این Dehumanizing مدارا از <em>سفید شکنندگی</em>

ایده های محبوب کتاب با هدف مبارزه با نژادپرستی اما مذاکرات را به مردم سیاه و سفید. اقیانوس اطلس من

توسط NEWS-SINGLE در 26 تیر 1399
اقیانوس اطلس

من باید اعتراف که من تا به حال بدست نمی اطراف در واقع به مطالعه رابین DiAngelo را , سفید, شکنندگی تا همین اواخر. اما از آن زمان به پرش در. DiAngelo است که آموزش و پرورش استاد و برجسته ترین امروز—تنوع مشاور که استدلال می کند که سفید پوستان در امریکا باید نژادپرستانه و تعصب کاشته شده در آنها توسط یک نژادپرست جامعه است. مقاومت خود را به تصدیق او را حفظ می کند به منزله یک "سفید, شکنندگی" که آنها باید به منظور غلبه بر برای پیشرفت معنی دار در هر دو فردی و اجتماعی نژادپرستی به اتفاق می افتد.

سفید, شکنندگی منتشر شد در سال 2018 اما شروع به پریدن کرد به بالا از نیویورک تایمز بهترین فروشنده لیست در میان اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید و متعاقب آن ملی حساب در مورد نژاد پرستی. DiAngelo متقاعد دانشگاه و مدیران شرکت های بزرگ بشر-منابع دفاتر و هیچ بخش کوچکی از خواندن عمومی که آمریکایی ها باید در کشتی سوار در یک خود انتقادی پروژه از نگاه درون به بررسی و کار در برابر نژادپرستانه و تعصبات است که بسیاری از آنها به سختی شناخته شده بودند.

من متقاعد نشده. من آموخته اند که یکی از مورد علاقه امریکا مشاوره کتاب از لحظه ای است که در واقع یک نژادپرست دستگاه. با وجود این صادقانه نیت نویسنده آن کتاب کاهش می یابد, مردم سیاه و سفید به نام dignifying ما. این است که غیر عمدی البته مانند نژادپرستی DiAngelo می بیند در تمام سفید پوستان است. هنوز هم کتاب خطرناک است زیرا از قدرت است که نویسنده آن صادر شده است بیش از راه گناه خوانندگان فکر می کنم.

خواندن , سفید, شکنندگی است و نه مانند حضور در یک سمینار تنوع. DiAngelo با صبر و حوصله می گذارد از یک منطق برای خوانندگان به شرکت در یک آزمون که او یادداشت را بی دست و پا و دردناک است. او فصل shortish که اگر هر یک 45 دقیقه ای از جلسه. DiAngelo به دنبال آموزش.

او در عمل از هم اکنون آشنا نگرانی با امتیاز آگاهی از غیر عمدی نژادپرستی همیشه کمین در داخل از او که القا شد از بدو تولد سفید برتری که در امریکا تاسیس شد. به کفاره این گناه اصلی او اختصاص داده شده است بی وقفه در کاوش اذعان و به دنبال خنثیسازی سفیده' "همدستی با سرمایه گذاری در" نژاد پرستی. به DiAngelo هر شکست برای این "کار" را به عنوان پیروان این پارادایم اغلب آن ارائه یک نژادپرست است.

چنین اصلی لو لو برای DiAngelo است سفید آمریکا اغلب از متوسط آموزش و پرورش که باعث می شود اظهارات مانند من نمی بینم رنگ و یا می پرسد سوالات مانند چگونه شما جرات تماس با من "نژادپرستانه"? او فرض است که همه مردم باید یک نژادپرست تعصب معقول است—علم آن را نشان میدهد. مشکل این است که چه DiAngelo فکر می کند باید به دنبال به نتیجه آن است.

DiAngelo صرف زمان بسیار طولانی انجام تنوع سمینارها که در آن سفید پوستان در معرض به تعلیم و دستور مذهبی به طور منظم به او بگویید—در حالی که بسیاری از گریه و فریاد و یا طوفان به سمت خروج—که او را توهین به آنها و تقلیل. در عین حال هیچ کدام از این ها به نظر می رسد که به رهبری او را به نگاه به درون. بلکه او خودش را می بیند به عنوان حامل یک متعال عقل است که این معترضان موفق به درک آنقدر درونی خود را نژاد پرستی. DiAngelo کمتر است و یک مربی از یک proselytizer.

زمانی که نویسندگان که این مطمئن شوید که از اعتقادات خود تبدیل به یک مورد فوتی و فوری آن است که واقعا هیجان انگیز است. این است که متاسفانه یکی از این بار حتی اگر سفید گناه و ادب ظاهرا پریشان بسیاری از خوانندگان از این کتاب های متعدد آشکار و نقص است.

برای یک DiAngelo کتاب مملو از ادعا می کند که یا اشتباه ساده یا bizarrely قطع از واقعیت است. دقیقا همان است که می آید به دور از حماسه جکی رابینسون تفکر او اولین سیاه بیس بال بازیکن خوب به اندازه کافی برای رقابت با سفیده? "تصور کنید اگر به جای آن داستان" DiAngelo می نویسد: "رفت و چیزی شبیه به این:" جکی رابینسون, اولین مرد سیاه سفیده مجاز به بازی major-لیگ بیس بال.'" اما هیچ کس تصور این سناریو به دیگران اشاره کرده اند دلیل آن چیزی است که هر فن بیس بال در حال حاضر می داند. بعد از آن در کتاب DiAngelo insinuates که زنان سفید پوست گریه بر اینکه به نژادپرستان مردم سیاه و سفید یادآوری از زنان سفید گریه به عنوان آنها به دروغ مورد تجاوز جنسی توسط مردان سیاه میلیون ها سال پیش. اما چگونه می دانید ؟ که در آن است که شواهد برای این مغرور ادعا ؟

به خصوص عجیب و غریب عبور است که در آن DiAngelo breezily برنامههای آمریکا بالاتر سیستم آموزش و پرورش که در آن او می گوید: هیچ کس مذاکرات در مورد نژاد پرستی. "من می توانید از طریق تحصیلات تکمیلی بدون همیشه بحث نژاد پرستی" او می نویسد. "من می توانم فارغ التحصیل از دانشکده حقوق تا کنون که بدون بحث در مورد نژاد پرستی. من می توانم از طریق یک معلم-آموزش و پرورش برنامه تا کنون که بدون بحث در مورد نژاد پرستی." من بهت زده که DiAngelo فکر می کند این laughably عتیقه تصویر نشان دهنده هر دوره پس از حدود سال 1985. به عنوان مثال آموزش و پرورش-مدرسه برنامه درسی غفلت نژادپرستی در زمان ما خواهد بود در مورد به عنوان مشترک به عنوان یک خانه unwired برای برق است.

DiAngelo را تصویر سفید روانشناسی شکل-شیفت با توجه به آنچه که او دگم نیاز دارد. از یک طرف او استدلال می کند در فصل 1 که مردم خود را در نژادی از نظر; بنابراین آنها باید آموزش داده شده توسط کارشناسان مانند او از سفیدی است. اما برای افرادی که بندر بسیار کمی حس خود را به عنوان یک گروه مردم سفید آنها DiAngelo توصیف هستند عجیب tribalist زمانی که آن را مناسب روایت او. "سفید همبستگی" او می نویسد: در فصل 4, "نیاز به هر دو سکوت در مورد هر چیزی که در معرض مزایای استفاده از جمعیت سفید و توافق ضمنی باقی می ماند نژادی متحد در حفاظت از سفید برتری." اما اگر این افراد حتی نمی دانند سفیدی است که یک دسته فقط آنچه را که آنها در حال حاضر به طور ناگهانی از?

DiAngelo همچنین می نویسد که اگر برخی shibboleths از سمت چپ سیاه و سفید—مثلا, است که همه تفاوت بین سفید و سیاه و سفید از افراد به علت نژاد پرستی نوعی—نمایندگی incontestable حقیقت است. این تعصب ایدئولوژیک است که به سختی منحصر به فرد به DiAngelo و خواننده می تواند نگاه به گذشته آن را همراه با دیگر لغزش در استدلال من اشاره کرده اند که اگر او ارائه برخی از نوع از عقل بالاتر. مشکل این است که سفید, شکنندگی است, کتاب نماز برای چه تنها می تواند به عنوان یک فرقه است.

ما باید آنچه مورد نیاز است به تصویب جمع اوری به عنوان یک غیر شکننده فرد سفید. اشاره به "محله بد" و شما با استفاده از کد به صورت سیاه و سفید; تماس با آن یک سیاه و سفید "محله" و شما یک نژادپرست; توسط DiAngelo منطق شما نه به توصیف چنین محله و در همه حال حتی در سر خود را. شما نباید از مردم سیاه و سفید خود را در مورد تجارب و احساسات به دلیل آن نیست مسئولیت خود را برای آموزش شما. در عوض, شما باید مشورت با کتاب ها و وب سایت ها. هرگز به ذهن است که پس از انجام این کار شما خواهد شد متهم از برگزاری واقعی مردم سیاه و سفید در یک, حذف, خواندن اشتباه منابع یا نقاشی اشتباه درس از آنها. شما هرگز باید گریه در مردم حضور به عنوان اکتشاف به شما نژادپرستی حتی در همدردی چرا که پس از آن همه توجه را به شما می رود به جای مردم سیاه و سفید. اگر شما به هر یک از "بازخورد" که DiAngelo ارائه می دهد شما خود را در مورد نژاد پرستی شما درگیر شدن در یک نوع قلدری "که تابع این است که مبهم نژادپرستی محافظت سفید تسلط و دوباره سفید تعادل است."

که بسیار قوی اتهام را علیه افرادی که با توجه به DiAngelo نیست حتی تصور از خود و سفیدی است. اما اگر شما در حال سفید اشتباه نکنید: شما هرگز موفق در "کار" او خواسته های شما. آن است که مادام العمر و شما مرگ یک نژادپرست فقط به عنوان شما خواهد مرد گناهکار.

همچنین به یاد داشته باشید که شما را به خودتان بیان جز به می گویند آمین. یعنی نباید مطلق:

من می دانم که مردم از رنگ.

من راهپیمایی در دهه شصت.

شما در حال قضاوت در مورد من.

شما من را نمی دانم.

شما در حال تعمیم.

من مخالفم.

واقعی ظلم کلاس است.

گفت: من فقط یک کمی چیز بی گناه.

برخی از افراد پیدا کردن که در آن جرم وجود دارد هیچ.

شما احساسات من صدمه دیده است.

من نمی توانم هر چیزی را می گویند حق است.

این خلاصه از یک لیست DiAngelo ارائه می دهد در فصل 9; نتیجه آن که به سکوت مردم. سفیده حتی مجاز به گفتن "من احساس نمی امن است." تنها افرادی می گویند که. اگر شما به سفید شما صرفا برای گوش دادن به عنوان DiAngelo ترس شما را از نظر اخلاقی رنگ آمیزی. "در حال حاضر تنفس" او مشاوره به شما در حفظ آرامش به شما به عنوان انجام این کار است. او استرس است که او نه در برخورد با خوب/بد دوگانگی و درونی خود را نژادپرستانه باعث نمی شود که شما یک فرد بد است. اما با نژادپرستی limned به عنوان چنین وحشتناک معنوی آلودگی پناه توسط افراد علاوه بر نو در یک جامعه که در آن آنها اعمال نژاد پرستی صرفا با خارج شدن از رختخواب موضوع از مناطق خاکستری به نظر می رسد در کنار نقطه. در پایان DiAngelo سفید آمریکایی محدود, straitjacketed پایین گره خورده و chloroformed برای اندازه گیری خوب—اما برای چه ؟

و در اینجا است که مشکل واقعی با سفید, شکنندگی. DiAngelo نمی بینم مناسب برای پرداختن به همین دلیل همه از این دردناک جستجوی روح لازم است به جعل تغییر در جامعه است. یکی ممکن است بپرسید چگونه یک نفر می تواند آماده برای ساخت تغییر زمانی که آنها آموخته اند که تقریبا هر چیزی که آنها می گویند یا فکر می کنم نژادپرست است و در نتیجه تضاد به خوبی. آنچه در پایان این همه خود ریاضت خدمت ؟ بی تاب با چنین سوالات DiAngelo اصرار دارد که "مایل به پرش به بیش از و سخت کار شخصی و رسیدن به "راه حل" یک "بنیاد سفید, شکنندگی." به عبارت دیگر برای DiAngelo تمام نقطه است رنج می برند. و توجه داشته باشید که ترساندن و نقل در سراسر راه حلبه عنوان اگر مایل چنین چیزی بودند و به نوعی مسخره است.

یک نتیجه فرعی سوال است که چرا مردم سیاه و سفید نیاز به درمان می شود, راه DiAngelo فرض کنیم. بسیار فرض عمیقا مهربان به همه افتخار مردم سیاه و سفید. در زندگی من نژاد پرستی تحت تاثیر من در حال حاضر و پس از آن در حاشیه, در بسیار گاه به گاه اجتماعی راه, اما تا به حال هیچ تاثیری در دسترسی به اجتماعی منابع; اگر هر چیزی آن ساخته شده است که آنها را بیشتر در دسترس من از آنها می شده اند در غیر این صورت. و نه هر کسی باید اخراج من به عنوان یک rara avis. اینکه طبقه متوسط upwardly موبایل و سیاه شده است بسیار رایج در وجود من از اواسط دهه 1960 و به انکار این ادعا که اقدام مثبت برای مردم کار نمی کند.

در سال 2020—به عنوان مخالف به 1920—من نه باید و نه می خواهم کسی به الهه شعر و موسیقی, چگونه سفیدی امتیازات آنها را بیش از من. نه من نیاز گسترده جامعه تحت تعالیم در چگونه به کاملأ پیچیده حساس در مورد احساسات من. من هیچ ارتباط بین DiAngelo نام تجاری از آموزش مجدد و شدید و سازنده فعالیت در دنیای واقعی در مسائل مربوط به واردات را به جامعه سیاه و سفید. و من نمی توانم تصور کنید که هر سیاه خوانندگان می تواند به میل خود ارائه به DiAngelo ایده های خود را در حالی که با توجه بزرگسالان عادی خود توجه و قدرت است. چند کتاب در مورد مسابقه باید بیشتر آشکارا infantilized سیاه مردم از این ظاهرا معتبر tome.

و یا به سادگی dehumanized ما. DiAngelo موعظه که ماه تاریخ سیاه نیز که در آن "طول می کشد و سفیده را از معادله"—که بدان معنی است که آن را نمی کند به اندازه کافی تمرکز بر نژادپرستی. ادعا می کند مانند این افزایش از یک نوع خاصی از اتاق اما ظاهرا DiAngelo می خواهد ماه تاریخ سیاه تشکیل شده است از ملول قرائت سفید perfidy. این قطعا کمک به تسکین DiAngelo حس همدستی در مشکلات ما اما آیا او در نظر بگیرید چه تقلا کردن این غم انگیز گره-browed Festivus از تعطیلات خواهد بود برای واقعی مردم سیاه و سفید? بیش از حد از سفید شکنندگی دارای مشکل بالا بردن لفظی بافت بیش از حس مشترک.

سفید, شکنندگی است که در پایان یک کتاب در مورد چگونه به برخی از تحصیل کرده های سفید خوانندگان احساس بهتری در مورد خود. DiAngelo چشم انداز مبتنی بر یک تصویر سیاه و سفید از مردم به عنوان بی وقفه ظریف پوستر کودکان در این خود-لذت بخش فانتزی در مورد چگونه سفید امریکا نیاز به فکر می کنم—و یا بهتر است متوقف کردن فکر. او در پاسخ به سفید, شکنندگی, به عبارت دیگر مستلزم استادانه درست شده و pitilessly dehumanizing مدارا نسبت به مردم سیاه و سفید. حقیقت غم انگیز این است که هر کسی که در حال سقوط تحت نوسان از این blinkered خود راضی تنبیهی شیرین کاری یک پرایمر آموزش داده شده است با حسن نیت اما غم انگیز غلط کشیش چگونه بود نژادپرستانه در یک راه کاملا جدید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن