خورده راه خود را به یک سری جهانی عنوان و عمدتا کردم و دور با آن. هارون D

توسط NEWS-SINGLE در 1 اسفند 1398
هارون Doster / AP

من دیوانه به اندازه کافی به غذا خوردن بیس بال.

من می خواهم برای حضور در هر Houston Astros بازی این فصل را با یک سطل زباله می تواند درب و آن را در هر زمان یکی از نشانه سرقت cheatballs می آید به خفاش. من می خواهم برای پیدا کردن کمیسر راب مانفرد و pelt او با Stay Puft ميدانی برای خود بدون-نرم مجازات کج ترین تیم در تاریخ بیس بال. شیکاگو سیاه ساکس ؟ لطفا. که رسوایی بود هشت بازیکن در یک سری. این بود کل تیم و مربیان برای دو فصل است.

هواداران می دانند که آنها فریب خورده. بازیکنان که ایمنی آن را پذیرفته. با استفاده از مرکز-زمینه دوربین های نظارت تصویری در نزدیکی ستاره شرق و یک سیستم سطل زباله می تواند چتری از هم تیمی در ستاره شرق این هوستون ستاره می دانستم که آنچه در زمین بود در آینده برای دو سال. با توجه به مخالفان ستاره ضبط کوچک buzzers به hitters' سینه, تنظیم کردن کمی چشمک زدن چراغ و حتی سوت کشید.

آنها با استفاده از همه این ترفندها به غارت لس آنجلس داجرز از هر فرصت عادلانه در سال 2017 جهان سری, و که می داند که چگونه بسیاری از تیم ها در راه خود را به سال 2018 لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری. این skunkiest رسوایی در تاریخ بیس بال و در عین حال مانفرد نمی تنبیه کردن یک بازیکن. او جریمه ستاره احساساتی $5 میلیون و چند پیش نویس میدارد. پنج میلیون ؟ آنها می توانند بیش از آن است که فروش Frito پای. کمیسر حتی تعلیق ستاره " صاحب جیم کرین.

برای خاطر آسمان آپارتاید Cincinnati Reds صاحب حاشیه Schott رو به حالت تعلیق در 1990s برای داشتن یک نازی بازوبند. اما حداقل او هیچوقت از بین بردن یکپارچگی این بازی است.

جرثقیل پیف-poohed خرابه سوزش سوختن در پای او. "نظر ما این است که نمی تاثیر بازی" او استشمام.

آن را نمی?

اجازه بدهید از شما بپرسم: اگر Drew Brees می دانستند که حمله رعد اسا بود, آینده, آیا شما فکر می کنم که ممکن است تاثیر بازی ؟ اگر خصوصی به کاری می دانست که او که قرار بود برای دریافت دو تیمی آیا شما فکر می کنم که ممکن است تاثیر بازی ؟

در حال حاضر وجود دارد بحث که کوزه از تیم های دیگر را تحت تاثیر ستاره batters با fastballs به دنده ها و—oh طنز—احتمالا به حالت تعلیق آن است. من نمی تواند آنها را سرزنش. تلاش برای حدس می زنم که زمین در حال آمدن است و تمام هنر نداریم کسی را بزنیم! در غیر این صورت آن را می خواهم می خواهم یک بازیکن بزور و با تهدید دانستن اینکه چه کارت بود و بدبختانه بیش از بعدی. شما حدس می زنم یک مار در حال آمدن است و شما می توانید یک fastball? شما مانند یک مست تلاش برای کشتن یک پروانه. شما می دانید یک مار در حال آمدن است ؟ شما شبیه تد ویلیامز. "من رفتن به صفحه دانستن اینکه چه چیزی در حال آمدن است ؟" فرشتگان در لس آنجلس ستاره مایک ماهی قزل آلا گفت: dreamily روز دیگر. "بسیار سرگرم کننده وجود دارد."

در 40 سال پوشش ورزشی من هرگز دیده می شود ورزشکاران پس از جا در رفته. من با آنها هستم. "هر مرد بیش از وجود دارد نیاز به ضرب و شتم" آتلانتا بریوز outfielder نیک Blackburn گفت. "اگر کسی فریب خورده من از برنده عنوان ... من خواهد بود F*^پادشاه خشمگین!" LeBron James توییتی. "[که باید] از بیس بال برای بقیه زندگی خود را" هنک آرون گفت.

ستاره ها می گویند که آنها در حال ببخشید. اگر معنی آنها وجود دارد مقدار زیادی از آنها می تواند انجام دهد به این حق است.

اولین آنها می تواند به دقیقه, خدمتکار, پارک را در سال 2017 جهان سری بنر. سپس سوزاندن آن.

آنها می تواند به دور از $429,000 هر کدام از آنها را فقط برای—سرفه—"برنده" است که جهان سری. (بیس بال کمک تیم می تواند یک انتخاب خوب.)

آنها می تواند پیاده خود را به جهان سری حلقه و به همه پول به سابق تورنتو بلو جیز پارچ مایک Bolsinger—که پس از گرفتن پوسته توسط grifting ستاره ها در طول یک بازی در ماه اوت سال 2017, هرگز تن به تن در bigs دوباره.

چهارم را به جثه Altuve می تواند به عقب در سال 2017 جایزه MVP او سرقت از نیویورک یانکیز' هارون قاضی (که می گوید او را "بیمار به معده من").

پنجم آنها می توانید بپرسید لیگ اصلی بیس بال به طور رسمی تخلیه عنوان آنها را به دست آورد. چرا که نه ؟ آن را قبل از انجام شده است توسط مردم با واقعی وجدان.

زمانی که یک شکست نخورده کرنل متوجه آن برنده شده بود 1940 بازی فوتبال با کمک یک پنجم پایین در برابر دارتموث تیم معروف به پیروزی. هنگامی که در حال اجرا پشت Reggie Bush داشت پذیرفته عظیم under-the-جدول هدیه به بازی فوتبال در USC او به پشت خود Heisman جایزه. زمانی که مشخص شد که بچه ها از Milli Vanilli نیست حتی آواز در آلبوم خود را, آنها تا به حال تصمیم به بازگشت خود را به گرمی در هنگام ضبط آکادمی آنها را ضرب و شتم به آن است.

بازی بیس بال شما هیچ Milli Vanilli.

تصور کنید: اگر یک تیم مجاز به برنده سری جهانی با استفاده از دوربین های پیش فرض و یک سطل زباله می تواند تا سال 2025 تیم خواهد بود گذاشتن میکروچیپ در hitters' مغز است. اگر Altuve می توانید نگه دارید خود را فاسد جایزه MVP سپس پیت رز می توانید در تالار مشاهیر فردا و پس از اوراق قرضه Barry و من نمی دانم رویز رویز? و اگر جرثقیل می تواند سود حاصل از pirating یک عنوان—تیم خود را در ارزش افزایش یافته است حدود 300 میلیون دلار پس از کلاهبرداری آغاز شد—پس شاید برنی Madoff باید دریافت یک محاکمه جدید. آه.

مانند یک خلبان در یک بلیزارد, امریکا, پرواز وارونه در حال حاضر. ما یک رئیس جمهور که با هر نفس و سپس demonizes هر کسی که می گوید حقیقت است. ما سناتور که سوگند به کتاب مقدس و پس از آن اجرای آزمایشی بدون یک شاهد. و در حال حاضر ما یک تفریح و سرگرمی ملی است که می داند ستاره سرقت فورت ناکس و اجازه دهید آنها را به نگه داشتن طلا به هر حال.

جهان سری جایزه که به نام کمیساریای جایزه و کمیسر مانفرد باید آن را به عقب. فقط به عنوان هر Astros hitter وظیفه از این دو فصل باید داوطلبانه 30 روز تعلیق. فقط به عنوان جرثقیل باید فروش تیم و هرگز دوباره. اگر لیگ اصلی بیس بال نمی کند انجام درست این رسوایی نیست رفتن دور.

بیا به آن فکر می کنم اگر بیس بال نمی خواهد کار درست را انجام دهید و سپس شاید ما باید جلوگیری از انجام بیس بال.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب