شواهدی وجود دارد که می تواند صرفه جویی در عمر امین زندگی

هفته گذشته من در مورد نوشت: استرداد مورد Omar امین یک پناهندگان عراقی که دولت ایالات متحده متهم کرده بودن داعش

توسط NEWS-SINGLE در 7 بهمن 1398

هفته گذشته من در مورد نوشت: استرداد مورد Omar امین یک پناهندگان عراقی که دولت ایالات متحده متهم کرده بودن داعش فرمانده. Ameen گذشته هفده ماه در Sacramento County زندان در حالی که وکلای او به دنبال "نابود" با این ادعا که او را کشته و کسی که در روستایی عراق با اثبات این است که او در ترکیه در زمان قتل است. شواهد و مدارک است که به شدت به نفع خود. تنها کسی که ادعا می کند که دیده می شود امین انجام قتل یک بیمار روانی مرد جوان که هرگز ملاقات امین و ظاهر است که دستکاری شده توسط یک عراقی F. B. I. خبرچین با قدیمی دهه قبیله ای و کینه در برابر امین خانواده. این خبرچین ابراز تمایل به اجرای امین شخصا. در همین حال شاهدان بسیاری از جمله قربانی بیوه و پدر و مادر ارائه شده قسم خورده اظهارات حمایت از امین و هر تکه دیجیتال و شواهد مستند که دفاع تیم اتحاد کشف نقاط به بی گناهی خود را.

اما وجود دارد یک قطعه کلیدی از شواهد که دفاع تیم هرگز قادر به دست آوردن: امین ترکیه تلفن همراه پرونده که می تواند به ایجاد محل سکونت خود را در روز از جرم و جنایت. امین بود و نه مشتاق کاربر اینترنت. اگر چه حکم به Facebook نشان داد که امین بود دوست داشتم یک هرزه شوخی در روز قتل—در طول یک دوره زمانی که وجود دارد هیچ سرویس اینترنت در عراق استان که در آن قتل صورت گرفت—این شرکت تا به حال نه ذخیره شده خود را در محل داده است. اما امین به طور معمول به نام دوستان در ترکیه و عراق و در یک قسم بیانیه یکی از Ameen را برادران Hudhayfah گفت که او صحبت می کرد با امین در ترکیه تعداد چندین بار در طول هفته از قتل است.

در طول پاییز 2018, امین فدرال مدافعان بن گالووی و Rachelle Barbour آموخته است که Turkcell تا به حال حفظ سوابق برای امین تلفن. اما Turkcell حاضر برای به اشتراک گذاشتن داده ها به طور مستقیم با آمریکایی تیم حقوقی. بنابراین امین وکلا عهده پیچیده روند قانونی به پیش نویس, ترجمه گواهی و فایل به ترکیه وزارت دادگستری درخواست رسمی قضایی برای کمک به نام نامه rogatory. در این نامه—که درخواست امین است تماس, متن, داده ها و اطلاعات محل—منتقل شد از طریق دادگاه در ساکرامنتو و ارسال شده در فوریه 21, 2019.

نه ماه بعد من با حضور امین را استرداد دادرسی در دادگاه فدرال در ساکرامنتو. گالووی و باربور جمع شده بودند باور نکردنی حجم شواهد نشان امین بی گناهی و تا به حال موفق به حساب برای محل سکونت خود را در مدت کوتاهی قبل و بعد از قتل رندر مشارکت خود یک لجستیکی عدم امکان. اما بدون تلفن همراه سوابق آنها نمی تواند ثابت کند محل دقیق خود را در روز از جرم و جنایت. با توجه به قوانین منحصر به فرد از استرداد مقالات—طراحی شده است که برای تسلیم تمام اختلافات بر شواهد و شاهد اعتبار به دادگاه جنایی در خارج از کشور—هر مدرکی که "تضاد" اما "سم مهلک" مطالب استرداد بسته است که به طور معمول در نظر گرفته شود قابل پذیرش نیست. "هیچ یک از شواهد که دفاع انباشته شده است در حدود پانزده ماه از بررسی منطقی روشن و یا محو احتمالی علت," Audrey Hemesath سرب دادستان گفت: دادرس قاضی ادموند Brennan. "من می خواهم آن را حتی نزدیک است."

"ما سعی کرده ایم به آقای امین پرونده به دادگاه می داند" باربور در این جلسه گفت:. "من فکر می کنم من فقط باید به داد دولت ترکیه در این یکی."

در واقع دولت ترکیه حاضر به ارائه سوابق—اما به مدت هشت ماه گذشته وزارت دادگستری است و به اشتراک گذاشته نمی شود این واقعیت با هم برنان و یا دفاع. سه روز پس از قطعه منتشر شد, یک وکیل در وزارت امور خارجه فرستاده به گالووی نامه ای از Gökhan اردوغان یک سر گروه در ترکیه را به وزارت دادگستری ارائه به امین تلفن-تلفن سوابق. تنها مشکل اردوغان نوشت که درخواست کرده بود به ارسال شده توسط D. O. J. خود—و نه توسط دادگاه و یا دفاع. فرستاده شده از طریق کانال های مناسب او ادامه داد: "درخواست قادر خواهد بود به افتخار."

نامه ای است که به تاریخ مارس 17 2019. آن فرستاده شد به D. O. J. دفتر امور بین الملل. آن را به سیستم وارد شده توسط یک کارمند وجود دارد و هرگز فاش به دادگاه و یا دفاع—و نه حتی توسط یک O. I. A. وکیل که می دانستند در مورد آن هنگامی که او از سفر واشنگتن به ساکرامنتو به شرکت در Ameen را استرداد جلسات. (دادستان ها می گویند آنها "باقی مانده است غافل از محتویات ترکی حرف" و می دانستم که تنها در آن وارد شده بود.) "دست نوشته نمادگذاری در این سند نشان می دهد که آن را از طریق روت چندین نفر" باربور نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده در روز جمعه. "به نحوی آن را زخم با وزارت امور خارجه وکیل است که به آن فرستاده شده به دفاع از دیروز. مطمئنا DOJ است اطلاعات بیشتر در مورد این اما واقعا وجود دارد هیچ چیز آن را می گویند به عقب بر گردیم ماه است که تلف شده است در حالی که آقای امین در حال مبارزه برای زندگی خود را."

در بهار گذشته به عنوان باربور و گالووی شروع به درک که عراق استرداد بسته شامل جعلی تناقضات و دروغ های آنها در زمینه حرکت به وادار کردن دولت به افشای جزئیات بیشتر از F. B. I. تحقیقات در عراق است. "این است که معمول نیست استرداد مورد" باربور نوشت. "دولت ایالات متحده به نظر می رسد را انتخاب کرده اند به شستن آن شواهد" از طریق عراق سیستم عدالت "برای اجتناب از نیاز به اتهامات فراتر از شک معقول در ایالات متحده, که در آن آقای امین خواهد بود محافظت شده توسط دادگاه حقوق و قابل توجهی بیشتر حقوق دادرسی."

برنان آنها را سرزنش و هشدار داد که "بی اساس حمله به اعتبار دولت" را "باز کردن درب به یک توطئه باتلاق." او اضافه کرد که او در بر داشت آن را "نامناسب" برای دفاع به این معنا است که "دولت است که به سادگی اقدام در بد-ایمان و نمایندگان آن باید shirked وظیفه خود را به عنوان ماموران دادگاه راستگو در براده."

اما نادرستی در حذف بیش از حد; D. O. J. دریافت کرد دولت ترکیه نامه به زودی پس از گذشت بدحجابی دفاع. D. O. J. وکلا گفت: چیزی که باربور به ارمغان آورد تا Turkcell پرونده پس از آن براده. و با توجه به قوانین حاکم بر حروف rogatory درخواست به دولت ترکیه نبود امضا شده توسط امین وکلا—آن را امضا رسید برنان خود را. دولت بارها و بارها خواست برنان به گواهی استرداد در حالی که عدم دسترسی به اطلاعات او تا به حال به دنبال پرونده که می تواند در نهایت خود را در مورد اما صرفه جویی در زندگی بی گناه.

روز دوشنبه دادستان در پاسخ گفت که تاخیر شد "به دلیل یک خطا مذهبی" و "نه یک تلاش هدفمند به خودداری ترکیه از پاسخ." آنها اضافه شده است که قاضی باید منتظر سوابق قبل از وارد و مدارک استرداد. اگر امین است که به عراق فرستاده او است به احتمال زیاد به شکنجه تا زمانی که او با اعتراف به جرم را مرتکب نشده و بر این اساس است که اقرار محکوم به اعدام.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب