این Faucis جهان

جهانی Thrusting یک بار-ناشناس کارشناسان بهداشت و درمان به رهبری ایجاد تنش در هنگام تصمیم گیری های سیاسی با

توسط NEWS-SINGLE در 3 خرداد 1399
الکس ونگ / برایان Smialowski / گتی / اطلس

در اطراف گوشه از دوبلین تاریخی سنت استفان سبز دروغ ایرلند ساختمان های دولتی. اینجا نشستن دفاتر ایرلندی نخست وزیر—و یا Taoiseach. از فوریه سیاسی مالکیت این قطعه باارزش ترین املاک و مستغلات شده است برای grabs پس از کلی-نتیجه انتخابات که در سمت چپ هیچ حزب با روشن ادعا می کنند به قدرت است. سپس همه گیر رخ داد.

ایرلند نگاه کردن از مشکلات خاص خود را دارد برای دیدن coronavirus شیوع برخورد به سمت سواحل آن است. آن را به حال کاهش رهبر یک بحران سیاسی و نظام سلامت است که تا به حال برای چندین دهه بوده است یک منبع داخلی بحث اختلاف و احساس وحشت و نگرانی. هنوز سه ماه در وقت لئو Varadkar باقی می ماند در محل و اکثر صاحب نظران در حال حاضر انتظار می رود او را به ماندن در اتاق به عنوان بخشی از قدرت های تنظیم. و در حالی که ایرلند پاسخ به همه گیر شده است به دور از کامل به خصوص در رابطه با خانه های بازنشستگی و تست عملکرد کلی آن به نظر می رسد که برگزار شد تا در مقایسه با بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی. در واقع ایرلند امروز می یابد خود را به تماشای دو کشور آن را بهترین می داند—بریتانیا و ایالات متحده—با یک نیمه توجیه (هر چند به ندرت اذعان کرد) حس schadenfreude.

ایرلند تجربه اما نشان می دهد تنها بخشی از این بیماری همه گیر را متضاد با منطق رهبری که در آن قدرت سیاسی به نظر می رسد به ارائه هیچ آشکار راهنمای ملی عملکرد. بخش دیگر این است که ظهور تا حد زیادی ناشناس عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان یک شبه مشهور و مورد اعتماد مقامات و درجات مختلف قائم مقام رهبران. در جنگ آن است که ژنرال که رقابت با نخست وزیران و روسای جمهور برای قدرت و محبت; امروز آن است که رئیس پزشکی افسران.

ایرلند, همراه با بریتانیا و ایالات متحده آمریکا است یک مثال از این روند است. ده دقیقه' راه رفتن از نخست وزیر یک نقاشی دیواری رفته تا در سوار کردن پنجره یک میخانه پرداخت ادای احترام به رهبری این کشور از طریق این بیماری همه گیر. آن را به تصویر می کشد یک ریزش مو و مرد میانسال در یک دست کت و شلوار, باز, پیراهن خود را به فاش کردن یک سوپرمن-سبک بالا با حروف هفتم مزین در سراسر قفسه سینه خود را. این تونی Holohan یک پزشک و ایرلند افسر ارشد پزشکی—مردی که توصیه این است که حداقل تا حدی مسئول برای بستن میخانه در وهله اول.

Holohan و همتایان او Anthony Fauci در آمریکا و کریس Ersin در بریتانیا شده اند محوری را از موضع اقتدار و قدرت و نفوذ در زمانی که نگران جمعیت به دنبال راهنمایی. ناگهانی خود را برجسته نشان می دهد به همان اندازه در مورد فرهنگ سیاسی در آن فعالیت می کنند به عنوان آن را در مورد مشاوره آنها داده اند. در عین حال آن را نیز پرسش در مورد ماهیت رهبری مدرن در بحران و فتنه در میان رهبران امروز برای جلوگیری از گرفتن مسئولیت این بحث تصمیم گیری در مورد نیاز به مدیریت آنها.

در ایالات متحده Fauci این شود صاف و پوست کنده آواتار کاخ سفید را coronavirus نیروی کار دارای اعتبار داده شده برای یک رئیس جمهور که اکثر آمریکایی ها اعتماد ندارند حقیقت را بگویید. در عین حال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز به upstaged و او شروع به عموم برخورد با Fauci بیش از جدول زمانی برای راه اندازی مجدد اقتصاد است. Fauci به نام برای با احتیاط رویکرد پیش بینی است که می تواند افزایش عفونت و تحمل نیازی "درد و رنج و مرگ" باید از آنها بازگشایی قبل از موعد مقرر.

پس از Fauci تحویل هشدار خود را در سنا در جلسه هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن او را سرزنش تجدید حدس و گمان در مورد اینکه آیا رئیس جمهور آماده شد به بخش راه با احترام عفونی-متخصص بیماری که توصیه کرده است طی شش دولت ، "او می خواهد به بازی همه طرف معادله" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. Fauci, 79, است نادر مقام ارشد دولت که بي پروا به رئیس جمهور ناراحت کننده حقایق و نشان داده که هیچ نشانه آن است که او تمایل به بازگشت و یا تر و تمیز و مشاوره خود را به جا تهمت سیاسی ضرورت.

خواسته در مصاحبه اخیر خود با آتلانتیک در مورد چگونه او را به تکامل را به یک pop-فرهنگ آیکون—چهره اش حک شده است در bobblehead عروسک—Fauci گفت: به سادگی: "این کشور است که به دنبال حقیقت و صداقت و به دنبال کسی که می گوید مانند آن است." او ادامه داد: "من اتفاق می افتد به فرد مناسب در زمان مناسب است. اما من واقعا نمی را که شخصا و می گویند آن را در مورد من و من چنین چیزی بزرگ. این چیزی است که کشور نیاز دارد. من اتفاق می افتد به این شکل که وجود دارد و که آنها چفتی کردن بر روی."

واضح مشکل برای Fauci خاص بلکه برای Holohan و Ersin است که گاهی اوقات رهبران سیاسی نمی خواهم به شنیدن آن است. هنوز رهبران باید در نظر بگیرید بیش از یک حقیقت زمانی که وزن چگونه عمل می کنند و فقط می توانید ترک آن را به ژنرال آنها را به تصمیم گیری برای آنها را. اگر وجود دارد یک تجارت کردن بین اپیدمیولوژیک و ملاحظات اقتصادی, این است که ذاتا مشکل سیاسی نیست, پزشکی یک.

در ایالات متحده وجود دارد در حال حاضر به نظر می رسد تمایل به اولویت بندی اقتصادی نگرانی بیش از توصیه های پزشکی پیش از ماه نوامبر انتخابات عمومی. در مقابل در انگلستان و ایرلند سیاستمداران باقی می ماند بسیار بیشتر از نزدیک تراز وسط قرار دارد با مشاوران و اصرار دارد که آنها در حال "به رهبری علم" و نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید که در تضاد با تخصص های پزشکی. چنین نزدیکی, اما, یک شمشیر دو لبه و نه تنها برای عموم مردم در هر کشور اما مشاوران خود را. خطر برای Holohan و Ersin است که در حالی که خود را فوری کار در چشم انداز نگاه ممکن است به مراتب امن تر از Fauci را سیاسی ادامه داد احترام به تخصص خود را به طور بالقوه برگ های آنها را بیشتر در معرض قربانی و همچنین ناعادلانه فشار است که آنها به نحوی مسئول تعادل ملاحظات است که به درستی متعلق به سیاستمداران منتخب.

بر خلاف در بریتانیا و ایالات متحده که در آن روزانه coronavirus به روز رسانی رهبری سیاستمداران در ایرلند در کنفرانس مطبوعاتی ریاست Holohan خود را. با این کشور تعطیل Holohan است با اطلاعات و قدرت به آنها در مکان خواسته شده است به نوبه خود. در Fauci کلمات او است و گفتن آن را مانند آن است و نظرات مثبت بوده است.

هر چند آن باقی مانده است در اوایل از نظر ایرلند پاسخ کلی و علت این کشور موفقیت این است که هنوز برای بحث بیشتر از این مردم که با من صحبت کرد در دوبلین—از جمله یک عضو ارشد دولت سابق مقام ارشد سیاسی و روزنامه نگاران—توافق کردند که ظهور "دکتر T" تا به حال شده است یک بخش ضروری از ایرلندی داستان تا کنون کمک به تقویت حس اجتماعی وحدت بود که به وضوح بر روی صفحه نمایش در ایالات متحده و بریتانیا که در آن سیاستمداران بیشتر شده است بدیهی است که در جلو و مرکز در هر روز.

Holohan را برجسته و فقدان دائمی دولت جدید این است که شروع به متوجه شود کسانی که با من صحبت کرد گفت. در حالی که Holohan تاکنون پذیرفته شده است به عنوان یک صدای پیشرو در بحران, او نمی تواند انتظار می رود به مسئول این نوع از تجارت آف خواهد شد که لازم است به عنوان ایرلند در تلاش برای خروج از مستند. "وجود دارد یک حس در حال حاضر که عدم وجود یک دولت در حال تبدیل شدن به یک مسئله" این مقام سابق که هنوز در تماس با مقامات ارشد دولت آمار و ارقام و ضروری به داخلی بحث به من گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

در واقع Holohan آغاز شده است به صورت پرسش و پاسخ در مورد مشکلات در ایرلند بازنشستگی-صفحه اصلی بخش. با توجه به اهمیت مرکزی و موقعیت او در خط آتش تا آنجا که خود را سیاسی کارشناسی ارشد. پتانسیل انتقاد و پرسش در مورد چگونه مشاوران دولت برگزار می شود به حساب زمانی که آنها انتخاب نشده—و به همان اندازه که چگونه آنها می تواند محافظت از scapegoated توسط سیاستمداران که کار آن است که به تصمیم گیری.

پرسش های مشابه در حال حاضر خواسته در بریتانیا که در آن بر خلاف تصور عموم بوریس جانسون بسیار نزدیک در رفتار و چشم انداز به Varadkar و دیگر رهبران اروپایی نسبت به او این است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن. مانند کسانی که دیگر رهبران جانسون در درد بوده است به اصرار در سراسر که او به دنبال علم و اطمینان وجود دارد که تفاوت کمی در پیام بین خود و مشاوران متخصص. همانطور که در ایرلند این امر منجر به افزایش حمایت از جانسون—بلکه گسترده اعتماد و پشتیبانی برای Ersin. و فقط در ایرلند, Ersin نیز در بر داشت خود را به تصویر کشیده در هنر است. (در مقایسه با Holohan, اما او به نظر نمی رسد در هر روز و زمانی که او به طور معمول می ایستد در کنار نخست وزیر و دوم مشاور.) همانطور که در ایرلند توجه است شروع به نوبه خود به آنچه رفت را اشتباه و سمی سوال که چه کسی مقصر است.

آیا در دوبلین و لندن یا واشنگتن ما به دنبال ما امروزی ژنرال برای رهبری حقیقت تخصص و وضوح. اما برای خاطر خود را به عنوان آنجا که ما نباید فراموش کنیم که مسئول است. باک متوقف نمی شود با Holohan, Ersin یا Fauci—اما با Varadkar جانسون و مغلوب ساختن پیشی جستن.


پیتر نیکلاس کمک گزارش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن