<em>اطلس روزانه</em>: کنگره از خواب بیدار به خطر Tech غول

خبرنامه نویسندگان ما تأمل در این کشور پیچیده ارتباط با کسب و کار فوق العاده—و همچنین تمایل خود را به آنها

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

شاتر / اطلس

چهار tech مدیران عامل شهادت قبل از خانه ضد تراست فرعی امروز به نظر می رسد جاست صورت دیجیتال تنها.

تاخیر در شروع رسیدگی به چپ نمایندگان در انتظار اشکال جسمانی خودت منع کن جف بزوس, تیم کوک, سوندار پیچای و مارک زوکربرگ برای نشان دادن بر روی صفحه نمایش.

و یا به عنوان همکار من ایان Bogost قرار داده و آن را: "Mingling قانونگذاران نقاب در میان ملت خود را meatspace شکست [در انتظار] مجازی شهادت از آن صنعتی اربابان بی حرکت با جهان مادی است."

در زیر دو نویسندگان منعکس کننده نه تنها در این جلسه بلکه در این کشور پیچیده ارتباط با کسب و کار فوق العاده—و همچنین تمایل خود را به آنها را تحمل کنند.

قانونگذاران باید wisened به خطرات ناشی از تکنولوژی غول.

این نبود یکی دیگر 2018 زوکربرگ شکست. "نه تا چند سال پیش غیر قابل تصور می بود که کنگره را بخواهید چنین پرسش های دشوار ترین چهره های مورد احترام در آمریکا سرمایه داری" استدلال می کند فرانکلین Foer که برفلد مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس در سال گذشته است.

امریکا انحصار مشکل فراتر از تکنولوژی.

"چهل سال پیش دولت اساسا متوقف policing صنعت غلظت" دیوید Dayen اجرایی سردبیر چشم انداز آمریکاییاستدلال می کند. "همه آمریکایی ها رنج می برند از موج از شرکت تحکیم است که به دنبال."

جولیان مونتاگ

یک سوال پاسخ داد: یک خواننده حاضر را به مادر بزرگ خود را به سالن با استناد به نگرانی های بهداشتی. حالا که مادر بزرگ عصبانی است خواننده به ما می گوید:

او به من به نام "معنی" برای امتناع از او را. به عنوان اولین سرپرست من واقعا در مبارزه با این. چگونه باید من اعتصاب تعادل بین کیفیت زندگی و امنیت ؟

جیمز Hamblin ارائه می دهد برخی از مشاوره در آخرین "صفحه بندی دکتر Hamblin" ستون:

مشترک تمایل در این شرایط است که مایل به از بین بردن و انجام همه چیز را در قدرت ما به یک فرد از نظر جسمی سالم و خوب زنده تا زمانی که ممکن است. اما در این روند ما را اجرا خطر انکار آژانس به بزرگان. فقط به خاطر مردم قادر به درایو طبخ و یا مراقبت از خود را در راه خاص معنا نیست که آنها باید از دست دادن استقلال در راه های دیگر مانند تصمیم گیری برای خود را دارند.

دفعات بازدید: بقیه در اینجا. هر چهارشنبه, جیم طول می کشد پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. او هم جواب داد:

  • آیا باید شوهر ،

  • من باید پرواز ؟

  • آیا ویتامین D کمک به مبارزه با COVID-19?

  • بچه ها واقعا امان از coronavirus?

  • می AC گسترش coronavirus?

باید یکی ؟ ایمیل جیم در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما مخفیانه از دست رفته جمعیت:

والت دیزنی جهان بازگشایی در فلوریدا, با وجود این دولت را افزایش coronavirus موارد است. کارکنان ما نویسنده گریم چوب صرف تعطیلات آخر هفته سوارکاری, سواری, تکان دادن در شاهزاده خانم و به فکر خود و مير است.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید راهنمایی های عملی:

  • ما دولت توسط دولت coronavirus ردیاب

  • 25 دستکمگرفتهشده فیلم است که خود را نجات دهد تابستان

  • بهترین چیزهایی که ما newsroom به تماشای این فصل (تا کنون)

  • 11 کتاب ما در حال خواندن


کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن