نادرست وعده ضد نژادپرستی کتاب

فرهنگ متون که به دنبال بالا بردن جمعی آمریکا آگاهی ارائه شده بیهوده و بدون بتن تغییرات سیستمیک. بالا

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399
بالا بردن آگاهی در مورد نژاد پرستی است نه یک معنی را در خود اصلاح بی عدالتی است.گتی / اطلس

امروز در لحظه ای فرهنگی—که در طی آن صدها نفر از جریان اصلی موسسات در آمریکا اذعان سیستمیک نژاد پرستی—کتاب ها و مطالب دیگر در مورد نژاد و تبعیض رسید در محبوبیت است. این متون از جمله چگونه به زاد نژادپرستیتوسط Ibram X. Kendi; بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد مسابقهبا kronda; و چرا همه سیاه و سفید بچه ها نشسته و با هم در کافه تریا?, توسط بورلی دانیل تاتوم به معنای بالا بردن دانش عمومی در مورد سیاه و سفید افراد تجربیات و راه هایی که نژادپرستی پخته به زندگی آمریکایی. آنها شده اند به طور گسترده ای توزیع شده در سراسر دانشگاه plenaries در سمینارها شرکت و عمومی-کتابخانه وب سایت. سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی های مستقل شده اند غرق سفارشات رانده تقاضا و فروش به عنوان در حقوق مدنی سه برابر شده اند در برخی موارد.

تغییر اجتماعی از طریق آگاهی جمعی شناخته شده به عنوان "بالا بردن آگاهی"—آیا یک استراتژی جدید; منشأ آن در حقوق مدنی جنبش در دهه 1960 بود و محبوبیت جنبش آزادی زن از 1970s. در طول دومی بالا بردن آگاهی مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک راه برای بسیج زنان و رسم آنها را به فمینیسم با فشار دادن این مفهوم است که تجارب خود را (در روابط میان فردی, محل های کار و کودکی) بودند نه فردی بلکه یک مشترک جنسیتی بیماری است. در عین حال بسیاری از فمینیست های رادیکال (به خصوص آنهایی که سیاه و سفید) بودند انتقادی از آگاهی بالا بردن و با احتیاط آن است که جریان اصلی فمینیسم انجام شد بیشتر ناف نگران از سازماندهی برای مقابله با مشکلات اجتماعی است.

با بالا بردن آگاهی امروز یک مسئله مشابه پدید آمده است: این ایده که دانش گسترده تر از نژادپرستی نظاممند را در مورد معنی دار تغییرات اجتماعی برای جوامع است. این تاکتیک می تواند یک گام مهم به سوی حل و فصل اشکال سرکوب و کار سیاه و محققان و روزنامه نگاران و نویسندگان تا حد زیادی کمک به چگونه این مسائل در حال reframed در گفتمان عمومی. اما بسیاری از این نویسندگان معتقدند که بالا بردن آگاهی در مورد نژاد پرستی است نه یک معنی را در خود اصلاح بی عدالتی است. و در حالی که crafters از ضد نژادپرستانه خواندن لیست عمدتا ساخت یک صورت جدی تلاش برای آموزش مردم در ادبیات و گفت و گو نمی تواند جایگزین ترمیمی اجتماعی سیاست ها و قوانین تغییر سازمانی و ساختاری جبران.

زمانی که ارائه شده در ازای عملی سیاست مورد سهام بالا بردن آگاهی در واقع می تواند تضعیف سیاه و پیشرفت با ارائه افزایش دانش به عنوان مرهم برای قرن ها از سوء استفاده. مدیران در شرکت های بزرگ مانند آمازون برای مثال دعوت کرده اند مسابقه پژوهشگران و نویسندگان به "کمک به [آنها را] باز کردن" از جمله موضوعاتی مانند آمریکا سیستم عدالت و چگونه به ضد نژادپرستانه متحد. این کارکنان در بسیاری از این شرکت با اشاره به ریاکاری در خانه گفت و گو در مورد مسابقه در حالی که شیوه های مانند نیروی کار بهره برداری ادامه دهید. در قالب توخالی اظهارات عمومی و شرکت حمایت مکالمات بالا بردن آگاهی است که اغلب بی دندان.

Overemphasis در آگاهی نیز می تواند منجر به اشتغال ذهنی با نژادپرستانه نماد خاص, ورزشی, کثافت, باند, نام, آرم های تجاری و فضاهای عمومی در حالی که پنهان کردن عمیق تر اشکال از آسیب پشت این iconographies. در نظر آگاهی عمومی در مورد مؤتلفه مجسمه: آن منجر به حذف گسترده از این بناهای تاریخی, اما آن را نیز بدان معنی است که مردم را متوقف کرده اند از بررسی خود را بیشتر موذی اثر است. این مجسمه بخشی از یک بسیار سازمان یافته و تهاجمی لابی کمپین توسط ایالات دختران کنفدراسیون (UDC)—یک سازمان در سراسر کشور تاسیس شده توسط طرفدار برده داری زنان سفید—برای ترویج "از دست داد علت کنفدراسیون." این باعث از دست داده بود و سمی اساطیر که به حداقل برسد برده داری و تکریم کسانی که مبارزه برای حفظ آن است. اما عمومی بزرگداشت Confederates بود فقط نوک کوه یخ—UDC هدف اصلی برای از دست داد باعث شد به هدف عمومی-مدرسه های درسی.

UDC پنهانی تحت فشار مدرسه تخته برای پاکسازی تمام متون است که این ادعا به عنوان انجام "بی عدالتی به جنوب" و جایگزین کردن آنها با neo-Confederate تبلیغات که گرامی slaveholders به عنوان شهدا و جشن برده داری به عنوان خیرخواه به آمریکایی های آفریقایی تبار. تندیس های استبدادی سفید supremacists مانند ناتان بدفورد فارست, Robert E. Lee و جفرسون دیویس شد اما زیور آلات شکوه خاموش UDC ملی سیاست پیروزی. برای سرنگونی آن مجسمه های امروز—بدون تعمیرات اساسی در کتاب های درسی و درسی که نرم پدال برده داری و حذف و ارادت خود را به ضد سیاه خشونت—به نظر می رسد به همان اندازه زینتی.

ضد نژاد پرستی تلاش هستند که سیراب توسط "گوش دادن" و "آموزش" درمان عدالت به عنوان هر چند آن را می توان به دست آورد از طریق بیداری دلها و ذهن—به جای از طریق روشن روند دموکراتیک. پس از محاکمات نورنبرگ در سال های 1945 و 1946, آلمانی, نوجوانان و جوانان در دهه 60 موجب یک دوره جدید از جمعی پاسخگویی با درخواست پدر و مادر خود را "چه چیزی شما را در رایش سوم?," تحریک ملی حساب بیش از یهودی آزار و اذیت. دولت آلمان پرداخت میلیاردها یهودی غرامت خود را برای جنایات جنگی است. و پس از چند دهه از denazification و بازسازی دولت و صنایع و موسسات آلمان در حال حاضر نیاز به هولوکاست آموزش و پرورش در تمام مدارس متوسطه.

در طول دهه 1990 در آفریقای جنوبی پس از آپارتاید, نلسون ماندلا و اسقف دزموند توتو به نام برای حقیقت و آشتی کمیسیون (TRC) برگزار جلسات عمومی برای آپارتاید را عاملان و ارائه عمومی از شهادت هزاران نفر از آن سیاه قربانیان. این TRC خود انتقادات—آن فردی مردم رنج می برد تحت آپارتاید به جای indicting خشونت دولتی علیه جوامع و آن را تمدید معافیت از مجازات برای بسیاری از احزاب گناه. اما اصلی آن اظهار داشت: فلسفه روشن بود: برای قرار دادن یک سیستم سفید برتری قبل از دادگاه کسانی که در آن شرکت کردند تا به حال به می گویند آنچه آنها انجام می شود و پاسخگو باشند.

در این معنا, پاسخ به "چه شما انجام دهید ؟" به نظر می رسد به مراتب بیشتر مواد برای روابط از "آنچه را که شما به عنوان خوانده شده؟" ساختاری عدالت و مسئولیت پذیری تسهیل آگاهی افزایش و آن را به معنی فراتر از خدمات لب. در شرایطی که بتن اقتصادی و قانونی تغییرات بالا بردن آگاهی از طریق ضد نژادپرستانه خواندن صرف filibustering—مردم سفید یادگیری در مورد خود امتیاز و قدرت خود را تا کنون که بدون نیاز به قربانی کردن یا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de