چه جریان: آلن و سوزان ریموند را Prescient مستند پلیس, زندان, و مدارس

هنوز هم از آلن و سوزان ریموند را در فیلم مستند "پا برچسب آزادی مشروط" از 2015.منبع: آلن و سوزان ریموندمستند فی

توسط NEWS-SINGLE در 11 مرداد 1399
Three men pray together.
هنوز هم از آلن و سوزان ریموند را در فیلم مستند "پا برچسب آزادی مشروط" از 2015.منبع: آلن و سوزان ریموند

مستند فیلمسازان آلن و سوزان ریموند پشت سر هم به تاریخ سینما در دهه بیست سالگی خود را به عنوان دوربین و صدا تیم که به ضرب گلوله "یک خانواده آمریکایی" یک پیشگامانه مستند تولید شده توسط کریگ گیلبرت. (آن را در سال 1973 پخش شد.) آنها به دورهای تولید در حق خود را به زودی پس از آن, با منی 1977 مستند "پلیس در حمام" است که در آن آنها presciently تشخیص ساخت اجتماعی و سیاسی تاریخ در زمان حال. آن را در جریان آزادی, اما دی وی دی در دسترس هستند از Raymonds خود وب سایت. بسیاری از بسیاری از فیلم های دیگر (مانند "پسران بد" "انجام زمان" و "من قول می دهم") دنبال تم های پیشنهاد شده در "پلیس نوار"; دو آنهایی که اخیر "Toe برچسب آزادی مشروط" (2015) و "زمان سخت در داگلاس بالا: بدون فرزند چپ پشت کارت گزارش" (2008) که در حال جریان در آمازون به دنبال هر دو اجتماعی از طریق خط و روش های خلاق است که "پلیس نوار" تاسیس شده است.

برای "پلیس نوار" این Raymonds دریافت مجوز برای قراردادن—فقط دو نفر از آنها بدون خدمه—با افسران پلیس در چهل و چهارم حوزه در برانکس جنوبی, منطقه ای که تا به حال در آن زمان این شهر بالاترین نرخ جرم و جنایت. این Raymonds فیلم برداری در طول سه ماه در سال 1976 با استفاده از یک دستگاه نسبتا جدید و سبک وزن دوربین—بهینه سازی برای شب فیلمبرداری با هیچ نور اضافی—که متصل با کابل به حمل سیاه-و-سفید نوار ویدئویی عرشه. (آلن فیلمبردار; سوزان صدا recordist همچنین schlepped عرشه.) این Raymonds صرف مقدار زیادی از این فیلم در صندلی عقب ماشین پلیس به عنوان افسران خود را شبانه دور از محله و قراردادن آنها با افسران آنها به عنوان پاسخ به تماس است که از محدوده نسبتا جزئی درگیری های داخلی (یک زن مسن denting همسایه خود را درب با آهن) به قتل و دستگیری یک مرد مظنون به تجاوز به عنف.

ثابت حضور Raymonds (که مانند تقریبا تمام حوزه را افسران سفید) به نظر می رسد نه تنها قابل تحمل بلکه خوش آمدید—افسران را فرصتی برای بیان افکار و احساسات خود را در مورد کار خود را, و آنها این کار را uninhibitedly به خصوص در انزوا از وسایل نقلیه خود را. یک جفت از افسران گشت صحبت حساسیت در مورد خواسته های عاطفی از کار یکی از آنها شناخت که استرس بالا و کار در یک منطقه جرم می تواند "به" افسران در پنج تا هفت سال و آنها را بیش از حد سریع به عمل خشونت. شریک زندگی خود را می افزاید: "آنها باید شما را به کوچک کردن هر پنج سال." (این دو افسر تعامل با اعضای باند, سعی کنید برای خنثی کردن جنگ با آرامش و اعضای باند جمع آوری صراحت کامل در اطراف آنها و رک و پوست کنده صحبت در مورد آن درگیری—در حالی که همچنین clowning در اطراف برای Raymonds' دوربین است.) یک جفت دیگر از افسران صحبت callously کار خود را—یک افسر با اشاره به "حیوانات" است که آنها در حال دفاع از جامعه و شریک زندگی خود صحبت می کند آمادگی خود را برای استفاده از خشونت به دلیل "به عنوان غم انگیز آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد وجود دارد از مردم در اینجا است که نیاز به الاغ خود لگد به مسافت اونا برگشت به خط."

مرکزی رقم از این فیلم است رئیس تونی Bouza, the Bronx قصبه فرمانده که در یک جفت از مصاحبه کلیپ های در حال اجرا در حدود ده دقیقه در همه مجموعه فلسفه او از پلیس است که همچنین یک رادیکال فلسفه از جامعه است. افسران او می گوید: در صورت تناقض بین صادقانه خود میل به مفید و خشم که آنها از جوامع آنها قرار است به خدمت و بدبینی و سنگدلی که نتیجه. سپس Bouza ارائه می دهد توانا disquisition در فقر و ghettoization که باید محاط بر در و دیوار هر خانه ایستگاه در کشور است. او مقصر شکست از آموزش و پرورش و نرخ بالای بیکاری در این محله برای تولید خشونت و می افزاید که "خشم و نا امیدی ایجاد کرده اند عاطفی تنگه که مردم به طور دائم با وقف در گتو . . . گرما و بدبختی و عدم استراحت تمام شرایط پر از بدبختی فقر و ارسطو هم می گویند بیست و پنج صد سال پیش که فقر پدر و مادر از انقلاب و جرم آن است که هنوز هم درست است." او می گوید که ایالات متحده هر دو پنهان و نادیده فقیر به منظور جلوگیری از چه فقر و به عنوان نتیجه او احساس می کند که اگر کار خود را است ذاتی شکست: "به درجه ای که من موفق به نگه داشتن آن سرد در حفظ سیاه و سرد . . . من منحرف امریکا توجه از کشف این سرطان؟" او اضافه می کند که به نظر او خود را به نزدیک "فرمانده ارتش اشغالگر در گتو." Bouza نظرات بیش از یک تئوری رزونانس با ما زمان لحظه: در سال 1980 او به نام رئیس پلیس مینیاپولیس به اصلاحات یک گروه با یک فرهنگ نژاد پرستی و خشونت; او مجبور شد در سال 1989 تا حد زیادی با توجه به مقاومت مواجه از پلیس اتحادیه.

در "زمان سخت در داگلاس بالا" به Raymonds دوباره مبارزات ضعیف و جدا محله از منظر آموزش و پرورش است. آن فیلم برداری شده بود بیش از این دوره از 2004-05 سال تحصیلی در بالتیمور را فردریک داگلاس دبیرستان که به نظر می رسد که تنها دانش آموزان سیاه پوست—و عمدتا آنهایی که (به عنوان سوزان می گوید در صدای او بیش از تفسیر) نمی, نمایش توانایی علمی برای دریافت قرار داده شده در دیگر مدارس شهرستان در خارج از محله یهودی نشین. تنش فقر از جمله شيوع باند خشونت مربوط به یک حواس پرتی برای بسیاری از دانش آموزان است. مدرسه خود را ماهر و کارکنان اختصاص داده شده (شروع با آن اصل ایزابل گرانت خودش 1963 داگلاس فارغ التحصیل) اما با این وجود در زمان فیلمبرداری هدف از انتقاد.

چرا که از سال 2002 بدون فرزند چپ پشت قانون است که آشکار و اثر منفی بر مدرسه تلاشهای آموزشی و کارکنان آن روحیه. که لایحه آن اعمال دقیق عددی استاندارد برای موفقیت دانش آموز و قدرت به جای مدیران و حتی شکستن مدارس اگر آنها موفق به دیدار با آن استانداردها—ظاهرا با هدف بهبود آموزش و پرورش برای دانش آموزان در سراسر کشور. اما "زمان سخت" نشان می دهد که در عمل این قانون صرفا شانت مقصر برای مشکلات آموزشی نسبت به فردی مدیران و معلمان و به دور از سیستمیک شکست که منجر به برخی از مدارس و دانش آموزان خود را به غفلت. اکثر دانش آموزان می رسند داگلاس بدون داشتن رسیده نهم-سطوح درجه در ریاضی و یا خواندن و در عین حال داگلاس مقصر است زمانی که آنها به عقب. داگلاس بزرگ کلاس اندازه آن را غیر ممکن است برای معلمان به همکاری نزدیک و اغلب با دانش آموزان; کمبود معلمان سراسر بالتیمور ترک بسیاری از کلاس های کارکنان تخمین جایگزین; کمبود کتاب های درسی دانش آموزان ترک قادر به مطالعه در خانه; underfunding برگ مشاوره و مشاوره در بخش طرفدار forma سطوح. و البته جامعه در این است که هر دو ای اداره نادیده گرفته و به جای توسعه یافته است.

این Raymonds مدرن مستند فیلمسازان در مفهوم کلاسیک. خود همهجانبه عمل است که به شرح زیر رابرت درو در او مستقیم-سینما شاهکارهای مانند "اولیه" و "صندلی" و "بحران": آنها نمی ناظران جدا از فیلم برداری, اقدام, اما یک بخشی از آن استخراج شرکت کنندگان تعاملات همهجانبه از طریق تعامل. "زمان سخت در داگلاس بالا" است که یک فیلم از خود آگاه خود ارائه کند که در آن فیلمسازان حضور هر دو جرقه فرانک بحث و گفتگو با کارکنان و دانش آموزان و تاثیر برخی از دانشجويان اهل تفریح و بازی چشمک و حتی دیگران باغی اقدام کردن برای دوربین. هنوز Raymonds نیست جزمی یا شخصیکه در استعمال کلمات صحیح در مورد رویکرد خود را: آنها همچنین ارائه بسیار مورد نیاز سابقه تاریخی و اجتماعی بافت در موسیقی متن فیلم از طریق تفسیر که سوزان هر دو نوشته و ارائه می شود. فیلم ومیزان در داستان فردی از دانش آموزانی که موفق می شوند یا نمی از معلمان که دستیابی به نتایج خوب یا نیست (و حتی کسی که واریز midyear) اما این فیلم دامنه ملی است و نقد آن سیستمیک است.

در "Toe برچسب آزادی مشروط" فیلمسازان خود را غوطه ور در بخش دیگری از سرکوب سیستم که Bouza شناسایی شده در "پلیس نوار" این carceral یک—حداکثر امنیت زندان کالیفرنیا که خانه های مردان محکوم به "زندگی بدون امکان آزادی مشروط" که به عنوان Raymonds اذعان کرد در باز عنوان کارت "جایگزین مجازات اعدام" حکم اعدام بدون اعدام است. این بخش از زندان های پیشرفته برنامه نویسی تسهیلات و یا به اصطلاح افتخار حیاط که به آنها منتقل شده برای رفتار خوب است. تسهیلات ارشد افسر توضیح می دهد که این برنامه منطق به عنوان یک حلقه بازخورد: ارائه این زندانیان شانس بهبود شرایط ایجاد شرایط برای رفتار خود به بهبود—و این منظم و مسالمت آمیز زندانیان در نتیجه در برخواهد داشت و هیچ تهدیدی برای اصلاحات افسران تحت رئیس فرماندهی. (همین نمی توان گفت از جمعیت زندان بزرگ است.) ایده برای حیاط یک عنوان کارت مشخص می آمد از ناشناس اهل بیت در سال 2000 که خواسته سرپرست برای یک فضا که "آیا شکستن کد از خشونت که غالب زندگی در زندان." در حالی که زندگی در زندان و مقامات و زندانیان به طور یکسان می گویند گرایش به سلطه "سیاست"—باند-مانند اجرای نژادی شناسایی و جداسازی—یک جنبه کلیدی افتخار حیاط و یکی از آن نخست قوانین ادغام است که برای طیف گسترده ای از فعالیت هایی است که این زندانیان را به هم است.

در تسهیلات زندانیان به کنسرت, دوره های کالج و موسیقی و کلاس های هنر. (یک زندانی در حال کار بر روی یک نقاشی دیواری عظیم به تصویر می کشد نبرد ایوو جیما.) آنها جانبازان گروهی, بازی سافتبال در حیاط (با یک فلز خفاش که رئیس می گوید: تبدیل شدن به یک لحظه سلاح در زندان جمعیت) و برای این موضوع مجاز به تعامل آزادانه با Raymonds. آنها بیش از حد صحبت می کنند uninhibitedly با فیلمسازان; اگر چه بسیاری از زندانیان' داستان های تحت سلطه خود احساس ندامت و حسرت و وحشت در کشتار آنها متعهد محدوده خود را از داستان نیز نشان می دهد که بی رحمانه و سرکوب نفس بیش از حد از سیستم کیفری. یک مرد که سی و نه تا به حال از سن دوازده "یک سال و چهار ماه و دو هفته و دو روز رایگان در جامعه به دلیل انتخاب بد بود که من ساخت." مرد دیگری که بیست و دو بود سعی کردم به عنوان یک فرد بالغ در سن چهارده سالگی برای یک باند مربوط به قتل است که در آن او نمی جسمی شرکت کنند. این Raymonds از دست ندهید نزد شدید رنج می برند که این تشکلات مردم ایجاد می شود—آنها بخواهید در مورد آن را رک و پوست کنده—در عین حال آنها نیز نور را به سیستم های کنترل و اصول اساسی است که برای تولید چرخه جرم و مجازات و همچنین اجتماعی و دولتی سرمایه گذاری در آن تداوم.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب