اثر کروناویروس در آمریکا سیاه جوامع

تصویر توسط Jamiel قانونFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.قدی

توسط NEWS-SINGLE در 31 فروردین 1399
A swarm of people with the virus infecting African Americans.
تصویر توسط Jamiel قانون

قدیمی آفریقایی-آمریکایی در کلمات قصار "هنگامی که سفید امریکا جلب سرد سیاه آمریکا می شود پنومونی" جدید مرضی پیچ: وقتی سفید امریکا جلب رمان coronavirus سیاه آمریکایی ها می میرند.

هزاران سفید آمریکایی ها نیز درگذشت از ویروس به سرعت که در آن آفریقایی-آمریکایی ها در حال مرگ هستند تبدیل کرده است این بهداشت عمومی بحران به یک شی درس نژادی و نابرابری طبقاتی. با توجه به گزارش رویترز آفریقایی-آمریکایی هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 بیش از هر گروه دیگر در آمریکا این است که هنوز در اوایل دوره بیماری همه گیر و اطلاعات دموگرافيک ناقص است اما نمای کافی است تا بی درنگ هوشیار انعکاس این تلخ برداشت از آمریکا نژادپرستی است.

لوئیزیانا با بیش از بیست و یک هزار نفر گزارش شده عفونت است که بیشترین تعداد از coronavirus موارد خارج از شمال شرقی و غرب میانه. زمانی که دولت فرماندار جان ادم ادواردز, به تازگی اعلام کرد که آن را شروع به ارائه اطلاعات در مورد نژادی و قومی خرابی از کسانی که فوت کرده اند, او شامل گریم اذعان که آفریقایی-آمریکایی سی و سه درصد از لوئیزیانا جمعیت این کشور را شامل هفتاد درصد از مرده.

این شهر کوچک از آلبانی, گرجستان دو صد مایلی جنوب آتلانتا, سایت قهرمانانه مدنی-حقوق بن بست در این شهر ساکنان سیاه و سفید آن رئیس پلیس در اوایل نوزده-دهه شصت. امروز بیش از دوازده هزار نفر در این شهرستان را تایید کرده اند COVID-19 موارد و حداقل هفتاد و هشت نفر کشته شده اند. با توجه به گزارشات اخیر هشتاد و یک درصد از مرده هستند آفریقایی-آمریکایی است.

در میشیگان آفریقایی-آمریکایی را تا چهارده درصد از جمعیت این ایالت اما در حال حاضر آنها حساب برای سی و سه درصد از آن گزارش شده عفونت و چهل درصد از مرگ و میر. بیست و شش درصد از دولت عفونت و بیست و پنج درصد از مرگ و میر در دیترویت شهر است که هفتاد و نه درصد آفریقایی-آمریکایی است. COVID-19 نیز ravaging شهر حومه که در بین جمعیت.

این ویروس متزلزل آفریقایی-آمریکایی در شیکاگو که پنجاه و دو درصد از این شهر را مورد تأیید و شگفت انگیز هفتاد و دو درصد از مرگ و میر—حد پیشی خود را نسبت به جمعیت شهرستان است.

به عنوان بسیاری از در حال حاضر به ذکر این خوفناک رول تماس نشان دهنده این واقعیت است که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد به preëxisting شرایط بهداشتی است که coronavirus به خصوص کشنده است. این است که قطعا درست است. این شرایط—دیابت و آسم و بیماری های قلبی و چاقی از عوامل حیاتی و آنها را به تداوم تبعیض نژادی که به مدت طولانی افزایش, سیاه, آسیب پذیری به مرگ زودرس به عنوان محقق Ruthie Wilson گیلمور است گفت: برای سال. نژاد پرستی در سایه آمریکا برده داری کاهش یافته است تقریبا تمام زندگی شانس آفریقایی-آمریکایی است. سیاه مردم فقیر هستند بیشتر احتمال دارد به underemployed را محکوم به مسکن عام و با توجه به پایین تر از مراقبت های بهداشتی خود را به دلیل نژاد. این عوامل توضیح دهد که چرا آفریقایی-آمریکایی ها شصت درصد بیشتر احتمال دارد که تشخیص داده شده مبتلا به دیابت نسبت به سفید آمریکایی و چرا زنان شصت درصد بیشتر احتمال دارد به فشار خون بالا نسبت به زنان سفید پوست. چنین نابرابری های سلامت به عنوان نشانگر نژادی و نابرابری به عنوان جرم حبس یا مسکن تبعیض است.

از آن آسان است به سادگی با اشاره به شیوع این بیماری در میان آفریقایی-آمریکایی ها به عنوان مهم ترین توضیح برای افزایش نرخ مرگ و میر. اما این نیز مهم است به اذعان کرد که آسیب پذیری است که به خصوص در اوج ادامه نادانی دولت فدرال در پاسخ به کوروناویروس. نصب قتل عام در مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا نیست که اتفاق می افتد به حدی است که از آن است. COVID-19 تست باقی مانده maddeningly متناقض و غیر قابل دسترس با دسترسی شکستن در امتداد خطوط قابل پیش بینی. در فیلادلفیا یک دانشمند در دانشگاه درکسل در بر داشت که در کد پستی با "پایین تر نسبت به اقلیت ها و درآمد بالاتر," بالاتر تعداد آزمون اجرا گرديد. در کد پستی با افزایش تعداد بیکاران و ایجاد ساکنان وجود دارد کمتر از آزمایشات است. هم تست عالی-درآمد محله است که شش بار بیشتر از آن است که در محله های فقیر.

متناقض تست در ترکیب با ثابت قدم محرومیت از کاخ سفید در مورد تهدید ویروس تشدید هولناک عدم آمادگی برای این فاجعه است. با زود تر coördination بیمارستان ممکن است تهیه کرده و تجهیزات لازم و کارکنان به درستی بالقوه اجتناب از یورش که رخ داده است. عواقب ویرانگر است. در منطقه دیترویت که در آن بیماری است که موجی در حدود پانزده صد کارگران بیمارستان از جمله پنج صد پرستاران در Beaumont, سلامت, میشیگان, بزرگترین بیمارستان سیستم از کار با علائم COVID-19. در اوایل بحران در شهر نیویورک کوه سینا بیمارستان, پرستاران کاهش یافت به پوشیدن کیسه زباله برای حفاظت از خود را. در سراسر کشور ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال خواسته به جیره ماسک صورت و سپر به طور چشمگیری افزایش پتانسیل خود را با عفونت و در نتیجه افزایش فشار در حال حاضر در حد بیمارستان.

اوایل موج نامتناسب سیاه مرگ و میر در شتاب شد توسط Trumpian تخلفات اما مرگ و میر به آمدن هستند نتیجه قابل پیش بینی از چند دهه از اتلاف سرمایه و نهادی غفلت است. در اواسط ماه مارس, Toni Preckwinkle رئیس Cook County هیئت مدیره در ایلینوی که شامل شیکاگو تاسف COVID-19 بحران و اعلام کرد که "ما همه در این با هم" اما هفته بعد او بسته اتاق اورژانس عمومی اندیش در بیمارستان عمدتا سیاه و سفید سمت جنوب. Preckwinkle ادعا کرد که بسته شدن خواهد آخرین برای یک ماه و پاسخ به تک بهداشت و درمان-مراقبت کارگر تبدیل شدن به آلوده به ویروس. را کنار این واقعیت است که پرستاران و پزشکان و دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران شده اند آزمایش مثبت برای COVID-19 در سراسر کشور و امکانات خود شده اند نه توقیف. این یک تصمیم گیری است که به سادگی نمی تواند ساخته شده است در این میان یک تاریخی همه گیر در هر یک از این شهر ثروتمند سفید محله در سمت شمال.

در ضمن در Cook County, زندان, سه صد و بیست و سه زندانی و یک صد و نود و شش اصلاح افسران باید آزمایش مثبت برای COVID-19. نه تنها مقامات نه بسته زندان شهرستان به عنوان یک نتیجه, اما آنها نیز هنوز به انتشار تعداد قابل توجهی از مردم آمریکا حتی اگر این مرکز دارای بالاترین تراکم COVID-19 موارد در شیکاگو است. این نوع از تصمیم گیری است که توضیح دهد که چرا سی سال تفاوت در امید به زندگی در همان شهر—بین سیاه و سفید محله انگلوود و سفید محله Streeterville. آنها همچنین تنها آخرین نمونه از این راه است که نژاد پرستی نهایی نتیجه گیری است که مقامات دولتی را بدون در نظر گرفتن نیت خود را. Preckwinkle است که آفریقایی-آمریکایی و رئیس Cook County, حزب دموکرات, اما او تصمیم گیری در خصوص اندیش در بیمارستان و طبخ زندان شهرستان هنوز هم عمیقا زخم آفریقایی-آمریکایی در شیکاگو.

سرعت که با آن همه گیر است مصرف سیاه جوامع تکان دهنده است, اما آن را نیز فراهم می کند یک نگاه صاف و پوست کنده به پویایی نژاد و طبقه وجود داشت که قبل از آن پدید آمده است. ترین بیهوده گفتگو در ایالات متحده آمریکا است که بحث در مورد اینکه آیا نژاد و یا کلاس است که اصلی ترین مانع برای آفریقایی-آمریکایی تحرک اجتماعی. در واقع آنها را نمی توان از یکدیگر جدا است. آفریقایی-آمریکایی ها رنج می برند از طریق این بحران نه تنها به دلیل نژاد پرستی بلکه به دلیل چگونه تبعیض نژادی به آنها را به پایین آمریکا class سلسله مراتب است.

پس از رهایی نژادپرستی تحت است سیاه و مشکلات اقتصادی. که مشکلات بیان شده از طریق غلظت آفریقایی-آمریکایی ها در کم درآمد—که بسیاری از آنها در حال حاضر از قضا تعیین شده "ضروری است." با توجه به گزارش در زمان آنی اعطای یک پنجاه و پنج ساله سیاه زن که مشغول به کار در مواد غذایی تایسون مرغ گیاهی در Camilla گرجستان گفت که او مبتلا به تب و لرز و او به فرزندان او که او دستور برای بازگشت به کار با وجود برگزاری نمایشگاه نشانه های این ویروس است. در اوایل این ماه از درگذشت COVID-19. دو کارگر در کارخانه فوت کرده اند و دیگران به شکایت در مورد عدم وجود تجهیزات حفاظتی و مشکل اجتماعی فاصله وجود دارد اما تایسون نگه داشته است آن را باز کنید. (یک سخنگوی Tyson Foods گفته است که این شرکت برقرار پادمان برای کارکنان از جمله "کافی عرضه محافظ پوشش صورت برای کارگران تولید می باشد.") زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت در مورد نقش کم دستمزد کار ضروری میان گسترش شیوع در مواد غذایی-گیاهان پردازش, او گفت:, "شما در حال دادن خدمات زیادی به مردم ایالات متحده آمریکا و ما نیاز شما را به ادامه به عنوان بخشی از آنچه ما تماس بگیرید زیرساخت های حیاتی نشان می دهد و کار خود را انجام دهد."

متقاطع تهدید گرسنگی و اخراج و بیکاری درایو فقیر و طبقه کارگر آفریقایی-آمریکایی نسبت به امکان عفونت است. کمتر از بیست درصد از آفریقایی-آمریکایی به شغل است که اجازه می دهد آنها را به کار در خانه. سیاه, کارگران متمرکز در عموم مشاغل کار در جرم حمل و نقل صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی خرده فروشی و خدمات اجتماعی که در آن فاصله است تقریبا غیر ممکن است. و پس از آن وجود دارد غلظت آفریقایی-آمریکایی ها در موسسات اجتماعی که در آن فاصله غیر ممکن است, از جمله زندانها و زندان و پناهگاه بی خانمان. آفریقایی-آمریکایی ها را تشکیل می دهند اکثر زندانی و بی خانمان. چهل و شش درصد از آفریقایی-آمریکایی ها درک COVID-19 به عنوان یک "تهدید عمده" به سلامت خود و در عین حال نژاد و طبقه ترکیب برای قرار دادن مردم در معرض خطر است. این اعداد به بحران پیچیده شده در داخل از این بیماری همه گیر.

فقر در تقویت ایدئولوژیک مفروضات در مورد مسابقه. زمانی که طبقه کارگر سیاه محله را بالا نرخ مسکن عام و تعمیر و نگهداری ضعیف و جوامع رنج می برند از رژیم غذایی فقیر و گسترده چاقی این ویژگی در حال تلفیق شدهاست با مسابقه. Racializing فقر کمک می کند تا برای منحرف کردن اذهان از عوامل سیستمیک در بنیاد از هر نژادی و نابرابری اقتصادی. به جای آن وجود دارد بیش از حد بودن توجه قرار می گیرد در تشخیص و تعمیر ظاهرا آسیب دیده آفریقایی-آمریکایی است. در مارس 10th, مغلوب ساختن پیشی جستن جراح عمومی, جروم, Adams, که سیاه و سفید است, دستور آفریقایی-آمریکایی و لاتین در جوامع برای جلوگیری از الکل و مواد مخدر در طول بیماری همه گیر. در آشنا مضحك, قصیده, Adams, توصیه: "ما نیاز شما را به انجام این کار اگر نه برای خودتان و سپس برای خود abuela. انجام آن را برای خود پدربزرگ. انجام آن را برای خود مامان بزرگ. انجام آن را برای خود پاپ-پاپ." او افزود: "ما نیاز شما را به گام تا."

این اظهارات یک یادآوری از نحوه تمرکز بر بیماریهای همراه COVID-19 مانند دیابت و فشار خون بالا می تواند به راحتی تبدیل به بحث در مورد رژیم غذایی و عادات ورزشی از طبقه کارگر. اما این که یک غیر مسئولانه یک طرفه بحث است که نادیده بیماریهای همراه غذا بیابان کاهش بازده از مواد غذایی و افسردگی و بیگانگی که پتو فقیر و طبقه کارگر سیاه و سفید محله. آن است که عدم وجود اراده است که دامن زدن به همه گیر است اثرات مرگبار در جوامع است. و نامتناسب تاثیر این ویروس است و نه ناشی از یک مانع زبان نیاز است که آفریقایی-آمریکایی ها صحبت شود تا با "زبان" به عنوان Adams بعد توضیح داده شده است.

Adams اظهارات نیز یک یادآوری است که حتی زمانی که فقر است نه مسئله نژاد پرستی یا نژاد inflected مفروضات در مورد آفریقایی-آمریکایی ها نفوذ راه هایی که آنها برای مراقبت در بهداشت و درمان صنعت. نه تنها زنان سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ در هنگام زایمان از زنان سفید پوست هستند اما کالج تحصیل سیاه زنان میزان مرگ و میر در زایمان و بالاتر از آن از زنان سفید پوست فقط با یک دبیرستان در رشته. کلیشه های آفریقایی-آمریکایی ها عنوان چاق و تنبل بی خیال و بی پروا تند و شدید ، غیر مسئولانه و در نهایت سزاوار هستند جذب شده را به آگاهی عموم مردم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در میان آنها است. این کلیشه ها ریشه در سوء تفاهم از فقیر و طبقه کارگر سیاه زندگی اما چون مسابقه است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بیولوژیکی بر اساس در جامعه ما از جمله توسط پزشکان آنها تصور می شود ویژگی های به ارث برده شده توسط همه مردم سیاه و سفید. در یک سری از مطالعات منتشر شده در سال 2017, محققان دریافتند "یک ضمنی اولویت برای بیماران به ویژه در میان سفید پزشکان است." مطالعه دیگری نشان داد که پزشکان معتقد بودند که بيماران بیشتر پزشکی coöperative از آفریقایی-آمریکایی بيماران است. یک سال 2016 مطالعه دانشجویان پزشکی و ساکنان یافت که تقریبا نیمی از آنها بر این باورند که وجود دارد تفاوت بین اجسام سیاه و سفید بدن—از جمله اشتباهی که انتهای عصب از مردم کمتر حساس هستند نسبت به کسانی که از سفید پوستان است. این یافته ها ممکن است به برخی از بینش به یک مطالعه اخیر نشان داد که بيماران چهل درصد کمتر احتمال دارد برای دریافت دارو به سهولت درد حاد.

تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار بیماران است بنابراین جاسازی شده در بهداشت و درمان-مراقبت از شیوه های است که یک مطالعه ملی نشان داد که حتی زمانی که در بیمارستان ها و شرکت های بیمه با اتکا بر یک الگوریتم برای مدیریت مراقبت های آفریقایی-آمریکایی بیماران دریافت به طور متوسط هجده صد دلار کمتر از مراقبت در هر سال بیش بیماران با همان شرایط بهداشتی مزمن. آفریقایی-آمریکایی ها تا به حال به مریض تر از سفید پوستان قبل از آنها مراجعه کرده بودند به صورت تخصصی تر کمک کند. این نه فقط فقر که منجر به تشخیص های اشتباه و متناقض مراقبت از آن نیز عمیقا تعبیه شده فرض که سیاه و بدن آسیب دیده و در نتیجه یکبار مصرف.

این نه فقط تهمت انتصاب را که مهربان و یا نادان اظهارات. حتی لیبرال بی باک مانند شیکاگو شهردار لری پلیسی, ایمنی نیست به fixating در برداشت از همدستی در سلامت فقیر نتایج. در پاسخ به این گزارش در مرگ و میر ناشی از coronavirus Lightfoot گفت: "در حال حاضر ما در حال رفتن به قادر به پاک کردن دهه بهداشت و نابرابری در چند روز یا یک هفته اما ما باید برای تحت تاثیر قرار دادن بر مردم در این جوامع وجود دارد که چیزهایی را که می توانید انجام دهید—وجود ابزارهای در اختیار خود را که آنها می توانید استفاده کنید برای کمک به خود را دارند اما ما باید این را به عنوان آن است و مطمئن شوید که ما رو بسیار قوی multitiered پاسخ در حال حاضر و رفتن به جلو و ما خواهد شد."

چه "ابزار" در اختیار جوامع سیاه در شیکاگو است که اجازه می دهد آنها را به "کمک به خود" از COVID-19 بحران ؟ Lightfoot نداد اما این برای تلفن های موبایل مانند لود زبان که شیفت سرزنش برای سلامت نابرابری بر روی تفکیک, سیاه, محله های شیکاگو است. Lightfoot نظر گرفتن دشواری دستیابی به سلامتی و تندرستی در حالی که همچنین مقابله با نیروهای بیکاری اخراج و خشونت پلیس—همه از آن تعریف زیادی از طبقه کارگر سیاه زندگی در شیکاگو است. بیش از همه نرخ بیکاری برای مردان سیاه و زنان در شیکاگو است که سی و هفت درصد در مقایسه با شش درصد برای سفید همسالان. آن است که قطعا آسان تر برای ترویج این مرموز "ابزار" از آن است که به مقابله با دهه بحران از اتلاف سرمایه و نرخ بیکاری در این شهرستان شده است اما در واقع آنچه لازم است برای تغییر این شرایط است.

اضافی وجود دارد در نتیجه اجازه coronavirus بحران گذشت به تمرکز محدود بر روی انتخاب های شخصی آفریقایی-آمریکایی است. با این فرض که اگر آفریقایی-آمریکایی ها فقط تغییر رفتار شخصی و سپس آنها می توانند با پیوستن به صفوف مناسب و سالم نادیده مسائل سیستمیک است که ایجاد یک بحران به طور کلی از بهداشت و سلامتی و دسترسی به مراقبت های پزشکی در ایالات متحده است. مشکل این است که مردم سیاه و سفید چهره است و نه فقط یکی از محرومیت از مراقبت های بهداشتی کافی با ورود به درمان. به سادگی خواستار "دسترسی برابر" می تواند به تقویت درک که مشکل این است که یکی از محرومیت به تنهایی زمانی که مشکل عمیق تر است که آمریکا و جامعه خود را.

زمانی که جیمز بالدوین در سوزاننده 1963 کتاب "آتش در زمان آینده" مطرح شده این سوال که آیا آفریقایی-آمریکایی ها باید ادغام "سوختن خانه" ایالات متحده او استدلال کرد که این سوال را خواستار نگاه عمیق تر به ایالات متحده در جامعه است. بالدوین نوشت: "مردم سفید نمی تواند در کلیت می شود گرفته شده به عنوان مدل از چگونه زندگی می کنند. نه سفید است و خود را در درد نیاز به استانداردهای جدید که آزادی او را از سردرگمی و جای او را یک بار دیگر در پربار همدلی با اعماق وجود خود بودن است. و من تکرار کنید: قیمت از آزادی از مردم است و آزادی سیاه پوستان—کل آزادی, در شهرهای, در شهرهای قبل از قانون و در ذهن است."

نژاد پرستی بدان معنی است که بسیاری از آفریقایی-آمریکایی ها رنج می برند به درجه بیشتر از بسیاری از سفید آمریکایی است. اما در چند سال گذشته شده اند وجود دارد گزارش های متعدد نشان می دهد که امید به زندگی به طور متوسط برای فرد سفید رفته در جهت معکوس. این نه به طور معمول اتفاق می افتد در جهان توسعه یافته است. اما در این کشور پدیده اعتیاد به الکل و سوء مصرف مواد مخدر و خودکشی. دور از امتیاز سفید این است که سفید ترحم.

دسترسی نابرابر به مراقبت های بهداشتی ممکن است مهم و فوری در زمینه همه گیر اما این به تنهایی نمی به ما بگویید که در مورد بحران عمومی با سود مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده است. آن را نیز نمی کند و به ما بگویید که در مورد بزرگتر اجتماعی بحران در ایالات متحده آمریکا است که تعهد خاص مراقبت های بهداشتی مشکلات آفریقایی-آمریکایی و سفید آمریکایی است. یک نگاه اجمالی به آن بزرگتر بحران ارائه شده توسط سازمان ملل متحد در سال 2017, زمانی که محققان خود را مصاحبه با مردم در شهرستانها چند در مورد فقر در ایالات متحده است. این گزارش به این نتیجه رسیدند که "ایالات متحده در حال حاضر منجر به توسعه جهان در درآمد و ثروت و نابرابری است و در حال حاضر در حال حرکت full steam ahead به خود را حتی بیشتر نابرابر. . . . بالا کودکان و جوانان نرخ فقر در تداوم انتقال بین نسلی از فقر بسیار موثر و اطمینان حاصل شود که رویای آمریکایی است که به سرعت در حال تبدیل شدن به آمریکا توهم است." ایالات متحده دارای بالاترین جوانان و نرخ مرگ و میر نوزادان در کشورهای ثروتمند. شهروندان ایالات متحده زندگی می کنند "کوتاه تر و مریض تر" زندگی نسبت به کسانی که از دیگر مرفه کشورهای دموکراتیک.

زمانی که مقامات دولتی و زاری راه که COVID-19 است شمعی سیاه جوامع بزرگتر سوال این است که آیا آنها آماده شده در مورد آن انجام? جواب فوری باید سریع گسترش مدیکید و مدیکر. اما دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که تنها یک قطعه کوچک از پویا است که به خطر انداخته و سلامت آفریقایی-آمریکایی است. خوب بهداشت و درمان-مراقبت از عمل نیز باید شامل رهایی از تهدید و استرس از اخراج. زنان حدود چهل و چهار درصد از کسانی که در حال اخراج از خانه های خود در مناطق شهری; به عنوان یک نتیجه, آنها نامتناسب تجربه بی خانمانی و افسردگی و در موارد شدید خودکشی. خوب مراقبت های بهداشتی به معنی بالاتر-پرداخت شغل است که اجازه می دهد زنان و خانواده خود را به نگرانی کمتر در مورد صورتحساب ماهانه و هزینه های مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش. زنان سیاه در لوئیزیانا دولت که در آن آفریقایی-آمریکایی ها در صورت بالاترین میزان مرگ و میر از COVID-19 را چهل و هفت سنت برای هر دلار ساخته شده توسط مردان سفید پوست.

ما به صورت دوره ای تحمل ملی بحران است که ما را وادار به نگاهی به فقر و نابرابری که در اطراف ما وجود دارد. ما گوش کسانی که در قدرت از جمله مقامات منتخب نفس نفس بحث در مورد شرایط شرم آور است که برای تولید این نتایج اما آنها تعهد کمی در شرایط خاص سیاست ها و اقدامات مشخص به آنها معکوس است. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که نرخ بالاتر مرگ سیاه هستند "یک چالش فوق العاده ای. . . . ما می خواهیم برای پیدا کردن دلیلی برای آن است." Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که وحی همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن به جلسات مطبوعاتی ارائه توضیح است که شامل مشکلات بهداشتی موجود اما Fauci این نتیجه رسیدند: "هیچ چیز وجود دارد که ما می توانیم در مورد آن انجام دهید در حال حاضر به جز به آنها به بهترین شکل ممکن مراقبت و جلوگیری از عوارض."

ابراز نگرانی آرزوهای خوب و وعده های "بسیار قوی multitiered پاسخ" صدای خوب در کنفرانس های مطبوعاتی. اما بسیاری از مقامات منتخب که به ما بگویید که آنها به خوبی این معنی هستند تا به دام افتاده توسط یک حاکم خصومت به صرف به منظور بازسازی بخش عمومی است که آنها قادر به رسیدن به راه حل های واقعی. در میان این کنگره همه گیر شهردار فیلادلفیا جیم کنی یک دموکرات به تازگی اعلام کرد که دور از کاهش بودجه و کاهش خدمات و گفت: "این آسان نخواهد بود و آن را نمی تواند لذت بخش است . . . اما در پایان آن ما نیاز به یک بودجه متعادل." فیلادلفیا است فقیرترین بزرگ آمریکایی شهرستانها که در آن آفریقایی-آمریکایی ها رنج می برند بیشتر از COVID-19 شیوع. و فقط در لحظه ای که بسیاری از برجسته هستند راه هایی که نابرابری و ما فقیر مدنی زیرساخت ها شکست های عمومی—به ویژه سیاه و سفید عمومی—شهردار اعلام کرده است "ناخوشایند" کاهش بودجه.

آن را نه فقط در فیلادلفیا. برای چند دهه در سراسر کشور و شهرهای کوچک و بزرگ مرتکب شده اند به یک مدل توسعه است که اولویت جذب شرکت های خصوصی با وعده کاهش مالیات در حالی که غفلت به شدت به سرمایه گذاری در موسسات دولتی. به جای بیمارستان های دولتی شده اند بسته های مسکن شده است منفجر یا چپ در احتیاج به تعمیر مدارس دولتی شده اند گرسنگی سرمایه گذاری و کلینیک های بهداشت عمومی توقیف شده اند. حتی به عنوان هولناک عواقب سیاسی این انتخاب در طول COVID-19 بیماری همه گیر به نظر می رسد در گزارش های خبری در سراسر کشور, مقامات منتخب هیچ معنی دار برنامه ای برای تغییر ،

دانش به تنهایی در مورد سلامت این نابرابری و نژادپرستی است که در آن آنها ریشه نمی خواهد به اندازه کافی برای الهام بخشیدن به اقدام توسط مقامات منتخب و یا نهادهای دولتی است. هنگامی که طوفان کاترینا در معرض وحشیانه نژادپرستی از سواحل خلیج فارس نبود و منجر به یک رژیم جدید از قوی سرمایه گذاری در بخش دولتی و یا تزریق شغل با درآمد بالا به جلو و آفریقایی-آمریکایی ها از فقر است. به جای شرکت کرکسهای و عمومی خود را توانمندسازها مجبور به بسته شدن تقریبا تمام شهر را در مدارس دولتی که "به حراج گذاشته شده" به منشور. نیواورلئان شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به پاره کردن مسکن سالم توسط طوفان. و ده ها هزار نفر از سیاه و سفید جدید Orleanians داده شد بلیط یک طرفه خارج از شهر و پس از آن disparagingly به عنوان "پناهنده" در کشور خود را دارند. مگر اینکه هزینه های عمومی است که بازسازی شده و همراه با دسترسی به درآمد بالا, استخدام پیشگیرانه و اضطراری مراقبت های بهداشتی و امن و مقرون به صرفه مسکن و سپس آن سخت است را به طور جدی ابراز خشم در فقر و نژاد پرستی در این کشور است.

در ماه گذشته ما را دیده اند که ممکن است به صورت محلی و دولت های ملی به عمل در راه است که محافظت از مردم است. دولت فدرال است به حالت تعلیق علاقه و مجموعه ای از فدرال دانشجو-پرداخت وام تا سپتامبر و وزارت مسکن و شهرسازی اعلام کرده است یک مهلت قانونی برای سلب حق مالکیت و اخراج از دولت-بیمه وام مسکن. برخی از شهرها و ایالات متحده را متوقف اخراج از اجاره املاک و شهرداری ها در سراسر کشور منتشر کرده اند هزاران نفر از مردم از زندان ها و زندان ها. اجرای قانون محلی متعهد به دستگیری به بزه و جرائم. در دیترویت مقامات متعهد به جلوگیری از تبدیل مردم آب کردن زمانی که آنها نمی توانند پرداخت صورتحساب خود را. اگر تمام این اقدامات ممکن است در یک اورژانس ملی از آنجا که ما معتقدیم که آنها را مردم کاهش آسیب پذیری در برابر بیماری ها و مرگ پس چرا نمی تواند این همیشه استاندارد است ؟ هنگامی که آن است که همیشه زمان خوبی برای خاموش کردن کسی دسترسی به آب آشامیدنی? کسی نمی تواند در ادامه به نگرانی از افزایش نرخ مرگ سیاه در حالی که آماده شدن برای تغییر نه تنها چیزی که در مورد ما عدم سیستم سیاسی و اقتصادی.

مشکل در ساخت این تصمیمات نه تنها در مورد عدم سیاسی خواهد شد. در سال 1968 در طی یک دوره از تحولات اجتماعی مارتین لوتر کینگ جونیور توضیح داد که قدرت جنبش سیاه نهفته است نه تنها ظرفیت خود را برای مبارزه برای حقوق آفریقایی-آمریکایی ها اما در وحی خود را از "مرتبط نقص" از جامعه آمریکا از جمله "نژادپرستی و فقر و نظامی گری و ماتریالیسم." سیاه و سفید "انقلاب" پادشاه ادامه داد: این قدرت به افشای "شر است که ریشه عمیق در کل ساختار جامعه ما است. این نشان می دهد سیستمیک به جای سطحی معایب و نشان می دهد که بازسازی رادیکال از جامعه خود به خود این مسئله مواجه می شود."

حتی زمانی که نقص در جامعه ما بسیار آسان به نقطه حل آنها می آید به فوری درگیری با مفروضات اساسی حکومت در این کشور امروز. تعمیر و عمیق تاریخی و در ادامه آسیب انجام می شود به افرادی نیاز عمیق و جاودانه تحولات. این درست بود که شاه نوشت: این کلمات بیش از نیم قرن پیش در آن بوده است هرگز صحت از آن امروز است. برای تحقق این وعده است که سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ایالات متحده را باید در تغییر سیستمیک و نه سطحی راه.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب