شیوع امریکا رو اشتباه

ایده های دولت انفعال و یا تاخیر را شکل داده اند البته بسیاری از بیماری های عفونی شیوع بیماری در کشور ما اس

توسط NEWS-SINGLE در 4 فروردین 1399
ریک Maiman / AP تصاویر

در اواخر مارس سال 1863 صدها نفر مرده بود در الکساندریا ، میزان مرگ و میر تا به حال تقریبا دو برابر شده فقط در یک شب و حتی چهار برابر در سایر نقاط کشور است. سه هزار نفر مرده بودند در کمتر از یک ماه در شمالی و کارولینای جنوبی است. اعداد در لوئیزیانا گرجستان و بخش هایی از می سی سی پی شد به همان اندازه بالا است. به عنوان یک اپیدمی آبله پاره از طریق این کشور بیش از 49,000 نفر از ژوئن 1865 به دسامبر سال 1867 سال های رسمی شمارش نگه داشته بود.

آبله منفجر شد و در این زمان به دلیل عدم پروتکل یا دانش—واکسن حتی وجود داشته است—اما از آنجا که رهبران سیاسی به سادگی نمی مراقبت در مورد گروهی که بیمار شدن. دولت انفعال و یا تاخیر—با توجه به تبعیض نژادی, همجنسگرا ستیزی ننگ و بی تفاوتی—باید به شکل دوره از بسیاری از بیماری های همه گیر در کشور ما است. در سال 1980 به عنوان مثال گسترش HIV به عنوان دولت به سختی به اذعان وجود آن است.

در حال حاضر ایالات متحده آمریکا است که در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. یک بار دیگر تهدید یک بیماری به شمار بوده است بزرگ با سرعت کم است که با دولت واکنش نشان داد. و اگر چه این بیماری متمرکز در هر جامعه آن است که آماده به تشدید نابرابری های موجود. درس از گذشته شیوع بیماری های عفونی است که مقامات دولتی باید آنها را به طور جدی برقراری ارتباط صادقانه و تمایل به آسیب پذیر ترین. اگر ایالات متحده تا همیشه زندگی می کردند تا به استاندارد است که ما در حال حاضر فرصت مناسبی برای اعمال این درس از اشتباهات گذشته ما.

زمانی که اولین موارد آبله را شکست در میان سربازان در طول جنگ داخلی مقامات نظامی در این اتحادیه و کنفدراسیون طرف به طور یکسان—بلافاصله قرنطینه آلوده در یک چادر و یا موقت بیمارستان برای جلوگیری از انتقال ویروس است. اما زمانی که آبله شروع به گسترش در میان قبلا بردگی مردم و مقامات یا آن را نادیده گرفته و یا استدلال کرد که این ویروس گسترش زشت در میان مردم سیاه و سفید به دلیل نژادی حقارت و عادات غیر بهداشتی.

شیوع نباید اتفاق افتاده است. مقامات پزشکی تا به حال طولانی-روش های تعیین شده برای پاسخ به همه گیری و آبله بود و نه یک راز است. در تابستان سال 1721 در ارتفاع آبله بیماری همه گیر در بوستون, یک برده آفریقایی به نام Onesimus توضیح فرایند تلقیح شده برجسته برای قرن ها در آسیا و آفریقا به پیوریتن وزیر پنبه مدر. فرایند تزریق لنفاوی این مایع بی رنگ است که oozed از زیر آبله وزيکول به یک فرد سالم ایجاد یک نسخه خفیف در آن میزبان که در نتیجه ایمنی به دست آورد. در سال 1796 Edward Jenner, یک پزشک انگلیسی, توسعه یک واکسن آبله با استفاده از این غدد لنفاوی از آلوده گاو. در حالی که بسیاری از جنگ های داخلی پزشکان شک اثربخشی واکسن و یا به سادگی در تلاش برای درستی اداره آن پیشگیری پروتکل برای محافظت از مردم وجود داشتند. قرنطینه به عنوان یک تمرین بود و منشأ در 14 قرن ونیز.

در عین حال فدرال و مقامات نظامی مجبور freedpeople—بیمار و نیز به اردوگاه های موقت قرار دادن آنها در اثر تحت مستند هم منجر به انفجاری گسترش ویروس در سراسر آفریقایی جامعه است.

در ماه های پس از رئیس جمهور لینکلن صادر کرده است رهایی اعلام در ژانویه 1863 بدون زیرساخت در محل به ارائه جدید freedpeople با نیازهای اساسی اجازه دهید به تنهایی به مبارزه با یک ویروس مرگبار است. میزان مرگ و میر افزایش یافته است. در این صورت یک اپیدمی گسترده مردم تا به حال به کمک خود را به منظور زنده ماندن. هریت جاکوبز که قبلا به بردگی گرفته شده که در حال فرار به شمال اما بازگشت به جنوب برای کمک به, در نامه ای به خیریه گروه و از آنها خواست تا بلافاصله ارسال لباس و پتو و دیگر منابع است. با پول شمالی خیرخواه انجمن فرستاده Jacobs, با نهایی کمک های نظامی ساخته شده موقت بیمارستان برای freedpeople.

در بالتیمور دست فراز یک زن که عمل boardinghouse مورد استفاده او درآمد کوچک برای مراقبت از کودکان یتیم توسط آبله. C. E. McKay سفید اصلاح طلب نوشت: در یک خبرنامه که بخشی از فراز درآمد بوده است "صرف در داروها برای یکی از یتیم است که dropsical او سر و گردن دارای عقاید غیر طبیعی اندازه و بازوها و پاها بلند و باریک به عنوان لوله." فراز نبود تنها کسی که برای باز کردن خانه خود را به یتیم. زنان در بسیاری از جوامع در زمان در کودکانی که از دست پدر و مادر خود به آبله. شواهد چگونه آفریقایی آمریکایی ها تا به حال به مراقبت از خود در طول اپیدمی مانند مک کی است, گزارش به خاک سپرده شد در خاطرات و شمال خیرخواه انجمنهای' خبرنامه نه در سوابق دولت به عنوان سلامت جوامع خود رنج می برد به قرن 20th.

در 1980s جامعه پزشکی تلاش برای تعریف آسیب شناسی در پشت یک جدید بیماری است. پزشکان و محققان در توصیف آن به عنوان "گی طاعون" "گی سرطان" و یا علمی آن تعبیری شبکه ایستاده است که برای "گی های مرتبط با نقص ایمنی." دانشمندان بعد از آن ساخته شده است یک تعریف دقیق جدا کردن حضور ویروس و رفتار خود با اشاره به سابق به عنوان HIV ویروس نقص ایمنی انسانی و دومی به ایدز سندرم نقص ایمنی اکتسابی.

برخی ادعا می کنند که امروز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برچیدن شورای امنیت ملی را همه گیر تیم در سال 2018 تشدید این دولت توانایی به سرعت پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس. همان را می توان گفت در مورد ایدز. به عنوان استاد دانشگاه هاروارد دیوید جونز به تازگی با اشاره به در New England Journal of Medicine, "محترم میکروبیولوژی Macfarlane Burnet و دیوید سفید پیش بینی شده در سال 1972 که" به احتمال زیاد پیش بینی در مورد آینده از بیماری های عفونی است که از آن خواهد شد بسیار کسل کننده'" با توجه به افزایش از آنتی بیوتیک ها و واکسن. این گروه در اوایل دهه 1980 به عنوان کمک های مالی بیشتر رفت و به تحقیقات سرطان, بسیاری از بخش ویروس شناسی تا به حال از بین می رود. هنگامی که اچ آی وی پدید آمده و بسیاری به اشتباه آن را شناسایی به عنوان یک سرطان است. عدم شناسایی HIV به عنوان یک ویروس اجازه دهید به تنهایی به عنوان یک ویروس پسگرد منجر به گسترش بیشتر و به طور چشمگیری آهسته تشخیص.

اما حتی این خرید اینترنتی بود و نه بزرگترین تهدید برای مردم آسیب دیده. مانند آبله در میان تازه freedpeople HIV دیده می شد به عنوان یک بیماری همه گیر است که تنها تحت تاثیر یک اقلیت به حاشیه رانده شده: گی مردان است. بسیاری از درون رونالد ریگان دولت حاضر به حتی اذعان به این بیماری همه گیر. و زمانی که آنها در مورد آن شوخی. هر چند HIV ارائه شده بسیار بیشتر از علمی و پزشکی سوال از coronavirus یا آبله بی تفاوتی ثابت می شود به عنوان کشنده به عنوان ویروس.

تاریخ نشان داده ما وقت و زمان دوباره که شیوع بدتر زمانی که فدرال و رهبران دولت با قدرت به اجرای پیشگیرانه تلاش موفق به آن را به طور جدی. در چند سال گذشته بهداشت عمومی و امنیت ملی و مقامات هشدارهای صادر شده است که آمریکا به صورت یک بیماری همه گیر اما دولت موفق به عمل به آن. در حال حاضر coronavirus است که در تمام 50 ایالت. در 1860s و در 1980s جوامع تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای کمک به خود را دارند. امروز دولت فرصتی برای نه همان اشتباه دوباره.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب