اون سوی خاکستر سوخته از دوران کودکی از دست داد

اولین چیزی که ویتنی Legge متوجه شده در صلیب سرخ پناه بود که در میان خیلی هرج و مرج کودکان بودند ساختمان خانه.

توسط NEWS-SINGLE در 13 اسفند 1398

اولین چیزی که ویتنی Legge متوجه شده در صلیب سرخ پناه بود که در میان خیلی هرج و مرج کودکان بودند ساختمان خانه. این بچه ها و خانواده های آنها بوده است تخلیه از راه یک آتش سوزی کالیفرنیا که مواج بود در زادگاه خود را از سانتا رزا. آنها هنوز نمی دانند اما بسیاری از آنها در حال حاضر بی خانمان. در سرپناه موقت, بچه ها نشسته به تنهایی Legge به من گفت: "و خانه های ساخته شده برای حیوانات و playhouses برای بچه های دیگر."

هنگامی که آن را فرا گرفته شمال کالیفرنیا در سال 2017, این Tubbs آتش مخرب ترین دولت در تاریخ incinerating بیش از 2800 خانه ها و کشتار 20 نفر است. Legge کوتاه مستند در یک چیز هیچ چیز, اکران در اقیانوس اطلس امروز فیلم برداری شده بود پس از ویرانی. شاعرانه فیلم ویژگی های مصاحبه با برخی از کودکان Legge ملاقات در پناه آنها به عنوان غربال کردن از طریق خاکستر از خانه سابق خود. برخی از بچه ها بحث در مورد آنچه آنها را از دست داده; دیگران در مورد چیزهایی که آنها تصمیم به گرفتن با آنها را به عنوان آنها فرار از شعله های آتش.

Legge تحت تاثیر قرار گرفته بود با ترکیب منحصر به فرد از صداقت و بازیگوشی و wistfulness که مشخصه بچه ها دیدگاه های خود را در از دست دادن. "آنها اظهار نظر در چقدر احمقانه آنها احساس برای داشتن برداشت چنین چیزهای کوچک" از خانه خود را, Legge گفت. "یک دختر بسیار جوان گفت که او آرزو او برداشت چیزی که به یاد او کمی بیشتر از خانه است."

این فیلم 16 میلی متر سیاه و سفید فیلمبرداری آن آشنایی یک رویا با کیفیت به عنوان اگر تصاویر از نابود مناظر و سوخته اشیاء بودند و فیلتر شده از طریق لنز دردناک نوع نوستالژی دوران کودکی. Legge را بدون مواجهه شد به طور تصادفی در معرض نشت نور که او تصمیم به ترک در flickers او گفت: "یک استعاره بصری برای حافظه و آتش است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب