گی ازدواج از یک قرن نوزدهم زندان کشتی

تصویر از Shutterstockدر سال 1842 یک دادگاه در لنکستر انگلستان محکوم به یک وکیل جوان, جورج, باکستر, Grundy, از

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399
تصویر از Shutterstock

در سال 1842 یک دادگاه در لنکستر انگلستان محکوم به یک وکیل جوان, جورج, باکستر, Grundy, از جعل پرداخت و به سرعت او را فرستاده برای خدمت به پانزده سال حبس در برمودا "فراتر از دریاها." امپراتوری بریتانیا بود و به سرعت در حال گسترش بود و در نیاز ناامید از زايمان در زمان Grundy, وارد, هزاران نفر از زندانیان فرستاده شده بود به جزیره به انگلیسی, تقویت دفاع در آمریکای شمالی تخلیه و برش سنگ آهک برای حمایت از عملیات نظامی است. آن را باطل سیستم: مردان بسیاری از آنها استعماری افراد از ایرلند زده شده بود از خانه های خود حمل هزاران مایل دور و سپرده به سال کار اجباری در یک سرزمین خارجی همه در خدمت امپراتوری سازی. (در یکی از حس مردان در برمودا ممکن است در نظر گرفته خود را خوش شانس—اگر آنها فرستاده شده بود به تبعیدگاه در تاسمانی آنها را کمی به حال امیدواریم که همیشه از بازگشت به خانه.) محکومین زندگی در یک تعداد انگشت شماری از قایق به نام "hulks" که به طور دائم لنگر در نیروی دریایی بندر. هر کشتی قرار دارد صدها نفر از مردان; Grundy مانند همکار خود-محکومین زندگی با پنجاه و دیگر زندانیان در شلوغ همراه است. این کار کمرشکن و شرایط ، مدت کوتاهی پس از Grundy ورود تب زرد جاروب در سراسر جزیره و او را در ترور به عنوان بیش از صد زندانی دیگر کشته شدند. Grundy صرف شش سال و نیم در برمودا; هنگامی که او به خانه بازگشت به لندن او خلاصه شده تجربه خود را در داغدار شکایت به استعمار به عنوان "ترین روح از بین بردن و جهنمی تا به حال ابداع شده توسط انسان است."

در نامه خود Grundy متهم از زندان دولت با چندین فقره سوء مدیریت: ناخالص و غیر انسانی مجازات; quartermasters و نگهبانان "به جرم مستی فساد و توهین به مقدسات و سرقت"; و فقدان مذهبی و اخلاقی آموزش برای محکومین. او اظهار داشت که جراح نمی مراقبت از بیمار تحت اتهام خود را و است که نگهبانان اجازه محکومین به کار به طور غیر قانونی در کسب و کار خصوصی کردن کشتی. اما تمام نیروی خود را تحقیر شد متعلق به خود شخص زندانیان. میدوی را از طریق حساب خود را از او عذرخواهی کرد برای آنچه که او در مورد به فاش کردن و سپس توضیح داد که چگونه در زندان, کشتی جنسی بین مردان نه تنها قابل تحمل بلکه انجام شده در چشم ساده. "من آماده هستم تا ثابت کند که غیر طبیعی به جنایات و وحشی به اقدامات متعهد در هیئت مدیره Hulks روزانه" او نوشت. "برای برخی از سال اقا من خواست از این فرصت من در حال حاضر از آوردن به نور ناپاک اعمال یک محکوم هالک. آنها در واقع آقا 'حوزههای علمیه از جرم و جنایت است.' "

Grundy بازگو چگونه به زودی پس از ورود به برمودا او را دیدم دو مرد درگیر در "اقدام کثیف" در وسط روز. او فورا گزارش آنها به مقامات. مردان—ساموئل جونز و Burnell میلفورد—متهم شدند "بودن در یک موقعیت 'موهن به قوانین خدا است." "به آنها داده می شود بیست و چهار ضربه شلاق و پرداخت های خود را به حالت تعلیق در آمد. "جدید بودن زندانی در آن زمان من فکر کردم من باید به طور کلی پشتیبانی" Grundy نوشت. "اما چنین نبوده است." محکومین انتقام در برابر او. او طرد و برخی از مردان تهدید قرار داده و او را "به خواب." او همچنین احساس ناامنی در میان نگهبانان زندان—که به ادعای او آن را دوست ندارم که او در معرض کشتی به انتقاد.

چه اتفاقی بین جونز و میلفورد, Grundy که آموخته نبود یک حادثه جدا شده: "ناپسند گناه" انجام شد "به حدی است," او نوشت که بسیاری از محکومین "به رخ کشیدن آن است." او تأکید کرد که این نبود فقط جنس: مردان مراجعه به روابط خود با عنوان ازدواج. عمل شد و خیلی عادی با توجه به حساب خود را که "ازدواج" بود و قاعده و نه استثنا: "اگر آنها نمی, 'ازدواج' به عنوان آنها عبارت است از مد." در گفتن حداقل در صد مردان داخل زندان کشتی ها در برمودا بود همان شرکای جنسی آنها در نظر گرفته همسران.

امروز رسمی بایگانی از ازدواج همجنس بازان است که هنوز در مراحل ابتدایی است: در ایالات متحده در ماه ژوئن مشخص پنجمین سالگرد حکم دیوان عالی کشور در Obergefell v. هاجز ارائه شده است که زوج های همجنسگرا با حق قانونی برای ازدواج. این تصمیم که به دنبال قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان در انگلیس در سال 2014 شد یک پیروزی خیره کننده—شناخت مردم و فرهنگ طولانی ناشناخته توسط قانون است. اما ما به خوبی می توانم به یاد داشته باشید بیش از حد, که عجیب و غریب مردم در نظر گرفته خود را ازدواج قبل از دولت تحریم آن است. محکومین در Grundy کشتی محروم از حقوق اولیه تبعید از میهن خود مورد آزار قرار گرفته توسط مسئولان و نگهبانان از زندان دولت—مصوب زبان از ازدواج حتی زمانی که صرف عمل جنسی وحشیانه به خطر انداخته است.

از لحاظ تاریخی, اسناد دادگاه—به طور معمول در مورد تحقیقات جنایی به لواط—ارائه دقیق ترین اثبات وجود عجیب و غریب مردم است. اما به عنوان مورخ چارلز Upchurch معتقد است در "قبل از وایلد: رابطه جنسی بین مردان در بریتانیا عصر اصلاحات" از جمله سوابق ارائه شواهد محدود. در طول دوران ویکتوریا مجازات برای رابطه جنسی بین مردان به طور معمول در نظر گرفته شده در خانواده و نه دادگاه پس از یک روابط عمومی را به خطر انداخته خانواده شهرت—و علاوه بر داشتن یک پسر و یا برادر در زندان را کاهش می دهد خانوار درآمد. رابطه جنسی بین مردان نمی, به طور خودکار به معنی دائمی تبعید و یا عمومی hanging; اکثر خانواده ها می تواند hush up از جمله امور مدتها قبل از مقامات تماس گرفته شد.

محکومین در برمودا hulks زندگی به دور از خانواده های خود بودند دیگر افسار به این آداب و رسوم. آنها ممکن است دیده می شود بیش از حد, چگونه استعماری مقامات در زمان استفاده از دیگر زندگی زیر آشنا اشکال اجتماعی موشکافی و مذهبی کدهای; سربازان و مقامات تجاوز و بردگی زنان در سراسر کارائیب ایجاد یک مجموعه جدید از ناگفته قوانین و آداب و رسوم است که به ندرت یافت می شود راه خود را به اسناد رسمی. در مستعمرات مسائل جنسی تمام شد اما غایب از ثبت بوروکراسی.

Grundy نامه به خاک سپرده شد در یک ضخامت معین از استعمار دفتر ثبت در آرشیو ملی یک استثنا نادر. پیدا کردن یک سند رسمی است که به توصیف عجیب و غریب جنسیت این در اوایل قرن نوزدهم است که بسیار غیر معمول است. (آن را تا پایان قرن نوزدهم زمانی که "همجنسگرا" و "جنس مخالف" اختراع شد به عنوان پزشکی دسته که بیشتر نوشته شواهد از وجود آنچه که ما ممکن است تماس, گی جوامع پدید آمده است.) مورخان پیدا کرده اند که نمونه هایی از مردم با استفاده از واژه "ازدواج" "شوهر" "همسر" و "همسر" به تعریف روابط عجیب و غریب در قرن هجدهم و نوزدهم و حتی پیش از آن—Jen Manion در کتاب "زن و شوهر: یک ترانس, تاریخچه" فراهم می کند و ارزشمند دانش در مورد این موضوع—اما اینها معمولا موارد جدا شده است. در ماه فوریه یک محقق در دانشگاه آکسفورد اعلام کرد که او تا به حال کشف یک کشاورز خاطرات از 1810 حمایت تحمل همان جاذبه است. این سند بیان نگرش یک مرد; Grundy نامه توصیف شگفت آور, جزئیات قوی فرهنگ هم جنس صمیمیت شامل ده ها تن از مردان است که رونق را برای سال.

اجبار کاملا غایب است از Grundy حساب. این به این معنا نیست که خشونت جنسی را در محل hulks. بدون صدای زندانی دیگر آن را غیر ممکن می دانند قطعی. اما آنچه به نظر می رسد به خشم دراندازد Grundy بیشتر است رضایت متقابل از مردان او را توصیف. مردان روی hulks ایجاد یک مجموعه کامل از آداب و رسوم و ارزش های فرهنگی با "ازدواج" نه فقط یک کلمه استفاده می شود برای توجیه رابطه جنسی اما یک مدت از خود گذشتگی. زمانی که مسن تر زندانیان داده شد گاه به گاه خود را به عنوان کفاشان آشپز و بندگان آنها اغلب خود را صرف درآمد هدیه برای شرکای خود را. مردان مسن را "فشار هر عصب به تهیه برای [شرکای خود] به عنوان بسیاری از چیزهای خوب این دنیا" به عنوان امکان پذیر است و آنها را "متحمل انواع و اقسام خطرات برای آنها است." برخی از مردان گرسنگی خود را به طوری که شرکای خود را "مقدار زیادی" و یا ذخیره شده برای "کفش بوم" به جای شرکای خود را " ناراحت کننده, زندان صادر شده جفت. آنها خود را شسته همکاران جوان' پوشاک و رقابت با یکدیگر برای اثبات "است که می تواند حمایت و لباس او بهترین است."

محکومین' داستان پژواک که از افراد دیگر در اوایل قرن نوزدهم که قرض گرفته شده از زبان, از, ازدواج, برای توصیف روابط است که دولت نمی خواهد رسمیت شناختن رسمی. بردگی مردم در سراسر antebellum جنوبی تعریف شده خود را به عنوان ازدواج با وجود این واقعیت است که آنها از مطالعه حذف از حقوقی نهاد ازدواج. در کتاب خود "محدود در زناشویی: برده و رابطه ازدواج در قرن نوزدهم" ترا W. شکارچی شامل یک حساب کاربری از توماس جونز که قبلا بردگی مرد از کارولینای شمالی: "ما آن را به نام و از نظر ما این درست ازدواج, اگر چه ما به خوبی می دانستند که ازدواج مجاز به بردگان به عنوان یک راز درست از محبت قلب است."

مانند قانون, تاریخچه متکی بر شواهد به منظور بازسازی گذشته است. بدون آن عجیب و غریب مردم به خصوص قبل از اواخر قرن نوزدهم عمدتا غایب از ثبت زندگی خود به ندرت دیده می شود خود را intimacies کاهش می یابد به حدس و گمان است. هنگامی که محققان از استعمار دفتر بازدید برمودا به درخواست رسمی به Grundy شکایت آنها نمی تواند به هر کسی که به تایید حساب خود را—که کمی تعجب, داده, مجازات است که به دنبال برای همه درگیر. اتهامات را رد کرد. با توجه به Grundy اصلی نامه این مقامات در برمودا شده اند میلی به ضبط آنچه اتفاق می افتد در hulks; سکوت بود و راحت تر است. "آنها به نظر نمی رسد به دانستن هر چیزی در مورد آن," او نوشت. "اما حقیقت این است که آنها نمی خواهید به می دانم."

این آرزو نیست بدانید که ارائه شده است بسیاری از داستان های عجیب و غریب در تمایلات جنسی نامرئی به مورخان. اما حتی با چنین محدود بایگانی آن را دشوار است هنگام خواندن Grundy نامه به تصور کنید که چگونه ازدواج ممکن است اعطا حس انسانیت و نرمال در زندگی محکومان به عنوان یک راه را به معنای بی زحمت کشیدن و برای ایجاد یک دنیای جدید در میان کسانی که مطرود جامعه. حتی ممکن است تصور کنید که خود توصیف ازدواج به عنوان اظهارات از حق را شامل می شود در یک موسسه است که نمی خواهد قبول آنها برای نزدیک به دو قرن است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب