فلوریدا از حزب دموکرات که هشدار در مورد یک بیماری همه گیر برای دهه

سیاست قبل از دانا Shalala کردم به کنگره او امریکا طولانی ترین خدمت وزیر بهداشت و خدمات انسانی و Anthony Fa

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399
گتی

دانا Shalala یک سگ جدید به نام Fauci. او یک سگ نجات شاید بخشی Yorkie او آمار و ارقام. نام راست به نظر می رسید: او پیدا شد در حال اجرا به یک رستوران ایتالیایی در میامی که در آن او زندگی می کند به طوری که حیوانات-پناهگاه کارکنان پیشنهاد کرد که او به او یک ایتالیایی به نام. و مانند هر کس دیگری او را به تفکر زیادی در مورد Anthony Fauci برای چند ماه گذشته ،

Shalala اول-اصطلاح نماینده کنگره به نمایندگی از فلوریدا بوده است در سیاست پنج دهه, اما او به من گفت که به تماشای چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرماندار فلوریدا ران DeSantis شده اند قادر به متوقف کردن گسترش coronavirus—که خونتان در این دولت ساخته شده است که او را "وحشت زده" برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. DeSantis "شخصا مسئول تعدادی از غیر ضروری و میر و بیماری در کشور ما به خاطر او نیست اعمال رهبری قوی," او گفت: در یک گفتگو است که شنیده می شود در آخرین قسمت از بلیط.

Shalala, که در خدمت به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی در دوران بیل کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری—با Fauci (دکتر) کار برای او نگران است که هر زمان که یک coronavirus واکسن توسعه دولت قادر نخواهد بود به اندازه کافی توزیع آن است. بنابراین او یک پیشنهاد متولد از تجربه خود بدانند چگونه برای قرار دادن دولت فدرال به عمل: شروع با یک کمپین بزرگ در مورد آنفولانزا و در پاییز به هر آنچه که او خواستار "خشک اجرا شود."

او تلاش برای متقاعد کردن همکاران خود در کنگره برای ورود به این ایده و او گاهی اوقات همراه آوردن سگ خود را برای کمک به. زمانی که Shalala پرواز به واشنگتن او اجازه می دهد تا Fauci نشستن در صندلی اضافی او خرید به اطمینان حاصل شود که او به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. "همه می خندد وقتی که من راه رفتن در اطراف کنگره وقتی که من می گویند:" در اینجا Fauci,'," او گفت:.


گوش دادن به مصاحبه در اینجا:

اشتراک بلیط در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده رونوشت:

ادوارد-اسحاق Dovere: شما 79. شما در فلوریدا زندگی می کنند. آیا شما ترس روز به روز با چه خبر است ؟

دانا Shalala: من وحشت زده برای جامعه و کشور است. من شخصا می ترسم اما من فقط وحشت زده که ما بدست کنترل این ویروس به دلیل عدم وجود رهبری در سطح ملی و در سطح دولت است. این تعادل بین باز کردن و ضربه زدن به ویروس است و نه عادلانه تعادل زیرا برای اولین بار شما را مجبور به دست کشیدن از این ویروس قبل از اینکه شما می توانید برای باز کردن. ساحل میامی است 90,000 ساکنان و سال گذشته آنها تا به حال 10 میلیون بازدید کننده. شما نمی توانید حفظ اقتصاد در 90,000 ساکنان.

Dovere: چه چیزی شما را از خود فرماندار ران DeSantis که عنوان همه گیر هنگامی که آن را برای اولین بار? در چند هفته گذشته در این شماره از فلوریدا فقط حیرت انگیز است.

Shalala: او فقط به پیروی از رئیس جمهور و او را ضعیف فرماندار. من گفتم روز دیگر 'چرا مردم اجرا برای دفتر اگر آنها آماده به تصمیم گیری های دشوار?' او با حوصله. او فقط آماده برای انجام آنچه را لازم است. او شخصا مسئول تعدادی از غیر ضروری و میر و بیماری در کشور ما به خاطر او نیست اعمال رهبری قوی.

Dovere: شما باید به صورت گسترده به حرفه ای در خدمات عمومی. سپس در سال 2018 شما تصمیم می گیرید که آنچه شما واقعا می خواهید برای انجام شده است یک عضو کنگره است. آیا می توانید توضیح دهید که تصمیم ؟

Shalala: آن را غیر منطقی. من فقط عصبانی کردن در آنچه که قرار بود در واشنگتن است. آن مه 2018. وجود دارد در حال حاضر پنج یا شش نامزد در این مسابقه که تا به حال شده است در مسابقه برای یک سال. و من به سادگی تصمیم گرفت که آنها نمی تواند تلنگر صندلی. ما تا به حال شانس من چون سلف جمهوری خواه بود پایین پا بعد از 30 سال و من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به قادر به تلنگر صندلی. شانس گرفتن خانه بازگشت وابسته بسیاری از مردم که مایل بودند به گام تا و تلنگر صندلی بنابراین من تصمیم به آن را انجام دهد.

Dovere: و پس شما رو به واشنگتن, آیا شما شده است با تشویق چه اتفاقاتی وجود دارد ؟

Shalala: من با تشویق های من [دموکراتیک] و همکاران. من شده است با تشویق ما رهبری است. من نه تشویق توسط رئیس جمهور و یا رئیس جمهوری که به طور مداوم لازم نیست که یک صدای مستقل. وجود دارد یک روز در طول مراقبت در عمل [شور] که در آن ما آماده بودند برای رای دادن. اما اوباما نمی خواهد رای تا زمانی که یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور گفتن آنها که او را به ثبت نام در این لایحه. او توییتی در نیمه شب. ما نشستیم تا نیمه شب. این کاملا مسخره است. من باید بگویم من جمهوری خواه همکاران فکر مسخره بود به عنوان به خوبی.

Dovere: آنها گفتند که به شما در زمان ؟

Shalala: بله. آنها گفت: تا بخش خصوصی که آنها را به عنوان نا امید خواهیم شد. ما در حال انجام کار ما است. ما تا به حال این لایحه است. ما تا به حال رای. به عنوان طولانی به عنوان رئیس جمهور مورد توافق به امضای آن است. اما جمهوری خواهان رای نمی تا زمانی که آنها را دیدم رئیس جمهور thumbs-up در یک صدای جیر جیر. آنها ترس از رئيس جمهور. آنها می ترسند رئیس جمهور خواهد شد مبارزه با آنها و آنها را از دست دادن کرسی های خود را.

Dovere: چه چیزی شما را به آنها می گویند ؟

Shalala: من گفت: "شما رو به شوخی. چه ارزش یک صندلی? زندگی یا مرگ؟' چرا که آنچه ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر.

Dovere: زمانی که شما HHS در 1990s شد شما فکر کردن در مورد آماده شدن برای یک بیماری همه گیر?

Shalala: ما به توسعه ذخایر [تجهیزات پزشکی]. اما نبود آن نگهداری می شود پس از آن دولت. ما همچنین در حال توسعه یک استراتژی است که در آن ما هرگز اجازه سیاسی انتصاب بحث در مورد بهداشت عمومی. در واقع تونی [Fauci] به شما بگویم که من ساخته شده [دولت دانشمندان] همه خود را پوشش سفید در کنفرانس های مطبوعاتی به دلیل عمومی تراست, اسناد, در, سفید, کت و آنها تنها مردم که صحبت می کرد. من ممکن است معرفی آنها, اما من هرگز گفت: هر ماده.

Dovere: آیا تا به حال فکر می کنم یک بیماری همه گیر خواهد واقعا ضربه ؟

Shalala: ما فکر می کنم مثل هر کس دیگری که آن را برای رفتن به یک آنفولانزای همه گیر. و من در اطراف رفت و دیدم تمام تخصیص صندلی [در کنگره] در دفاع سمت قبل از ما به سمت چپ [در دولت کلینتون] هشدار به آنها که شیوع می تواند بیوتروریسم به عنوان به خوبی. در واقع تنها راه ما هر گونه پول نشان می دهد که این بیماری همه گیر خواهد بود همچنین در ارتباط با بیوتروریسم زیرا در غیر این صورت چشمان خود را خواهد لعاب بیش از.

Dovere: اگر شما یک تماس از زمان سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر به دنبال مشاوره در مورد توزیع واکسن آنچه را که به شما می گویند ؟

Shalala: من می خواهم به او بگویید که در ماه های سپتامبر و اکتبر, ما نیاز به انجام یک خشک اجرا با واکسن آنفولانزا. ما در حال حاضر تلقیح حدود 45 درصد از جمعیت واقعا کنترل کردن ویروس. در این سال هنگامی که شما یک [coronavirus] واکسن شما نیاز به تلقیح احتمالا 70 درصد از جمعیت است. بنابراین من می خواهم به او بگویید آماده در حال حاضر تلاش زیادی برای به دست آوردن همه آنها واکسن آنفولانزا ... ما نیاز به یک خشک اجرا کنید تا مطمئن شوید که ما باید زیرساخت برای توزیع جدید COVID-19 واکسن چون ما می دانیم که چگونه ما در حال حاضر توزیع واکسن آنفولانزا. یکی از دلایل به مردم خود واکسن آنفولانزا است که ما نمی خواهیم مردم در حال مرگ از آنفولانزا و مخلوط کردن آنها را با COVID-19 بيمار در بيمارستان.

Dovere: شما در حال دوم-قدیمی ترین دانشجوی سال اول عضو کنگره تا کنون انتخاب شده. انتخابات ریاست جمهوری یک انتخاب بین دو مرد در اواسط تا اواخر 70s. مردم باید نگران سن?

Shalala: هیچ. من فکر می کنم ما فقط نیاز به یک رهبر و نه فقط یک رهبر است که به ما می گوید چقدر بد است اما یک رهبر است که به ما می گوید آنچه که ما می توانید انجام دهید.

Dovere: هر دو جو بایدن و تهمت انداخته اند اتهامات در هر یک از دیگر و نه اینکه به طور کامل وجود ذهنی. مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص واقعا تحت فشار قرار دادند متهم بایدن از زوال عقل است. وجود دارد یک سن جزء از آن بدیهی است. این است که توهین آمیز وقتی که می شنوید ؟

Shalala: اطمینان حاصل کنید. این سن گرایی. اما این توهین به من در زمانی که مردم در حال مرگ هستند در خانه های سالمندان بی ارزش چون ما قرار نیست منابع را به صرفه جویی در یک نسل کامل از مردم است. این توهین به من در زمانی که رئیس جمهور ضربه و یا تلاش می کند به ضرب و شتم تونی Fauci و در تلاش برای نابود کردن مراکز کنترل بیماری بزرگ بهداشت عمومی آژانس از جهان است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن