مبارزه برای نجات شغل در صنعت هواپیمایی

سر از خدمه پرواز' اتحادیه لابی کنگره برای گسترش حمایت از کارگران که مبتنی شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
Flight attendants stand at the end of rows of empty seats aboard a Delta flight.
سر از خدمه پرواز' اتحادیه لابی کنگره برای گسترش حمایت از کارگران که مبتنی شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.عکس توسط شانون استاپلتون / ایسنا

سه هفته پیش سارا نلسون رئیس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-C. W. A., دریافت تماس از یک جانباز پرواز که در حال کار برای بیست و پنج سال است که به کار ادامه داد در طول coronavirus بیماری همه گیر. "او عاشق پرواز او را دوست دارد کار خود را" نلسون گفت: من به تازگی. در طول یک پرواز به لس آنجلس پرواز به او گفت که او می خواهم به یک حمله وحشت باعث شده این احتمال را که او ممکن است قرارداد این ویروس و تبدیل شدن به شدت بیمار است. در طول توقف او رفت و به اتاق هتل خود را و پناه در محل. او خیلی ترسیده بود به ترک اتاق خود را و نمی تواند بیرون رفتن برای به دست آوردن غذا. خدمات اتاق به نظر می رسید به طور بالقوه خطرناک و هیچ دسترسی به امواج مایکروویو در هتل, که بدان معنی است که او تا به حال هیچ جایی برای گرم کردن سوپ او در کیسه خود را. او به پایان رسید تا وحشت زده جدا شده و به تنهایی خوردن سوپ سرد مستقیما از می توانید.

"او شده است از طریق این همه قبل از" نلسون ادامه داد. او اشاره کرد که این پرواز تا به حال مانند بسیاری دیگر از دست رفته و حقوق بازنشستگی خود را گرفته و پرداخت کاهش پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 فرستاده صنعت هواپیمایی به بحران است. "و در اینجا ما دوباره" نلسون گفت و اشاره کرد که کارگران در حال حاضر رو مشابه سختی. "این بوده است واقعی whiplash برای مردم است. آن سخت است. وجود دارد بسیاری از افرادی که به کار رفت و آنها احساس آنها انجام خدمت واقعی به این کشور شدند. وجود دارد و دیگر افرادی که در معرض خطر و نمی تواند به کار برود اما همچنین نمی دانم که چگونه آنها می رویم به پرداخت صورتحساب خود را." او شروع به خفه کردن ،

در اوایل بیماری همه گیر که تقریبا در تمام مسافرت هوایی تا به حال به طور ناگهانی متوقف شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت در مورد صنعت هواپیمایی در یک کنفرانس مطبوعاتی. "این است که بدتر از 9/11. آنها تقریبا زمین به توقف" Mnuchin گفت. او افزود که با وجود این واقعیت است که وجود دارد تقریبا هیچ مسافری تقاضای این مهم است که شرکت های هواپیمایی هنوز هم ارائه خدمات به هر بخشی از کشور است. "اگر چه ما نمی خواهیم مردم را به سفر مگر اینکه این مهم ما می خواهیم برای حفظ, برای, مهم, مسافرت, حق مسافرت داخلی." او فقط ملاقات با C. E. O. s از بزرگترین شرکت های هواپیمایی و اگر چه او نمی خواهد بحث به طور خاص در مورد پتانسیل برای نجات دولت از این صنعت گفت که شرکت های هواپیمایی شد مهم استراتژیک و شاغل بسیاری از کارگران و اضافه میکند: "ما در همکاری با کنگره در این است." رئیس جمهور تهمت تکیه به میکروفون و گفت: "صنعت هواپیمایی را در شکل خوب است."

در ماه مارس در کنگره تصویب مراقبت در عمل دو تریلیون دلار coronavirus نجات بسته است که خود را کنار بگذارند و پنجاه میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی: بیست و پنج میلیارد دلار از آن را برای دولت حمایت وام کشیده می شود زمانی که مورد نیاز و بقیه رفت سمت حقوق و دستمزد-برنامه پشتیبانی است که می تواند توزیع شده به عنوان کمک هزینه در نظر گرفته شده برای حفظ مسافر-هواپیمایی شغل. هر یک از شرکت هواپیمایی دریافت هفتاد و شش درصد از هزینه های حقوق و دستمزد خود را از وسط 2019. (بخشی از این کمک مالی قرار است به پرداخت بیش از یک دوره ده ساله و دولت را دریافت حکم یک شکل از مالکیت سهام در شرکت های هواپیمایی برای ده درصد از اعطای ارزش است.) "کسب و کار به سقوط کردن یک صخره" نلسون به من گفت. "به معنای واقعی کلمه سقوط کردن یک صخره. و اگر تا به حال نشده یک جلوگيري از سمت راست و سپس اکثریت قریب به اتفاق شرکت های هواپیمایی را برای ورشکستگی زمینه. و عمومی را از دست داده اند هر نوع کنترل چگونه صنعت هواپیمایی را در انتهای دیگر از این."

در ازای کمک خطوط توافق برای شرایط سخت. آنها ممنوع است از درگیر شدن در سهام buybacks یا صدور سود سهام از طریق سپتامبر 2021. اجرایی غرامت در طول مدت زمانی که این شرکت در حال پذیرش کمک های محدود به جبران سطح از 2019. شرکت ها نیز از ممنوع تخمگذار کردن کارگران به مدت شش ماه ارائه خواهد شد که در پایان سپتامبر 30th. مانند سایر نقاط یونان بودند که در نظر گرفته شده برای نجات شغل از قبیل چک برنامه های حفاظت هواپیمایی کمک تا حد زیادی مشغول به کار در کوتاه مدت است. "ما فرستاده شده خود ما طرح امداد بود که متمرکز بر کارگران و این چیزی است که ما به دست آورد: کارگران-اولین بسته برای نخستین بار در این کشور فرمت برای رفتن به طور مستقیم به کارگران" نلسون گفت. اکثر خطوط هوایی کارگران از دست رفته در حدود بیست و پنج درصد از دستمزد اما برنامه "نگه داشته و مردم در کار متصل به مراقبت های بهداشتی ما, همه از آن است." در حال حاضر پس از پذیرش میلیون ها نفر در پول کمک مالی چندین شرکت هواپیمایی از جمله ایران و خطوط هوایی آمریکا اعلام کرده اند که پس از انقضای مهلت در پاییز آنها قطع خواهد شد هزاران نفر از شغل. به عنوان کنگره بحث دیگری بسته نجات نلسون و دیگر رهبران اتحادیه به نمایندگی هواپیمایی کارگران در حال مبارزه برای گسترش برنامه های شش ماه دیگر از طریق ماه مارس سال 2021. صدها هزار شغل در حال حلق آویز در تعادل است.

نلسون دارای موهای بور و چشمان آبی و اغلب عکس در یک ترد پرواز-مسئولین' ، او در اورگان دختر یک چوب کارگر و یک معلم موسیقی. پس از فارغ التحصیلی از کالج با چهل و پنج هزار دلار در بدهی او اعمال می شود در سال 1996 به عنوان مهماندار هواپیما در ایران. (شش هفته آموزش برنامه شامل دستورالعمل مناسب استفاده از آرایش.) او به سرعت برجسته خودش را به عنوان یک آواز حامی حقوق کارگران در سال 2010 او معاون رئیس جمهور از A. F. A. اتحادیه به نمایندگی از پنجاه هزار خدمه پرواز در بیست و شرکت های هواپیمایی مختلف. در سال 2014 او به اتحادیه با رئیس جمهور که قرار داده شده در مرکز از بدترین بحران صنعت هواپیمایی مواجه شده است و در دهه.

به عنوان همه گیر در زمان برگزاری در زمستان و اوایل بهار سفر هوایی کاهش یافته و حدود نود و هفت درصد آن رخنه کرد تا کمی به عنوان چیزهایی که به نظر می رسید به بهبود و اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور شدند و سست. اما کسب و کار تنها به یک قله در حدود بیست و پنج درصد از پیش همه گیر سطوح در پایان ماه ژوئن و پس از آن شروع به پهن کردن دوباره آن را به عنوان روشن شد که همه گیر شد به مراتب بیش از حداقل در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته نمی شود قوی اقدام برای جلوگیری از گسترش این ویروس منجر به جاری شیوع بیماری در سراسر کشور است. این مبلغ به یک شکل اقتصادی خرابکاری: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را فقدان رهبری تضعیف شده است از مزایای این هزینه اقتصادی کمک مالی که کنگره تصویب بیمه که حتی پول بیشتری را صرف در آینده است. اگر دولت موفق شده بود به گسترش ویروس تحت کنترل تابستان جاری باید به صورت تهاجمی دولت کمک مالی می شده اند کمتر شدید تر از آن در حال حاضر است.

نلسون و دیگر رهبران اتحادیه باید در گردش است در نامه ای به اعضای کنگره ترغیب آنها به تصویب پیشنهاد تمدید هواپیمایی - حقوق و دستمزد کارگر حمایت. "سفر هوایی باقی مانده است اندکی کسری از سطح سال گذشته و تقاضا باقی خواهد ماند افسرده نیز به سال آینده" در این نامه می خواند. "حمل و نقل هوایی کارگران حساب برای 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی این کشور. باید 1 اکتبر می رسند بدون گسترش PSP اعطای شغل برنامه اخراج های دسته جمعی اجتناب ناپذیر به عنوان مدیران شرکت هواپیمایی باید اذعان کرد. صدها نفر از هزاران نفر از کارگران را از دست دادن شغل خود و بیمه سلامت— نه تنها در حمل و نقل هوایی اما در کل اقتصاد است." اکثریت اعضای این خانه به نظر می رسد برای حمایت از این ایده است. اما در جولای 27th, حمله داعش منتشر شد پیش نویس لایحه که شامل هر گونه مقررات مربوط به گسترش پرداخت برای کارکنان خطوط هوایی.

به عنوان روند واین در, Nelson زمینه تماس های تقریبا روزانه از همکاران در مواجهه با سابقه کار شرایط و نگران کننده سوال در مورد آینده است. هنگامی که ما صحبت کرد او در تماس با خدمه رشته در سیدنی استرالیا پس از دستور به قرنطینه پس از یک پرواز; آنها گیر کرده در هتل اتاق بدون نور مستقیم خورشید به طور غیر منتظره ای جدا از خانواده خود را. "این همیشه دشوار است چرا که هنگامی که ما به کار ما نمی آیند برای چند روز بنابراین شما باید برای برنامه ریزی برای چگونه هر کس در خانه در حال رفتن به خوردن و مراقبت از زمانی که تو رفته ای" نلسون گفت. "در حال حاضر وجود دارد اضافه شده مشکل است که شما نمی دانید که چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد. در برخی موارد ما تا به حال خدمه نشان می دهد و ناگهان همه از یک, زمانی که آنها به زمین سیاست تغییر کرده است." نلسون افزود: "این است که با این واقعیت است که جهان نمی اعتماد ایالات متحده در حال حاضر."

نلسون اخیرا صحبت کردن به یک تاریخ پرواز بود که مبتنی شده در طول همه گیر و تا به حال دیده نشده از داخل یک هواپیما در یک ماه. یک دوست از پرواز تا به حال دیده می شود سرفصل های مورد اخراج برنامه ریزی شده و از او پرسید که آیا او فکر کرد که او را از دست دادن شغل خود گفت: "چه می شود اگر شما در حال حاضر پرواز های گذشته خود را مبارزه با؟" زن غرق شد. "او گفت:" وای که واقعا به من رسید. من حتی ممکن است قادر به بازگشت به این کار. من خیلی junior من می توانم گذاشته,' " نلسون به من گفت: "که بسیار خشن است. مردم هنوز هم در رفتن به محل کار با این سنگینی." او افزود: "ما در حال مبارزه بسیار سخت است."


بیشتر در Coronavirus

  • برای محافظت از آمریکا زندگی می کند و احیای اقتصاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جارد کوشنر باید به گوش دادن Anthony Fauci به جای سطل زباله او را.
  • ما باید نگاه به دانش آموزان برای باردار شدن مناسب مدرسه-بازگشایی برنامه. آن است که خیلی دیر به درخواست آنچه که آنها واقعا می خواهید.
  • یک متخصص اطفال در آنچه کودکان باید در طول بحران.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کمک غولهای که اهدا به reëlection مبارزات انتخاباتی بهره برداری از این بیماری همه گیر به حداکثر رساندن سود است.
  • پاسخگویی به بالا-امور مالی مغول در شارژ از ما بهبود اقتصادی.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر شکل معماری. چه نوع از فضا ما مایل به زندگی و کار در حال حاضر ؟


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de