داس و don'ts از 'اجتماعی فاصله'

خانواده کارشناسان وزن در اینکه شما باید خود را لغو خرما شام احزاب و سالن جلسات. والریا فرارو / پژواک

توسط NEWS-SINGLE در 22 اسفند 1398
والریا فرارو / پژواک سیم / برکرفت رسانه ها از طریق گتی

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده است دستورالعمل برای "جامعه استراتژی کاهش" برای محدود کردن گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که شامل توصیه هایی برای "اجتماعی فاصله"—یک اصطلاح است که اپيدميولوژيستها در حال استفاده برای اشاره به یک تلاش آگاهانه برای کاهش تماس نزدیک بین مردم و امیدوارم جامعه مانع انتقال ویروس است.

اما آنچه که دقیقا می کند "اجتماعی فاصله" شبیه به یک زن در تلاش برای رفتن در مورد زندگی خود را در حالی که سالم ماندن و کمک به نگه داشتن مردم در اطراف او سالم است ؟ حتی دستورالعمل های دقیق آنها دشوار است به الک کردن به صورت عملی مشاوره. اگر من یک چهارم تاریخ امشب من برود ؟ اگر من دعوت به عروسی در دو هفته در دولت دیگر است که آن را خیلی دیر به لغو کنم ؟ اگر ما روی زمین افتاده و من زندگی می کنند به تنهایی می تواند راه رفتن من به دوستم آپارتمان زمانی که من احساس می کنم غمگین ؟ اگر من تا پایان رسما تهدید می توانم راه رفتن در اطراف پارک در شب برای برخی از تازه هوا ؟

CDC دستورالعمل اذعان عوامل مانند اندازه یک جامعه آن تراکم جمعیت آن دسترسی به مراقبت های بهداشتی و هشدارهای اجتماعی-فاصله اقدامات می تواند "باشد مقیاس بالا یا پایین بسته به شرایط در حال تحول محلی وضعیت است." وجود دارد متناقض پیام از رسانه ها و مردم همسالان: در ق جوان مردم در حال امضای یک "خود-قرنطینه مانیفست" در حالی که در یک کنفرانس مطبوعاتی شهردار شهر نیویورک است که مردم به ادامه بازدید از کافه ها و رستوران ها به صورت عادی برای محافظت از اقتصاد محلی.

بنابراین من در زمان من سوال شخصی به یک سری از بهداشت عمومی ، "من فکر می کنم آن را یک زمان سخت در از آنجا که بسیاری از توصیه های ما در حال ساخت هستند در مورد افزایش فاصله بین مردم, اما, البته, نزدیک شدن به افرادی است که به زندگی یک لذت" کارولین Cannuscio مدیر تحقیقات در مرکز اقدامات بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا گفت: در یک تماس تلفنی. "پس این است برای رفتن به یک زمان بسیار دشوار است. هیچ تردیدی نیست."

اگر شما به اشتباه در مورد آنچه به انجام در حال حاضر شما به تنهایی نیست—حتی این کارشناسان گاهی اوقات مخالفت در پاسخ به سوالات من. که در آن وجود دارد اختلاف من شامل تمام پاسخ های مختلف به طور کامل به عنوان ممکن است. این راهنمای هدف نسبت به کسانی که نشانه و بخشی از خطر گروه با یک ضمیمه در پایان برای کسانی که در قرنطینه. اگر شما علامت رایگان هستند اما بیش از 60 سال; اند آسم و بیماری های قلبی یا دیابت; و یا در غیر این صورت در معرض خطر کارشناسان توصیه می کنند متخلف به محافظه کار ترین پاسخ به هر یک از این سوالات.

وجود یک اجماع عمومی است که در حالی که جوان و سالم افرادی که در کاهش خطر ابتلا به شخصا درد و رنج شدید بیماری از coronavirus لازم نیست که قفل خود را در خانه های خود را برای ماه بعد آنها را باید به طور چشمگیری تغییر زندگی روزانه خود را در حال حاضر شروع.


اگر من علامت رایگان:

Cannuscio: مردم باید برای جلوگیری از جمع آوری در مکان های عمومی. مردم باید در خانه تا آنجا که ممکن است. این اقدامات که کار کرده اند و به دریافت و انتقال تحت کنترل و یا حداقل به خم شدن منحنی در چین و کره جنوبی شده اند اقدامات شدید به افزایش اجتماعی فاصله.

کریستال واتسون ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت: این بستگی به زمینه محلی. اگر ما در یک وضعیت که در آن بیماری نشان داده شده است به گسترش به طور گسترده ای من فکر می کنم مردم شروع به می خواهید به ماندن در خانه و بیرون رفتن به شلوغ تنظیمات.

آلبرت Ko, صندلی اپیدمیولوژی گروه ییل دانشکده بهداشت: اگر شما به یک نوار شلوغ که در آن شما یکی در برابر دیگری که بسیاری مختلف از رفتن به یک نوار که در آن شما در حال گسترش است. CDC توصیه به نگه داشتن شش تا 10 فوت دور از سایر افراد است. خط پایین هیچ مطلق نشانه ای نیست برای رفتن به کافه ها و رستوران ها اما در تمرین خوب بهداشت عمومی—که نوع مسئولیت برای همه در کشور—واقعا فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند کاهش کسانی که تماس نزدیک.

آیا من می توانم یک گروه کوچک از دوستان به خانه من برای یک مهمانی شام و یا یک هیئت مدیره بازی ،

واتسون: من فکر می کنم کوچک تجمعات احتمالا درست زمانی که هیچ کس دارای علائم تنفسی علائم. به عنوان به زودی به عنوان کسی که به نظر می رسد بیمار شما احتمالا باید با هم دریافت کنید.

Ko: ما در یک منطقه خاکستری در حال حاضر. عمومی-بهداشت و درمان ضروری است برای ایجاد فاصله اجتماعی; این تنها راهی است که ما قصد داریم برای جلوگیری از این. فکر می کنم کسانی که دریافت-togethers اما تمرین خوب بهداشت عمومی: نه نشسته بسیار نزدیک تلاش برای حفظ فاصله. شستن دست های خود را برای جلوگیری از دست زدن صورت خود را. وجود دارد در هیئت مدیره بازی است که مردم به طور مداوم به لمس—به طور معمول ضد عفونی [کسانی که به عنوان به خوبی به عنوان] دستگیره های درب حمام, لوله ها, آن نوع از همه چیز. هیچ مطلق حکومت در مورد چه کار می کند اما آنچه ما میدانیم این است که کاهش اندازه آن مجالس, افزایش فاصله تمرین بهداشت خوب خواهد شد یک راه طولانی.

Cannuscio: من توصیه می کنم که مردم به حداقل رساندن تماس های اجتماعی و این به معنی محدود کردن تمام درگیری های اجتماعی. که شامل گردهمایی صمیمی در میان دوستان است. من فکر می کنم استثنا این است که اگر دو خانواده در سخت توافقنامه ای که آنها نیز به کاهش همه خارج تماس و پس از آن این دو خانواده با هم معاشرت برای حمایت از یکدیگر است. من می توانید ببینید اجتماعی و روان-سلامت مزایای این نوع رویکرد است.

من باید توقف آشنایی ؟

Ko: آشنایی است که معمولا یک فرد و یک شخص دیگر. آنچه ما واقعا نگران به نظر بهداشت عمومی در این همایش بزرگ که در آن شما باید مردم شلوغ و شما می توانید آنچه ما تماس بگیرید سوپر, پخش كردن, حوادث. خطر آن می رود تا نمایی بزرگتر به اندازه جمع آوری شده است. دوستیابی در انتهای دیگر. من فکر می کنم شما هنوز هم می توانید تاریخ.

واتسون: من فکر می کنم آشنایی خوب است اگر شما فکر منطقی با اعتماد به نفس است که شما هر دو هست. من فکر می کنم ما انسان ها است و ما نیاز به تعامل انسان; من فکر می کنم که مهم است برای ما سلامت عقل. این مهم است به تمرکز بر روی [اجتناب از] جمعیت های بزرگ و فعالیت های داخلی که در آن شما باید تعداد زیادی از مردم دست زدن به همان سطوح.

Cannuscio: آن زمان بسیار با احتیاط در مورد شروع به تماس با افراد جدید است. این به نظر می رسد زمان زیادی را برای دریافت خلاق با پیام های متنی خود را. [یا] آن را به FaceTime و یا یک تماس تلفنی.

می توانم به ورزشگاه ؟

Ko: اگر شما از رفتن به ورزشگاه, دوباره, حفظ فاصله است. ضد عفونی کردن مکان در ورزشگاه مردم همیشه در دست. شستن دست های خود را به طور منظم. بسیاری از انتقال فرد به فرد با مردم و سرفه و عطسه و یا دست زدن به بینی و دهان و دست زدن به شخص دیگری است. شما می توانید انتقال در سطوح; که احتمالا کمی پایین تر خطر, اما ما هنوز هم باید ضد عفونی کردن سطوح است که ما را لمس کنید.

Cannuscio: اگر شما در حال رفتن به رفتن به ورزشگاه و سعی کنید برای رفتن در زمانی که وجود دارد تعداد کمی از مردم وجود دارد و قطعا پاک کردن تجهیزات. به عنوان آب و هوا قطره در بسیاری از نقاط ایالات متحده, من می خواهم به جای آن توصیه می کنند که افراد خارج رفتن برای پیاده روی و یا اجرا و یا دوچرخه سواری در مناطق که در آن وجود دارد و نه افراد دیگر. این است که واقعا در مورد محروم کردن این ویروس این فرصت را به حرکت از یک فرد به دیگری است.

من باید نگران رفتن به فروشگاه مواد غذایی?

Cannuscio: من می خواهم بگویم سعی کنید به فروشگاه در زمانی که وجود دارد تعداد بسیار کمی از خریداران دیگر وجود دارد. که [می تواند] رفتن اولین چیزی که در صبح هنگامی که فروشگاه باز می شود و یا در اواخر شب. من فکر می کنم بسیاری از مردم را با تکیه بر تحویل و این فقط طبیعت از زندگی ما در حال حاضر. برای تحویل کارگران می توانم بگویم ترک مواد غذایی در آستان و زنگ به جای تعامل چهره به چهره با کسی که دستور غذا.

باید حمل و نقل عمومی ؟

Cannuscio: اول از همه کسانی که فرصت یا امکان کار در خانه باید کاملا با استفاده از این گزینه در حال حاضر است. برای افرادی که دارای توابع ضروری و باید در محل کار اگر آنها هر گونه انعطاف پذیری در برنامه های خود آنها باید سعی کنید به سوار شدن در غیر ساعات اوج. در مترو یا اتوبوس و مردم باید سعی کنید برای ایستادن به دور از مردم دیگر که ممکن است. من فکر می کنم این مهم است که طراحان به فکر کردن در مورد به عنوان مثال قرار دادن بیشتر اتوبوس ها در ترین به شدت سفر مسیرهای شاید نازک کردن جمعیت در آن اتوبوس. در شهرستانها که در آن ممکن است به راه رفتن خواهد بود که یک گزینه بهتر است.

برای افرادی که قادر به استفاده از سوار-به اشتراک گذاری خدمات شما در حال محدود کردن تعداد زیادی از مردم شما را در تماس با سوار بنابراین به من که می رسد معقول و منطقی گام را. البته من نگران آن دسته از رانندگانی که مردم در داخل و خارج از اتومبیل های خود را در تمام طول روز طولانی است.

و البته همه باید با استفاده از خوب بهداشت دست و تنفسی و مقررات. اگر شما به سرفه سرفه به آرنج خود را. و من نمی توانم باور کنم که به این می گویند, اما من در اماکن عمومی که در آن مردم بوده است تف کردن در پارک و یا در پیاده رو. من می مردم نه به تف!

واتسون: این سخت است برای گفتن "را نمی حمل و نقل عمومی" از آنجا که بسیاری از مردم با تکیه بر آن برای رسیدن به محل کار. اگر شما لازم نیست و شما می توانید آن را احتمالا یک ایده خوب است. این کمک خواهد کرد که افراد دیگر که باید به حمل و نقل عمومی برای معیشت خود را به انجام این کار و انجام این کار با خیال راحت تر.

باید خانواده من بود لغو حوادث مانند جشن تولد یا عروسی ؟

واتسون: این سخت است برای هر کس بپرسید اگر آنها احساس بیمار و سخت تر به دانستن آنچه که خود مواجهه شده اند. من می خواهم یک نگاهی که به حزب دعوت شده است. هستند افرادی که بسیار آسیب پذیر? افراد مسن, افرادی که دارای شرایط بهداشتی اساسی زنان باردار? در صورتی که من گمراه در کنار احتیاط. من نمی خواهم بگویم کسی به انصراف از عروسی خود را. که وحشتناک خواهد بود. اما من فکر می کنم شما باید در این وضعیت شاید بپرسید مهمانان که بیمار احساس نمی آمده است. اگر آن برگزار می شود در جامعه ای که در آن وجود دارد بیماری گسترده و سپس آن را ممکن است ارزش [دوباره این رویداد].

Ko: اگر کسانی که وقایع را می توان به تعویق افتاد و من فکر می کنم که قطعا سازنده است. اگر یک عروسی را نمی توان به تعویق افتاد وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید. آن را نگه دارید در یک فضای باز که در آن مردم در حال گسترش از هم جدا. شما باید واقعا مراقب باشید در مورد مواجهه و واقعا عمل اجتماعی فاصله گرفتن از افراد مسن است.

Cannuscio: یکی از بهترین راه ما می توانیم نشان می دهد عشق به مردم ما در مورد مراقبت از گام به عقب و به دور ماندن. در بسیاری از موارد است که طول می کشد شجاعت و آن را به صحبت کردن بیش از این هنجارهای اجتماعی است که تعیین می کند که ما باید مودب و ما باید با هم باشیم و ما باید جشن و جمع آوری شده است. واقعا به طور جدی در نظر بگیرید که آیا در حال حاضر شاد زمان برای جمع کردن اعضای خانواده برای جشن عروسی.

من باید جلوگیری از بازدید از بستگان سالمند?

واتسون: من فکر می کنم ما باید شروع به محدود کردن ملاقات با افرادی که در زندگی کمک امکانات و خانه های سالمندان. من می دانم که واقعا سخت و شاید همه چیز تنظیم بنابراین شما می توانید آنها را تقریبا یک ایده خوب است. [که راه] آنها را می بینید و می گویند سلام [بدون قرار دادن] آنها را در خطر اضافی.

Cannuscio: من فکر می کنم اگر ما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در نزدیکی بزرگان ما و ما را به حالت جدی به جداسازی خود ما خانواده ها و سپس یک نفر باید تعیین شده برای رفتن و بازدید. اگر ما در یک وضعیت که در آن ما واقعا می تواند در حد خود ما را از تماس های اجتماعی, پس از آن ما خواهد شد قرار دادن که سالمند در معرض خطر رفتن به سفر.

من باید لغو کوتاهی مو و دیگر غیرضروری قرار ملاقات?

واتسون: کسانی که بیشتر از یک در یک تعامل. من فکر می کنم وجود دارد احتمال کمتر است که قرار گرفتن در معرض در حال رفتن به رخ می دهد که در راه است. من فکر نمی کنم که یک نگرانی بزرگ.

Cannuscio: من می گویند نگه داشتن در کوتاه کردن مو خود را و سپس هنگامی که شما به عقب هنگامی که آن را روشن است که ما مغلوب این دشمن همه لطفا به آرایشگاه خود را فوق العاده, فوق العاده راهنمایی. من امیدوارم که سیاست خواهد بود به محل قرار داده برای حفاظت از حقوق مردم که رنج می برند در طول این دوره است.

من باید اجتناب جمعی فاصله ها را در آپارتمان من ،

Cannuscio: سعی کنید برنامه خود را با استفاده از آن رایج در فضاهای بنابراین شما در حال رفتن در زمانی که افراد دیگر دور نیست. اگر شما می دانید وجود دارد نه بسیاری از مردم در اتاق رختشویی یا mailroom در 6 صبح در ساعت 6 صبح مردم را ناراحت شود اما این مهم به تلاش برای گسترش خودمان است.

من باید محدودیت فیزیکی تعامل با شریک زندگی من یا افراد دیگر من زندگی می کنند ؟

Ko: که واقعا سخت به انجام است. دوباره آنچه ما واقعا نگران این است که اجتماعات بزرگ. در خانه تماس نزدیک است و تقریبا اجتناب ناپذیر است.

Cannuscio: من می خواهم بگویم اگر شما در یک ثابت رابطه تک همسری و شما و آن شخص دیگر در حال محدود کردن ارتباطات اجتماعی خود را پس از آن بود که صمیمی به عنوان شما می خواهید.

واتسون: اگر شما مریض و سعی کنید برای حفظ فاصله. در غیر این صورت خانواده باید در مورد کسب و کار عادی.


اگر من علائم یا هستم در معرض کسی که بیمار:

اگر من در انتظار 14 روز قرنطینه می تواند من را مجبور به بازدید کنندگان به عنوان طولانی به عنوان آنها ایستاده دور از من ؟

Cannuscio: بدون قرنطینه به معنی "دور ماندن از سایر افراد است." شما باید بازدید کنندگان است.

Ko: تحت قرنطینه مردم واقعا نباید وارد خانه می شود و یا در همان فضای فیزیکی.

آیا من می توانم راه رفتن در اطراف در خارج در تمام زمانی که من تحت قرنطینه?

Cannuscio: برای افرادی که در مناطقی زندگی می کنند که پر جمعیت راه رفتن در اطراف در حیاط خود است که احتمالا امن است. ایده این است که آنها نباید در تماس با افراد دیگر. آنها باید به طور دقیق در مورد آن. ما در حال رفتن به شکست این و توقف انتقال اگر مردم آزادانه تفسیر آنچه در آن به معنی به خود و قرنطینه و یا خود جدا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن