دولت ارائه شده است من 4 میلیون دلار است. من تبدیل آن است.

ایده های که پول واقعا باید به کمک کسب و کارهای کوچک و صدها نفر از کارکنان خود را از لحاظ اقتصادی زنده ماند

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399

مورد علاقه من, کسب و کار کوچک در شیکاگو خاورمیانه رستوران به نام اورشلیم. این شاید 15 جدول و برخی از بهترین فلافل و سس سیر شما می توانید در این شهرستان است. آن را هنوز هم اجرا توسط همان خانواده آغاز شده است که آن را 40 سال پیش. در یک خیابان به طور فزاینده ای نکردم با عرض از رستوران های زنجیره ای و ورزش studios, قدیمی اورشلیم باقی مانده است یک محله نهاد.

من دیگر علاقه کسب و کار کوچک است که خود من Civis تجزیه و تحلیل ترافیک. ما یک 203-فرد داده ها-علم و فناوری و شرکت های مشاوره ای.

ما هر دو "کسب و کارهای کوچک" را به عنوان به طور رسمی تعریف شده توسط مدیریت کسب و کار کوچک. اما در یک لحظه از بحران, مثل این یکی ما بسیار متفاوت منابع در اختیار ما برای اطمینان از بقای ما.

زمانی که SBA اعلام کرد چک حفاظت از برنامه در اوایل ماه مارس, من برطرف شد. بسیاری از مشتریان ما بودند به مبارزه پرداخت و برخی از آنها بیمار با COVID-19. PPP را ارائه می کنند بسیار مهم مالی پل برای شرکت به عنوان درآمد بازیافت. مانند هر کسب و کار کوچک مالک من تو را دیدم یک فرصت برای فوری کمک های اقتصادی و در فرصت پرید. من به اندازه کافی خوش شانس به یک تیم از حسابداران و وکلا که می تواند از دو هفته تا بدانند چگونه به اعمال می شود. ما واجد شرایط و ما دریافت وام تعهد 4.5 میلیون دلار. مرسی.

که همین هفته من اتفاق افتاده است به تماس های قدیمی بیت المقدس به ببینید که چگونه همه چیز داره. نه خوب صاحب احمد عواد به من گفت. درآمد تا به حال نصف کاهش یافته و رستوران در معرض خطر است. من نمی دانم چه چیز دیگری برای انجام این کار به من دستور داد یک گواهی هدیه و پس از یک جریان غیر ضروری "با تشکر از شما"s احمد اصرار داشت در حال اجرا به خانه من مایل به ارائه آن را شخصا. او تا به حال برای اعمال PPP بودجه خود را از طریق بانک های محلی اما تا به حال دریافت کمک. Potbelly, پایین خیابان بود.

ما—Civis و قدیمی بیت المقدس—یکسان نیست. من زندگی را از طریق یک بحران کسب و کار, اما برای احمد این است که یک خانواده بحران است. و از آن بدتر خواهد شد.

ما تحقیقات خود پشت کرد.

هجده درصد از کم درآمد افراد—کسانی که درآمد کمتر از $25,000 یک سال از دست داده اند کار خود را و یا تا به حال یک عضو از خانواده ایشان را از دست بدهند; تنها 7 درصد از افراد با درآمد بالا—کسانی که درآمد بیش از 150.000 دلار در سال -- می گویند همین است. پنجاه و دو درصد از کارگران کم درآمد می گویند که آنها در حال تلاش برای پرداخت صورت حساب خود را و استطاعت چیز اساسی مانند مواد غذایی است. بالا-درآمد کارگران نیز برش پشت, اما آنها به احتمال زیاد به تاخیر انداختن صفحه اصلی بهبود (28 درصد) و خرید سهام (18 درصد).

بیشتر به طور خاص 41 درصد از افرادی که به کار در مواد غذایی و ناهارخوری می گویند آنها در حال حاضر درآمد از دست رفته و 35 درصد از کسانی که در خرده فروشی ها می گویند همان است. کارگران در صنایع احساس فشار و مواجهه با چالش های فوری در پرداخت اولیه خود هزینه های مسکن. مقایسه تعداد کسانی که با سهم از کسانی که می گویند که آنها از دست داده ایم درآمد در زمینه خدمات کسب و کار (15 درصد) و صنعت (20 درصد).

حتی پس چرا فقط PPP پول است که ما می خواهم برای واجد شرایط?

اولین دلیل من تبدیل کردن بودجه است که کسب و کارهای کوچک مانند معدن های مختلف منابع مالی در اختیار ما: سهام بازارهای خطوط اعتباری و سخاوتمندانه سرمایه گذاران خصوصی با مازاد سرمایه گذاری پول نقد. این وضعیت آسان نیست و قیمت بالا است اما ما باید گزینه های ما می توانید استفاده کنید. که نیست واقعا بسیاری از کسب و کارهای کوچک.

دوم این است که آن را فقط احساس درست نیست. ارزش کل وام ما را کمک ده ها واقعا کسب و کارهای کوچک و صدها نفر از کارکنان خود را از لحاظ اقتصادی زنده ماندن در خرد کردن بیماری همه گیر.

پس چه می تواند ما را در سطح محلی و فدرال به اطمینان حاصل شود که PPP عادلانه است ؟ تجربه محدود من نشان می دهد چند چیز است:

اولین دولت ما باید مجموعه ای بزرگتر سهمیه برای کسب و کارهای کوچک برای کاهش "چاه کن همیشه ته چاهه" اثر است که به نفع کسب و کارهای بزرگتر. دوم بزرگتر کسب و کار است که انجام این کسب و کار کوچک وام باید به شدت تشویق به پرداخت وام پول اگر و زمانی که آنها می توانند و این پول باید بلافاصله درخواست صدور مجدد به کسب و کارهای کوچک هستند که در خط بعدی. سوم, محلی و دولت باید فعالانه رسیدن به کسب و کارهای کوچک به آنها را آگاه از PPP برنامه جلوتر از زمان—بسیاری از آنها بیش از حد شلوغ با زمان بحران و حتی آن را می دانم یک گزینه برای آنها است.

من صحبت با بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان بیش از چند هفته گذشته و من می دانم که PPP در حال تغییر است جان میلیون ها نفر. دولت فدرال اقدام لازم بود; در حال حاضر ما نیاز به مطمئن شوید که آن را عادلانه است. ما کسب و کارهای کوچک در امریکا, اقتصادی و فرهنگی مجریان و آنها نیاز به کمک آنها می توانید دریافت کنید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب