چرا لایحه جوش است که واقعا در حال اجرا در برابر تهمت

سیاست سابق فرماندار ماساچوست فکر می کند او می تواند توبیخ رئیس جمهور حتی بدون ضرب و شتم او. جسیکا Rin

توسط NEWS-SINGLE در 24 بهمن 1398
جسیکا Rinaldi / بوستون گلوب از طریق گتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قدم به تسلط پیروزی در نیوهمپشایر شب گذشته. "آیا یک داستان بزرگ بود که من کردم بیشتر نیوهمپشایر اولیه آرا از هر وقت رئیس جمهور در هر دو حزب در تاریخ است که دولت بزرگ" او هنوز توییتی. "نه ناچیز واقعیت!"

در یک شب هنگامی که برنی ساندرز شد روشن جبهه دموکراتیک-دونده و ctq یافت موج جدیدی از حرکت تهمت می خواستم برتری خود را در حزب جمهوری خواه شناخته می شود. فرمانده بیش از 85 درصد از آرا تهمت چرخید و آن را به عنوان یک پیروزی بی حد و حصر. در حالی که نبود توجهی 97 درصد از آرا که رونالد ریگان انجام شده به عنوان وقت در سال 1984 برنده برنده یک درصد بالاتر از آرا از باراک اوباما هر دو جورج بوش و بیل کلینتون در گروههای مقدماتی.

اما از خود سازمان دیده بان حزب در منچستر شب گذشته رو به Merrimack رودخانه سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش که 9 درصد از آرا را در این ایالت جمهوری خواه اولیه بود و هنوز هم به امید. "دیرین تهمت مشاور استیو Bannon گفت که اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد 3 درصد از سنتی حزب جمهوری خواه رای او نمی خواهد دوباره انتخاب او گفت:" در یک بیانیه نوشته شده است. "من حدس می زنم او نمی خواهد دوباره انتخاب شود."

روز پنج شنبه در جمع داخل یک زیرزمین کالج کلاس درس در دورهام, New Hampshire است که می تواند دو برابر به عنوان یک پناهگاه جوش توصیف مخاطرات از مبارزات انتخاباتی خود. او انتظارات طبقه او به من گفت: تکیه به عقب و باز کردن یک کیسه از پاپ کورن. اگر او حتی به صورت ظاهر از حمایت این بدان معنی است که جمهوری خواهان و مستقل که قادر به رای دادن در حالت اولیه—بودند پذیرای کسی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر تهمت فرمان حزب جمهوری خواه است که, کامل, جوش, حداقل امیدوار به فایروال جلوگیری از Trumpism از گسترش فراتر از ایران.

"من همیشه روی آزادیخواه لبه حزب جمهوری خواه" او گفت:. "اما من قطعا احساس نمی عضو این حزب آن را به عنوان نشان داده شده در واشنگتن دی سی در حال حاضر." باید وجود داشته باشد هیچ توهمی که آیا جوش برنده خواهد شد نامزدی. (او تقریبا به طور قطع نخواهد شد.) رئیس جمهور دارای 94 درصد تصویب امتیاز در میان جمهوری خواهان با توجه به آخرین نظرسنجی گالوپ. اما اینکه یک underdog منافع آن است. "وجود دارد هیچ چیز برای من به ترس در مورد" جوش گفت.

در میان مستقل تهمت دارای 42 درصد تصویب امتیاز. جوش معتقد است که او می تواند متقاعد کردن کسانی که مستقل به چوب با او در چندین باز مقدماتی و نیمه باز مقدماتی مانند نیوهمپشایر—با آنچه که او خواستار "تمام حقیقت" در مورد تهمت: که رئیس جمهور است "ظالمانه نژادپرستانه" است که بی حد و حصر برای دفتر. در حالی که Pat Buchanan–esque پس از اتمام دور از دسترس هستند—سیاسی دانشمند برنده 37 درصد از نیوهمپشایر–اولیه رای گیری در سال 1992 در برابر وقت, George H. W. Bush—یک شورشی تاثیر مبارزات انتخاباتی ممکن است.

هرگز Trumpism ممکن است بیشتر از یک مویرگی از یک ورید جوش معتقد است, اما آن را یک حیاتی. "مردم از من بپرسید شما می دانید چرا شما در این کار؟'" او گفت."منظورم خدای من ما در حال نگاه کردن به یک رئیس جمهور که فکر می کند که او را ندارد به گوش دادن به کسی و او تمایلی به خواندن هر چیزی است." وی افزود: "این خطرناک است برای ایالات متحده است."

سی دقیقه قبل از جوش و با من صحبت کرد او در طبقه بالا نشسته در مخاطبان به دنبال یک میکروفون به ارائه بیشتر از یک نظر از یک سوال به Deval پاتریک همچنین فرماندار سابق ماساچوست که صحبت کردن در یک فروم در آموزش عالی است. جوش بود به نام پاتریک روز پس از پاتریک اعلام کرد اجرا خود را برای ریاست جمهوری به اجازه دهید او را می دانم که او را تحسین آنچه که او انجام شده بود. سپس آنها مورد تحسین قرار گرفته یکی دیگر از سابق فرماندار ماساچوست برای خود رای به استیضاح رئیس جمهور. "ما می توانیم خوش آمدید فرماندار [میت] رامنی به بچه های خوب باشگاه در این زمان" جوش شوخی. (پاتریک کاهش یافته و از نژاد صبح امروز پس از ناکامی در به دست آوردن کشش در آیووا و نیوهمشایر.)

من از جوش آنچه در آن معنی خواهد بود اگر او در واقع قادر به نوسان برخی از رای دهندگان جمهوری خواه. "این بدان معنی است که اشتها برای یک جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن," او گفت:. سپس از من پرسید: چه می شود اگر او را موفق ؟ او گفت: "این بدان معنی است که جمهوری خواهان در حال حاضر "را به گوش دادن به کسی که اشاره به این که امپراتور مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد خوب جدید فانتزی مجموعه ای از لباس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب