گرجستان اولیه و دولت از حق رای

گرجستان اولیه انتخابات روز جمعه بود shambolic با صف های طولانی و معیوب دستگاه رای گیری به خصوص در فقیر اقلیت م

توسط NEWS-SINGLE در 22 خرداد 1399
A hand wearing a rubber glove hands out a stickers that reads I'm a Georgia Voter
گرجستان اولیه انتخابات روز جمعه بود shambolic با صف های طولانی و معیوب دستگاه رای گیری به خصوص در فقیر اقلیت مناطق.عکس توسط الیاس Nouvelage / گتی

مورد علاقه سالن بازی در برخی از محافل است به نام بدترین تصمیم دیوان عالی کشور در تمام دوران است. از قرن نوزدهم درد اسکات v. Sandford از سال 1857 سخت است به ضرب و شتم به دلیل آن مقرر شده که آفریقایی-آمریکایی ها نمی تواند کامل شهروندان و کمک به رسوب جنگ داخلی. از قرن بیستم Korematsu v. ایالات متحده که در سال 1944 را تایید کرد, مجبور حذف, ژاپنی-آمریکایی از سواحل غرب اغلب چهره خود به عنوان نفر دوم. اما آن را به طور فزاینده آشکار است که وجود دارد مدرن شرکت کننده برای این غم انگیز رول تماس: قاضی جان رابرتز نظر در Shelby County v. دارنده از سال 2013 است.

در Shelby County دادگاه پنج جمهوریخواه انتصاب خلاف قانون اساسی اعلام این هسته از قانون حق رای سال 1965 از مهم ترین حقوق مدنی قانون در تاریخ آمریکای مدرن. (چهار دموکراتیک انتصاب عقیده داشت.) عمل و متعاقب آن reauthorizations تعیین شده در مناطق خاصی بیشتر ایالات متحده از کنفدراسیون به ویژه موشکافی خود را به رای گیری-حقوق شیوه های. اگر این دولت می خواست را به هر گونه تغییرات با توجه به انتخابات—از ترسیم خطوط مرزی به صورت قانونی منطقه برای تعیین محل از حوزه های رأی گیری کردند و برای به دست آوردن "قبل از ترخیص کالا از گمرک" از وزارت دادگستری. (ایالات متحده نیز می تواند به دادگاه بروید برای قبل از ترخیص.)

برای چندین دهه قبل از ترخیص کالا از گمرک روند عمل به عنوان موثر در بررسی تبعیض در حق رای. اما رابرتز نظر تأکید کرد که زمان تغییر کرده بود از سال 1965: به عنوان او آن را "شرایط است که در اصل توجیه این اقدامات دیگر مشخص رای گیری در پوشش حوزه های قضایی است." به عنوان یک نتیجه دادگاه به طور موثر به پایان رسید قبل از ترخیص کالا از گمرک, دادن متحده قبلا تحت بررسی مهار آزاد به تغییر رای خود را در شیوه بدون اخذ موافقت از دولت فدرال است. در عمل, Shelby County تصمیم گیری شده است یک فاجعه برای رای دادن حقوق به خصوص برای رای گیری حقوق از آفریقایی-آمریکایی است.

این بود که یک بار دیگر روشن ساخته در shambolic اولیه انتخابات که در گرجستان برگزار شد در روز سه شنبه. آن را همیشه خواهد بود دشوار به انجام انتخابات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما گرجستان تلاش بود که قاطعانه شکست—با خطوط معیوب دستگاه رای گیری به خصوص در فقیر اقلیت مناطق. (همکار من چارلز Bethea برخی از گریم جزئیات در اینجا.) گرجستان تحت پوشش حوزه قضایی تحت قانون حق رای در دادگاه, نظر, و اگر قضات به حال بی خاصیت قانون دولت شده اند که نیاز به پاک کردن برنامه های خود را به صورت اولیه است.

این شلبی کانتی تصمیم به انجام بیش از فقط اجازه می دهد گاه به گاه misfires. این عجله شاید شوم ترین جنبه های سیاسی معاصر در دستور کار حزب جمهوری خواه. در هر ایالت و محل خود را تحت کنترل G. O. P. تلاش برای محدود کردن توانایی دموکرات ها به خصوص مردم رنگ و کاهش درآمد مردم به رای دادن. این است که اغلب گرفته شده فرم خواستار کارت شناسایی عکس دار برای رای دادن (به آدرس تا حد زیادی خیالی مشکل تقلب انتخابات) محدود کردن اولیه و رای گیری غایب و بسته شدن حوزه های رأی گیری در برخی از محله ها. این روند predated این Shelby County تصمیم اما قضات' چراغ سبز موجب رای-سرکوب تلاش به معنای واقعی کلمه یک شبه. با توجه به Brennan Center ظرف بیست و چهار ساعت از شلبی کانتی حکم در سال 2013 تگزاس اعلام کرد که اجرای دقیق عکس-I. D. قانون است. دو کشور دیگر می سی سی پی و آلاباما نیز شروع به اجرای عکس-I. D. قوانین که قبلا محروم تحت فدرال قبل از ترخیص. به عنوان Brennan Center بیشتر اشاره کرد این جمهوری خواه تلاش برای disenfranchise آفریقایی-آمریکایی به شدت در سال های اخیر است.

اکثریت در Shelby County مطمئن ساخته شده است که کسانی که با بدترین نیت—که این مقامات که می خواهند به دستکاری سیستم های انتخاباتی خود را برای رسیدن به نتایج مورد نظر—تقریبا نامحدود قدرت به انجام این کار. مطالبات از برگزاری انتخابات در پی یک بیماری همه گیر به نظر می رسد برخی به ایجاد یک وضعیت بد بدتر است. تنها امید برای یک انتخابات منصفانه در ماه نوامبر خواهد شد و بقیه با مردم در سطح محلی که باید به انجام بهترین خود را به مبارزه برای آنچه قانون حق رای یک بار تحویل داده است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب