خوانندگان بحث محاسن پل کروگمن را بلانت رویکرد

نامه چرا نیویورک تایمز مقاله نویس صدا به طوری خشمگین ؟ پل کروگمن مذاکرات در یک کنفرانس در سائو پائول

توسط NEWS-SINGLE در 13 اسفند 1398
پل کروگمن مذاکرات در یک کنفرانس در سائو پائولو, برزیل.Nacho Doce / ایسنا

خنک آن کروگمن

در ماه ژانویه/فوریه سال 2020 موضوع سباستین Mallaby بررسی پل کروگمن جدید کتاب استدلال با زامبی ها—و کاوش wکلاه سوار جایزه نوبل–اقتصاددان و برنده سفر از توهم به ال بحی و جدل. "هفته به هفته" Mallaby نوشت: "او می لرزد مشت خود را اعمال صالح در واکنش و هر کسی که در دفاع از آنها."


سباستین Mallaby مقاله در حالی که قانع کننده و به ظاهر متفکر است با این وجود اساسا ناقص مبتنی بر آن را به عنوان در مغالطه رایج است که رای گیری از نگرش ها را می توان با اتکا به دقت منعکس کننده مردم چه خواهد شد و نمی خواهد انجام دهد. تحقیقات پیو در جمهوریخواه نگرش با وجود این واقعیت است که زمانی که می آید به گرفتن یک موقعیت جمهوری خواهان باید شکسته نشده صفوف با رئیس جمهور فعلی و حتی بیشتر نژادپرستانه misogynistic یا علمی نادان از موقعیت. در حالی که لیندزی گراهام و مت Gaetz ممکن است اظهارات که با توجه به Mallaby نشان می دهد "که مردان وجدان هنوز هم نور" تا زمانی که جمهوری خواهان می تواند استخراج خود را از زمان غوطه وری در فرقه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کروگمن را "مغلوب ساختن پیشی جستن پریش سندرم" را حلقه صحت از Mallaby ادعا می کنند که آن را "مضحک سادگی" برای توصیف جمهوریخواه pandering به عنوان چیزی غیر از آنچه در آن واضح است: مثل نور سوسو وجدان ارائه نه قدرت واقعی و نه نور.

جان Siegel
Staunton, Va.


به عنوان یک دیرین اختصاص داده شده خواننده از پل کروگمن به سهم را New York Times, من در بر داشت سباستین Mallaby اخیر مشاهدات در مسیر کروگمن نوشتن نیرو. کروگمن در واقع فرود آمد بسیاری از فلش به تیری که بهدف اصابت کند با تکیه بر "مسخره سادگی است." اما تکیه بر پتو کلی کار نمی کند تا به خوبی در ناقص و پیچیده دنیای واقعی جامعه است. اغلب آن را نیز نتواند به ایستادن به نزدیک بحرانی بازرسی.

کروگمن خود فکری تاریخچه نشان می دهد ظرفیت خود را برای تغییر اساسی. در اینجا به این امید که او می تواند یک استراحت از جدل به ارزیابی مجدد برخی از مفروضات اساسی خود اقتصادی فکر در راه است که روشن خواهد شد و نه از بیگانه از خوانندگان که باقی مانده وفادار به خود را "قابل ملاحظه ای درست" ،

جفری Funk
, Bigfork, منت.


سباستین Mallaby پاسخ:

سهم من از جان سیگل را از بین ببرد رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتار و تمایل کنگره جمهوری خواهان به پشت او. اما سوال این است: چه باید کرد ؟ آیا این بهترین را به تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان جمهوری خواه برای پشتیبانی بهتر نیستند ؟ نیست شانس اجبار به حداقل برسد اگر مفسران از شروع این فرض که همه جمهوری خواهان در حال اسفناک? و حتی اگر Siegel آرزوها به اخراج نظرسنجی نیست خود را مشاهده و از طبیعت انسان به او یاد می دهد که اکثر مردم نه خوب و نه بد بلکه برخی از اشاره کردنی مخلوطی از این دو است ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب