آینده ای که هالیوود نمی خواهید به تصور

فرهنگ اگر چه سینما ماندن تاریک همه سال ؟ اگر مردم هم از ترس به عقب به زمانی که سینما بازگشایی? (Madd

توسط NEWS-SINGLE در 5 فروردین 1399
(Maddie McGarvey / نیویورک تایمز / Redux)

وجودی سوال در مورد آینده سینما رفتن چیزی جدید برای تلفن های موبایل. ظهور جریان خدمات و کاهش در فروش بلیط را وادار بسیار wringing دست بیش از ارتباط سینما. اما زمان بیماری همه گیر کوروناویروس تنها تقویت آن اضطراب به عنوان صنعت چهره های آخرالزمانی واقعیت: تقریبا همه سینما تیره در سراسر شمال امریکا, و گیشه داده نمیشوند ، گزارش شده است. فیلم های پرفروش شده اند دوباره داده و یا به طور نامحدود به تعویق افتاد. و شاید تکان دهنده ترین عمده استودیو انتشار یکی از آن فیلم های آنلاین, دور زدن تئاتر به طور کامل—یک خط است که هالیوود گارد هرگز عبور قبل از.

استودیو یونیورسال هفته گذشته اعلام کرد که این امر انتشار دیوهای تور جهانی به طور همزمان آنلاین و در تئاتر در مارس 10. "ما امیدواریم و معتقدیم که مردم هنوز هم در رفتن به سینما در تئاتر که در آن در دسترس است اما ما درک می کنیم که برای مردم در مناطق مختلف جهان است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به کمتر ممکن است" NBCUniversal مدیر عامل جف شل در بیانیه ای گفت. با توجه به این که عمده زنجیر بسته خواهد شد حداقل تا پایان آوریل, عضو شورای نظارت مدت تور جهانی به احتمال زیاد خلبان یک شکل جدید از گسترده آنلاین انتشار هزینه های سنگین 20 دلار برای اجاره فقط برای 48 ساعت. اگر آن را از نظر مالی موفق استودیوهای دیگر می تواند به دنبال کت و شلوار.

هر چند جهانی را Trolls انتشار یک کسب و کار تصمیم گیری موجب بسیار شرایط غیر معمول با این وجود باعث خشمگین پاسخ از تئاتر صاحبان که تشخیص بلندی تهدید وجودی. سازمان ملی تئاتر صاحبان یک گروه به نمایندگی از بیش از 33 ، 000 صفحه نمایش در سراسر کشور اصرار دارد که جهانی حرکت خواهد بود یک استثنا و نه قاعده. "برای جلوگیری از زیان های فاجعه بار را به استودیو این عناوین باید بداند ممکن است اکران در سراسر جهان" ناتو گفت. "در حالی که یک یا دو خروجی ممکن است چشم پوشیدن از اکران آن است که درک ما را از بحث و گفتگو با توزیع کنندگان که اکثریت قریب به اتفاق معوق منتشر خواهد شد موکول برای آزادی تئاتر به عنوان زندگی به حالت عادی برمی گرداند."

پیام روشن است: آن را می سازد هیچ احساس های مالی برای فیلم که هزینه صدها میلیون نفر منتشر شود آنلاین تنها. اما ناتو اعلام فرض بر این است که تئاتر صنعت می تواند بازگشت به حالت عادی زمانی که این بیماری همه گیر abates. برای یک حس از آنچه که ایالات متحده ممکن است به صورت یک بار شیوع شروع به آهسته نگاه به چین: این کشور است که تنها فقط شروع به بازگشایی برخی از تئاتر پس از بستن آنها در ماه ژانویه است. حتی به عنوان موارد جدید را به سرعت در حال کاهش یافته است و دولت آغاز شده است به سهولت اجتماعی-فاصله, قوانین, شهروندان تا کنون تمایلی به بازگشت به تئاتر. به 507 تئاتر باز در روز شنبه (حدود 5 درصد از این کشور در سینما) ساخته شده است تنها $4,355 با توجه به مهلت. که فقط چند دلار در هر تئاتر است.

صنعت فیلم چین امیدوار است که بازگشایی, تمام, تئاتر, مه 1 هر چند مبهوت صندلی (فاصله افراد از هم جدا) خواهد بود بخشی از آن تنظیم. مسئله دیگر خواهد بود فقدان نسبی جدید, فیلم, نشان می دهد, پس از تمام نسخه های اصلی یخ زده شده اند. به فریب مردم چینی در صنعت rereleasing وطنی بازدید در سال های اخیر, box-office شکسته مانند سرگردان زمین, Wolf Warrior 2و شکار هیولا. بنا به گزارش هالیوود مورد علاقه های شما مانند هری پاتر و سنگ جادو نیز خواهد شد نورد در برخی از نقطه.

این یک ایده خوب—با استفاده از دلتنگ بازدید به یاد مخاطبان به آنچه آنها در مورد رفتن به سینما در وهله اول. اما هفته آینده در چین را نشان می دهد تا چه حد مردم تمایل به بازگشت به سینما اهمیت بیشتری نسبت به خود و ترس از ابتلا و یا به طور بالقوه گسترش COVID-19. یک وضعیت که در آن تئاتر خالی شد برای کل تابستان خواهد بود هالیوود بدترین کابوس با توجه به مقدار اصلی فیلم بر روی عرشه که خواهد شد و یا به تاخیر می افتد و یا رنج می برند افسرده جعبه را برمی گرداند.

بزرگترین فیلم های پرفروش بهار در حال حاضر به تعویق افتاده است: Fast & Furious 9 بود ضربه به مارس 2021, هیچ وقت به مرگ منتقل شد به ماه نوامبر و دیزنی مولان و بیوه سیاه هستند به طور نامحدود به تعویق افتاد. پارامونت خود را فروخته کمدی این مرغ عشق به Netflix بکشد به طور موثر punting در هر نوع آزادی تئاتر (یک حرکت استودیو متوسل به قبل). بعد از مگا فیلمهای هنوز در عرشه است در تعجبم که زن 1984 از برادران وارنر به دلیل در ژوئن 5 که استودیو اصرار نمی خواهد دریافت آنلاین آزاد است. که یک علامت اولیه که چه ناتو است که این استدلال درست است—که حتی اگر مردم پناه در خانه در جستجوی چیزهای جالب به تماشای استودیو انگیزه کمی برای آزادی گران فیلم ابرقهرمان به خانه بینندگان ،

تفکر خوش بینانه, عضو شورای نظارت مدت تور جهانی ممکن است یک انحراف به جای شروع یک تغییر پارادایم و آمریکایی تئاتر می تواند بازگشایی در مه, پشت لود شده با فیلم های جدید برای ارائه به بینندگان که به خارج از خانه دریافت کنید. اما آن را فقط به عنوان آسان به تصور کنید یک سال یا بیشتر مخاطبان با نزدیک شدن moviegoing بسیار با احتیاط حتی اگر سینما بازگشایی خواهد شد که نیاز بیشتر استراتژیسازی در هالیوود ، پیش بینی است که وخیم سناریو و کارگردان کریستوفر نولان طولانی یک قهرمان از تئاتر تجربه نوشت: یک op-ed برای این واشنگتن پست تاکید بشر تلفات و بسته تئاتر و اصرار studios به نظر آنها در انتشار برنامه های.

"تئاتر نمایشگاه نیازهای جامعه استراتژیک و رو به جلو فکر همکاری از studios" نولان گفت. "بیشتر از این از دست دادن کوتاه مدت قابل بازیابی است. زمانی که این بحران می گذرد نیاز جمعی و تعامل انسان نیاز به زندگی و عشق و خنده و گریه با هم خواهد بود قوی تر از همیشه. ترکیبی که مقید کردن تقاضا و وعده جدید, فیلم, می تواند در تقویت اقتصاد محلی و کمک میلیاردها دلار به اقتصاد ملی ما." نولان است که حق را به صدا زنگ. آینده فیلم منتشر شده از دست رفته نیست اما تئاتر و استودیو باید آماده برای تیره و تار پس از همه گیر واقعیت است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب