خطر امریکا را Coronavirus مهاجرت ممنوعیت

ایده های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کند که آن را جلوگیری از گسترش coronavirus و حفاظت از کارگران آ

توسط NEWS-SINGLE در 8 تیر 1399
اقیانوس اطلس

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید نزدیکی-ممنوعیت که او برای اولین بار اعلام کرد در ماه آوریل در ورود به ایالات متحده آمریکا توسط مهاجران به دنبال "کارت سبز" برای اقامت دائم. این سیاست گسترده ترین ممنوعیت مهاجرت در تاریخ آمریکا است. حتی در اوایل بحران مانند رکود بزرگ دو جنگ جهانی و وحشتناک آنفولانزای همه گیر از 1918-19 ایالات متحده نمی قاطعانه ممنوعیت ورود تقریبا همه مهاجران به دنبال حل و فصل در اینجا به طور دائم. به تازگی نسخه گسترش یافته از سیاست نیز به شدت محدود موقت ویزای کار.

این مقام توجیه این سیاست ها پیشگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس و حفاظت از کارگران آمریکایی از دستمزد رقابت است. نه منطق می تواند توجیه چنین گسترده محدودیت در مهاجرت. حتی بیشتر نگران کننده منظور این است که در مقیاس بزرگ اجرایی-شعبه قدرت گرفتن است که مجموعه یک سنت خطرناک. آن را می سازد مسخره محافظه کار حقوقدانان' اصرار دارد که قانون اساسی محدودیت به میزان اختیارات کنگره می تواند نماینده اجرایی.

اگر چه دولت اولیه بان کی مون ارائه شد به عنوان موقت و پایدار برای تنها 60 روز بسیاری از مقامات رهبری استفان میلر دولت تاثیر گذار ترین مشاور در سیاست های مهاجرتی می خواهم برای ادامه آن به طور نامحدود. در 22 ژوئن تهمت تمدید گرین کارت ممنوعیت تا پایان سال و گسترش آن به پوشش ویزای H-1B به عنوان به خوبی به عنوان دیگر موقت اشتغال ویزا. با همین استدلال است که ظاهرا توجیه اولیه 60 روز ممنوعیت در حال حاضر استفاده شده است برای توجیه یک مقدار طولانی تر و گسترده که به راحتی می توان توسعه یافته هنوز هم بیشتر است.

در میان قربانیان شهروندان آمریکایی که در حال حاضر منتظر سال به پیوست با خویشاوندان است که در حال حاضر به دام افتاده در خارج از کشور. در حالی که اندازه گیری معاف همسران و فرزندان شهروندان ایالات متحده (در صورتی که کودکان زیر سن 21) آن را هنوز هم میله خواهر و برادر و پدر و مادر و سایر بستگان. دولت مرکب است بی عدالتی با مسدود کردن تقریبا همه برنامه های کاربردی پناهندگی از پناهندگان در تلاش برای عبور از مرز با وجود این واقعیت است که چنین اقدامی نقض هر دو آمریکایی و بین المللی که منع اخراج پناهندگان در مواجهه با آزار و اذیت بر اساس نژاد و مذهب و عقاید سیاسی و مشابه دیگر دسته بندی ها در کشور خود را از مبدا. به تازگی صادر مقررات ترکیب بی عدالتی توسط قاطعانه انکار پناهندگی به زنان فرار جنسیتی مبتنی بر آزار و اذیت و به طور نامحدود گسترش یک قانون الزامی تقریبا اتوماتیک اخراج افراد زیر سن قانونی بدون همراه عبور از مرز از جمله بسیاری از فرار وحشتناک خشونت و سوء استفاده.

مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس نیازی نیست که یک جارو ممنوعیت مهاجرت. محدودیت های مسافرتی انجام داده اند کمی برای متوقف کردن گسترش COVID-19 و ایالات متحده در حال حاضر گسترده داخلی "جامعه گسترش یافته است." بسیاری از مهاجران خواهد بود که از سازمان ملل که در آن بیماری است که در واقع کمتر گسترده تر از آن است که در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا

در موارد بود و مهاجران از کشورهای که در آن شده است وجود دارد جدی coronavirus شیوع کمتر سخت گیرانه تر و موثر جایگزین برای پتو محرومیت وجود دارد: اعمال 14 روز قرنطینه در کسانی که به طور بالقوه از مناطق خطرناک. کره جنوبی که انجام داده است به مراتب بهتر از محدود COVID-19 از ایالات متحده, است به تصویب رسید که دقیقا سیاست. مهاجران می تواند جدا شود تا زمانی که آن را روشن است که آنها نمی باید این ویروس.

14-روز قرنطینه ممکن است یک معامله شکن برای گردشگران است. اما برای مهاجران آن است که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای شانس برای زندگی در جامعه ای که ارائه می دهد آزادی بیشتر و فرصت است. و بر خلاف مهاجرت محدودیت یک رژیم رایگان مهاجرت با برخی از هدفمند قرنطینه اقدامات ایجاد نمی کند جمعیت زیادی از مهاجران مستند نشده که به نوبه خود دارای انگیزه های قوی برای جلوگیری از آزمایش coronavirus در نتیجه تسهیل این بیماری را گسترش.

محدودیت های شدید در مهاجرت در واقع آسیب های بهداشت عمومی در دراز مدت است. مهاجران کمک نامتناسب به مراقبت های پزشکی و نوآوری است. مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش شامل معافیت برای زمان های پزشکی حرفه ای اما نه برای دانشمندان و یا کسانی که ممکن است تبدیل به پزشکی کارگران پس از ورود به کشور.

دستمزد-رقابت منطقی برای این سیاست جدید است و به همان اندازه فریبنده. اقتصاددانان به طور مداوم پیدا کنید که اکثر آمریکایی ها دستمزد در واقع بهره مندی از مهاجرت نیروی کار. این مورد حتی در زمان رکود اقتصادی شدید و بیکاری از جمله در حال حاضر. یک مطالعه انجام شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی نشان داد که اخراج دسته جمعی کارگران مکزیکی در طول رکود بزرگ نیست در نتیجه افزایش دستمزد برای کارگران آمریکایی و حتی ممکن است کاهش آنها. به دور از کمک به کارگران آمریکا, محرومیت مهاجران است به احتمال زیاد به اقتصاد کمتر مولد. توسعه های اخیر از مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت بان برای پوشش طیف گسترده ای از ویزای کار خواهد آسیب به اقتصاد بیشتر به خصوص با کاهش نوآوری که H1-B-ویزا دریافت کنندگان مهم همکاران.

حداقل نه coronavirus بحران و نه قرار است دستمزد اثرات می تواند توجیه منع قطعی است که شامل تقریبا همه مهاجران به دنبال اقامت دائم بدون در نظر گرفتن شرایط خود و صرف نظر از اینکه افراد در سوال مطرح هر نوع از بهداشت عمومی و یا خطر اقتصادی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مهاجرت محدودیت نیز خطرناک قانون اساسی قدرت گرفتن. مانند مغلوب ساختن پیشی جستن قبل محدود تر "سفر ممنوع" جدید سیاست متکی بر 8 U. S. C. بخش 1182(f) که به رئیس جمهور قدرت را به بار ورود به آمریکا با هر کشور خارجی او بداند "مخل به منافع ایالات متحده است." در مغلوب ساختن پیشی جستن v. هاواییاز سال 2018 حکم دادگاه عالی که تایید مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر با هدف قرار دادن چند با اکثریت مسلمان, سازمان ملل, رئیس دادگستری جان رابرتز نظر اکثریت تفسیر این زبان به عنوان دادن رئیس جمهور عملا نامحدود قدرت به حذف هر خارجی به هر دلیل تا زمانی که او ادعا می کند—حتی بدون مدارک—که ورود آنها ممکن است آسیب آمریکایی "منافع است."

مغلوب ساختن پیشی جستن v. هاوایی نیست امکان در نظر بگیرید که این نمایش از بخش 1182 نقض "nondelegation" دکترین: این اصل که کنگره نمی تواند نماینده جارو قانونگذاری و قدرت اجرایی است. در سال گذشته حاکم در Gundy v. ایالات متحدههر دو حزب لیبرال و محافظه کار قضات نشان داد واقعی محدودیت که هیئتی از قدرت است. در یک نظر مخالف پیوست دو حزب محافظه کار عدالت و نیل Gorsuch تاکید کرد که قانون اساسی اجازه نمی دهد که رئیس جمهور به ورزش "قدرت به اتخاذ به طور کلی قوانین اخلاقی حاکم بر اقدامات آینده توسط افراد خصوصی." تنها کنگره ممکن است انجام دهد. عدالت النا کاگان را کثرت نظر برای دادگاه برگزار شد که کنگره ممکن است به رئیس جمهور "'غیر هدایت شونده' و 'انتخاب نشده' قدرت" به منظور تعیین محدوده قانون به ویژه هنگامی که نقض حمل مجازات کیفری است. مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از بخش 1182 برای تحمیل یک جارو ممنوعیت مهاجرت بسیار بدیهی است که باعث می شود "به طور کلی قابل اجرا قواعد رفتار" برای احزاب خصوصی—بسیاری از میلیون ها نفر از آنها را. اخیر گسترش و توسعه از سیاست اعمال این قوانین به مردم و حتی بیشتر. فقط به عنوان به وضوح ایده که رئیس جمهور می تواند به حذف هر گونه بالقوه مهاجرت به هر دلیل موضوع را به اعمال مجازات های کیفری برای متخلفان است یک مورد از "'غیر هدایت شونده' و 'انتخاب نشده' اقتدار" اگر هر چیزی است.

اگر ما جدی مورد nondelegation محدودیت در قدرت ریاست جمهوری—به عنوان محافظه کاران در خصوص ادعای ما باید بود—پس از آن دادگاه یا باید اعتصاب کردن بخش 1182 یا تجدید نظر گسترده ای تفسیر قانون به تصویب رسید در مغلوب ساختن پیشی جستن v. هاوایی. برای آن کنگره باید لغو بخش 1182 یا حداقل تحمیل تنگ تر محدودیت در دامنه آن است. مگر اینکه و تا زمانی که این اتفاق می افتد مغلوب ساختن پیشی جستن سبز-کارت و اشتغال-ویزا ممنوع باقی خواهد ماند خطرناک سوابق برای رئیس جمهور آینده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.bitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب