خطرناک تاخیر در ایالات متحده Coronavirus تست ادامه

سلامت بدون کافی تست مردم با علائم کروناویروس ها از چپ به خودمو بیش البته حق عمل خود را. مارتین Bergsm

توسط NEWS-SINGLE در 20 اسفند 1398
مارتین Bergsma / shutterstock / گتی / اطلس

نزدیک به دو هفته پس از coronavirus اول داشت به گسترش در میان آمریکایی ها در ایالات متحده باقی می ماند خطرناکی محدود در ظرفیت خود را به آزمون مردم برای این بیماری در حال انجام تحقیقات از اقیانوس اطلس پیدا کرده است.

پس از بررسی داده های محلی از سراسر کشور ما تنها می توانید بررسی کنید که 4,384 افراد آزمایش شده اند برای coronavirus در سراسر کشور از امروز در 4 p. m. شرقی. این داده ها به عنوان جامع تلفیقی از آمار رسمی در حال حاضر به عنوان امکان پذیر است.

عدم تست به این معنی است که آن را تقریبا غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از آمریکایی ها مبتلا به کروناویروس و درد و رنج از COVID-19 بیماری را باعث می شود. در حالی که تجزیه و تحلیل ما به دنبال دولت های ایالتی و محلی اطلاعیه که بیش از 570 نفر در 36 متحده در حال آلوده کارشناسان می گویند که تعداد تقریبا به طور قطع بیش از حد کوچک برای منعکس حد کامل از این بیماری را در آمریکا کافی نیست آمریکایی ها تست شده اند برای مقامات به می دانم که چگونه بسیاری از مردم بیمار هستند آنها می گویند.

زمانی که محققان با استفاده از آماری و تکنیک های ژنتیکی به منظور برآورد اندازه واقعی از شیوع آنها به این نتیجه رسیده اند که هزاران نفر از آمریکایی ها ممکن است در حال حاضر آلوده شده است با آغاز ماه است. مقامات بهداشت نسبت داده اند 26 مرگ و میر به COVID-19 در ایالات متحده تا به امروز.

تنبل اجرای آزمون تبدیل شده است به یک بیماری ناتوان کننده ضعف در امریکا در واکنش به گسترش coronavirus. این نقطه در آن شیوع کره جنوبی آزمایش شده بود بیش از 100000 نفر برای این بیماری و آن را تست تقریبا 15000 نفر در هر روز است. انگلستان که در آن سه نفر کشته شده اند از COVID-19 در حال حاضر تست شده بیش از 24,900 مردم است.

اقیانوس اطلس رسیده جدید خود برآورد طریق مداوم با همکاری دانشمند داده جفری Hammerbacher و یک تیم از داوطلبان استخدام برای تجربه خود را با جمع آوری داده ها و پس از مشورت با داده های منتشر شده توسط تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا. متحده به طور گسترده ای متفاوت است در گزارش خود با استانداردهای. همه مثبت ارائه گزارش مورد. اما بسیاری از نمی دهند و یا منفی در انتظار گزارش مورد که بسیار مهم زمینه را برای هر دو پیشرفت ویروس و دولت پاسخ به آن است.

تلاش ما لازم است به این دلیل که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و نه به طور منظم ارائه داده ها در دامنه کامل از آمریکا تست. در آن وب سایت آژانس فدرال در حال حاضر فراهم می کند یک شماره (1,707 یکشنبه) که نشان دهنده تنها تعدادی از مردم تست شده در سی دی آزمایشگاه حتی اگر دولت و آزمایشگاه های خصوصی ارائه بخش عمده ای از تست. (CDC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

زمانی که CDC ارائه داده است آهسته و ناقص است.

روز شنبه, Stephen هان کمیسر غذا و دارو به خبرنگاران گفت که 5,861 نمونه—و نه مردم—تا به حال تست شده برای coronavirus تا پایان هفته. به عنوان یک قاعده کلی در آن طول می کشد حدود دو نمونه به ارائه نتایج برای یک بیمار که این معادل حدود از 2900 نفر تست شده از طریق پنج شنبه.

هفته گذشته اقیانوس اطلس گزارش شده است که آن را تنها می تواند تایید که 1,895 مردم تا به حال تست شده برای coronavirus که از صبح روز جمعه.

تست ظرفیت هنوز هم متفاوت است فوق العاده در سراسر کشور است. بسیاری از ایالت ها از جمله برخی از پرجمعیت ترین کشور نیست گزارش چگونه بسیاری از آزمون آنها را در انجام به طور کلی. تگزاس که در حال حاضر دارای 24 موارد مثبت است نه ارسال شده در وب سایت چگونه بسیاری از مردم آن را آزمایش کرده است به طور کلی. یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آن را تا به حال تست شده 150 نفر به عنوان هفته گذشته اما "با خصوصی labs آینده آنلاین در حال حاضر من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به یک قطعی شماره برای کل دولت و رفتن به جلو است." نوادا است گزارش هر گونه اطلاعات جدید در همه در سلامت آن-بخش وب سایت پس از 3 مارس.

ماساچوست است که 41 presumptive موارد منتشر شده مجموع آن تعداد زیادی از مردم تست شده است. نه پنسیلوانیا است که 10 presumptive موارد است. هفته گذشته یک پنسیلوانیا رسمی به ما گفت که دولت می تواند آزمون تنها یک دوجین یا بیشتر مردم در روز نشان می دهد که آن را تا میزان بالایی از مثبت.

روز جمعه کالیفرنیا نیز متوقف گزارش چگونه بسیاری از آزمایش های آن را انجام تعویض به انتشار تنها تعداد موارد مثبت. The California Department of Public Health به ما گفت که دولت در حال آزمایش 778 نفر از شنبه که دولت 114 موارد مثبت. آن را در حال حاضر 15 آزمایشگاه در انجام آزمون در سراسر کشور.

کارولینای شمالی که دو مورد مثبت و ایندیانا است که دو نیز گفت: هرگز چگونه بسیاری از کلی آزمایش آنها انجام شده است.

LabCorp و تلاش دو شرکت که در اجرای روال آزمایشات پزشکی برای پزشکان و دفاتر و باید هر دو اعلام کردند که هم اکنون می توانید نمونه تست برای COVID-19. این دو شرکت می تواند آزمون ترکیبی از 2500 نفر در روز با توجه به شمارش مونتاژ توسط گوتلیب سابق FDA کمیسر و منتشر شده توسط American Enterprise Institute.

در مجموع این کشور می تواند آزمون حداکثر 7,840 مردم در روز با توجه به Gottlieb مقدماتی شمارش. او تعداد نمونه دیگری از این نوع داده ی جدول بندی که یک آژانس فدرال ممکن است معمولا مسئولیت.

تست وضعیت خیلی بد است که مارک Lipsitch یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد می گوید که مقامات بهداشت و روزنامه نگاران باید متوقف گزارش تعداد موارد مثبت در ایالات متحده به عنوان "موارد جدید." او نوشت: با ایمیل "آنها باید با مراجعه به آنها به عنوان "تازه کشف موارد' به منظور حذف این تصور که تعداد موارد گزارش شده به هر یاتاقان در تعداد واقعی."

این سنگین اجرای آزمون ها—و معیارهای سختگیرانه است که CDC بر آنها تحمیل کرده صالح پزشکان و تزریق اضطراب به زندگی معمولی آمریکایی است. آنها علائم ذات الریه آنفولانزا یا چیزی بدتر ؟

"من هیچ سرنخی اگر ما در حال حاضر می تواند یا می تواند در حال حاضر پخش این را به دیگران" 38 ساله ای زندگی می کند که در نزدیکی شهر آستین در تگزاس که خواسته نمی شود به شناسایی دلایل حفظ حریم خصوصی به ما گفت.

پس از بازگشت از غرب اروپا در اواخر ماه ژانویه, زن و شوهر او آمد با یک بیماری مرموز که فرستاده آنها را در داخل و خارج از یک هفته تب. او و شوهرش را از خواب بیدار سرفه در نیمه های شب خود را دنده درد بد است که آنها نیاز به استفراغ. او را آزمایش کرده است منفی ها برای آنفولانزا دو بار و همچنین آزمایش منفی برای استرپی. او تشخیص داده شده است با ذات الریه.

در سفر او تا به حال اغلب در بزرگ بین المللی جمعیت که در آن او می تواند به راحتی در معرض شده coronavirus. اما با وجود داشتن تمام علائم او تست شده است برای آن است. هنگامی که او به نام Austin عمومی-وزارت بهداشت به درخواست برای راهنمایی او گفته بود که مگر در مواردی که او در بیمارستان بستری بود و یا در حال سفر به چین, او نمی تواند آزمایش می شود برای COVID-19.

"زن که صحبت کردم گفت:" وجود ندارد هر گونه موارد در اینجا [در Travis County],'" او به ما گفت. "و من گفتم" وجود ندارد هر تست پس چگونه شما می دانید?'"

بدون یک شرکت پاسخ در مورد اینکه آیا او به این ویروس او رنجدیده بیش از چگونه به عمل مسئولانه است. هنگامی که او زیاده? هنگامی که او بی پروا بودن? او و شوهرش را در خانه مانده از آنها بیمار شد اما خود پسر و دختر هر دو کمتر از 5 با حضور مدرسه تا دختر او را زد یک تب در هفته گذشته.

"هیچ دستورالعمل وجود دارد حتی در مراقبت فوری امروز," او گفت:. او در حال حاضر برنامه ای برای نگه داشتن بچه ها در خانه برای دو هفته آینده.

اما این تنها یکی از بسیاری از عرصه های که در آن وجود دارد در حال حاضر هیچ شرکت راهنمایی برای افرادی که فکر می کنم آنها ممکن است ویروس اما کسانی که نمی توانند تست شده برای آن است.

"من باید بگویم تیم من [در کار]? من قرار است به من بگویید بچه های مدرسه ؟ من باید به همه بگویم من با تعامل برای چهار هفته اخیر؟" "من نمی خواهم برای شروع یک بحران از آنجا که من نمی دانم اگر من در واقع این چیزی است."

پزشکان ابراز سرخوردگی مشابه در بیماران تست شده است. "گرجستان وزارت بهداشت اساسا پرتاب کردن دست خود را هنگامی که آن را می آید به آزمایش بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان" جاش Hargraves اضطراری-اتاق دکتر در گرجستان به ما گفت. "در روز جمعه ما گفته شد:" اگر بیمار ندارد یک سفر تاریخچه و نیازی به بستری در بیمارستان زحمت تماس با ما در حال رفتن به آزمون.'" شنبه شب هنگامی که Hargraves دیدم چهار نگر coronavirus بیماران او موفق به دریافت یکی از آنها را آزمایش کردند اما تنها پس از پر کردن طاقت فرسا و غیر معمول کاغذ بازی.

"ما هنوز در حال محدود کردن استفاده و درخواست متفکر و آگاه متخصصان پزشکی به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی ها برای دریافت یک آزمون آنها می دانند که نیازهای بیمار" Hargraves گفت.

شیوع است در همان مرحله در هر دولت است. اگر عمومی-مقامات بهداشتی می تواند به سرعت به افزایش تست آن ممکن است به یک مقدار جامع تر مشاهده قبل از جامعه انتقال بدتر.

ما می دانیم که ویروس است که در اینجا و در بسیاری از جاها. محدود تست سیاست—به خصوص آنهایی که با تمرکز بر سفر خارج از ایالات متحده—به وضوح حس را ندارد دیگر. وجود افراد بیمار در این کشور که پزشکان فکر می کنم آنها نیاز به تست و کسانی که هنوز هم می تواند آزمایش می شود. هر روز که این بیماری همچنان بدون کافی تست این کشور توانایی به سرعت شیوع بدتر خواهد شد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب