هارد دیسک با 68 میلیارد ملودی

تکنولوژی را-را-را-را-را-را-را-را-را-فراموش-do-re انجام-را-را-را-را-را-را-را-را-را-فراموش-mi ... شما تصویر

توسط NEWS-SINGLE در 8 اسفند 1398
اقیانوس اطلس

در دورانی که میلیون ها نفر از ترانه سرایان ها موسیقی به اینترنت—و فقط در مورد هر آهنگ را می توان کندن از ابهام توسط Infinite نوجوانان—به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که همان ملودی را تا پایان در آهنگ های مختلف. شده اند وجود دارد تعدادی از مشخصات بالا موسیقی کپی رایت نقض موارد از جمله چند دلار در برابر تصمیم کتی پری برای آهنگ "اسب سیاه." یک هیئت منصفه در بر داشت که او می خواهم به نقض کپی رایت از شعله یک مسیحی رپ که می خواهم ارسال شده در آهنگ با همان ملودی برای یوتیوب, حتی اگر پری اصرار داشت که او هرگز شنیده از این آهنگ و یا خواننده رپ است. برای برخی از نوازندگان musicologists و وکلا به حکم احساس ترسناک; بعد از همه, تعداد زیادی از آهنگ ها در حال حاضر زندگی می کنند در ساوندکلاود و یوتیوب. آن شد thinkable بپرسید: می تواند جهان اجرا از ملودی اصلی?

دامین Riehl و نوح روبین بودند دو نفر از کسانی که نگران نوازندگان. Riehl یک وکیل است که مشغول به کار در کپی رایت. روبین رمز گذار است. آنها حلق آویز کردن پس از یک روز طولانی در محل کار هنگامی که یک "چکاوک یک آزمایش فکری" رخ داده است به Riehl: شاید آنها می تواند اگزوز همه ممکن است ملودی—و در انجام این کار محافظت از نوازندگان از شکایت برای کپی کردن آهنگ ها آنها را به یاد نمی شنیدن.

از یک طرف آنها واقعا نمی تواند ایجاد همه آنها را. یک ملودی به سادگی با قرار دادن یک دنباله ای از یادداشت ها. اگر شما در حال صحبت کردن در مورد تمام یادداشت ها و تمام سنت های موسیقی در سراسر جهان ترکیبیات بازده عملکرد امکانات بی نهایت برای ملودی که نتیجه. فقط 88 یادداشت بر روی یک پیانو و مثلا 12-توجه داشته باشید دنباله. شما دریافت می کنید 216 sextillion ملودی. و البته که تنها در سنت غربی که در این فرکانس خاص محدوده در نظر گرفته شده ،

از سوی دیگر اگر ما در حال صحبت کردن عملا در مورد غربی ها در این محدوده که در آن آهنگ ساخته شده است که در حال حاضر اساسا محدود دامنه. و در آن تعدادی از ملودی است که در فهم بیشتر بخشی از محدودیت. محبوب موسیقی تمایل به استفاده از محدود تر طیف وسیعی از یادداشت ها از کل یک پیانو. و Riehl و روبین نمیفهمد که بسیاری از پاپ ملودی اجرا کمتر از 12 یادداشت. اگر شما تولید شده ممکن است هر ملودی با فقط هشت یادداشت مقیاس C که می شود 8^12 ملودی است که 68,719,476,736. این اما thinkable تعداد با توجه به اینکه SoundCloud دریافت دهها میلیون نفر از آپلود یک سال است.

Riehl و روبین بحیث یک طرح برای ایجاد نرم افزار است که نوشتن هر ملودی, حداقل در این محدوده است. آن را نمی خواهد بر خلاف شماره گیری هر شماره تلفن: 111-111-1111, 111-111-1112, 111-111-1113 و: را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-را-فراموش-do-re.

همانطور که معلوم شد وجود دارد عوارض قابل توجهی به حتی نوشتن 68 میلیارد ملودی در این تیم سخت افزار موجود که به مبلغ روبین کامپیوتر. "درست است که مجموعه ای از تمام ملودی های محدود است. اما متناهی است که هنوز بزرگ" روبین به من گفت. "این بسیار بزرگ با زمان محاسبات فن آوری است که ما تا به حال دسترسی به. ما نه آمازون است."

این دو ساخته شده است یک سیستم ساده کار با MIDI کامپیوتر موسیقی چارچوب و شروع به نوشتن ملودی. آنها می خواستند برای تولید همه ممکن است ملودی در پیانو اما بعد از نمونه سازی برای حل و فصل 12-توجه داشته باشید ملودی های محبوب محدوده که Riehl تا به حال دیده دخیل در حق دادخواهی: اکتاو صعودی از اواسط C. حتی برای تکمیل این مجموعه روبین تا به حال به تغییر زبان های برنامه نویسی (از پایتون به زنگ) گفت: "و این که به ما این افزایش سرعت ما مورد نیاز است." به زودی, آنها تا به حال یک هارد دیسک پر شده با تقریبا 69 میلیارد ملودی. در گفتگو با آدم Neely, یک YouTuber که کمک به گسترش این کلمه در مورد پروژه Riehl اشاره به قبلی کپی رایت فکر آزمایش. "این بوده است که مفهوم آن بحث شده است," او گفت:. "اما هیچ کس تا به حال حیوان مجبور [آن را] در این راه است."

در حال حاضر Riehl و روبین می خواهید به انتشار میوه که حیوان را وادار به حوزه عمومی است. آنها شکل است که در آینده یک دست کت و شلوار که در آن یک نوازنده است که ضربه با نقض کپی رایت او می تواند نقطه بازگشت به ملودی که دیسک سخت به عنوان او uncopyrighted الهام بخش است. نقطه نظر خود را در نهایت است که ملودی می توان به صورت ریاضی است که می گویند حقایق و حقایق را نمی توان کپی رایت. این است که می گویند که آهنگ ها را نمی توان کپی رایت اما که ممکن است هر سری از یادداشت ها است نه ایجاد بسیار به عنوان یک انتخاب از یک نسبتا محدود تنظیم شده است. (اطلاعات نظریه پردازان ممکن است اضافه کردن است که انتخاب از مجموعه ای از امکانات است که ماهیت تمام اطلاعات—اما فراتر از نظری دامنه ملودی پروژه است.)

Riehl و روبین کار تحریک آمیز در سطوح مختلف است. یکی آن را بالا می برد برخی از مسائل مشابه در مورد اصالت که امد و شد زیاد بحث های بسیاری از خلاقیت است. اخیر 99 درصد نامرئی قسمت پادکست در مورد آهنگ "که اجازه دهید سگ را" ارائه شده به خصوص خاطره انگیز مثال امکان ناخواسته تکراری. بن Sisto, یک هنرمند که صرف یک دهه ردیابی ریشه های پود-پود-پود قلاب یافت تنوع پس از تغییرات که وحشتناک آهنگ در طول تاریخ موسیقی برخی از به ظاهر متصل شده توسط یک زنجیره ای از انتقال به دیگران نیست. "یکی از اسطوره های ما به خودمان در مورد هنر آن است که ساخته شده توسط افراد و اسطوره است و آنچه در بازار هنر است که تکیه کردن بر" Sisto گفت: این نشان می دهد میزبان. او به این باور رسیده به جای آن که آن را غیر ممکن است به قابل اعتماد تشخیص آنچه که مردم اختراع از آنچه قرض. "من فکر می کنم که تمام این ایده ها اعمال می شود به هر قطعه از کار خلاق تا کنون ساخته شده" Sisto به این نتیجه رسیدند در این قسمت. "این فقط در مورد ماهیت هنر و زندگی است."

در سطح دیگری ملودی پروژه می پرسد برخی از سوالات جالب در مورد دستگاه خلقت است. در حال نوشتن برخی از نرم افزار برای خروجی MIDI melodies به یک هارد دیسک مشابه به عنوان اگر شما می خواهم ایجاد شده و آهنگ آن را در خود سنتور چوبی و آپلود آن را به SoundCloud? آیا Riehl و روبین رایگان موسیقی از محدودیت و یا به آنها تجاوز در میلیون ها نفر از کپی رایت?

حداقل کار برجسته طولانی معایب فعلی موسیقی-کپی رایت سیستم. اما کارشناسان حقوقی بودند قطعا کمتر مشتاق در مورد این که آیا آن را در واقع کمک به نوازندگان در زندگی-آتش کپی رایت مورد.

"من فقط آن را دریافت نمی" لارنس لسینگ های برجسته کپی رایت محقق در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد گفت: من در یک ایمیل. "این که آیا یا نه ملودی می تواند در ریاضی آنها نه فقط ریاضی. به طوری که به نظر می رسد مانند یک بن بست است."

لسینگ آیا موافق است که این ناعادلانه است که هر کسی می تواند dinged برای "کپی کردن" کار می کنند حتی اگر آنها نمی تواند نشان داده شده است که آگاهانه انجام شده است. "تمام نظریه ناخودآگاه کپی پوچ است. بنابراین من انگیزه," او گفت:.

Kristelia گارسیا, یک استاد حقوق در دانشگاه کلرادو دیدم چیزهایی که در بیشتر همان راه است. "این یک بازی فکری جالب در آزمایش" او به من گفت در یک ایمیل. "و من فکر می کنم آن را نشانی از یک کار خوب از افشای پوچ نقطه ما رسیده در موسیقی نقض کپی رایت." اما او فکر نمی کنم این پروژه می تواند به جلوگیری از کپی رایت نقض مناسب بیش از ملودی. "من در همه متقاعد شده آن چه آنها امیدوارم که آن را انجام خواهد داد (به عنوان مثال به هنرمندان یک پاس رایگان از نقض مناسب) از آنجا که بسیاری از ملودی های خود هستند و مسلما در حال حاضر متعلق به "دیگری" او گفت:.

بی توسط این تا حدودی سرد پاسخ از کپی رایت وکلا Riehl و روبین در حال گسترش دامنه خود را از یادداشت ها و شروع به حساب ریتم. در نهایت Riehl امیدوار است که قانون نه برنامه نویسی, پروژه می تواند اصلاحات چگونه کار می کند کپی رایت در ایالات متحده است. او نمی خواهد می خواهید برای دیدن ملودی پروژه adjudicated در دادگاه. "جای بهتری برای انجام آن است در کنگره برای تغییر قانون کپی رایت در راه است که حس می کند," او گفت:.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن