چه اتفاقی برای افرادی که شروع به دوستیابی فقط قبل از همه گیر?

خانواده قرنطینه ساخته شده هر غیر همخانه ارتباط از راه دور و به طور موثر متوقف کل لژیون تازه شکوفا روابط در

توسط NEWS-SINGLE در 11 خرداد 1399
اقیانوس اطلس

هنگامی که ماندن در خانه و اقدامات با هدف مهار گسترش COVID-19 به اثر رفت و در اوایل بهار امسال چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده است به ما حس جغرافیا. برای بسیاری از افرادی که محدود به خانه های خود مکان فیزیکی ناگهان پهن به باینری از "اینجا" و "اینجا نیست." هر کسی که نمی زندگی می کنند در خانه خود شد و اساسا در دسترس تنها از طریق تلفن و یا videochat, آیا 5000 مایل بين شما و یا فقط چند بلوک شهر.

این بود به خصوص وحشیانه عواقب آن برای افرادی که تا به حال شده است با بهره گیری از مبتلا به دوار سر حساس feely مراحل اولیه از یک رمان است. در آغاز ماه مارس کریستین o'donovan-Zavada, 26 رفته بود در دو تاریخ با یک پسر او را در آتش زنه; آنها می خواهم پخته شده شام با هم در خانه اش در دوم و او در حال برنامه ریزی برای ملاقات با او را دوباره برای یک سوم است. لوئیس Barcelo, 25, حال صرف یک هفته حلق آویز کردن هر روز با یک زن او می خواهم به تازگی در سرهم بندی کردن. جسیکا Magallanez, 23, رفته بر جای تعجب بزرگ منجمد-ماست تاریخ با یک دوست از یک دوست; پس از آن او می خواهم به پایان رسید تا همراه با او به رستوران که در آن او با این نسخهها کار به عنوان یک پیشخدمت و یک میز در بخش بنابراین او می تواند صحبت کردن با او ،

اما بیش از این هفته به عنوان اجتماعی-فاصله پروتکل در مجموعه پیام کوتاه ارتباط بین Barcelo و سرهم بندی کردن دوست رفت و از یک جریان ثابت از حضورها به آهسته قطره ای از الگوهای رفتاری و جوک های گاه به گاه. ("ما فقط ارسال هر یک از دیگر چیزهایی است که دیگر ممکن است پیدا کردن خنده دار" او به من گفت. "هیچ چیز از ماده است.") Magallanez و تاریخ FaceTimed گاهی اوقات در اواخر شب او به من گفت اما آنها هر دو خسته و "این واقعا همان است." O'donovan-Zavada و آتش زنه مرد texted اما قبل از اینکه طولانی, "ما گفت: کارهای مشابه بارها و بارها. مانند " من آرزو می کنم ما می تواند حلق آویز کردن,'" او به من گفت. در نهایت "این فقط fizzled."

زمانی که coronavirus وارد بسیاری از مردم درگیر در افسانه بودند که تنها با شروع به تحقق یافت خود را پرتاب به آنچه احساس غیر ارادی long-distance relationship—و سپس به تماشای خود امیدوار کننده جدید fling با خشم ادا کردن و کم کردن سرعت در بسیاری از موارد به توقف کامل. به عنوان ایالات و شهرستانها شروع به بلند خود را سخت اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها و تک مردم شروع به (با احتیاط دوری) به دنبال یکی دیگر شرکت یک بار دیگر به ما اجازه یدکی یک لحظه به سوگواری روابط جدید و جوانه زدن لاس بودند که قطع توسط coronavirus این بهار—و به نظر چرا دقیقا آنها را از دست داده بودند.

دست دادن فیزیکی هم برای یک چیز می تواند به دور برخی از بنیادی تجارب روابط پایدار ساخته شده است. برای اولین بار چند هفته یا چند ماه از یک رابطه دوستیابی به طور معمول در نظر گرفته می شود برخی از جادویی ترین است. آنها همچنین برخی از مهمترین وابسته به نزدیکی فیزیکی: نوازش دست نگه داشتن و متقابل gazes در محدوده نزدیک همه کمک به ایجاد صمیمیت. به عنوان به خوبی به عنوان شما می دانید چیزهای دیگر: در میان چیزهای o'donovan-Zavada و Tinder تاریخ خود را پیام کوتاه در هر یک از دیگر بارها و بارها او به من گفت: "من آرزو می کنم من می توانم با شما!"

مراحل اولیه آشنایی نیز زمانی که شرکای جدید در زمینه جمع آوری سرنخ است که کمک به آنها را درک و حس را از هر یک از دیگر. آیا این فرد از دوستان بود ؟ چگونه این فرد صحبت کردن با پیشخدمت, به کودکان, به غریبه ها که نیاز به کمک دارید ؟ Coronavirus پروتکل قرار داده اند جدی دمپر جدید, دو فاک,' توانایی یادگیری در مورد هر یک از دیگر ارگانیک به دلیل تماس های تلفنی و videochats لزوما حذف عناصر از جهان خارج است که بسیاری از این مشاهدات ممکن است. برخی از زوج ها را در بر داشت خود را در یک نوع الگوی برگزاری داشتن در تماس بوده اید در حالی که نه احساس مانند آنها بدست به شناختن یکدیگر بهتر است.

اگر آنها می خواهند به حرکت به جلو وجود دارد تنها یک زن و شوهر از گزینه های که هر دو می تواند احساس غیر طبیعی: آنها را به اصل ارتباط راه دور و یا تصمیم به تبدیل به منحصر به فرد و پیوستن به هر یک از دیگر "قرنطینه غلاف" و یا "قرنطینه حباب." یا انتخاب به شمار قابل توجهی از تهدید به ظریف در حال توسعه ارتباط.

به عنوان زوج صرف زمان با هم آنها ساخت چه امی جانان جانسون یک استاد ارتباطات در دانشگاه اوکلاهما که تحقیقات روابط از راه دور تماس "فرهنگ" از ارتباط است. به عنوان زوج صرف زمان با هم آنها شروع به فکر می کنم از خود را به عنوان بیشتر از یک "ما". و بیشتر از دو نفر احساس می کنم مثل یک "ما" ساده تر از آن است که آنها را برای انطباق خود ارتباط از راه دور و یا از راه دور با فرمت جانسون به من گفت: "اگر شما بوده ام در یک رابطه برای مدت زمان طولانی شما باید هنجارهای تاسیس شده است. توانایی خود را برای انتقال آن به نه فقط چهره به چهره بیشتر است."

رفتن از راه دور است که البته یک چالش برای فقط در مورد هر زن و شوهر—حتی آنهایی که یک "ما" برای مدت زمان طولانی. اما جانسون پیدا کرده است که موفق ترین روابط از راه دور بین هستند افرادی که با هم بوده است زمان به اندازه کافی است که آنها خاطرات مشترک—و یا حتی تصاویر و یا مصنوعات (می گویند یک شریک ژاکت)—به صرف زمان و یا دوباره زمانی که آنها دست به هر یک از دیگر. زوج هایی که به تازگی آغاز شده قدمت "نمی دانند ممکن است یکدیگر را به خوبی به اندازه کافی به کسانی که" جانسون گفت: "و این که ممکن است یکی از دلایل [روابط جدید] در حال مرگ هستند به سرعت بیشتر." دیگر مواد تشکیل دهنده کلیدی در موفقیت روابط از راه دور او افزود شامل سازگار بازدید از برنامه ها و ایده آل های بتنی تاریخ پایان برای زمانی که دو طرف می تواند به طور دائم در همان محل دوباره—تجملات که جدید زوج های جدا شده به دلیل همه گیر ندارد.

جایگزین هر چند کمتر تهدید آمیز است. اگر زوج نمی خواهید به از راه دور اما آیا می خواهید به نگه داشتن قدمت آنها می توانند یا شیرجه رفتن و حرکت با یکدیگر و یا قربانی این شرکت از دوستان دیگر برای ایجاد یک منحصر به فرد قرنطینه همکاری بین دو خانواده. هر دو نشان می دهد بسیار جدی تعهد به نسبتا جدید شاید حتی هنوز هم مبهم تعریف ارتباط—و کسی که نشان می دهد اقدامات شدید اجرا می شود خطر هشدار دهنده و یا قریب به اتفاق آنها شریک جدید. Coronavirus پروتکل "مردم را وادار به صحبت در مورد آن تعهد سوال زودتر از آنها ممکن است در غیر این صورت" جانسون گفت. برای برخی از, آن ممکن است بیش از حد بیش از حد به زودی.

قطعا نه همه روابط دوستیابی آغاز شد که فقط قبل از همه گیر شده اند و تلفات آن است. استیون 31 (که خواسته بود تنها با شناسایی نام خود را برای جلوگیری از به رسمیت شناخته شده توسط افرادی که او را می دانم حرفه ای) آغاز شده و با دیدن کسی که زندگی در محله های مجاور خود در بروکلین درست قبل از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت. هر دو طرف شده اند دقیق در مورد به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به این ویروس به من گفت: محدود کردن تعاملات خود را برای FaceTime و حضور مجازی حوادث با هم (مانند یک خاطر مزه وبینار که در آن نمونه ها تحویل داده شد به شرکت کنندگان جلوتر از زمان). در اوایل این ماه آنها ارتباط رسمی و هفته گذشته Steven و خود را در حال حاضر-دختر آویزان کردن با هم در فرد برای اولین بار از ماه مارس در شش پا فاصله در محله خود است.

لورا 18 (که او نیز خواسته می شود که تنها با نام کوچک برای محافظت از حریم خصوصی) شد و در ابتدا نگران هنگامی که ما صحبت در ماه مارس که آن مرد او فقط می خواهم شروع به دیدن در دانشگاه را فراموش کرده ام در مورد او و یا شروع به معاشقه با شخص دیگری بعد از کلاس لغو شد و دانش آموزان به خانه فرستاده شدند. دو هفته پیش او ساخته شده سه ساعت رانندگی از خانه اش در پنسیلوانیا خود را برای دیدار با تمام خانواده. (از آنجا که او زندگی می کند در یک شهر کوچک که در آن چند مکان شلوغ لورا گفت: آنها forwent هر اجتماعی-فاصله اقدامات در خانه اش—اما صرف یک تکه بزرگ از وقت خود را با هم در خارج از منزل.)

"من هرگز از راه دور فرد" لورا به من گفت اما "صحبت کردن در تلفن بود چیزی که واقعا به من احساس خوب, بله, ما می توانیم انجام این کار است." او لذت می برد خود را در مکالمه با او گفت و شد شگفت زده برای پیدا کردن که او احساس می کرد به او نزدیک حتی بدون دیدن او. هنگامی که ما صحبت در اواخر ماه مه, او به من گفت که او برنامه ای برای آمدن بازدید از خانواده و اقامت شبانه.

نه همه خیلی خوش شانس بوده اما. به عنوان آب و هوا گرم تر می شود و برخی از کشورهای آسانسور محدودیت های خود را در مکان هایی مانند پارک های عمومی و رستوران ها, تک افرادی که به هر یک از دیگر—با دقت و در فاصله شاید در رستوران-پاسیو جداول و یا روی پتو پیک نیک و یا در ساحل—به زودی تبدیل به یک نگاه آشنا دوباره. اما مقدار زیادی از کسانی که مجرد هنوز هم بخش خصوصی پرستاری غم از داشتن تماس از دست رفته و یا حرکت با یک وعده شریک در قرنطینه.

Magallanez و o'donovan-Zavada هنگامی که ما صحبت در مورد استعفا داد و به این مفهوم است که خود قبل از همه گیر چشم انداز تا به حال پژمرده به گذشته و آماده بودند شروع به ملاقات افراد جدید پس از محدودیت ها به طور کامل برداشته در مناطق خود. هنوز هم دیگران چسبیدن به امید reigniting قدیمی خود را در شعله های آتش. Barcelo به من گفت که او می تواند آماده و در انتظار برای دیدن خود سرهم بندی کردن بازی دوباره هر زمان که او زندگی اجتماعی است و در نهایت به حالت عادی بازگشت. "من می خواهم برای دیدن جایی که آن می رود پس از این است که بیش از همه و آن را امن برای گذراندن وقت با کسی," او گفت:. "این چیزی است که من قطعا نمی خواهید به اجازه می میرند."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب