مایکل هاچینسون آینده با برگها را نگاه نمی کند امیدوار کننده است. آن را نمی قبل از 5-3 دست دادن به رنجرز در نیویورک در شب چهارشنبه و آن را نگاه نمی کند بهتر است پس از.

هاچینسون مجاز سه گل در اولین دوره — دو تا از آنها را در شش دوم span — به عنوان برگ کاهش یافته خود را در بازی دوم در یک ردیف پس از سه بازی برنده خط خط بیرون آمدن از این همه ستاره.

هاچینسون قطعا سزاوار نیست تمام سرزنش. بحران در باز کردن قاب نیز نتیجه برگها تیم بیش از حد خم شدن در جرم به جای توجه به دفاعی جزئیات. آن دو سریع-حمله به اهداف داخل آمد آخرین 2:25 دوره اول شکستن 1-1 کراوات زمانی که برگها باید متمرکز بر نمی دادن تا نخست دهانه های خود پشتیبان گیری دروازه بان.

برای اولین بار از این اهداف رسید که Mika Zibanejad جامعی مچ شات کردن از دست faceoff در برگها منطقه. دوم دیدم کریس Kreider bolt توسط جاستین Holl خاموش متعاقب آن faceoff. Auston ماتیوز از دست هر دو faceoffs.

هاچینسون در واقع یک ذخیره برای جلوگیری از یک 4-1 نمره اول است. اما او را تا سه گل, در علاوه بر این به او داده بود تا در آخرین دوره از کار شنبه.

چهارم رنجرز هدف که لحظات پس از ماتیوز از آن ساخته شده 3-2 شد سخت به نگاه. هاچینسون تصادفا رفتن پست به پست و از دست رفته خود را چوب. او هرگز کاملا بهبود به عنوان پاول Buchnevich شات در بر داشت راه خود را در زیر پد خود را.

به طور کلی هاچینسون داده است تا سه گل یا بیشتر در یک دوره نه از 15 حضور به تاریخ. که تیز انتقاد است که او هنوز به اثبات او می تواند به اندازه کافی سازگار goaltending به پایین نگه داشتن پشت کار.

اما تا زمانی که برگها را یک حرکت — اگر آنها این کار را یک حرکت — هاچینسون را به پایین نگه داشتن شماره 1 کار تا زمانی که فردریک اندرسن بازگشت از گردن آسیب است.

برگها به روز نکردم اندرسن شرایط چهار شنبه. استارت کشیده شد از روز دوشنبه دست به فلوریدا قرار گرفتند و تصادم پروتکل. این تیم روز سه شنبه گفت او روز به روز با گردن آسیب است.

اندرسن ملحق نشده برگها در سفر به نیویورک است. آن را نیز به احتمال زیاد او بازی نمی کند جمعه در خانه به آناهایم یا شنبه در مونترال.

تورنتو به یاد می آورد Kasimir Kaskisuo از Marlies اما فشار نصب شده است برای جنرال موتورز Kyle Dubas به پیدا کردن یک راه حل پشتیبان گیری به ویژه با برگها خارج از موقعیت حذفی.

این تیم ناتوانی در بازی تمیز دفاعی بازی دارای تنها زندگی سخت تر برای هاچینسون.

  • تجارت شایعات: صحبت ادامه داد: چهار شنبه اتصال برگها به رنجرز پشتیبان Aleksandar Georgiev. این goaltender است که با توجه به فرصتی برای اثبات او جانشین رنجرز افسانه هنریک Lundqvist شده است که در شایعه به لطف بازی ایگور Shesterkin. عنوان بهترین دروازه بان را در NHL — تا همین اواخر — Shesterkin رفته 4-1 در اولین پنج شروع می شود با رنجرز. 28 سال-که اغلب تماشایی برابر برگها در روز چهارشنبه رهبری KHL در اهداف-برابر متوسط (1.11) و صرفه جویی در صد (.953) سال گذشته در حالی که بازی برای سن پترزبورگ.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

  • برگها معین: جان توارث به ثمر رساند تورنتو اولین هدف و در حال حاضر دارای 20 در این فصل است. توارث رسیده است و 20 گل یا بیشتر در هر یک از 11 NHL فصل. متیوز به ثمر رساند و دو بار برای رسیدن به 39 در این فصل است. از آن او بود 30th, حرفه ای, دو-بازی هدف برگها defenceman کودی Ceci چپ بازی با حدود شش دقیقه به سمت چپ در دوره سوم و بازگشت نیست.

  • بعدی: برگها میزبان آناهایم در جمعه 7 p. m.
Mark Zwolinski

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی