تفاوت بین وارن و ساندرز ماده

ایده های که در آن سوسیالیسم تصور بیشتر غلظت های قدرت بینایی او در نهایت امتیاز در جهت یک مطلب غیر متمرکز ب

توسط NEWS-SINGLE در 15 بهمن 1398
آسوشیتد پرس

با وجود تمام روزنامه تاییدیه سناتور الیزابت وارن یک جنبهی سیاستمدار و نامزد خودش را در میان صفوف کسانی که فروخته اند او کوتاه است. او عمیق و اصلی سیاسی متفکر. بیش از وقت خود را در دانشگاه و در سنا او تکامل یافته متمایز نقد سرمایه داری آمریکا به عنوان در حال حاضر تمرین و تغزلی چشم انداز از آنچه ممکن است آن را تعویض کنید. بر اساس مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, اما شما واقعا نمی آن را می دانم.

در حالی که وارن به برخورد با برخی از نامزدها به حق—او متنبه سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg خود را برای تاخت و تاز کردن به شراب غار و متهم سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سالارانه گرایش—او کاهش یافته است به راستی ترسیم خودش از سناتور برنی ساندرز. بیشترین تمایز وارن کشیده شده با او متحد از ورمونت است او را جنس. دقیق تر رندر از این جفت ارز است که تنها آغاز از تفاوت های خود را.

البته دلایل خوبی وجود دارد که جهان گرایش به توده ساندرز و وارن هم به عنوان ایدئولوژیک ، مدتها قبل از آن محبوب وارن و ساندرز حفره دار خود را در برابر یک دشمن مشترک در وال استریت. آنها دو تا از مهم ترین سیاستمداران تلنگر برای یک استراحت با اقتصاد کلینتون-اوباما عصر. با وجود آشکار توافق در سیاست در چارچوب ایدئولوژیک هستند و به سختی همان. آنها رو به پرسش های اساسی در مورد نقش دولت خطوط از بازار و اساسی اهداف سیاسی زندگی است.

به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری ساندرز تا حدودی خو افراط گرایی است. هنگامی که او در مورد مذاکرات سیاسی خود را پیش قراولان او شناسایی بیشتر به شدت با فرانکلین D. روزولت از با رزا لوکزامبورگ. او در توصیف خود دموکراتیک سوسیالیسم به عنوان ایدئولوژیک جانشین معامله جدید است. هنوز هم او مانده است درست به جوان خود گفت که دانشگاه ورمونت روزنامه دانشجویی در سال 1987 "دموکراسی به معنی مالکیت عمومی وسایل تولید." او ترویج یک برنامه که نیاز به شرکت های بزرگ به تدریج دست خود را به کارکنان و 20 درصد مالکیت سهم از سهام خود را.

وارن می آید از روایت دیگری که برخی از ساندرز معنوی حامیان اخراج کرده اند به عنوان "طبقه متوسط لیبرالیسم." که اظهار داشت به عنوان یک خلط و آن را به سختی قطاری از رادیکالیسم از برنامه—اما آن را نیز نسبتا دقیق است. وارن یک فکری نسل از دیوان عدالت لوئیس براندیس که مطرح شده به عنوان هر دو یک دشمن تمرکز اقتصادی و مؤمن در بازارهای رقابتی. مانند Brandeis وارن هدف اصلی این است که عزل انحصارطلبان و اهلی و مالی به طوری که یک راه باریک گسترده تر از عمومی می توانند در اقتصاد به عنوان صاحبان و کارآفرینان. قبلا در این کمپین که او جسورانه در مورد تشخیص خودش, او اعلام کرد "من داری به استخوان."

اگر وارن می خواستم به تعریف خودش را در مخالفت با Sanders, او نمی خواهد نیاز به گره در گره است. که در آن ساندرز مذاکرات در مورد انقلاب, توضیحات او از اقتصاد آمریکا به مقدار مرمت. او می خواهد به بازگشت به دوران دیگری است که اقتصاد (و دولت) کمتر بود گرفته شده توسط کسب و کار. او معضل فساد است و تعبیه شده در خود را پی در پی فسخ هائی از آن است که این امید که این سیستم می تواند سالم با رهایی از که تومور. که در آن سوسیالیسم تصور بیشتر غلظت های قدرت دولت بیشتر برنامه ریزی بیشتر عمومی تأمین کالا—دید او در نهایت امتیاز در جهت یک مطلب غیر متمرکز بیشتر اقتصاد رقابتی. ساندرز کلمه کلیدی برابری; بهترین سخنرانی را extolled آزادی.

با متضاد خودش با Sanders, او می تواند مطبوعات در مورد او electability. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر آغاز شده برای به تصویر کشیدن سوسیالیسم به عنوان یک خارجی تاخت و تاز اما وارن پوپولیسم در آمریکا دانه. این تساوی در واژگان سیاسی است که آثار به توماس جفرسون. او می خواهد "تغییرات ساختاری" اما او تغییرات استوار بر اصول هستند که عمیقا آشنا. (مت Stoller اخیر کتاب جالوتیک رنگی تاریخ ضد انحصار جنبش که او وارث.)

برای خواندن وارن کتاب این است که ببینید که او یک رادیکال در دفاع از سنت. او خصومت به سرمایه گذاری رشد می کند از اقدامات توهین آمیز او شاهد در رسیدگی به ورشکستگی به عنوان یک حقوقی محقق; او را دیدم که چگونه غیر قابل تنظیم بازار نابود کردن خانواده ها و جوامع چگونه آنها را تهدید ساختارهای زندگی طبقه متوسط. به عنوان استاد در دانشگاه هاروارد او نبود به خصوص فعال در این دانشگاه باقی مانده است. حتی او را فسخ نژادپرستی به نظر می رسد به رشد از همان غرایز به عنوان اقتصاد: او دوست نداشتن چه نژاد پرستی به مقدار قدرتمند گروه های فساد و دارای حق اعمال قدرت برای جلوگیری از مشارکت کامل از شهروندان در اقتصادی و دموکراتیک زندگی است. این پلت فرم است که می تواند burlesqued اما او استدلال باید از این پتانسیل برای جلب تجدید نظر به مراتب فراتر از حزب پایه. او یک بار به من گفت: "من صدای من را از سمت چپ به سمت چپ. من صدا نیست که راه را برای بسیاری از مردمی در سمت راست و یا تعداد زیادی از افرادی که فقط و اساسا غیر سیاسی."

بسیاری از نه ماه پیش وارن بود جلو-دونده برای نامزدی حزب دموکرات. دلایل بسیاری وجود دارد که او کاهش یافته است از این موقعیت اما کاهش در انتخابات همزمان با انتشار مدیکر برای همه طرح است. من خواسته اند دموکرات ها نزدیک به وارن چرا که طرح ثابت یک فاجعه سیاسی است. یک پاسخ این است که این طرح منعکس ساندرز predilections نه خود او. اگر او تا به حال سعی کردم خیلی سخت چسبیده به ساندرز در مقدماتی او هرگز تصور یک طرح خیلی پیچیده و با چنین تمرکز تمایلات.

وارن پنجره برای فشار دادن نام تجاری خود را از لیبرالیسم است که کاملا احتمالا بسته شدن. او رفتار گذشته نشان می دهد که او هرگز حمله احتمالی نامزد به خاطر نمره امتیاز در یک بحث است. هنوز هم داشتن بیان یک نسخه مدرن از Brandeisian لیبرالیسم—یک چشم انداز است که می تواند در نهایت تبدیل شدن به جریان اصلی تفکر دموکراتیک—او آن را مدیون به خودش و حزب او در نهایت به فشار دقیق مورد برای جامعه او می خواهد به ظهور. به جای آن از موقعیت خودش را به عنوان یک کمتر بد خلق نسخه ساندرز او یکی از آخرین فرصت برای مبارزات انتخاباتی به طور کامل خودش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب