اولین پیروزی این جنبش

سیاست چند هفته گذشته از فعالیت را به طور مستقیم سوخت برنده از یک تعداد انگشت شماری از مترقی نامزدها.

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
جمال بومن صحبت می کند به یک جمعیت در طول یک تظاهرات در شهر نیویورک است.José A. آلوارادو جونیور / Redux

جمال بومن قرار نیست به نفع خود.

44 ساله سیاه مترقی نامزد سابق میانه-مدیر مدرسه به چالش کشیده نیویورک نماینده که در کنگره پس قبل از سقوط دیوار برلین و که تا به حال از حمایت برخی از بازیکنان قدرتمند ترین در حزب دموکرات است. اما اگر نتایج اولیه در اولیه دیروز نگه داشتن او به زودی می تواند یک presumptive کنگره. اگر چه مقامات هنوز شمارش هر یک غایب رای گیری انتخابات تحلیلگران را آغاز کرده اند و خواستار مسابقه برای بومن با توجه به مزیت های قابل توجهی تا کنون بیش مناظره Eliot Engel.

بومن lefty شورش باید صدای آشنا دو سال پس از اسکندریه Ocasio-کورتز پیروزی بیش محلی حزب دموکرات رئیس جو کرولی در سال 2018 است. اما او به احتمال زیاد برنده است در برابر یک پس زمینه فوق العاده است که کمی سابقه: تاریخی چند هفته از ناآرامی های مدنی بیش از درمان سیاه و سفید آمریکایی به دست پلیس در طول یک بیماری همه گیر است که در آن سیاه و سفید آمریکایی ها درد و رنج و مرگ در یک نامتناسب هستند. قیام به طور مستقیم سوخت بومن موفقیت و تولید شده و متورم از انرژی و شور و شوق است که رهبری چند دیگر سیاه ترقی خواهان به پیروزی بیش از حد. خود را برنده اولین انتخابات پیروزی از زمان جنبش اعتراضی و ترقی خواهان شمارش هستند و این برق به ادامه coursing از طریق بدنه سیاسی تا ماه نوامبر.

"دموکرات تر هستند, بسیج, بیشتر احتمال دارد به و انرژی بیشتر" نسبت به آنها شده است در حالی که دانیل Gillion سیاسی-استاد علوم در دانشگاه پنسیلوانیا و نویسنده با صدای بلند اقلیت: چرا تظاهرات مهم در دموکراسی آمریکاییبه من گفت. تظاهرات "تحت فشار قرار دادند یک حس سرمایه گذاری در سیاست" استیو اسرائیل سابق کنگره نیویورک و زمانی صندلی دموکرات کنگره انتخاباتی کمیته به من گفت. آنها نشان دهنده ادامه یک "کارآفرینی اجتماعی-فعال جنبش" آغاز شده است که پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح خواهد شد و بیش از نشت به طور کلی, انتخابات, او می گوید.

بومن جلب توجه فعالان و ترقی خواهان کشور زمانی که در روز جورج فلوید مرگ در ماه گذشته او یک ثابت در زندگی ماده تظاهرات در 16 منطقه را پوشش می دهد که بخش هایی از برانکس و شهرستان Westchester. بومن اغلب صحبت در طول مبارزات انتخاباتی در مورد زندگی در زیر شهر نیویورک توقف-و-frisk سیاست و چگونه او پس از زندانی به اتهام عدم استفاده از سیگنال به نوبه خود. اعتراض خود را ظاهر تولید یک موج اجتماعی-توجه رسانه ها که به سرعت ترجمه برای بیشتر داوطلبان کمک های مالی بیشتر و بیشتر تاییدیه از جمله از رهبران مترقی مانند برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و Ocasio-کورتز. "آن بوده است این طوفان کامل از چیزهایی است که به یکباره ما و ایجاد این فوق العاده ای حرکت" بومن به من گفت این هفته است.

جنبش سراسری ظاهرا تا به حال در مقابل اثر انگل بود که با انتقاد به صورت غایب بودن از این منطقه در ارتفاع COVID-19 بحران در شهر نیویورک بود و بعدها jeered پس از این که شنید در اعتراض کرد و گفت که او "نمی مراقبت" در مورد صحبت در این رویداد اگر او نبود یک چالش اصلی. اگر منطقه غایب رای نمی upend انتخابات بومن به احتمال زیاد ساحل به پیروزی در ماه نوامبر. (اگر چه نامزد حزب محافظه کار در حال اجرا است بیش از حد منطقه بسیار آبی.)

نیویورک سیاست به ویژه در حال تجربه یک تغییر اساسی به عنوان یک جدید و متنوع نسل جوان مردم uproots استقرار, اسرائیل به من گفت. "کنگره ارشد است بازده به شدت سیاسی" گفت: اسرائیل که به عنوان یک کنگره بود که یک متحد نزدیک نانسی پلوسی و پس از نظارت دموکراتیک حزبی را پیام. پلوسی در میان دیگر رهبران حزب تایید انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس. "آن دسته از قوانین که من آموخته بود—شما صبر خود را به نوبه خود و پرداخت حق عضویت خود را رفته اند و به حق کنار بازیگران توسط یک مقاومت به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را می کند که به اعتقاد ما می توانیم صبر کنید," او اضافه شده است.

در نیویورک 17th منطقه که شامل راکلند و بخش هایی از Westchester, سیاه وکیل و فعال Mondaire جونز برنده شش راه اصلی مسابقه به جای دیرین نماینده نیتا Lowey صندلی قدرتمند تخصیص بودجه. در نیویورک 15th district, Ritchie تورس برانکس اولین آشکارا گی, عمومی, رسمی, شکست روبن دیاز Sr. یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات و یک پنطیکاستی وزیر با سابقه ای طولانی در ساخت ضد همجنس اظهارات.

ماه گذشته از فعالیت افزایش رقابت مقدماتی به دور از نیویورک بیش از حد—گالوانيزه رای دهندگان که ممکن است در غیر این صورت باید درگیر در مسابقات و تکان دهنده بودجه برای داوطلبانی که ممکن است قبلا آنها را لذت می برد. در ویرجینیا کنگره نژاد دیروز کامرون Webb 37 ساله سیاه پزشک به آسانی شکست سه اولیه مخالفان از جمله مسابقه را بالا جمع آوری کمک—یک زن مبارزه با جانباز حمایت امیلی لیست. تظاهرات همچنین تزریق عظیم تکان خوردن از انرژی به دموکرات سنا اولیه دیروز در کنتاکی.

قبل از تظاهرات آغاز شد و در مارس چارلز بوکر سیاه مترقی مجلس دولت بود یک کم بودجه underdog در مقایسه با امی مک گراث سابق خلبان جنگنده که مانند انگل دارای پشتوانه دموکراتیک استقرار. اما بوکر نیز بسیار فعال در محلی تظاهرات پلیس خواستار پاسخگویی برای کشتن Breonna تیلور 26 ساله که به ضرب گلوله در یک botched حمله در بوکر وطن از لوئیزویل. فقط در ماه ژوئن بوکر انتخاباتی مطرح $3.8 میلیون نفر سخنگو به من گفت و دیروز او می خواهم نزدیک به مک گراث در پای صندوقهای رای است.

چارلز بوکر صحبت می کند به یک جمعیت در کنتاکی. اریک شعبه / نیویورک تایمز / Redux

همانطور که از این بعد از ظهر McGrath است که منجر بوکر در حدود 7 درصد اما آرا هنوز در حال شمارش و تحلیلگران هنوز به نام در این مسابقه است. اینکه آیا یا نه او برنده تظاهرات بدون شک تبدیل به بخت و اقبال خود در اطراف, Al عبور یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه کنتاکی و یک مقاله نویس سیاسی به من گفت. "اگر وجود داشت همیشه یک نامزد که تاج از موج آن را چارلز بوکر."

پس از ساندرز ناامید کننده شکست در انتخابات مقدماتی مترقی پیروزی در این بهار در نبراسکا, ایلینوی, جدید مکزیک و پنسیلوانیا به آنها داده بود دلیلی برای امیدوار کردن-رای. اما حوادث این هفته در برخی از راه و حتی بیشتر معنی دار به عنوان دستاوردهای برای زندگی مهم جنبش به طور کلی و برای کسانی که فشار برای انتخاب بیشتر قانونگذاران که می دانم آنچه در آن مانند به سیاه در امریکا است. "ما در حال بدست گرفتن اعتراضات به صندوق های رای از طریق ما آرا و از طریق سیاه نامزدها پله تا اجرا برای دفتر" کوئنتین جیمز بنیانگذار و مدیر اجرایی جمعی PAC سیاسی-کمیته اقدام که استخدام, سیاه مترقی نامزدها به من گفت. "جامعه ما نشان می دهد که ما درک می کنیم که اگر ما می خواهیم برای تغییر قوانین ما باید تغییر قانونگذاران."

"تغییر در اینجا تغییر امکان پذیر است و تغییر واقعی است" بومن به من گفت این هفته است. "بیشتر ما درگیر در دموکراسی ما—از اعتراض به رای دادن به در حال اجرا—بیشتر احتمال دارد تغییر اتفاق خواهد افتاد."

تظاهرات جاری در سراسر کشور و فعالان طرح به نگه داشتن فشار برای پلیس اصلاحات—در میان دیگر lefty علل—در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان. نوامبر است که هنوز ماه به دور است. این بیماری همه گیر است که هنوز هم مواج. هر دو این عوامل به این معنی است که ترقی خواهان " بعدی پیچیده خواهد شد: تلاش برای آوردن همان انرژی به خرس در ماه های آینده به عنوان آنها این هفته نه تنها برای حفظ رای دهندگان توجه در فرد نژادها اما برای کمک به خود را گسترده تر جنگهای صلیبی از سکس دهنی, انگشت کردن حزب دموکرات به سمت چپ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن