<em>ناامن</em> است و در نهایت رشد

فرهنگ چهار فصل در عیسی رائه HBO نشان می دهد در حال تبدیل شدن به دوستی با مطالعه این بود که همیشه تلاش می ش

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
پیوند میان عیسی (چپ) و مولی در نهایت در مرکز صحنه در فصل 4 از نا امن.Merie W. والاس / HBO

این یک جنسی ناقص است که اولین شکست من است. من coasting, همراه, قدردانی از کم ریسک اببس و جریان HBO را نا امنکه ناگهان مشکل این بود که حق را به من داد.

خوب به جای آن بود که در عیسی است. میدوی را از طریق فصل 2 از این سری است که به دنبال یک گروه از Millennials meandering از طریق بزرگسالی در لس آنجلس نا امن's شخصیت آماده بود به لرزش چیز. هنوز از وضعیتی وخیم از فروپاشی عیسی (بازی های برگزار شده توسط Issa Rae) تصمیم به پذیرش بیشتر گاه به گاه برخوردهای جنسی و خودش را در اتاق نشیمن از یک دوست قدیمی. دو به پایان رسید تا واگرا در درک خود را از آنچه اتفاق می افتد در اوج خود قرار ملاقات گذاشتن و در نتیجه شروع یک دنباله من میلی به دوباره اما بازشماری برای آیندگان: یک بی میل عیسی zigged زمانی که او باید ام zagged و فیزیکی محصول از تلاش های او فرود در یکی از چشمان او. مبهوت او یورش برده و تصویر خود را با فشار دادن یک دستمال بر او دچار چشم در زمان در زندگی خود را به عنوان یک الگوی رفتاری است.

Undignified جنسی می تواند علوفه به صورت فیزیکی کمدی. اما برای من این صحنه و پیامدهای آن متبلور نا امن's بدترین غریزه: درمان شخصیت های آن' dalliances در درجه اول به عنوان تفسیر در زندگی واقعی هزاره دوستیابی و نه به عنوان بخش هایی از یک داستان بزرگتر. این سری به خصوص با استفاده از این پرتاب را به کلی در مورد عاشقانه حقانیت مستقیم مردم سیاه و سفید. عیسی گریزی به دهان می تواند به سادگی است یک ترجیح شخصی اما ناامن در بر داشت یک راه برای آن را مورد hangups از علاقمند به جنس مخالف, سیاه زنان به عنوان یک کل. بسیاری از مکالمات بین عیسی تا به حال با دوستان او بودند پر از گیج کننده خطوط است که می تواند در خانه در یک استیو هاروی مشاوره ستون: من فقط احساس می کنم مثل بچه ها دیدن زنان به عنوان یکبار مصرف پس از شما آنها را سر مثل شما برای همیشه لطفا برای یک هو اگر شما آن را انجام دهید. چرا شما فکر می کنید مردان سیاه و سفید هستند و در اینجا تعقیب پس از سفید ،

در اوایل فصل چنین رتروگراد dialogue گاهی نا امن احساس می کنم مثل یک اعلان به صورت هفتگی سیاه توییتر بحث در دوستیابی. شخصیت های ثبت شده به عنوان نمادها به جای گوشت-کردن مردم است. لارنس (جی الیس), عیسی را در همه جا حاضر و سابق کمتر چهره جالب با امیدها و رویاها و احساسات و بیشتر یک angsty آواتار به صورت مستقیم به شناسایی ، لحظه مانند چشم صحنه به نظر می رسید نوشته شده به طور کامل به ایجاد هرج و مرج آنلاین—اما توییتر درام به تنهایی رضایت بخش تلویزیون را نشان می دهد. این یک سورپرایز شیرین و لذت بخش و سپس به دیدن ناامن دوره-درست در آن تازه ترین فصل است. فصل 4 به پایان رسید که در این هفته عمیقتر آن دو روابط مرکزی—بین عیسی و لارنس و همچنین بین عیسی و بهترین دوست او مولی (ایوان Kennedy). هر چند روز آخر هنوز معرفی یک پیچ که شوکه توییتر نا امنی بیشتر متمرکز بر رشد اصلی آن شخصیت حتی سایه در جزئیات در مورد آنها که اضافه شده بیشتر جاذبه به فصل قبل.

Hbo

در این سال نشان می دهد در نهایت شروع تا به وعده اصلی خود: به معنی کشف دوستی بین دو زن سیاه. این تصمیم به مرکز مالی و عیسی و به بررسی شکاف است که می تواند ظهور بین دوستان آنها به عنوان مسن تر به نا امنی یک انسجام و بود که آن را هرگز کاملا به حال قبل از. فصل 4 شروع با یک وحی است که طرح میتوانست ارتباط بینندگان بسیاری در زمان داده شده. در حالی که بر روی گوشی با نامشخص شخص عیسی معمولی گوید که او و مولی نیست واقعا دوستان دیگر. نشان می دهد و سپس عقب چند هفته به ردیابی آنچه اتفاق افتاده است—هر قسمت آشکار جدید اشک در تار و پود رابطه و باعث مخاطبان را به تامل چگونه افلاطونی اوراق قرضه می تواند تغییر کند. مولی بلند پروازانه وکیل است که اغلب سخت سر در محل کار و در او عاشقانه معاملات اما او لجبازی نسبت به بهترین دوست او در این فصل بود بیشتر برآمدگی.

خوشبختانه برای نا امنبه عنوان چیزهایی که بین مولی و عیسی تفویض زنان به رشد خود را به عنوان افراد است. مولی شروع به تلاش برای نشان می دهد تا به طور کامل در رابطه جدید و عیسی متعهد خودش را به جامعه-رویداد-برنامه ریزی کار او می خواهم در عشق با کاهش یافته. خود را افزایش faceoffs استقبال آنلاین پچ پچ تا مطمئن شوید—کرکس حتی نگهداری یک لیست در حال اجرا از که تقصیر هر خرید اینترنتی بوده است. اما گفتگو در مورد مولی و عیسی را از راه دور باعث جذاب تر سوالات میان نا امن's بینندگان نسبت به قبل از بحث بیش از کنوانسیون های علاقمند به جنس مخالف, دوستیابی: چه آن را به نگه داشتن یک دوستی با هم به عنوان دو نفر سن به نسخه های مختلف خود را ؟ هنگامی که آن زمان برای تماس آن واریز شده?

عیسی و مولی عاشقانه زندگی نیز تغییر کرده اما این تغییرات در زمان بیشتر اهمیت زمانی که قاب از طریق زنان را حل دوستی. بزرگترین شکستگی فصل, بعد از همه, یکی ناشی از جدایی خود را. که شکاف ساخته مربوطه موفقیت بیشتر احساس توخالی و کم کم خود امتیاز بسیار عمیق تر. چگونه هیجان انگیز می توانید پرسیده عشق بود اگر شما نمی توانید به اشتراک گذاری آن را با کسی که در کنار شما طولانی ترین? فصل 4 کاوش از جمله درگیری با لطف و همدلی است. عیسی مواجه او کاستی به عنوان یک دوست او عادات منفی و کلی aimlessness. مالی برای بخش shirked پاسخگویی تا یک وضعیت دردناک او خاطر نشان کرد که عیسی تنها کسی که او می خواهد به او کمک کند. که تحقق یک پا زدن در شلوار برای شخصیت های که تا به حال تا کنون cruised از طریق بسیاری از کلید تصمیم گیری های زندگی (به خصوص عیسی بیشتر بیکار از این دو).

در یکی دیگر از نشانه ای از روایت بلوغ نشان می دهد فاش بیشتر در مورد عیسی و مالی در خانواده زندگی می کند. در گذشته فصل مخاطبان استفاده کردم به دیدن عیسی به نوبه خود به رابطه جنسی گاه به گاه برای راحتی و یا اعتبار. فصل 4 را به طور خلاصه معرفی یک انسان جدید (جذاب TSA کارمند توسط فیلادلفیا کمدین رخی فتح) اما بیشتر الهامی شیفت بود عیسی تمایل به تکیه بر خانواده به صحبت می کنند آشکارا با او برادر و مادر است. برخی از این لحظات از رشد به نظر می رسید ممکن است تنها به دلیل عیسی را دور از مولی. در ضمن مولی بود و در خانواده او را شکرگزاری جمع آوری هنگامی که اندکی از عیسی سمان سرخوردگی او.

عیسی نهایی مراسم با لارنس در ضمن در نهایت احساس به دست آورده نه به این دلیل که از زمان او صرف معلق در هوا در پس زمینه از زندگی خود را, اما به دلیل صحنه های که در آن جفت شوخی با و در آغوش یکدیگر. عشق خود را به یک زبان خاص خود را دارد و دیر هر چند ممکن است در فصل 4 شروع به اجازه بینندگان بر روی آن است. حتی با یک گوه است که بین آنها عیسی و لارنس رشد به اندازه کافی خود را به احساس می کنم مثل دو پیچیده مردم, قدردانی از چیزهای کوچک و ساده آنها هنوز هم به اشتراک بگذارید. که وضعیت به مراتب بیشتر فوتی و فوری از جایگزین که در آن آنها خدمت بیشتر به عنوان stand-ins برای تجارب جهانی.

و هر چند نا امنی در زمان تلاش برای حفظ یک داستان پویا قوس در طول اجرای آن احساسات زیبایی شناختی هرگز منحرف. پس از آن برتر ناامن شده است یک جشن بصری به تصویر کشیدن سیاه لس آنجلس با یک گرم و سخاوتمندانه چشم مهم نیست که مدیر شاخه های یک قسمت خاص. لیست auteurs که قرض داده اید چشم انداز خود را به مجموعه ای متنوع و قابل توجه در میان آنها Melina Matsoukas کری واشنگتن استلا Meghie و Nilja Mumin. موسیقی شده است و قابل اعتماد بسیار عالی است. که در هسته خود هستند و در نهایت گرفتن نوع پیچیده خصوصیات آنها سزاوار از ابتدا باعث این پیروزی بیشتر از همه لذت بخش است. حتی فصل 4 بیشتر گیج کننده تبدیل می شود (به خصوص یکی نه دیوانه کننده توسعه در آخر) ثبت نام به عنوان کمتر نامطلوب نسبت به قبل از فصل' غلط انداز تاب. نا امنی هرگز نیاز به صحبت می کنند به صورت همه سیاه Millennials; در این سال آن را به اثبات رساند که این بهترین زمانی که آن را فقط صحبت می کند برای مولی و عیسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن