شکنندگی جهانی پرستار زنجیره تامین

جهانی این بیماری همه گیر است در معرض چه غنی تر کشورها از جمله ایالات متحده تکیه بر مراقبت های بهداشتی کارگ

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399
دیزی Doronila تصویر اینجا در اوایل روز از زندگی حرفه ای اش یکی از ده ها تن از فیلیپینی شاغل در خارج از کشور که از دست داده اند زندگی خود را در طول بیماری همه گیر.حسن نیت ارائه میدهد از دنیس Rendor

دیزی Doronila سفر به ایالات متحده بود و در بسیاری از راه های معمولی از یک پرستار از فیلیپین. جوانترین از سه, او اولین ترک کشور خود به کار در ابوظبی که در آن یکی از خواهران او به کار گرفته شد در یک بانک قبل از ساخت راه خود را به کالیفرنیا در سال 1990. او برای مراقبت از بیماران در مارتین لوتر کینگ جونیور/درو پزشکی, مرکز, مشکل تسهیلات است که در خدمت فقیرترین ساکنان جنوب لس آنجلس و سپس مشغول به کار در یک نوجوان-بازداشتگاه. بعد او منتقل شرق در نظر گرفتن یک موقعیت در Hudson County مرکز تادیبی در نیوجرسی. شغل تمام شد اما Doronila به دنبال کمتر خوش شانس.

سیستم مراقبت های بهداشتی در کشورهای توسعه یافته به شدت لاغر در مردم مانند Doronila—کارگران مهاجر بسیاری از کشورهای فقیر—به نگه داشتن خود را در حال اجرا است. آمار و ارقام جدید از اقتصاد آمریکا تحقیقاتی و سازمان حمایت نشان می دهد که 16.5 درصد از کارگران مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده مهاجران با حتی بیشتر نمایندگی در زمینه های خاص مانند صفحه اصلی بهداشت, کمک, که در آن نزدیک به 37 درصد از کارگران مهاجر. و شاید هیچ جای بازی های برگزار شده است به عنوان بزرگ یک نقش در این که فیلیپین که در دهه های ارائه شده پرستاران دربانان و مشاوران که تشکیل زیرساخت های حیاتی از بیمارستان و درمانگاه و دیگر مراقبت های بهداشتی و امکانات در ثروتمند نقاط جهان است.

"بدون جمعیت مهاجر در حال حاضر خدمت در بهداشت و درمان اکثر این مراقبت های بهداشتی صنایع احتمالا سقوط" لئو-فلیکس Jurado صندلی از گروه پرستاری در دانشگاه ویلیام پاترسون در نیوجرسی و مدیر اجرایی فیلیپین انجمن پرستاران امریکا به من گفت.

در عین حال که تنها راه است که در آن Doronila داستان معمولی است. در اواسط ماه مارس Doronila توسعه سرفه و شروع به احساس ناخوشی. او پدر دنیس Rendor به من گفت که Doronila تلاش دکتر یکی پس از دیگری اما گفته شد او به احتمال زیاد به بیماری های مشترک—مشکلات سینوس و سپس گلودرد است. یک دوست گفت: او در مورد یک بیمارستان محلی ارائه آزمایشات جدید کروناویروس و Doronila ساخته شده راه خود را وجود دارد در صبح روز 18 مارس پس از یک شب از لرز و بدن درد. او تا به حال گرفته شده تیلنول به سرکوب تب او هر چند تا زمانی که درجه حرارت او گرفته شد و او گفت که او نمی واجد شرایط برای تست. کمتر از سه هفته بعد در آوریل 5, Doronila درگذشت تبدیل شدن به یکی از ده ها تن از فیلیپینی شاغل در خارج از کشور که از دست داده اند زندگی خود را در طول بیماری همه گیر.

از شیوع کروناویروس در معرض شکنندگی و بی عدالتی پخته شده را به سیستم ها و جوامع در سراسر جهان و از جمله خط لوله است که به طور مداوم آورده مراقبت های بهداشتی کارگران از کشورهای فقیر به غنی تر هستند. حتی قبل از همه گیر فیلیپین شده بود مبتلا به کمبود پرستاران در ده ها هزار نفر. این کسری بودجه تشدید شده است coronavirus به عنوان پرستاران و همچنین به عنوان پیشرو پزشکان در حال مرگ بوده اند در شگفت انگیز اعداد اسکار تینیو از فیلیپین انجمن پزشکی گفت: من از مانیل. نیاز است که در این ماه دولت نقل مکان کرد به محدود کردن برخی از پرستاران از کار در خارج از کشور. و در خارج از کشور, فیلیپینی, پرستاران را در بر داشت خود محوری به سیستم های پزشکی—حتی کسانی که در توسعه یافته تر و از لحاظ تئوری قادر به کشور—که ثابت کرده اند که آمادگی لازم برای رسیدگی به بهداشت عمومی بحران در مقیاس آنچه coronavirus به ارمغان آورده است.

فیلیپین پرستاران سوگند پس از عبور از صدور مجوز آزمون در مانیل. (Noel Celis / خبرگزاری گتی ایماژ)

نزدیک به 70,000 پرستاران مهاجرت از فیلیپین برای کار از سال 2008 تا 2012, دولت, داده, نشان می دهد, و در سال 2017 واشنگتن-بر اساس سیاست های مهاجرت موسسه در بر داشت برخی از 145,800 فیلیپینی مشغول به کار به عنوان پرستاران ثبت شده در ایالات متحده است. در بریتانیا بیش از 18,500 فیلیپینی کار برای خدمات بهداشت ملی با توجه به مجلس گزارش منتشر شده در سال گذشته است. قابل توجه جمعیت فیلیپینی پرستاران نیز کار در کشورهای حوزه خلیج فارس مانند عربستان سعودی و در ژاپن, مراقبت از این کشور به سرعت در حال پیری جمعیت است. اسپانیا در این ماه گفت: این امر به سرعت در مسیر فیلیپینی پرستاران ورود به نیروی کار خود را برای سرپا نگه داشتن خود را تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس این سنگین نمایندگی در خدمات بهداشت و درمان گرفته شده قابل توجه تلفات. شش فیلیپینی پرستاران و همچنین به عنوان یک روانپزشک نفر در آمریکا به دلیل عوارض ناشی از COVID-19 با توجه به فیلیپین سفارت در واشنگتن تلفات بالاتر در بریتانیا: بیست و دو فیلیپینی و پرستاران بیمارستان کارگران شاغل بیمه خدمات درمانی فوت کرده اند با توجه به سفارت وجود دارد. این اعداد تقریبا قطعی به افزایش به عنوان کشورهای مبارزه را به همه گیر تحت کنترل است.

برخی از کسانی که فوت کرده اند, مانند Doronila و Noel Sinkiat, 64, یک پرستار در دانشگاه هاوارد بیمارستان در واشنگتن دی سی زندگی کرده بود در کشورهایی که در آنها مشغول به کار برای ده ها سال به دست آمده بود تابعیت. Sinkiat بخشی از یک موج از ده ها هزار فیلیپینی مراقبت های بهداشتی کارگران که مهاجرت در اواخر 1970s و اوایل 80s. دیگران تا به حال در سمت چپ صفحه اصلی اخیرا مانند Warlito والدز که نقل مکان کرد در نزدیکی ونکوور سه سال پیش برای کار به عنوان یک پرستار در یک مرکز برای افراد معلول. یکی دیگر از درمان جانبازان در بیمارستان میشیگان. دو کار به عنوان دربانان حرکت بیماران و تجهیزات از طریق راهروهای بیمارستان در آکسفورد انگلستان است.

Noel Sinkiat یک پرستار در واشنگتن دی سی رد شد یک آزمون با وجود مداوم علائم. او در نهایت تست شده اما قبل از درگذشت نتایج برگشتم مثبت است. (حسن نیت ارائه میدهد از متی Sinkiat)

به طور قابل توجهی بهتر پرداخت در مقایسه با آنچه که آنها را در خانه باقی می ماند و راننده اصلی برای بسیاری از فیلیپینی به دنبال پرستاری اشتغال در خارج از کشور اما عوامل دیگر پیچیده تر هستند با توجه به کاترین Ceniza Choy یک استاد مطالعات قومی در UC برکلی. در کتاب امپراتوری مراقبتChoy آثار تاریخ فیلیپینی پرستاران در آمریکا به اوایل 20 قرن استعمار آمریکا در فیلیپین که به طول انجامید تا زمانی که این مجمع الجزایر به دست آورد استقلال در سال 1946. مهاجرت اجتماعی و جنبه های فرهنگی و همچنین: "این ایده از ماجراجویی, انجمن با هالیوود و M&Ms و برادوی است که می تواند به معنای استقلال و آزادی و لوکس" Choy به من گفت.

زمان Sinkiat وارد در ایالات متحده در سال 1979 فیلیپین شد و حکومت دیکتاتوری فردیناند مارکوس که به دنبال تبدیل این کشور به یک صادرات اقتصاد و ترویج فیلیپین مهاجرت حداقل تا حدودی به آدرس داخلی بیکاری است. اما این استراتژی Choy اشاره شد مملو از تناقضات: دولت های پیشرفته سنگین صادرات محصولات کشاورزی اما فیلیپین دچار سوء تغذیه گسترده; خروج از پرستاران انجام شده حتی داخلی نسبت پرستاران به مردم فقیر بود. در حال حاضر رانده شده توسط حواله ارسالی از خارج از کشور چه بود تن به تن به عنوان یک راه حل موقت همچنان ادامه دارد.

سفرای فیلیپین در ایالات متحده و بریتانیا را ستایش از تلاش های پرستاران فیلیپینی, آنلاین, یادبود صفحات آب گرفتگی شده است با نظرات و ده ها هزار دلار بوده است crowdsourced برای تشییع جنازه و هزینه های خانواده. حتی Piers Morgan, انگلیسی شخصیت تلویزیون بود که در سال گذشته سرزنش برای یک نژادپرست آسیایی, جعل هویت, ستایش, فیلیپینی, پرستاران به عنوان "قهرمانان گمنام" در طول سال های اخیر بخش. اما ژان Encinas-فرانکو, دستیار سیاسی-استاد علوم در دانشگاه فیلیپین در Diliman شده است بحرانی قهرمان اصطلاحات غالبا مستقر توسط دولت فیلیپین برای توصیف فیلیپینی مشغول به کار در خارج از کشور. Encinas-فرانکو که تحقیقات متمرکز شده است در برداشت از کارگران فیلیپینی در خارج از کشور به من گفت که ستایش اغلب "مشروعیت می بخشد و رنج و فداکاری است که آنها در حال تجربه در خارج از کشور" از جمله برای پرستاران underpayment اشتغال کلاهبرداری و نژادپرستی در محل کار. این حرف او ادامه داد: افزایش طول شیوع. "آنها نامرئی قبل از COVID," او گفت: از این پرستاران. در حال حاضر "آنها را تبدیل به وثیقه, خسارت برای دولت است که در حال آمادگی برای مبارزه با این بیماری همه گیر."

در نهایت هر چند Sinkiat و Doronila هر دو مشغول به کار در زمینه های پزشکی, آنها فرار به همان مسئله مواجه توسط بسیاری از در ایالات متحده آمریکا -- یک مشکل تست شده است. Sinkiat شروع به احساس ناخوشی در مارس 14, یکی از پسران او مات به من گفت. یک هفته بعد به عنوان علائم خود را همچنان ادامه داشت او رفت و به محلی فوری-مرکز مراقبت امیدوار به گرفتن تست شده برای coronavirus اما گفته شد که با وجود ثبت نام تب او را مجبور به صبر کنید چون تست نبودند فورا در دسترس است. Sinkiat شد و در نهایت تست شده در مارس 24. دو روز بعد در حالی که او منتظر نتایج Sinkiat تا به حال یک تماس تصویری با مت و نوه لیام که تا به حال متولد شده است چهار ماه زودتر. ساعت پس از حلق آویز کردن او با عجله به یک بیمارستان در نزدیکی خانه اش درگذشت اوایل صبح روز بعد. آن را به حال شده است سه روز پس از او مورد آزمایش قرار گرفت. تنها در آوریل 2, پس از مت ساخته شده یک تماس به مدیر عامل فوری-مراقبت از تاسیسات را Sinkiat است نتایج آزمایش ها نشان او تا به حال مثبت بوده است برای COVID-19.

Doronila تصویر اینجا در جشن تولد 60 در سال 2019 به حال مشکل گرفتن تست شده برای COVID-19. (حسن نیت ارائه میدهد از دنیس Rendor)

Doronila بود که در گذشته قادر به آزمایش می شود در 21 مارس که در آن زمان وضعیت او رو به وخامت گذاشته. او گرفته شده بود توسط آمبولانس به بیمارستان, و به زودی انتقال به بخش مراقبت های ویژه. یکی از coronavirus ترین شیطانی نشانه های انزوا که بیماران باید تحمل حتی در طول لحظات پایانی—یک ظلم Sinkiat و Doronila خانواده نمی خواهد در امان خواهد بود. Rendor التماس کرد با پرستاران به لغزش یک تلفن به یک کیسه پلاستیکی نگه دارید و آن را در کنار مادرش به طوری که او می تواند به او صحبت می کنند. "من تماس بگیرید در 2 صبح و بگو:" آیا من می توانم فقط بگویم یک دعا برای من است ؟ من می دانم که او نمی تواند با من صحبت کند. من می دانم که او نمی خواهد صحبت کنید اما می توانم خواهش می گویند نماز برای مادر من?'" او به من گفت. "من خواهش کرد; من خواهش کرد که تمام پرستاران." اجتماعی-فاصله اقدامات نگه داشته Rendor از برگزاری یک مراسم تشییع جنازه مادرش, اما 450 نفر از سراسر ایالات متحده و فیلیپین وارد شده برای مجازی مراسم است. اگر همه چیز شده بود به حالت عادی Rendor به من گفت: جمع آوری و در کفن شده اند ایستاده در اتاق تنها.

از من خواسته Rendor مورد Doronila حرفه ای چرا با او کار کرده بود برای مدت طولانی در زندان ها و بازداشتگاه ها. "او می گویند که او می خواست به مراقبت از مردم است که هیچ کس می خواست به مراقبت از" Rendor به من گفت. "این زندانی به حاشیه رانده شده و آسیب پذیر و افرادی که واقعا هرگز تا به حال که مراقبت و توجه در زندگی خود را."

لی Feiger کمک پژوهش است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب