دانشگاه رفتن راه از سی دی و کابل تلویزیون ؟

ایده های مانند صنعت سرگرمی ها نیاز به در آغوش دیجیتال خدمات به منظور زنده ماندن. مارتین پار / مگنوم

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399
مارتین پار / مگنوم

یکfter coronavirus طرح میتوانست به زندگی در آمریکا میلیونها نفر از دانشجویان ساخته شده انتقال از نشستن در محوطه سالن سخنرانی به زندگی می کنند جریان سمینارها در جداول آشپزخانه. آیا دانش آموزان فکر می کنم خود را گران درجه ارزش هزینه در هنگام تحویل از راه دور?

وال استریت ژورنال که سوال در مارس و یکی از دانشجویان در پاسخ با این zinger: "آیا به شما پرداخت $75,000 برای ردیف جلو صندلی های یک کنسرت بیانسه و راضی livestream به جای؟" دیگر در مقایسه با آموزش عالی به حق کابل—آزاردهنده گران بسته نرم افزاری با گزینه های بیشتر از اکثر مردم نیاز است. "من از بسته بندی اولیه" او گفت:.

به عنوان یک پدر و مادر از سن فرزند من دلسوز به این نگرانی ها. اما به عنوان یک استاد دانشگاه من پیدا کردن آنها وحشتناک است. و نیرو.

چرا وحشتناک? از آنجا که من مطالعه چگونه فن آوری های جدید باعث قدرت و تغییرات در صنایع و من از ترس است که تغییرات در فروشگاه برای آموزش عالی در حال رفتن به نگاه بسیاری مانند دردناک تغییرات دیده ایم در خرده فروشی, سفر, اخبار و سرگرمی.

به عنوان مثال در صنعت سرگرمی است که من نوشته ام در مورد گسترده آموزنده است. در طول قرن 20 صنعت قابل ملاحظه ای باقی مانده پایدار با وجود نوآوری های تکنولوژیک که به طور منظم تغییر راه, فیلم, تلویزیون, موسیقی و کتاب ایجاد شد, توزیع و مصرف می شود. که ثبات, اما, پرورش اعتماد بیش از حد overpricing و overreliance در مدل کسب و کار متناسب با یک جهان فیزیکی.

مشکل وارد در اوایل قرن 21 زمانی که تازه بدوران رسیده شرکت های طراحی شده توسط فن آوری های دیجیتال آغاز شد برای به چالش کشیدن وضع موجود. سرگرمی مدیران reflexively را رد کرد تهدید. Netflix بود "کانال یک جایگزین نیست." Amazon Studios بود "در راه بیش از سر خود را." یوتیوب ؟ بدون احترام به هنرمند تا به حال با استفاده از یک پلت فرم تبادل نظر برای شروع یک حرفه ای است. در سال 1997 پس از یک موسیقی اجرایی شنیده, آهنگ های فشرده را به فرمت های MP3, او حاضر به این باور هر کسی می دهد تا صدا با کیفیت سی دی به صورت قابل حمل از MP3s. "هیچ کس در حال رفتن به گوش دادن به که گه" او اصرار داشت. در سال 2013 COO از فاکس ابراز مشابه شک و تردید در مورد تاثیر تغییرات تکنولوژیکی بر روی کسب و کار خود را. "مردم به من بدهید تا مواد غذایی و یک سقف بالای سر خود را," او گفت: سرمایه گذاران "قبل از آنها را به تلویزیون."

همه ما می دانیم که چگونه است که کار می کرد: از سال 1999 تا سال 2009 صنعت موسیقی از دست داده و 50 درصد از فروش خود را. از سال 2014 تا 2019 حدود 16 میلیون خانواده های آمریکایی خود را لغو کابل اشتراک.

مشابه پویایی در آموزش عالی امروز. دانشگاه ها مدت طولانی است که قابل ملاحظه ای پایدار موسسات چندان پایدار که در سال 2001 توسط یک حساب آنها شامل یک شخص 70 از 85 موسسات در غرب آن را تحمل کرده اند در تشخیص شکل از 1520s.

که ثبات دوباره پرورش اعتماد بیش از حد overpricing و overreliance در مدل کسب و کار متناسب با یک جهان فیزیکی. مانند کسانی که سرگرمی, مدیران, بسیاری از ما در آموزش عالی اخراج تهدید است که فن آوری های دیجیتال مطرح به راه ما کار می کنند. ما کاهش آنلاین-یادگیری و مدارک سیستم عامل مانند آکادمی خان, Gavi و edX به عنوان جایگزین های فقیر برای "چیزی واقعی است." ما نمی توانیم تصور کنید که "ما" دانش آموزان را همیشه می خواهید به تبادل نظر رویکرد به آموزش و پرورش خود را به جای پرداخت ما برای امتیاز از آموزش در سالن های مقدس. ما نمی توانیم تصور "ما" کارفرمایان استخدام کسی نیست که یکی از ما محترم درجه است.

اما ما در حال رفتن به شروع به فکر کردن متفاوت است.

(Martin Parr / مگنوم)

منnformation تکنولوژی تبدیل صنایع ساخت منابع کمیاب فراوان مشتریان را وادار به تجدید نظر در ارزش محصولات تاسیس.

در صنعت سرگرمی و استودیوهای بزرگ ناشران و موسیقی برچسب حفظ قدرت خود را با کنترل کمیاب و تجهیزات استودیو و فضای لازم برای ایجاد محتوای کمیاب کانال های لازم برای توزیع محتوا و با استفاده از قانون کپی رایت برای ایجاد کمبود مصنوعی در چه مصرف کنندگان به دست اورد دسترسی به محتوا. سپس یک نسل جدید از فن آوری های دیجیتال ساخته شده است این منابع فراوان باعث مصرف کنندگان شروع به پرسیدن discomfiting سوالات. چرا پرداخت CD قیمت iTunes محبوبیت است که می تواند تکثیر در صفر هزینه ؟ چرا نگه داشتن کابل که بسیاری از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در دسترس هستند ارزان تر و راحت تر فرمت های دیجیتال?

یک مشابه وضعیت غالب در آموزش عالی که در آن دسترسی به کلاس درس کرسی علمی کارشناسان و دانشگاه دیپلم شده اند کمیاب برای نیمی از یک هزاره. زمانی که انبوه دوره های آنلاین باز برای اولین بار به نظر می رسد ساخت کلاس های رایگان و در دسترس به هر کسی با دسترسی به اینترنت دانشگاه reflexively را رد کرد تهدید. در آن زمان MOOCs شد amateuristic کم کیفیت و به دور از ما مدرک-اعطای برنامه های. اما در طول 10 سال گذشته این فن آوری بهبود یافته است. و این ترم coronavirus همه گیر تبدیل شده آموزش از راه دور از عجیب و جالب یک طرف محصول که چند نخبگان مدارس در زمان به طور جدی به یک بخش مرکزی از ما مدرک-اعطای برنامه های. استدلال ذاتی برای برتری مسکونی کالج تجربه کمتر خواهد بود و قانع کننده در حال حاضر که ما اعطا همان اعتبار و شارژ همان شهریه—برای آموزش و پرورش تحویل داده شده از راه دور.

من نیاز به هیچ قانع کننده از ارزش زندگی در دانشگاه و در کلاس درس آموزش و پرورش است. من تشخیص می دهم که سیستم عامل آنلاین نمی تواند کاملا جایگزین ما چیست تحویل در محیط دانشگاه. اما آنها می تواند تحقق قطعه کلیدی از ماموریت اصلی ما و رسیدن به بسیاری از دانش آموزان در همه سنین و اقتصادی زمینه های به مراتب پایین تر از هزینه. چه خدمات آنلاین در عدم کیفیت آنها را در راحتی و آنها به عنوان محبوب تر می شوند و بهتر است که به نوبه خود می تواند unbundle غالب مدل از آموزش عالی است.

همانا که غیر متمرکز است که در حال حاضر اتفاق می افتد. کارفرمایان مانند گوگل اپل آی بی ام و ارنست و یانگ را متوقف کرده اند نیاز به سنتی دانشگاه درجه حتی برای برخی از آنها بسیار ماهر موقعیت. به ناچار به عنوان کارفرمایان در آغوش مهارت های جدید مبتنی بر گواهینامه بسیاری از دانش آموزان ممکن است سوال ارزش های سنتی چهار سال مدرک. حتی برخی از بهترین کالج مدرسان در نظر گرفتن استعدادهای خود را به آنلاین جدید سیستم عامل—و در حال توسعه نام تجاری خود را هویت متمایز و مستقل از خانه خود نهاد.

این تغییرات همه مولفه های کلیدی از یک هسته حلقه بازخورد حمایت از کالج ها و دانشگاه ها. دانش آموزان پرداخت حق بیمه برای رفتن به بهترین کالج ها به طوری که آنها می توانید دریافت دستور العمل از بهترین استادان و کار ارائه می دهد از بهترین کارفرمایان. دانشکده دنبال کردن دانشگاه ها که در آن آنها می توانند پیدا کردن بهترین دانش آموزان بیشترین منابع مالی و پژوهش و تعامل از شرکت های بالا. کارفرمایان را به خود جلب کالج که در آن آنها می توانند جذب بهترین دانشجویان با به روزترین دانش ارائه شده توسط بهترین دانشمندان. ما در حال حاضر شاهد تکنولوژی به طور همزمان مختل کردن هر بخشی از آن حلقه.

این انتقال به احتمال زیاد به نظر می رسد برای اولین بار در ویژگی های برنامه های تحصیلی که در آن آن است که نسبتا آسان برای دانش آموزان به گواهی مهارت های خود را آنلاین وجود تقاضای بالا از کارفرمایان و وجود فراوان دوره های آموزشی از اساتید در دانشگاه های برتر. همچنین به احتمال زیاد به تاثیر برنامه های کارشناسی ارشد قبل از لیسانس برنامه چرا که بسیاری از کار حرفه ای به دنبال تغییر شغل ندارد و زمان و یا منابع به صورت تمام وقت مسکونی برنامه. دانشگاه های خصوصی ممکن است تحت تاثیر قرار قبل از نهادهای عمومی که محافظ و حداقل در ابتدا با قیمت های پایین تر و توانایی اهرم مالیات دهندگان پشتیبانی می کند. اما این تحول متوقف نخواهد شد با ویژگی های کارشناسی ارشد در موسسات خصوصی. در نهایت تاثیر آن احساس خواهد شد در هر سطح در آکادمی و در سراسر تقریبا تمام برنامه های تحصیلی.

پس از آن که ترک ما ؟ به عنوان مربیان ما باید به طور مداوم سوال که چگونه به خوبی ما در خدمت دانش آموزان ما. برای قرار دادن آن در کاملا از نظر تجاری—چه مشتریان ما ارزش? ما تمایل به اشتباه هنگامی که ما فکر می کنم در مورد این سوال. صنعت ما شده است به طوری پایدار برای مدت طولانی است که ما تلفیق شدهاست ما مدل با ما ماموریت. و هیچ سوال در مورد: مدل ما در معرض خطر است. همانطور که ما دیده ایم در سایر صنایع از تکنولوژی تغییر خواهد کرد چه کار کنیم—و این روند صدمه دیده خواهد شد.

با وجود چگونه وحشتناک این تغییرات هستند و من متقاعد شده است که آنها در نهایت خواهد شد نیرو نیروی خوب است.

Wکلاه است که هسته ماموریت آموزش عالی ؟ این سوال ما نیاز به درخواست در حال حاضر. به نظر من پاسخ ساده است: به عنوان مربیان ما در تلاش برای ایجاد فرصت برای بسیاری از دانش آموزان به عنوان ممکن است به کشف و توسعه استعدادها و برای استفاده از آن استعدادها را به تفاوت در جهان است.

توسط آن اندازه گیری فعلی ما مدل می افتد کوتاه. کالج نخبگان بحث در مورد کمک به دانش آموزان ما شکوفا در جامعه به ما کمک درسی قیمت ترک بسیاری از آنها غرق در بدهی و یا قادر به ثبت نام در وهله اول. بحث ما در مورد ایجاد فرصت برای دانش آموزان, اما ما اندازه گیری موفقیت ما بر اساس انتخاب است که کمی بیشتر از یک جشن از تعدادی از دانش آموزان ما محروم از نخبگان دانشگاه تجربه. ما بحث در مورد آماده سازی دانشجویان برای مشاغل پس از فارغ التحصیلی اما یک 2014 گالوپ نظرسنجی نشان داد که تنها 11 درصد از رهبران کسب و کار اعتقاد "به فارغ التحصیلان دارای مهارت و شایستگی که محل کار خود را نیاز دارید." بحث ما در مورد ایجاد متنوع دانشگاه, اما, اخیر پذیرش رسوایی ساخته شده اند به شدت روشن ما پذیرش فرآیندهای شدت به نفع ممتاز ،

اگر چه فن آوری های جدید می تواند اجازه می دهد تا ما را به درک متنوع, پس زمینه اهداف و سبک های یادگیری دانش آموزان ما—و ارائه مواد آموزشی سفارشی منحصر به فرد خود را نیاز دارد ؟ چه می شود اگر ما می تواند ارائه آموزش به دانش آموزان از طریق بر روی تقاضا از سیستم عامل است که به آنها اجازه داد تا به مطالعه در هر زمان و هر کجا و هر آنچه که آنها مورد نظر به جای نیاز به آنها را مطابق به "پخش" برنامه آموزش و پرورش امروز ، اگر چه اقتصاد مقیاس در دسترس از دیجیتال تحویل به ما اجازه اساسا قیمت پایین تر از ما, منابع آموزشی, ایجاد فرصت برای زبان آموزان ما قبلا از مطالعه حذف از ما ریز آراسته قدس ؟ ممکن است ما کشف به عنوان صنعت سرگرمی است تعداد زیادی از افراد با استعداد با ارزش سهم را که فقط مناسب نیست به محدودیت های سفت و سخت از ما قدیمی مدل ؟

من معتقدم که ما خواهد شد اما این بدان معنا نیست که مسکونی دانشگاه خواهد رفت. در واقع این تغییرات ممکن است اجازه می دهد دانشگاهها به jettison "ضد روشنفکری" حرفه ای-برنامه های تحصیلی در حمایت از تجدید تمرکز بر روی یک کلاسیک لیبرال-آموزش هنر. اما همانطور که این اتفاق می افتد, ما ممکن است کشف کنند که بازار برای دانش آموزان علاقه مند به گذراندن چهار سال و هزار دلار در یک گسترده بنیاد در علوم انسانی است که کوچکتر از ما باور—قطعا نه به اندازه کافی بزرگ برای حمایت از 5000 یا تا کالج و دانشگاه در ایالات متحده امروز است. به زودی, مسکونی, کالج ممکن است تجربه یک کاهش شبیه به زنده تئاتر پس از ظهور فیلم و تلویزیون پخش. برادوی و محلی playhouses هنوز هم وجود دارد اما آنها در حال حاضر در نظر گرفته شده منحصر به فرد و گران قیمت انواع سرگرمی ابدا فرهنگی نیروی آنها یک بار بود.

اما به یاد داشته باشید فقط به خاطر تکنولوژی جدید تغییر راه سرگرمی تحویل داده شد به این معنی نیست که مانع این صنعت زمینه ماموریت. به جای از بین بردن, تلویزیون, فیلم, و, کتاب فن آوری های جدید تولید کرده اند یک انفجار در, خلاق, خروجی تحویل از طریق راحتی شخصی و تعامل از روشن شدن کتابخانه های Netflix توصیه ها و لیست پخش Spotify در. با وجود—یا شاید به این دلیل که از دیجیتال اختلال در ما به تازگی از طریق زندگی می کردند ما در حال حاضر با بهره گیری از یک عصر طلایی از سرگرمی است.

که آیا ما آن را دوست دارم یا نه, تغییرات بزرگ در حال آمدن به آموزش عالی است. به جای رد کردن آنها و یا انکار است که آنها اتفاق می افتد اجازه دهید آنها را در آغوش و ببینید که در آن آنها می توانند ما را. ما یک شانس امروز به reimagine مدل های قدیمی که به مراتب کاهش یافته است پشت بار. اگر ما آن را درست انجام دهد ما حتی ممکن است usher جدید در عصر طلایی آموزش و پرورش است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب