فرقه Elon است ترک

علم این SpaceX و Tesla مدیر عامل شرکت در پاسخ به coronavirus همه گیر شروع به بیگانه طرفداران خود را.

توسط NEWS-SINGLE در 31 اردیبهشت 1399
Yichuan ساو / NurPhoto / گتی / اطلس

Elon Musk به معروف طرفداران اختصاص داده شده. آنها را می توان خرید تسلا ماشین, تماشای SpaceX راه اندازی و ستایش مشک در توییتر. به فن پایه مشک رویایی یک بت حتی یک آب و هوا ابرقهرمان. برخی از این شهرت ناشی از مشک تحول درس خوان, اینترنت میلیونر به suave تولید میلیاردر. با توجه به مشک اساطیر او حتی الهام بخش برای یک ابرقهرمان واقعی رابرت داونی جونیور تصویر از charmingly درخشان تونی استارک در سال 2008 Iron Man فیلم. در 15 سال گذشته پس از مشک مشخصات افزایش یافته است, در حال رشد Starkian که اگر نبوت. در ضمن تحسین او را تبدیل به تنها بیشتر بدنام.

چند ماه پیش, آن را تقریبا غیر ممکن است به تصور مشک جهانی-صرفه جویی در مصرف برق خاموش در چشمان طرفداران خود را. اما قبل از این بود که بیماری همه گیر کوروناویروس. در چند ماه گذشته مشک به عنوان خطرات ناشی از این ویروس ارائه شده بی اساس پیش بینی ها در مورد چگونه بسیاری از آمریکایی ها آن را آلوده و به دروغ ادعا کرد که کودکان "اساسا ایمنی بدن" به COVID-19. به نام او کرده است بارها و بارها برای عقب گسترده اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش ویروس یک حرکت است که بهداشت عمومی مقامات باور دارند که می تواند کشنده باشد. مشک به مبارزه طلبیده محلی اقامت در خانه سفارشات و موقعيت خود را تسلا کارخانه مونتاژ در کالیفرنیا آوردن هزاران نفر از کارکنان به کار می کنند. "من خواهد بود در خط با هر کس دیگری" او توییتی در هفته گذشته به عنوان عملیات راه اندازی مجدد. "اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد." (تسلا و SpaceX نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

توییتر مشک را به حالت اصلی از ارتباط با مردم از جمله طرفداران خود را. در دیگر لحظات Muskian جنجال—صدای جیر جیر که منجر به اتهام تقلب و هزینه او را تسلا ریاست و یا زمان او شکایت کرد و خواستار نجات غواص یک "pedo مرد"—شما می تواند در پیدا کردن یک گروه کر از حمایت در پاسخ به مشک توييتها خود را تحسین تمایلی به در نظر گرفتن هر گونه انتقاد از قهرمان خود را.

اما در حال حاضر برای اولین بار مشک به نظر می رسد به بیگانه اند و حتی برخی از ترین مؤمن حامیان. طرفداران خود را ابراز ناراحتی و حتی مخالفت به طور مستقیم به مشک در توییتر دانستن است که او ممکن است آن را ببینید. ماه گذشته بالا توییت زیر مشک را تقاضا به "رایگان امریکا در حال حاضر" و اجازه دهید کارگران بازگشت به کسب و کار خود یک نیش اندازه مطالعه در ناهماهنگی شناختی: "من اول مخالفت با بت من. :/"

این تیز و برنده شخصیت که یک بار ساخته شده مشک سرد و تبادل نظر به نظر می رسد تیز به چیزی بیشتر نگران کننده در این بحران جهانی است. بازمانده یک بیماری همه گیر است که علم موشک تنها در مجازی احساس و برخی از طرفداران آرزو می کنم که مشک خواهد اجازه دهید کارشناسان آن را اداره کند. ترک در فرقه Elon شروع به نشان می دهد.

من به برخی از این طرفداران است. آنها بیشتر در مردان و در محدوده 20-یه چیزی به 70-یه چیزی. آنها شامل کسانی که رانندگی Teslas و کسانی که مایل به آنها را کسانی توصیف مشک خود را به عنوان بت و کسانی که فقط فکر می کنم او باعث می شود یک ماشین بزرگ. آنها همه مقدمه سخنان خود با ستایش از مشک, درخشش, چشم انداز و توانایی انجام کارهایی است که دیگران تا به حال قسم خورده بودند غیر ممکن است. و علاوه بر آنها گفتند: هیچ کس کامل است. اما. چه جهنم است که او انجام می دهند ؟

"گاهی اوقات آن را فقط به نظر می رسد مانند دقیق مردم بیشتر آسیب پذیر هستند به تخمین بیش چقدر آنها در مورد چیزی خارج از تخصص خود" بن Hallert یک دیرین SpaceX فن و تسلا سهامدار به من گفت. "اگر من یک متخصص در X پس چرا من به عنوان یک متخصص در Y?"

Hallert عاشق صحبت کردن در مورد راکت. او در مورد آنها تمام راه را از اورگان به تگزاس بهار گذشته هنگامی که او در زمان خود و پسران نوجوان به دیدار جایی که SpaceX در حال ساخت بزرگترین موشک هنوز درست کردن خلیج مکزیک است. Hallert را پدربزرگ و مادربزرگ مشغول به کار در برنامه آپولو و او مجوز خلبان. او نمی تواند صبر کنید برای دیدن سفینه فضایی SpaceX دریافت زمین اما او بخواهد که پشت آن را متوقف خواهد کرد به tweeting.

رایحه اولیه طول می کشد در coronavirus بودند خفیف اگر بیمار-توصیه هواداران به من گفت. در اوایل مارس برای مثال مشک اعلام کرد که "coronavirus وحشت گنگ است." طرفداران بر این باور بودند که مشک بود و تنها poking سرگرم کننده در احتکار کاغذ توالت و Clorox دستمال مرطوب و نه خطرات ناشی از یک بیماری بود که برداشت تا در همه جا. اما به عنوان مشک را تشدید لفاظی برخی از طرفداران او سعی کرد به همین دلیل به آرامی با او که تحقیقات نشان داد اجتماعی-فاصله اقدامات می تواند سرعت گسترش ویروس. آنها مطرح نقل قول مشک توییتی در سال 2017 از مصطفی کمال آتاتورک بنیانگذار ترکیه مدرن—"اگر یک روز من کلمات در برابر علم را انتخاب کنید علوم"—در یک تلاش آشکار برای یادآوری او را از خود بهتر انگیزه. چنین درک طبیعت از مشک طرفداران که هنوز هم می خواهید برای کمک به قهرمان خود را ببینید خطا راه خود را.

همه چیز از تشدید وجود دارد. حدود دو هفته بعد مشک توییتی که "بر اساس روند کنونی" ایالات متحده را "احتمالا نزدیک به صفر" جدید COVID-19 موارد توسط پایان ماه آوریل است. پیش بینی تبدیل به wildly نادرست اما مشک نیست اذعان خطای خود را. که irked برخی از طرفداران خود را که مورد اعتماد او به حق آن را دریافت. "اگر او می گوید:" نگران نباشید بچه ها. توسط مه ما نمی خواهد باید در مورد' مردم در حال رفتن به می گویند " این است که Elon Musk. او باید بدانید که بهترین پزشکان. او باید بدانید که بهترین مردم است. او باید انجام داده اند بهترین تحقیقات قبل گفت که" لوئیس Mireles یک دانش آموز کالج در تگزاس به من گفت. Mireles نوشته شده در مورد مشک و تسلا برای مدرسه مقالات و مانند Hallert کرده است در بازدید از راه اندازی مرکز جایی که SpaceX در حال کار بر روی آن مریخ موشک.

چند طرفداران به من گفت که آنها در حال تلاش برای آشتی دادن این نسخه از مشک با او قبل از همه گیر شخصیت. "تماس کسی نام بد یا توهین به کسی بدون شواهد واضح است که بد است, اما من فکر می کنم هیچ چیز مقایسه به مصرف انسان زندگی آرامی" خورشید یک دانشمند در منطقه خلیج که خواسته به توسط تنها نام خانوادگی خود را به محافظت از حریم خصوصی خود را به من گفت. خورشید را تماشا بی شماری مشک مصاحبه سال است که در آن مشک می گوید فاحش اما کمتر چیزهای خطرناک, اما به همه گیر توییتهایی شد خیلی دردناک است که برای دیدن خورشید در نهایت unfollowed مشک. "آن را مانند یکی از کسانی که شخصیت قهرمان در فیلم که در آن او کار می کند در یک گرند ماموریت و پس از آن او از دست می دهد و چشم [از آن] و فکر می کند که مردم آسیب پذیر هستند مصرفی," او گفت:.

من هم شنیده ام بسیاری از طرفداران که مشک رفتار کمتر مانند نوع بشر را نجات دهنده و بیشتر شبیه به یک ظالم صنعتگر. این حقیقت ناراحت کننده به نظر می رسید به متبلور زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در حمایت از مشک تمایل به راه اندازی مجدد تسلا عملیات و مشک از او تشکر کرد. اگر مشک قرار است به یک آب و هوا, قهرمان, او به طور ناگهانی fraternizing با یک تبه کار است که باور ندارد در انسان ناشی از تغییر آب و هوا و صرف زمان خود را در اتاق کار بردن ده ها تن از سیاست های زیست محیطی. تنها سه سال پیش مشک حذف خود را از ریاست جمهوری شورای مشورتی به طور خاص به دلیل تهمت انصراف ایالات متحده از پیمان بین المللی به معنای آدرس تغییر آب و هوا.

"من واقعا فکر می کردم [مشک] می تواند قهرمان ماده" گفت: لیزا جاکوبسن, بیمه فروشنده در ویسکانسین. "اجازه دهید آن صورت, ما باعث خرابی این سیاره و در اینجا است که در تلاش برای پیدا کردن یک محل برای ما برای رفتن." جاکوبسن نتواند خیرخواه مدیر عامل شرکت که تمدید عمر باتری Teslas برای رانندگان در سراسر فلوریدا—به صورت رایگان—به طوری که آنها می تواند تخلیه در طول طوفان ایرما در سال 2017. او انتظار دیدن همان مشک از بین بردن در طول بیماری همه گیر. "کجاست آن مرد؟"

پاسخ: در تسلا کف کارخانه در فرمونت کالیفرنیا به عنوان وعده داده شده. او هفته گذشته به عنوان پارکینگ پر رفت و آمد کارگران برای اولین بار در هفته. هیچ کس آمد او را دستگیر کنند. مقامات محلی در نهایت مجوف گفتن تسلا می تواند باز بماند تا زمانی که این شرکت افزود: برخی از اقدامات ایمنی.

مقدار زیادی از طرفداران ایستاده اند توسط مشک در این لحظه. همانطور که برای دیگران آنها در حال تلاش برای باز کردن مشک را فلسفه شخصی از کمک های خود را به جهان جدا کردن هنر از هنرمند—یک کار دشوار است که خیلی از جذبه SpaceX و Tesla توسط مردی که خودش را. برخی از مشک تحسین می گویند که آنها خود را لغو تسلا سفارشات. یکی از طرفداران در منطقه سیاتل که صاحب دو Teslas—و تا به حال یک مورد خفیف COVID-19 مارس—به من گفت که او معتقد است مشک را nonstop اظهارات را cheapened برقی-ماشین نام تجاری شرکت. اما Hallert موشک عاشق از اورگان گفت: مشک اخیر رفتار نمی تعدیل شور و شوق خود را برای SpaceX ماموریت و نه آن را به او جلوگیری از خرید یکی از تسلا جعبه Cybertrucks روزی. ("این خیلی زشت, من احساس می کنم باید آن را," او گفت:.)

حتی اگر Hallert است که هنوز هم مایل به حمایت از مشک است شرکت او احساس قطعا کولر در مورد مرد. "احتمالا وجود دارد یک زمان وقتی که من را ساخته اند هر بهانه ای [برای مشک] فقط به خاطر من هیجان بیش SpaceX بود که فقط بالا" Hallert گفت. "من کمتر احتمال دارد به بهانه در مورد خنگ گه او می گوید به دوستان من از من بود قبل از."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب