چگونه شهردار نیویورک خود را از دست داد شهر

سیاست بیل د Blasio به نوبه خود از مبارزات علیه نژادپرستی پلیس تاکتیک های دفاع از NYPD را سرکوب تظاهرات اتح

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
دیوید دی Delgado; جان Lamparski / گتی; Paul Spella / اطلس

تیوی درگیری میان پلیس و معترضان که یک بار و برای همه به نظر می رسید به شدت بیل د Blasio از شهر که دو بار او را انتخاب شهردار رخ داده در بروکلین گوشه خیابان بیش از یک مایل از جایی که او استفاده می شود به زندگی می کنند.

هیچ یک از درگذشت در تقاطع Flatbush و سنت علائم راه در شب مارس 31; هیچ بنای یادبود ترسناک لحظه ای که یک جفت از پلیس موبایل lurched به جمعیت معترضان و ارسال آنها برخورد بر روی پیاده رو. آن را تکان دهنده عمل تجاوز بیشتر یادآور تروریسم در سال های اخیر نسبت به اجرای قانون است. و در عین حال آن را یک حرکت است که د Blasio—مترقی شهردار منتخب در یک وعده به کاهش بسیار نژادپرستی پلیس است که تظاهرکنندگان معترض بودند—در ابتدا مناسب دیدم برای دفاع از.

"من معتقدم NYPD عمل کرده است مناسب" شهردار گفت: آن شب پس از سرزنش معترضان به اطراف و پرتاب اشیاء در پلیس موبایل.

ده روز بعد تنها مانده از این حادثه در Flatbush و سنت مارکس بود یک فلز مانع دروغ گفتن لغو در پیاده رو. اتومبیل whizzed توسط Black Lives Matter پلاکارد آویزان در اطراف ویندوز و نقاب نیویورکی منتظر COVID-19 آزمون در یک خط خارج فوری-درمانگاه مراقبت از یک زن و شوهر از بلوک دور. اما همانطور که من راه می رفت در سراسر تقاطع سه شنبه من در بر داشت Devin خان و خواهرش عکس گرفتن. خان, 22 شده بود یک رستوران سرور قبل از همه گیر رسید. او به من گفت که او در میان معترضان زدم که یکی از مربیان خمرهای شکل به رنگ زرد مانع شدن آنها با استفاده از به عنوان موقت حفاظت از پلیس. او به من نشان داد قرمز کفش رنت در گوساله از زمانی که او به یاد می آورد برخورد به زمین است. (یکی از دوستان او آن را کردم بدتر, او گفت:, و او بازوی gashed عمیقا آن نیاز به استاپلر بسته در بیمارستان است.)

چه خان به یاد اولین بار بود صدای رزمناو پلیس موتور دور قبل از آن راننده شتاب به جمعیت. خان جیبش تلفن همراه خود را به نقطه خود را به من در ویروسی تصویری: یک مرد در یک پیراهن سفید گرفتن عکس یک ثانیه قبل از او فرستاده شده پرواز چند پا در هوا فرود سخت در پشت او.

من از او پرسید که چه او از د Blasio دفاع از پلیس. "من خشمگین" خان گفت: من در تماس تلفنی با شهردار واکنش "زور و اجبار بی اعتنا" به حقایق است. "این واقعا سوخت که آتش از بودن در برابر این گروه علیه دولت," او گفت:.

خان احساسات به نظر می رسید در مجموع همه از نیویورک: اگر چه de Blasio recalibrated نظرات خود را صبح روز بعد به داد و بیداد که در گرفت شده است بر خلاف هر یک از بی شمار مجادلات که نیرنگ شهردار خود را در طول شش سال و نیم پیشرو این کشور بزرگترین شهرستان. صدها فعلی و سابق de Blasio–کارمندان دولت—از جمله برخی از کسانی که مشغول به کار در نقش های ارشد در تالار شهر— انتشار نامه سرگشاده ای نرده علیه شهردار را ترک پلیس اصلاحات و هشدار داد که او "در آستانه از دست دادن تمام مشروعیت خود را در چشم نیروهای جدید است." وقتی de Blasio صحبت کرد و بعد از آن هفته در یک مراسم یادبود جورج فلوید غیر مسلح مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس, جمعیت غرق او را با بوس و شعارهای "استعفا!" چرخاندن سیاسی چاقو فرماندار اندرو کومو یک شخص دموکرات اما دیرین عذاب شهردار mused در مورد استفاده از قدرت خود برای حذف de Blasio از دفتر پس از این شهر دیدم یک شب سنگین و غارت.

تحت فشار de Blasio منتقل شده است در روزهای اخیر به آغوش تغییر بودجه دور از اداره پلیس و او را در زمان به تصویب یک خط سخت تر در پاسخ به موارد خاص از خشونت پلیس. اما شهردار ادامه داد: دفاع از NYPD کلی دست زدن به تظاهرات اتحاد خشم خود را یک بار متحدان آنها را که منجر به تعجب آنچه دقیقا اتفاق افتاده است به مردی که مبارزات انتخاباتی به عنوان یک پلیس اصلاح طلب به عنوان یک پدر که صحبت movingly در مورد "بالا بردن یک پسر" و دشمن از توقف-و-frisk تنها به دنبال خود محافظه کارانه تر پیشینیان در reflexively از پلیس در یک لحظه از بحران است.

"من نمی دانم" Jumaane ویلیامز که به عنوان مدافع عمومی است که نیویورک را تنها در سراسر شهر بود سیاه و سفید انتخاب رهبر گفت: من وقتی که من از او پرسیدم چه اتفاقی افتاده بود به د Blasio در اوایل این هفته. "من می دانم که در زمان بحران شما گاهی اوقات دیدن که مردم واقعا هستند. شاید این چیزی است که اتفاق می افتد. شاید او به اندازه کافی وحشت زده در مورد اتحادیه های کارگری که او عقب نشینی از آنچه او [نفع]."

"شاید او فقط نمی خواهید برای انجام این کار دیگر; که یکی دیگر از نظریه" ویلیامز اضافه شده است. "من فقط می دانم که نتایج واقعا بد است."

کاترین المنت خدمت به معنای واقعی کلمه در د Blasio سمت خود را به عنوان دستیار شخصی یا "بدن فرد" برای بیش از یک سال و پس از آن در یک نقش ارشد خود را در سال 2017 انتخاب مجدد مبارزه است. او در بازگشت به دولت به تازگی اما پس از د Blasio پاسخ به اعتراض او کمک کرده و گردش نامه ای که صدها نفر از زمان و همکاران سابق در دولت شهر را امضا کرده اند.

"من به رسمیت نمی شناسد شهردار که من دیدم در 10 روز گذشته" المنت به من گفت. "آن احساس می کند مانند او فقط در این NYPD مه."

د Blasio تصدی در نیویورک آغاز شد و با وعده های بزرگ در سال 2014. پس از شکست بهتر شناخته شده دموکرات را به نفع خود mayoralty او تحویل در اوایل وعده به تصویب جهانی pre-K و ایجاد تغییرات در NYPD و شیوه های نظارت. او سبک خود را به عنوان یک ملی مترقی رهبر بر نابرابری درآمد در اوایل قهرمان از ایده هایی که بعد از تحریک و تشجیع کردن حزب دموکرات است. یک پروفایل در این مجله تبلیغ او به عنوان "Equalizer."

در عین حال مرگ اریک گارنر به دست پلیس در جزیره استاتن شش ماه به د Blasio اولین دوره مجموعه ای در حرکت اتفاقاتی که ثابت می شود یک نقطه عطف در رابطه اش با پلیس است. در ماه دسامبر صدها نفر از افسران پلیس تبدیل پشت خود را بر شهردار به عنوان او راه می رفت از طریق یک بیمارستان پس از تیراندازی مرگ دو افسر در ماشین گشت در یک کمین و حمله. علنی و خصوصی افرادی که از نزدیک با د Blasio می گویند این حادثه تا به حال سوزاننده اثر اوست.

"من فقط به یاد داشته باشید او بسیار ناراحت" المنت گفت. "دقیقا همان چیزی است که پلیس می خواست به انجام آنها. او صدمه دیده بود. او احساس بسیار صدمه دیده است."

دیگران اشاره کرده اند که د Blasio تلاش برای به چالش کشیدن NYPD تا حد زیادی کاهش یافته است. شهردار در حال حاضر اذیت فعالان با انتصاب ویلیام براتون واقعا به عنوان اولین کمیسر پلیس—مردی که تا به حال ساخته شده و معروف به "پنجره شکسته" نظریه پلیس در اول خود را از روی لئامت دادن در این کار تحت سابق شهردار رودی جولیانی. او نا امید دوباره آنها را در امتناع از آتش افسر پلیس که خفه گارنر به مرگ و مقاومت در برابر تماس برای پایان دادن به سلول انفرادی در این شهر برگزار شود.

ویلیامز و دیگران پیشنهاد کرده اند که د Blasio buckled به نیویورک پلیس قدرتمند کارگری که باید به شدت مبارزه اصلاحات تلاش و همچنان به انجام این کار پس از تظاهرات اخیر. اما المنت گفت: تغییر ممکن است بیشتر آلی یک نتیجه از روابط عمیق و اعتماد او ساخته شده با پلیس رهبران و رتبه بندی-و-فایل افسران در طول سال. د Blasio ممکن است وارد دفتر به عنوان یک منتقد از NYPD اما وزارت رهبران در حال حاضر اصل هوش مشاوران و افسران خود را ارائه امنیت برای او و خانواده اش روز و شب. "یک گروه از مردم شهردار را صرف ترین زمان با پلیس" المنت اشاره کرد.

یک سخنگوی شهردار مراجعه کننده به نظر او در یک نشست خبری صبح روز چهارشنبه زمانی که د Blasio گفت که او "احترام قلبی انداز" از اعضای دولت او اما در دفاع از سابقه خود را در دفتر. وی در پایان از توقف-و-frisk (که قبلا قابل ملاحظه ای کاهش می یابد در این زمان او در زمان دفتری) و حذف از دستگیری برای در اختیار داشتن ماری جوانا و همچنین دیگر پلیس اصلاحات مانند نیاز است که افسران پوشیدن دوربین بدن. "ما در حال رفتن به انجام خیلی بیشتر است و ما در حال رفتن به بی وقفه در تغییر این شهرستان و این اداره پلیس بیش از 18 ماه آینده" de Blasio گفت.

در عین حال حتی شهردار در حال حاضر به رسمیت می شناسد که در امضا وعده او را به رای دهندگان هفت سال پیش او کوتاه کاهش یافته است. "ما به سادگی رفته نه چندان دور به اندازه کافی" او به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. "این وضعیت موجود است که هنوز هم شکسته است. باید آن را تغییر دهید."

می گویند سال گذشته شده است یک بد برای de Blasio خواهد بود تقریبا خنده دار کتمان حقیقت. در بهار سال 2019 او راه اندازی یک دیر-ورود ریاست جمهوری پیشنهاد شد که pilloried از شروع هیچ جا رفت و به پایان رسید فقط چهار ماه بعد. متحدان و منتقدان به طور یکسان است مورد حمله بر دست زدن به او از این بیماری همه گیر کوروناویروس که د Blasio و کومو شد دیر به تعطیل این شهرستان در حالی که موارد تایید شده ضرب—تاخیر که اپیدیولوژی می گویند به احتمال زیاد کمک به هزاران نفر مرگ و میر بیشتر. (در روز بعد از او somberly اعلام تعطیلی مدارس شهرستان و التماس نیویورکی به ماندن در داخل برای کند کردن این ویروس را گسترش د Blasio اصرار بر ساخت یکی از آخرین 30-دقیقه chauffeured سفر به شیب پارک بدنسازی.)

"خود رهبری باعث شد که ما به داشتن برخی از بدترین نرخ سیاره زمین و در واقع ایالات متحده بدتر" ویلیامز به من گفت.

تظاهرات در برابر جورج فلوید قتل پلیس و نژادپرستی باید دارای عقاید فقط به عنوان شهر نیویورک آغاز شد و به ظهور از این بیماری همه گیر را وحشتناک تلفات و آماده سازی برای بازگشایی شده است. نتیجه این است که یک دوقلو مجموعه ای از بحران هایی که ممکن است غیر ممکن است برای هر شهردار به اندازه کافی مدیریت. "من مطمئن هستم که وجود دارد هر گونه انتخاب رهبر که انجام می دهد بسیار بهتر و کاملا رک و پوست کنده گفت:" اریک فیلیپس سابق de Blasio سخنگو. "همین دلیل است که مردم پس طبعا ناراحت و آنها حق بود."

فیلیپس به من گفت که اگر شهردار هم در پاسخ اولیه به پلیس-رزمناو حادثه در بروکلین "اشتباه" خود را به طور کلی ثبت در پلیس مسائل است که به عنوان بد نیست به عنوان منتقدان گفته اند. "شما باید به ارزیابی کار خود را برای هفت سال گذشته" فیلیپس گفت: "و من فکر می کنم هر هدف ارزيابي منصفانه از این کار که شما باور دارید او را از انجام بسیاری است. او انجام می شود کافی است ؟ هیچ. و آن را خوب برای مردم به تماس است که از, و آنها باید. اما او انجام بسیاری است."

پاتریک Gaspard سابق بالا دستیار و دیپلمات در دولت اوباما شناخته شده است د Blasio برای 30 سال—دو مرد ملاقات کمک به دیوید Dinkins تبدیل به شهر نیویورک برای اولین بار, سیاه, شهردار. د Blasio باقی مانده Gaspard را بهترین دوست و Gaspard یک رهبر در شهردار بازیابی نیروی کار. او به من گفت که آن را برای همه گیر شهردار در پاسخ به این اعتراضات می شده اند متفاوت است. "من به شدت اعتقاد دارند که بدون cratering نیویورک در اقتصاد به دلیل COVID ما ندارد و همان نوع پاسخ به غارت که صورت گرفت" Gaspard گفت.

"من می توانم درک پاسخ به غارت به هرج و مرج است که می گوید:" این برای پایان دادن به " چرا که آن را تشدید مشکلات که ما در حال حاضر."

اما حتی با این پیش بینی Gaspard بیش از حد شده است یک منتقد در این شهر از دست زدن به ناآرامی. در حالی که غارتگران آمار high-end فروشگاه در منهتن و کسب و کارهای کوچک در برانکس و در جای دیگر گفت: Gaspard مقیاس آسیب نمی مقایسه با شورش در شهر را تجربه کرده بودند در پر سر و صدا 1970s و '80s.

"این نمی شد بی سابقه," او گفت:. "آن را باید موفق شده است در راه است که نمی محدود کردن حقوق که منجر نمی شود به پلیس سوء استفاده از قدرت خود را بیش از متوسط شهروندان است. آن را باید موفق شده است در راه است که منجر شهردار به اعمال حکومت نظامی در تمام نیروهای جدید است."

از من خواسته Gaspard چه واکنش او بود که او را دیدم دوست عزیز خود را در پاسخ به رزمناو حادثه در Flatbush و سنت مارکس—و نمونه های دیگر از خشونت پلیس به سوی معترضان که شب با دفاع از پلیس. این دیپلمات سابق آغاز شده و با یک خوبی دیپلماتیک پاسخ که سعی در بافت وقایع چند ماه گذشته. اما او پس از بازگشت به سوال. "من اولین غریزه" Gaspard به من گفت "این بود که من نیاز به پیوستن به تظاهرات."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب