مرگ از بین المللی بودن

جهانی Coronavirus شیوع دارای جسارت مدافعان دولت-ملت در اروپا و فراتر از آن. آدم میده یک زن و شوهر م

توسط NEWS-SINGLE در 4 تیر 1399
آدم میده

یک زن و شوهر من می دانم که می خواهم زندگی در پکن—او آمریکایی و او را به استرالیا—در حال marooned در بوداپست انتظار برای چین به بازگشایی مرزهای خود. یک دوست نوشت: من از بوستون. او هر دو آمریکایی و یک گذرنامه ایرلندی و مطمئن نیستید که آیا او می تواند وارد فرانسه برای دیدن شریک زندگی خود را که او ازدواج نکرده. یکی دیگر از دوستان که در آمریکا با او ازدواج فرانسه شریک در این ماه قبل از او به فرانسه بازگشت چرا که آنها نمی دانند زمانی که او اجازه داده می شود به امریکا و یا او به فرانسه است.

بین المللی بودن و یا سفر دوره—تبدیل شده است عمیقا گیج کننده در COVID-19 عصر. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه مرزها شروع بسته شدن در سراسر جهان است. در حال حاضر آنها در حال بازگشایی به تدریج بلکه خودسرانه در راه است که به نظر می رسد تعیین شده کمتر از نرخ ابتلا به عفونت و بیشتر سیاسی و برای برخی از کشورها نیاز برای گردشگران است. برای کسانی از ما که از سن آمد پس از پایان جنگ سرد این ناگهانی و در بسیاری از موارد نامنسجم تعطیلی هستند و نه فقط تحریک کننده; آنها در حال خرد کردن—سریع و چشمگیر پيشابراه از همه چیز بسیاری از ما بوده است به اندازه کافی خوش شانس را برای اعطا شده: باز کردن مرزها و آزادی حرکت.

در دهه های اروپا شده است عاطفی مرکز این باور در یک مرز جهان است. اتحادیه اروپا اتباع زندگی می کنند, کار و تحصیل در هر یک از بلوک 27 عضو در حالی که بازدید کنندگان می توانید سفر در طول 26 کشور منطقه شنگن بدون کنترلهای مرزی داخلی. در بسیاری از این منطقه شما با استفاده از همان ارز است و می تواند رانندگی در سراسر ملی frontier بدون دانستن آن; رومینگ بر روی تلفن همراه خود را رایگان است. اروپایی ها می تواند (و) زندگی در یک کشور و رفت و آمد به دیگری. برخی از شهرها در امتداد مرز و ساکنان حرکت سبکبار از یک کشور به دیگر.

همه از این است که نسبتا جدید -- یک محصول از جهان پس از جنگ زمانی که هسته کشورهای اروپا جعلی نزدیک اتحاد برای جلوگیری از جنگ است که تا به حال برای مدت طولانی مشخص شده و خدشه دار این قاره ، سست شدن مرزهای گسترش و حتی دورتر پس از سقوط دیوار برلین و سپس دوباره بیش از یک دهه بعد زمانی که بسیاری از کشورهای بلوک شرق سابق بخشی از اتحادیه اروپا است.

اما شیوع کروناویروس است جسارت مدافعان دولت-ملت در اروپا و فراتر از آن. این تاثیر نمی گذارد فقط کسانی که زندگی و کار در سراسر مرزها و یا افرادی مثل من که احساس در خانه در بسیاری از کشورها است. از حالا به احتمال زیاد خواهد شد سخت تر برای شروع یک کسب و کار و یا سقوط در عشق فراتر از مرزهای ملی و حتی سخت تر به عنوان یک پناهنده و یا به دنبال پناهندگی است.

هر چند این آخرین محدودیت را به اجرا در آمده است به طور ناگهانی در طول یک اورژانس بهداشت آنها بوده است مدت زمان طولانی در ساخت. Coronavirus به ارمغان می آورد آخرین در یک سری از حملات در مفهوم باز کردن مرزها به ویژه در اروپا است. برای اولین بار آمد پناهنده بحران در سال 2015 که به اکسیژن به سیاستمداران در سراسر قاره خواستار محدودیت در مهاجرت. پس از آن آمد Brexit و انتخابات از مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو مشخص شده است که نمادین تبدیل-به سمت داخل از کشور که قبلا باز به مهاجران به بین المللی بودن. این ویروس تنها تقویت احساس از نو سنگر سازی.

من به تازگی صحبت با میرا Frischhut 27 ساله اتریشی که در فرانسه زندگی می کند. زمانی که اروپا مرزهای خود را بسته به خارجی ها در ماه مارس در تلاش برای کاهش شیوع او گیر کرده بود در کلمبیا در تعطیلات. آن را در زمان تماس های متعدد به فرانسه و اتریش سفارت خانه ها به مرتب کردن بر اساس است که کشور را پشت او; او در نهایت موفق به دریافت به فرانسه.

"واقعا این لحظه که من در اروپا" او به من گفت. "این دو کشور گفت که آنها مسئول برای من. نبود دو کشور در اتحادیه اروپا اما دو کشور دوره است." این چیزی جدید بود. "من به عنوان یک اروپایی" Frischhut گفت. "من به فرانسه رفت و در 18. من هرگز با تجربه بیش از حد بسیاری از مرزها در اروپا پس از این بود که به وضوح یک شوک است."

Frischhut صرف چند هفته آینده در فرانسه اما به تازگی از سفر به اینسبروک, اتریش که در آن او را از, پس از فرانسه در نهایت اجازه ساکنان به سفر بیش از 100 کیلومتر یا حدود 60 مایل از خانه و افتتاح برخی از مرزهای خود. از پشت در اینسبروک, Frischhut متوجه یک میزبان از دیگر سفر مسائل مربوط به: شهر نزدیک به آلمانی و ایتالیایی مرزها اما قوانین متفاوت است. در حالی که اتریش مجاز آلمانی ها به درایو را از طریق اتریش در مسیر به ایتالیا, اما آنها نشده مجاز به توقف در کشور است. (اتریش پس از افتتاح مرزهای خود را به ساکنان همه کشورهای اتحادیه اروپا به جز انگلستان و سوئد و پرتغال.) کسانی که هزاران اغلب گیج کننده محدودیت بودند به هیچ وجه منحصر به فرد است. من دوست آمریکایی با گذرنامه ایرلندی تلاش برای پیدا کردن که آیا او می تواند وارد فرانسه در این ماه. پاسخ? شاید. و آنچه در مورد دوستان در این رابطه که به ازدواج, فرانسوی, شریک زندگی, به طوری که آنها می تواند مطمئن شوید که برای دیدن هر یک از دیگر ؟ سفر خود را بیش از حد در شک هستند: ایالات متحده است مرزهای خود را بسته به اتباع خارجی که به اروپا یا چین در گزارش قبلی 14 روز. اسپانیا افتتاح شد مرزهای خود با فرانسه و پرتغال این هفته است. در ژوئن 15, آلمان, ایتالیا و فرانسه آغاز شد اجازه می دهد در اتباع اتحادیه اروپا و بدون نیاز به آنها را به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود هر چند فرانسه هنوز هم نیاز به ورود از بریتانیا به خود جدا برای دو هفته. بریتانیا نیاز به اکثریت مسافران به قرنطینه پس از ورود به عنوان به خوبی.

"چیزهایی که واضح تر در جنگ سرد روز" یکی دیگر از دوستان این یک بریتن زندگی می کند که در رم به تازگی به من نوشت. ما در تلاش برای کشف کردن اگر من می تواند از فرانسه که در آن من زندگی می کنند به یونان در آمریکا گذرنامه. از جان گذشته برای گردشگران, اما آگاه باشید از آن شکننده سیستم بهداشت یونان اعلام کرد که این امر استقبال بازدید کنندگان از 29 کشور—اما در حالی که این لیست را شامل نمی شود و ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و فرانسه و یا ایتالیا. در حال حاضر آن را می گوید همه گردشگران استقبال خواهد شد اما منوط به COVID-19 انجام شد. به طور کلی در اروپا بازگشایی شده است تدریجی و گریخته و ناهماهنگ. (کمیسیون اروپا خواسته است تا آن عضو به نظر بازگشایی خارجی اروپا در مرز در پایان این ماه و به منظور هماهنگی که به عنوان کشورهای اتباع خواهد بود اجازه دهید در.)

بزرگتر وجود دارد مسائل در معرض خطر از تعطیلات تابستان. این مرز بسته شدن تقاطع با عمده تغییرات در جغرافیای سیاسی سفارش. پس از چین شروع ترک خوردگی در هنگ کنگ برای مثال در بریتانیا اجازه می دهد به ارائه 3 میلیون دلار هنگ Kongers حق زندگی و کار در بریتانیا است. پس از بریتانیا رای دادند برای مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016 بریتانیا زندگی می کنند که در سراسر اروپا و یا روابط به این قاره شده اند درخواست اتحادیه اروپا برای گذرنامه که آنها تا به حال قبلا مورد نیاز است.

برای سال در حال حاضر من اجتماعی-رسانه های تغذیه و واتساپ موضوعات شده اند یک جریان ثابت از globe-trotting به از متخصصان در تلاش برای مرتب کردن جایی که آنها ممکن است قادر به سفر. در طول همه گیر مکالمه منتقل شده از "بهترین گذرنامه را دارند ؟" به "آنچه در مرزهای هنوز بسته است؟" دوستان من و من خوش شانس هستند. ما در میان کسانی که از عموم جهان وطن—شهری-خانه, چند زبانه, در بسیاری از موارد با چندین شهروندی. همه گیر و همراه با مرز تعطیلی خواهد انتقام و حتی بیشتر ویران کردن بر روی میلیون ها نفر از پناهندگان فراری از جنگ, جنگ یا قحطی و کسانی که بدون تابعیت هستند. جغرافیا ممکن است سرنوشت اما تا ملیت. به خصوص زمانی که مرز قوانین را تغییر.

اگر چه زمان سراسیمگی از مرز بسته شدن است و ظاهرا با انگیزه بیشتر عمومی-بهداشت نگرانی از پرسش از هویت ملی آن را هنوز هم نشان می دهد یک جریان پنهانی بیگانه ستیزی. همه گیر شده سوخت به جناح راست دولت ها در مکان هایی مانند مجارستان و لهستان که به نظر می رسد به لذت در بستن مرزهای خود را آنجا که آنها در سال 2015 مایل نیست در هجوم پناهندگان حتی اگر آنها بهره مند شده ام تا حد زیادی از بخشی از اتحادیه اروپا و از اروپا مالی سخاوتمندانه. Marine Le Pen را راست ملی تجمع حزب مخالف ستایش, فرانسه, بسته شدن مرزهای زمینی خود (آنها در حال حاضر بازگشایی شد). ایتالیا را راست پوپولیستی لیگ حزب نیز در اپوزیسیون می خواهد که کشور اقدامات اضطراری برای اطمینان حاصل شود که پورت ها بسته به ورود از طریق دریا از جمله بسیاری از قایق حامل مهاجران می شود و متقاضیان پناهندگی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز یک موضوع از بسته شدن مرزهای ایالات متحده ممنوع اکثر غیر شهروندان از ورود هر چند در داخل کشور مردم شده رایگان به سفر از یک شهر به شهر و ایالت به ایالت.

دوستان من قفل شده خارج از پکن لیز و دانیل را به ماندن کمی طولانی تر در بوداپست—پرواز از مجارستان شده اند کمیاب و خارجی ها مجاز به چین است. مجارستان خود را تمدید ویزای توریستی برای وضعیت اضطراری, اما پس از آن اجرا و سپس چه ؟ زمانی که چین را بازگشایی مرزهای خود را به حدس و گمان است.

خود را در برزخ است نه فقط لجستیکی; این روحانی حتی جهان تاریخی است. "ما استفاده می شود به احساس می کنم مثل ما تعلق دارد همه جا—ما پاسپورت کشورها, مکان ما رو به زندگی همه جاهایی که ما رو به سفر. در حال حاضر آن نوعی احساس تعلق داریم جایی" لیز آمریکا نوشت من. "ما بدون تابعیت با ازدواج از آنجایی که ما نمی مشترک گذرنامه و من زندگی در خارج از کشور برای تقریبا 15 سال است. برای افرادی مثل ما که زندگی نمی کنند در 'صفحه اصلی' چه آینده نگه دارید ؟ و از کجا؟"

من هم از دست مرزهای باز و حس امکان آنها ارائه شده است. یک تفاوت وجود دارد بین انتخاب به سفر و دانستن ما نمی توانیم سفر. برای بسیاری از ما در اروپا امروز کمتر احساس مانند یک آینده جدید از یک ناخواسته بازگشت به گذشته است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب