بنیانگذاران مجموعه بسیار نوار بالا برای استیضاح

نبرد برای قانون اساسی و این که احتمالا چیز خوبی است. ارین اسکات / ایسنا آمار در استیضاح کاملا استا

توسط NEWS-SINGLE در 11 بهمن 1398
ارین اسکات / ایسنا

آمار در استیضاح کاملا استارک. از سال 1789, 20 مقامات فدرال شده اند استیضاح توسط مجلس; تنها هشت نفر از آنها محکوم شدند و پس از سنا محاکمه. هیچ یک از کسانی که کاملا بدیهی است که شد رئیس جمهور. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعید است که برای اولین بار: در صورت کوهی از شواهد و مدارک در مورد رفتار خود نسبت به اوکراین و آشکار stonewalling از مجلس درخواست استیضاح هیچ یک با مغز فکر می کند وجود دارد هر فرصتی او را به اعدام محکوم شده بود.

بنابراین به نظر می رسد تنها عادلانه به بپرسید: آیا بنیانگذاران آن را بیش از حد دشوار است برای مقاله من شاخه ای از دولت برای حذف رئيس جمهور ؟

سوال این است که ناراحت کننده یک. برای یک, آن را افزایش می دهد احتمال این که احترام پدران بنیانگذار خوب فقط این اشتباه است. و آمریکایی ها نمی خواهند به فکر می کنم در مورد این احتمال که بنیانگذاران شکست خورده در قانون اساسی خود آرمان و کشور رگرسيون به معنی از حکومت های خودکامه شد و در نتیجه بی شفقت.

آن را نیز روشن می سازد این واقعیت است که در یک کشور تقریبا به طور مساوی تقسیم به دو احزاب سیاسی کاملا با دیدگاه های مختلف برای کشور آینده فمن آستانه 67 رای—دو سوم مورد نیاز به عنوان مشخص شده در قانون اساسی—به استیضاح رئیس جمهور فوق العاده بالا میاره. صرف نظر از اینکه سناتورها باید یک اصولی نظر یک رئیس جمهور خاص رفتار خود قضاوت خواهد شد خواهد کشش حزب وفاداری.

حتی من فکر می کنم پاسخ به این سوال است که بدون بنیانگذاران نه آن را بیش از حد سخت برای حذف یک رئیس جمهور. آنها ساخته شده آن را ممکن اما دشوار است که جای مناسب برای زمین. اگر آنها تا به حال ساخته شده آن را آسان تر—به عنوان مثال اجازه می دهد حذف اگر اکثریت سناتورها به آن رای دادند—استیضاح می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار قوه مقننه به خوب بکار بردن مفرط قدرت بیش از رئیس جمهور از بین بردن آنها را به صورت منظم و سیاست تفاوت مستقیما درون رئیس جمهور در قانون اساسی مقامات. به آن را آسان تر برای حذف یک رئیس جمهور خواهد بود به آن را بیش از حد آسان است, معرفی انتقادی به سیستم به عنوان یک کل. از بین بردن یک رئیس جمهور مناسب دشوار است.

اما پدران موسس احتمالا می تواند بسیار نگران برای پیدا کردن که ترس خود را از بندى—نزدیک ترین آنالوگ آنها تا به امروز احزاب سیاسی—به نظر می رسد به ثمر آمده در جریان استیضاح. در جورج واشنگتن را وداع آدرس او هشدار داد در برابر جناح: "مشترک و مستمر mischiefs روح حزب کافی به آن علاقه و وظیفه عاقلانه مردم برای تضعیف و مهار آن است."

مشکل این است که آن را روشن است که آمریکا نظام سیاسی است و نه موفق به مهار آن است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در تاریخ 12 دسامبر که در "همه چیز" او در طول محاکمه "من هماهنگی با کاخ سفید مشورت. وجود خواهد داشت هیچ تفاوتی بین رئیس جمهور و جایگاه و موقعیت خود را به عنوان به چگونه که مسئولیت رسیدگی به این کار به حدی است که ما می توانیم." او آشکارا اعلام کرد "من یک داور بی طرف" و حداقل یکی دیگر سناتور علنا تکرار شدند.

هیچ کس به طور جدی شک و تردید است که اگر رئيس جمهور دموکراتیک مشغول کرده بود در همان رفتار تهمت درگیر در یک مجموعه ای از حزب جمهوری خواه خانه مدیران خواهد بود و همه همان استدلال فعلی خانه مدیران در حال ساخت در حال حاضر—و به احتمال زیاد بیشتر است. حزب وفاداری—نه اخلاقی یا حقوقی اصل—به نظر می رسد تنها مربوط به عامل شکل گیری دیدگاه های خود را.

هنگامی که تعداد کافی از سناتورهای مایل به پذیرفتن استدلال که با استفاده از قدرت ریاست جمهوری به اهرم یک دولت خارجی به لام داخلی سیاسی حریف به تاثیر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری بعدی است که صرف سیاست "اختلاف" و نه impeachable سوء استفاده از قدرت به عنوان رئيس جمهور در دفاع از تیم استدلال آمریکایی ها باید از خود بپرسید که آیا این کشور از دست داده است بینایی از چشم انداز بنیانگذاران دنبال می شد و در آغوش بندى آنها می ترسید. و در صورتی که این مورد—به عنوان آن را به طوری به نظر می رسد—و سپس آینده آمریکا قانون اساسی سیستم به نظر می رسد بسیار ترسناک در واقع.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب