<em>به جای خوب </em>بود یک استعاره در تمام طول

فرهنگ می اخلاقی فلسفه آموزش مردم می شود بهتر است ؟ می توانید یک تلویزیون نشان می دهد ؟ NBC این مقا

توسط NEWS-SINGLE در 11 بهمن 1398
NBC

این مقاله شامل اخلال گران از طریق سری آخر از این جای خوب.

معماران این جای خوب هستند دو مرد به نام مایکل است. یکی از بازی های برگزار شده توسط Ted Danson, یک جهنم شیطان در پوست کت و شلوار است که کار به تدبیر مضحک و ماهرانه بی رحمانه حالات که برای حداکثر تحریک حماقت میان چهار شخصیت های عجیب و غریب در مراقبت از خود. دیگر Michael Schur, خوب جای's خالق و showrunner که به تدبیر مضحک و ماهرانه بی رحمانه حالات که برای حداکثر تحریک حماقت میان چهار شخصیت های عجیب و غریب در مراقبت از خود. و هر دو آشکار خود را به عنوان داشتن انگیزه های نهان در پایان: تمایل به ایجاد چیزی اساسا معنی چیزی است که شاید ظرفیت برای تغییر افرادی که آن را تجربه بهتر است.

تلویزیون را نشان می دهد وجود دارد برای بسیاری از دلایل تعداد بسیار کمی از آنها بالا فکر و هیچ کدام به طور کامل طلاق از یک چارچوب است که خواسته های هر دو بینندگان و سود. و در عین حال عالی آنهایی که سعی کنید به چیز دیگری بیش از حد—به کمی تحت تاثیر قرار راه است که در آن مردم به تماشای آنها را درک جهان و هر یک از دیگر. بدون اخیر سری انجام داده است و این به عنوان شفاف که به جای خوب. NBC طنزهای مبدل خود را به عنوان یک چیز (یک کمدی در مورد یک زن است که به طور تصادفی به بهشت) قبل از آشکار است که آن را در واقع چیز دیگری است: یک کمدی ارزیابی از فلسفه اخلاق و معنای زندگی. تمام این ساخته شده بود خوشایند به شبکه بینندگان تلویزیون با کمک برنده ستاره های شاد جناس ها و جوک ها در مورد بلیک Bortles و یک سبکی از تن که چیزهایی نگه داشته ئی بیهوده و بیمعنی.

اما آنچه که من نگه داشته به آینده را به بیش از این دوره از "هر زمان که شما آماده هستید" پنج شنبه شب متعالی یک ساعت آخر بود چقدر خوب محل نیز عمل به عنوان یک استعاره برای تلویزیون خود را با آن خداگونه سازندگان آن دمدمی مزاج طرفداران (مایا رودلف قاضی Gen قبل از هر چیز در میان آنها) آن فرمولی محدودیت و ذاتی آن بالقوه است. هر دو راز جهنم-ابعاد جای خوب و کمدی خوب جایی شروع با همان فرض از چهار به طور کامل متفاوت مردم به ارمغان آورد با هم در یک محل است که آنها بر این باورند که بهشت است. النور (با بازی کریستن بل) است "آریزونا dirtbag" که هدف بالاتر بر روی زمین آغاز شد و به پایان رسید با تکیلا و کودک, افراد مشهور, جراحی پلاستیک مجلات. R. (ویلیام جکسون هارپر) یک پاتولوژی مردد اخلاقی استاد فلسفه. Tahani (Jameela جمیل) نام-حذف و مقتدر با وسواس لوکس و وضعیت. جیسون (مانی Jacinto) یک Floridian doofus تعریف شده توسط عشق خود را برای بال کوکتل مولوتف و Jacksonville Jaguars.

در جای خوب و در نقش خود به عنوان تلویزیون شخصیت های این افراد قرار است به شکنجه یک دیگر برای سرگرمی مردم به تماشای خود شیطان اربابان و ما بینندگان در خانه. آن را راه اندازی کمدی و واقعیت را نشان می دهد از زمان بسیار قدیم: قرار دادن برخی از شخصیت های متضاد و یا عجیب و غریب زوج با هم و تماشای آنها را هر یک از دیگر ، هنگامی که مکان خوبی خود را نشان داد پیچ و تاب و بزرگ در پایان فصل 1 سریال رو جالب تر بلکه بیشتر متا. چگونه خواهد بهشت راه اندازی مجدد خود را ؟ می تواند سری تابع خارج از آن با دقت ساخته شده فرض? آنچه ممکن است اتفاق می افتد در خارج از فرمول خاص از تنظیمات اصلی?

Schur ظاهرا آمد تا با ایده های خوب محل پس از تماشای اولین فصل باقی مانده, Damon Lindelof را استادانه HBO درام در مورد یک دنیا تجربه پس از یک خلسه مانند رویداد. پس از راه اندازی یک جلسه با Lindelof از طریق عامل Schur تن به تن Lindelof به جای خوب و پرسید: برای راهنمایی. Lindelof مشاوره بود که همه چیز را برنامه ریزی استراتژیک جلوتر از زمان به طوری که نشان می دهد هرگز احساس اجزای آن نیست بخشی از برخی از بزرگ طراحی شده است. واقعا فروش یک جهان داستانی به عبارت دیگر تلویزیون showrunner به خداگونه چشم انداز و تعهد به یک مفهوم است.

مهم نیست که در آن و زمانی که این جای خوب's شخصیت خود را—و بهشت و جهنم و استرالیا—اساسی خود را پرس و جو همان باقی مانده است: انسان چگونه می تواند کمک به یکدیگر باشد بهتر است ؟ در نشان دادن R. تدریس دوستان خود اصول چرخ مشکل قطعی ضروری است contractualism. و به عنوان این سری در رفت Schur و نویسندگان نشان داد که چگونه خود را هدایت فلسفی اصل تغییر کرده بود از سارتر را بدون خروج (جهنم افراد دیگر است) به عنوان یک فصل 4 قسمت: "کمک به افراد دیگر است."

چه هر یک از این معنی در پایان ؟ Schur امیدواریم حداقل به عنوان مندرج در نشان دادن توسط رودلف جعبه-مجموعه ای معتاد قاضی به نظر می رسد که تلویزیون می تواند مردم را کمی مهربانتر کمی بیشتر متفکر و کمی کمتر تمایل به محکوم کردن هر یک از دیگر بدون بافت است. زمانی که از جای خوب's کاراکتر اول دیدار با قاضی Gen (کوتاه برای هیدروژن اصلی عنصر) او بوده است وظیفه حاکم بر اینکه چهار انسان باید ارسال شود به جای بد و یا اینکه آیا آنها می خواهم به دست آورده راه خود را به بهشت. قاضی چالاک است و در درجه اول انگیزه که مایل به بازگشت به شراب خواری-مشاهده نسب, اما او همچنین احساساتی در مورد چهار در یک قابل لمس راه است. تماشای تلویزیون و در معرض بودن به انسان داستان به نظر می رسد که او را کمی fonder از این پیاده روی fleshbags و راه های احمقانه. یا حداقل بیشتر باز به ایده های بالقوه خود را.

هنوز هم مانند همه خوب تلویزیون را نشان می دهد به جای خوب تا به حال به تصمیم می گیرید که به آن واریز شده است. خیلی از تلخی از "زمانی که شما آماده هستید" است که در آن چهار انسان حل و فصل هنگامی که آنها خسته شده بودند از بهشت و خواندن به حرکت در آمد از این واقعیت است که همان معمای اعمال به خودی خود نشان می دهد. به عنوان یک بیننده من احساس نمی به طور کامل آماده برای دیدن پایان این شخصیت که به معنی آن بود که زمان مناسب برای آنها به قبل از Schur می تواند اجرا از حرکت و یا نشان می دهد مفهوم می تواند نازک می پوشند. اما برای بینندگان به D ' Arcy Carden را جنت (و دکتر منهتن در یکی دیگر از بزرگ Lindelof نشان), شادی است که آنها واقعا نمی رفته است. تلویزیون مانند جانت تجربه از زمان نیست و خطی دیگر. در هر نقطه هر بیننده می تواند به هر قسمت از محل خوبی, هر لحظه, هر, واکنش, gif و یا فلوریدا تهوع یا گتی غروب آفتاب. انتهای اجتناب ناپذیر هستند و در تلویزیون هیچ چیز واقعا به پایان می رسد. پس از همه, در اتاق قاضی Gen تنها فقط شروع به تماشای باقی مانده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب