ارواح از رم

برای 500 سال لتونی مردم رم شده اند جمع آوری انواع توت ها در Kurzeme جنگل. به عنوان یک زن قرار می دهد و آن را "

توسط NEWS-SINGLE در 10 اسفند 1398

برای 500 سال لتونی مردم رم شده اند جمع آوری انواع توت ها در Kurzeme جنگل. به عنوان یک زن قرار می دهد و آن را "یک رم بدون جنگل نمی رم."

زن بخشی از یک رم خانواده که Astra Zoldnere شرح زیر است در کوتاه مستند زغال اخته ارواح. "این آسان نیست برای به دست آوردن اعتماد خود را," او به من گفت. "من تا به حال با آنها زندگی می کنند در جنگل در حالی که برای." Zoldnere معامله در ارز خود را—داستان—با به اشتراک گذاشتن برخی از خود او. اما او به سرعت متوجه شدم که قصه شد بر خلاف او و یا هر او همیشه می خواهم قبل از شنیده. آنها داستان های ارواح.

"من پا از چادر در شب" مارکوپولو مرد در فیلم است. "من در یک مکان کاملا متفاوت. یک چهره ظاهر شد و سپس یکی دیگر. من تو را دیدم یک زن با یک دختر بچه در آغوش او ... آنها می خواهم به ضرب گلوله کشته شده است. خود را نگران چهره سرد چشم ... چگونه بسیاری از مردم را آلمانی ها شلیک در جنگل است؟"

مانند این مرد کابوس داستان که اشاره به کشتار جمعی از مردم رم توسط رژیم نازی در طول جنگ جهانی دوم, داستان های ارواح عناصر مهم از تاریخ شفاهی در فرهنگ رم. "Ghost stories کمک به حفظ جامعه هویت در دنیای جهانی شده" Zoldnere گفت. "گفتن آنها را به ارمغان می آورد با هم نسل های مختلف."

داستان بافته شده از پارچه شل از زمان است که مشخص گرد زندگی در جوامع رم. زغال اخته و روحیهبیش از حد احساس می کند مانند یک فیلم خارج از زمان موجود جایی در فضای بین واقعیت و رویا. Zoldnere تداعی این احساس از طریق شاعرانه, تصاویر وهم آور از مه غلیظ تراوش از طریق درختان کاج و ماه به آرامی رو به افزایش بالاتر از ابرها.

"در ابتدا من شگفت زده شد که در رم زندگی در یک جهان که در آن گذشته و حال و آینده هستند تا متصل" Zoldnere گفت. "زمان های مختلف مکان ها و چهره اغوش گرفتن به صورت یک بیشتر دایره وجود است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب