تفاوت بین درجه اول نژادپرستی و سوم-درجه نژادپرستی

زندگی در امریکا تنها زمانی که مردم چین در چه نژادپرستانه رفتار به نظر می رسد مانند ما خواهد بود قادر به گر

توسط NEWS-SINGLE در 1 تیر 1399
گتی / اطلس

بی امان تظاهرات حمایتی از اظهارات سفید رهبران در سراسر کشور و در اوایل حرکت در پشت پلیس تغییر سیاست ها همه نشانه آن است که این ممکن است یک نقطه عطف در کشور ما نبرد علیه نژاد پرستی. ما دست گرفتن این فرصت را خواهد شد و یا ما از دست دادن حرکت یک بار دیگر نمایش است که امریکا می تواند "10 روز ملت" که حرکت می کند بیش از حد به راحتی به بحران به عنوان مارتین لوتر کینگ جونیور هشدار داد یک شخص حقوق مدنی فعال در سال 1963?

من پدر امت برنج, و من تا به حال صدها نفر از گفتگو در مورد نژاد و نژادپرستی از زمانی که من یک پسر بچه بود تا چند هفته قبل از مرگ او در سال 2011 در سال 91 ، او فکری فرد کنجکاو من تا کنون شناخته شده است. او در کارولینای جنوبی در Jim Crow عصر 1920s و '30s. با وجود از دست دادن پدرش هنگامی که او فقط 7, او فارغ التحصیل از کالج خدمت در جنگ جهانی دوم با تاسکیگی نیروی هوایی به دست آورده دکترای خود را در اقتصاد و تبدیل به یکی از هفت حکام فدرال رزرو هیئت مدیره در 1980s. نژادپرستی هنوز هم او را تعقیب می کردند و بر دوش او هر روز از زندگی خود را. بنابراین او مسلح با دانش او می خواهم انباشته امید من می تواند انجام دهد و حتی بیشتر.

سی سال پیش پدرم به من راهکار خود را برای قرار دادن نژادپرستی به بقیه و آن را الهام بخش من به وقف زندگی حرفه ای من به اجرای چشم انداز خود را. پدر راهکار شامل یک بینش است که همه آمریکایی ها باید بشنود حداقل کسانی که امید است که وقتی که می آید به پرداختن به نژاد پرستی, ما می توانیم بهتر انجام دهید. به عنوان یک اقتصاددان او به من گفت که ما باید به "افزایش هزینه های نژادپرستانه رفتار است." انجام این کار, او گفت که ایجاد شرایط برای مردم سیاه و سفید برای مهار قدرت اقتصادی ضروری به تغییر روایت در امریکا ذهن در مورد مسابقه.

ما می توانیم چرخ ضامن دار تا که هزینه در راه های مختلفی از امروز شروع. اولین گام این است که به روشن شدن آنچه به منزله نژادپرستانه رفتار است. تعریف آن را می سازد انکار آن و یا تماس با آن چیز دیگری است که بسیار سخت تر است. چند چیز وجود دارد که آمریکایی ها از ترس بیش از در معرض بودن به عنوان نژادپرستانه به ویژه هنگامی که خود را سفید همسالان نمی توانیم برای آمدن به دفاع از خود. به خواست به عنوان یک نژادپرست است که محکوم به بالاترین اخلاقی و جرم و جنایت. هنگامی که ما در چه نژادپرستانه رفتار به نظر می رسد ما می توانیم کسانی که رفتارهای پر هزینه است.

بیشتر به خوبی درک ابعاد شامل اقدامات است که مردم از نمایش رنگ به عنوان مخالف و تعصب—پلیس سیاه شهروندان بسیار متفاوت تر از سفید پوستان تماس با پلیس از روی یک پرنده دیگر در پارک مرکزی است که درخواست شما را به اطاعت از قانون خواستار کسی N-word به آنها نشان می دهد که رئیس است. این است که نژاد پرستی در درجه اول. اگر افسران پیش بینی شده است که آنها خواهد شد به طور کامل پاسخگو برای بد پلیس آنها را بیشتر پلیس خوب و ما می تواند شروع درمان زخم آنها تحمیل شده بر مردم سیاه و سفید برای قرن ها.

پس از آن وجود دارد مخالف و یا تبدیل یکی به عقب بر ضد نژاد پرستی تلاش اغلب توجیه شرارت مردم با شجاعت مقابله با رفتار نژادپرستانه. من این نژاد پرستی در درجه دوم شبیه به کمک و معاونت در جرم. جورج فلوید را به مرگ و در عین حال یکی دیگر از افسر پلیس را به زانو در معرض NFL چهار سال تلاش برای جلوگیری از مقابله با نژادپرستانه پلیس راه اهریمنی khezri. وقتی NFL اسپانسرهای دیگر نمی تواند خاموش ماندن و بازیکنان ستاره (هر دو سیاه و سفید) صحبت از هزینه ها آنقدر زیاد است که کمیسر احساس مجبور به عذرخواهی می کنیم—هر چند قابل توجه نیست به Kaepernick خود را.

نهایی ترین مهلک دسته مبنای روزمره سیاه و تجربه است. زمانی که کارفرمایان موسسات آموزشی و سازمان های دولتی نیست و باز کردن از پیچ شیوه که نقطه ضعف مردم رنگ در رقابت با سفیده اقتصادی و تحرک شغلی است که اساسا نژادپرستانه—نه به ذکر سرطانی برای اقتصاد ما و مغایر با رویای آمریکایی است. برای مثال اکثریت سفید مدیران عمل به عنوان اگر وجود دارد یک افزایش تنش بین نژادی تنوع و حفظ برتری بر اساس "meritocracies" را ساخته اند که سازمان های موفق است. پس از همه, که در ذهن راست خود را استدلال می کنند در برابر مفهوم شایسته سالاری?

زمانی که این مدیران را به چالش کشیده در شیوه های استخدام خود را برای اولین بار بهانه ای است که همیشه "خط لوله از داوطلبان واجد شرایط بیش از حد کوچک است بنابراین ما فقط می توانید انجام دهید تا این حد در حال حاضر." بیش از 20 سال گذشته من نه یک بار شنیده اجرایی دنبال "خط لوله بیش از حد کوچک است" دفاع با یک تجزیه و تحلیل کمی از این خط لوله است. این استدلال این است که تنبل و نادرست و آن را تلاش برای انتقال مسئولیت به رفع یک موسسه مشکل بر روی مردم سیاه و سفید و سازمان کار برای پیشبرد مردم از رنگ. وقتی پرسیده شد که چرا آنها تا چند اقلیت ها در رهبری ارشد, نقش مدیران' رایج ترین پاسخ این است که "چالش وجود دارد با عملکرد و نگهداری شده است." به تقویت خود شایسته سالاری روایت سفید رهبران نقطه به نقطه سیاه و سفید چند نفر می دانند که از آن ساخته شده به بالا نتیجه گیری نادرست است که آنها دقیق و کار سخت تر از بقیه است.

سازمان نمی تواند meritocracies اگر تعداد کمی از کارکنان صرف یک سوم از پهنای باند ذهنی در هر جلسه هر روز پریشان سوالات مسابقه و نتایج. چرا وجود دارد نه بیشتر افراد مثل من ؟ من تحت درمان متفاوت است ؟ فراموش سفید من و همکاران من را به عنوان کمتر قادر به? من در واقع کمتر قادر به? من اشتباهات بازتاب منفی بر دیگر مردم سیاه و سفید در شرکت ؟ این پرسش کاستن از انرژی ما را به رقابت برای تبلیغات با همسالان که هرگز صرف یک لحظه پریشان در این راه است. من شرطبندی که 90 درصد از مدیران که خواندن این آخرین جملات در حال حاضر درخواست به خصوص پس از وقایع اخیر "چگونه ما را از دست ندهید؟" این ابعاد نژادپرستی است به خصوص سخت برای ریشه کن کردن چرا که بسیاری از ما بیشتر روشن سفید و رهبران حتی متوجه آنچه انجام می دهند. این است که نژاد پرستی در درجه سوم شبیه به قتل نفس غیر ارادی: ما در حال تلاش نیست که به کسی صدمه دیده است اما ما ایجاد شرایط که خرد کسی دیگری در آینده آرمان. از بین بردن سوم-درجه نژادپرستی کاتالیزور برای گسترش قدرت اقتصادی برای مردم رنگ پس از آن شایستگی تمرکز در بسیاری از سطوح ارشد آموزش و پرورش, دولت و کسب و کار.

کارفرمایان که تلاش برای افزایش تنوع و عدم همان تحلیلی و executional دقت که مسلم گرفته شده در هر بخش از کسب و کار خود را در تعامل با شیوه های که نقطه ضعف مردم سیاه و سفید در رقابت برای فرصت های اقتصادی. به طور پیش فرض این رفتار محافظت از مردم سفید مواضع قدرت است. این سازمان غیر انتفاعی است که من ساخته شده است بیش از 20 سال گذشته مدیریت رهبری برای فردا پیشرفته بیش از 8000 دانش آموزان و حرفه ای از رنگ به سمت رهبری و ما با همکاری با بیش از 120 ترین aspirational کارفرمایان برای حمایت از تنوع خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را استخدام و پیشرفت تلاش. در عین حال من را دیده اند و نه 10 تنوع برنامه ای که عناصر بنیادی است که سازمان ها نیاز به در همه جا دیگری: یک واقعیت مبتنی بر تشخیص مشکلات اساسی قابل سنجش یا تعیین اهداف و اولویت بندی مناطق برای سرمایه گذاری موقت پیشرفت معیارهای روشن و پاسخگویی برای اعدام. گسترش تنوع است و نه آنچه سازش تعالی; در عوض, آن است که رویکرد فعلی ما به تنوع است که به خطر انداخته و تعالی و تبدیل به یک نبوت خود انجام است.

ما می تواند به افزایش هزینه این رفتار با تماس با عمده کارفرمایان برای ثبت نام به شیوه های اساسی است که نشان می دهد که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به آنها. این خدمات عبارتند از: (1) تصدیق آنچه به منزله سوم-درجه نژادپرستی بنابراین هیچ پنهان شدن پشت یک عدم درک و یا فازی ریاضی (2) ارتکاب به توسعه و اجرای تنوع برنامه ای که با دقت در نظر گرفته و خارجی تعریف استاندارد از دقت و (3) ارائه نتایج است که در آن مردم از رنگ همان فرصت هایی را برای پیشبرد.

شرکت هایی که در امضا خواهد شد به رسمیت شناخته شده و جشن گرفته می شود. ارشد مدیریت تیم است که کاهش این گام اساسی دیگر قادر به پنهان کردن و آنها را در تلاش برای جذب و حفظ استعدادهای برتر از همه رنگ خواهد شد که ترجیح می دهند شرکت هایی که امضا کرده اند. اقتصادی و اعتباری هزینه ها را افزایش می دهد به اندازه کافی برای رفتار و فصاحت و بلاغت را تغییر دهید. پس از آن بیشتر مردم از رنگ تبدیل خواهد شد از لحاظ اقتصادی, تلفن همراه, سازمان تبدیل خواهد شد متنوع تر و رقابتی وجود خواهد داشت و یک توده مهم از رهبران سیاه و سفید که نهادی تاثیر منجر به نژادی تر عادلانه رفتار است. این رهبران نیز باید قدرت اقتصادی بیشتر به بالا بردن هزینه تمام انواع دیگر از رفتار نژادپرستانه در پلیس جنایی, دادگستری, مسکن, K–12 آموزش و پرورش و بهداشت و درمان—سیستم های که برای چندین دهه بوده است قرار دادن زانو بر گردن ما آسیب پذیرترین شهروندان و جوامع است.

سوم-درجه نژادپرستی می تواند کشنده باشد. حداقل برای چند ماه اول از COVID-19 pandemic, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری موظف است که به منظور آزمایش شما تا به حال برای رفتن به یک اولیه-مراقبت پزشک برای دریافت نسخه و پس از آن در برخی از مناطق نیز یک ارجاع به یک متخصص است که می تواند با تصویب یک آزمون زیرا آنها در عرضه محدود است. که روند آن را بسیار سخت تر برای اقلیت برای دسترسی به آزمون زیرا آنها بسیار کمتر احتمال دارد به اولیه-مراقبت پزشکان است. این یکی از چند دلیل بستری و میزان مرگ برای اقلیت هستند به طور نامتناسبی بیشتر از کسانی که برای سفید پوستان است. اگر افرادی طراحی شده است که فرآیند می دانستند تا این که آنها را در معرض به عنوان نژادپرستانه اخراج و طرد اگر رویکرد خود قرار داده اقلیت در بیشتر خطر سلامت از مردم سفید, آنها می خواهم که آن را طراحی متفاوت و ذخیره سیاه و سفید زندگی می کند. تنها با داشتن یک توده مهم از اقلیت در تصمیم گیری نقش مورد که آزمون-مدرک تحصیلی فرآیند را نیز نجات بسیاری از زندگی.

ریشه کن کردن سوم-درجه نژادپرستی است که چه خواهد شد در نهایت تغییر روایت در مورد مسابقه. زمانی که مردم سفید دیدن بیشتر مردم سیاه و سفید در همان راه به عنوان آنها زمانی که افراد در حال کار در سازمان های مختلف و زمانی که آنها در حال تقریبی به رهبران فراتر از ورزشکاران و هنرمندان تنها خواهد شد و سپس آنها را متوقف ترس و احساس نسبت به مردم آنها را نمی دانم.

این مسیر که در نهایت آسانسور نژادپرستی را زیاد بار کردن پشت مردم سیاه و سفید—این بار که من پدر خود را صرف نه دهه کار به ریختن و گفت امیدوار است که برای جلوگیری از عبور کردن به من است و من در تلاش برای تصویب را به من 18 سال به عنوان او از فارغ التحصیلان دبیرستان و حرکت می کند. اما اگر من به اندازه کافی خوش شانس به روزی یک نوه و اگر او می تواند رشد کند تا در یک جهان که در آن او می تواند وقف خود را پر انرژی برای تبدیل شدن به بهترین آمریکایی او می تواند—به عنوان سفید را مردم انجام شده است به 400 سال پس از آن پدرم بنابراین بسیاری دیگر از پدران سیاه و سفید و شاید حتی جورج فلوید قادر خواهد بود برای استراحت در صلح و آرامش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن