تاریخچه پنهان ساندرز طرح اولیه اوباما

سیاست دموکراتها جمهور قبلی و شاید خود را یک بعدی به خصوص مملو ارتباط است. زمانی که برنی ساندرز نصب او

توسط NEWS-SINGLE در 30 بهمن 1398
زمانی که برنی ساندرز نصب اولیه مجلس سنا در سال 2006 و سپس سناتور باراک اوباما آمد به ورمونت به مبارزات انتخاباتی برای او.توبی تالبوت / AP

بernie ساندرز کردم خیلی نزدیک به در حال اجرا یک چالش اصلی برای رئیس جمهور, باراک اوباما, که سناتور هری رید مجبور به دخالت برای متوقف کردن او را.

آن زمان رید دو گفتگو بیش از تابستان سال 2011 به ساندرز به قراضه این ایده با توجه به چند نفر که به خاطر حادثه است که قبلا گزارش شده است.

که تابستان ساندرز بخش خصوصی مورد بحث و بررسی پتانسیل اولیه چالش اوباما با چند نفر از جمله پاتریک لیهی او همکار سناتور ورمونت. Leahy احساس خطر هشدار داده جیم مسینا اوباما در انتخابات ریاست جمهوری ششم نوامبر ، -مدیر کمپین. اوباما در مبارزات انتخاباتی تیم "کاملا دست پاچه" توسط Leahy گزارش Messina به من گفت: از آنجا که "هر رئیس جمهور که بدست واقعی اولیه دهکدهای از دست داد کلی [انتخابات]."

دیوید Plouffe دیگر اوباما استراتژیست تایید مسینا حساب آیا به عنوان شخص دیگری آشنا با آنچه اتفاق افتاده است. (یک سخنگوی Leahy نظر نیست که خواسته چندین بار در مورد نقش خود در این حادثه.)

مسینا به نام رید و سپس رهبر اکثریت سنا که تا به حال ساخته شده است یک رابطه قوی با ساندرز اما او نیز به شدت دفاعی از اوباما. چه می تواند شما فکر? رید خواسته ساندرز با توجه به چند نفر که به یاد داشته باشید مکالمات. شما نیاز به جلوگیری از.

ساندرز پایان ندارد تا در حال اجرا در برابر اوباما. اما رابطه خود را بهبود نمی کند که در این سال است که به دنبال. در حادثه ای دیگر در سال 2013 ساندرز گذاشته به اوباما در یک جلسه خصوصی او با سناتورهای دموکرات گفت که رئیس جمهور شد فروش به جمهوری خواهان بیش از مزایای تامین اجتماعی. (بیشتر در مورد که حادثه نیز که نشده است که قبلا گزارش شده در زیر.)

در حال حاضر اوباما معشوق رهبر سابق حزب دموکرات و Sanders, پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری هستند رو به یک جدید و به خصوص مملو دوره در ارتباط است. به اوباما ساندرز است که بسیاری از آنچه اشتباه با دموکرات ها: امان, غیر واقعی, عمیق در خود مبارزه است که او نمی ببینید که چگونه بسیاری از مردم در مخالفت با او و یا او خاموش کردن افرادی که باید متحدان خود را. به ساندرز آن را اوباما که نشان دهنده بسیاری از آنچه اشتباه با دموکرات ها: بیش از حد به خطر انداختن و خیلی با وسواس چه چیزی امکان پذیر نیست که او را از دست داده و تمام حس از آنچه است.

اوباما روشن ساخته است در مکالمات خصوصی است که او نمی خواهم این ایده از ساندرز به عنوان نامزد (و شده است تنها کمی بیشتر ظریف در نظرات) اما او را تحت فشار قرار دادند در برخی از, که باید از او خواست به درگیر اضطراب است که هر حرکت او می تواند از بین بردن امید خود را با استفاده از موقعیت منحصر به فرد برای متحد کردن حزب و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ، در این تقسیم اوباما - و ساندرز-سبک دموکرات پیدا کردن یک اتصال ممکن است تنها راه برای پیروزی در ماه نوامبر.

اوباما مصمم است آن را به کار—اگر او را به.

"اوباما چند تن از دوستان و همکاران سابق در مسابقه اما معتقد است که منظور از حزب دموکرات به موفقیت رای دهندگان را مجبور به انتخاب نامزد خود" یک فرد نزدیک به اوباما به من گفت. "اوباما به کمپین قلب خود را برای هر نامزد است و که شامل سناتور سندرز."

Oباما و ساندرز سیاسی ارتباط قدمت آن به سال 2006 زمانی که ساندرز نشان داد تا در اوباما سنا دفتر درخواست حمایت: آیا اوباما می آیند تا به ورمونت به کمپین برای او ؟ اوباما تا به حال به سختی در واشنگتن بوده است یک سال نشده بود شروع به در حال اجرا برای رئیس جمهور و او در حال حاضر به نام ناامیدی توسط برخی از لیبرال دموکرات ها ، اما او یک سوپراستار در حال حاضر بیشترین تقاضا دموکرات در کشور او مهم مهر تایید دموکراتیک سوسیالیستی با هدف شود عملا نامزد دموکرات در دولت خود را به مجلس سنا نژاد.

اوباما موافقت کرد و وارد یک خیلی گرم در روز در ماه مارس سال 2006 برای جمع آوری کمک و تجمع در دانشگاه ورمونت قبل از جمعیت تشویق دانش آموزان است. ساندرز به نام اوباما یک رهبر بزرگ و مجلس سنا. اوباما به نام ساندرز یک نیروی برابر بدبینی و گفت: دولت باید به او ارسال و به زودی-به-می شود-انتخاب نماینده پیتر ولش به واشنگتن برای "حفظ تکان دهنده برخی از مشکل."

ساندرز نمی تایید و یا مبارزات انتخاباتی اوباما در سال 2008 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه هر چند اوباما در ادامه به ضرب و شتم هیلاری کلینتون در ورمونت با 59 درصد آرا.

ساندرز دستیاران مدت طولانی رد این ایده که سناتور بود جدی مورد چالش اصلی اوباما در انتخابات مجدد—"او پرسید: یک سوال در یک, مترقی, رادیو, نشان می دهد" این است چگونه جف ویور نزدیک ترین دستیار استدلال به من هفته گذشته است. بافنده با اشاره به مصاحبه ساندرز داد در تام هارتمن رادیو نشان می دهد در ماه جولای سال 2011 زمانی که سناتور گفت: "وجود دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در حال عمیقا نا امید رئیس جمهور—که بر این باورند که با توجه به امنیت اجتماعی و تعدادی دیگر از مسائل مربوط به او گفت: یک چیز به عنوان یک نامزد و در حال انجام کاری بسیار بسیار دیگری به عنوان رئیس جمهور; که نمی توانم باور چقدر ضعیف بوده و به هر دلیل در مذاکره با جمهوری خواهان و وجود ناامیدی عمیق." او ادامه داد: "این امر می تواند یک ایده خوب اگر رئیس جمهور اوباما در مواجهه اولیه برخی از مخالفان."

که نه تنها زمان ساندرز مطرح شده ایده publicly. ظاهر می شود در C-SPAN چند هفته بعد او در گسترش نقطه: "آنها می خواهند رئیس جمهور را به ایستادگی کردن برای طبقه متوسط به طبقه کارگر این کشور و از آنها می خواهند او را به پول و منافع در راه است که او انجام داده است و نه تا به این نقطه است." او می خواهم صحبت شده تا چالش اصلی پس حداقل این است که زمانی که او در یک مصاحبه رادیویی با WNYC که او در حال حاضر در حال پرسید که آیا او می خواهم اجرا در برابر اوباما و اگر چه او اصرار داشت که او که قرار بود به "در یک دموکراسی آن را یک ایده بد به صداهای مختلف وجود دارد خارج وجود دارد."

انتقاد اوباما از سمت چپ در حالی که نماینده از نظرات اکثر دموکرات بود و نه غیر معمول در آن زمان است. در سمت چپ متمایل فعالان تحت فشار قرار دادند رئیس جمهور در مورد مسائل مانند سلب حق اقامه دعوی امداد قضایی نامزد و حملات هواپیماهای بدون سرنشین. در ماه اوت 2011, فقط به عنوان رید بود که به نام در به برای کمک به جلوگیری ساندرز اصلی برنامه های دیوید sirota را از دست—سابق ساندرز دبیر مطبوعاتی که باقی مانده در وصل به سناتور تفکر در طول اوباما سال و مایل به پیوستن به ساندرز 2020 مبارزات انتخاباتی به عنوان مشاور ارشد و speechwriter—نوشت که اوباما بود "فصیح, dissembling, conniving, هوشمند, و, بالاتر از همه, آرام" و با استفاده از آن صفات در خدمت بودن "یک Bizarro FDR" با "زشت و مخرب" رکورد.

در موارد نادر اوباما در کاخ سفید کارکنان فکر ساندرز آن بود چرا که او سوزن و یا مزاحم آنها چندین سابق اوباما و مشاوران و به یاد می آورد. قبل از ساندرز آغاز شده در حال اجرا برای رئیس جمهور, او تا به حال هرگز برای دیدن اوباما در دفتر بیضی. و حتی اگر بسیاری از آنها را نمی دانم تا چه حد ساندرز اصلی برنامه رفته بود اوباما دستیاران در زمان اطلاع از نظرات عمومی. امروز تلخی مردد است.

"آن را به می گویند که آنها تا به حال یک رابطه بد زمانی که اوباما به کاخ سفید" یک نفر که کار را برای اوباما در بال غربی به من گفت. "این درست است که آنها نمی باید یک رابطه است."

اوباما و دایره تمایل به دیدن ساندرز شما با ما و یا شما اشتباه رویکرد به عنوان بیاستفاده و و انتقاد از خود رکورد به عنوان رئیس جمهور در مقایسه با نسبت جمعیتی در توییتر (اوباما تصویب امتیاز در میان دموکرات ها به طور مداوم در 90s).

این نقطه کم بین این دو نفر بود و در سال 2013 در نشست با دیگر سناتورهای دموکرات. اوباما تا به حال فقط با قرار دادن یک زنجیر شاخص قیمت مصرف کننده در بودجه, یک پیشنهاد که قطع مزایای تامین اجتماعی با گره زدن آنها به نرخ تورم است. بسیاری از حزب دموکرات عصبانی بودند در مورد آن. اما زمانی که آنها وارد جلسه شد ساندرز که حباب تا تبديل به اوباما برای دادن به جمهوری خواهان و نه درک تاثیر کاهش است.

"من لازم نیست یک سخنرانی" اوباما گفته او با توجه به چندین سناتور که در جلسه حضور داشتند.

ساندرز اقدام به دادن او را به هر حال. تعدادی از سناتورهای آنجا زده شد آنچه آنها به من گفت که به نظر می رسید مانند یک عدم احترام.

"اوباما نسبتا زور و اجبار را به عقب رانده و گفت:" نه فقط درست است که یک چشم انداز است که enactable و یا ممکن است'" یک سناتور در اتاق به یاد می آورد, درخواست برای گمنامی به بحث در مورد جلسه خصوصی. "'شما هم مثل من دشمن است.' اوباما در تلاش بود تا بگو من می شنوم شما است که شما می خواهید این انقلاب اما برای من توضیح دهد که چگونه این اتفاق افتاد ؟ نگاهی به آرایش فعلی از مجلس سنا و مجلس. چه هستم من قرار است به منجر شود؟'" اوباما گفت: در این سناتور حافظه است. گفتگو به سرعت رو کج خلق. "به نظر می رسید در این مسابقه از کسی که بالید و خود را بر او سرد و عقل و حذف تجزیه و تحلیل در مقابل کسی که متقاعد شده بود با شدت مطلق با درستی از جهان خود را مشاهده و با توجه به پذیرش هر چیزی از کسانی که اصلا با آن موافق."

"من فقط به یاد داشته باشید فکر ایست برنی کردم بازی" یک دوم سناتور بود که در اتاق به من گفت. "من همچنین به یاد داشته باشید فکر هیچ عشق از دست رفته بین آنها را."

در پایان بسیاری از این جلسه در زمان و موقعیت است که ساندرز ابراز مخالفت با زنجیر شاخص قیمت مصرف کننده و اوباما کوتاه آمد و کاهش یافته و این ایده است. که ساندرز و اوباما آخرین بحث اساسی قبل از ساندرز شروع به برنده شدن پشتیبانی خود را در سال 2016 ریاست جمهوری اجرا شود. فارغ التحصیلان از اوباما West Wing آنها با من صحبت کرد تا به حال مشکل به خاطر سپردن هر زمانی که آنها در تماس با ساندرز و یا کارکنان خود را برای هر چیزی قابل توجهی حتی در اطراف 2014 عبور از هر دو حزب جانبازان'-سلامت لایحه است که به طور کلی به عنوان مهم ترین قانون ساندرز رو از طریق کنگره است.

اوباما و ساندرز کار کرده اند برای بهبود رابطه خود را پس از اوباما در سمت چپ اتاق شروع با یک جلسه در سال 2018 زمانی که آنها در مورد ایده های خود را در مورد آنچه دموکرات ها باید کار بر روی آنچه که شمارش به عنوان عملی و چه شمارش به عنوان آرمان گرا.

نظرات خود را در نه خط, مردم آشنا با گفتگو به من گفت پس از آن. اما مردان به اشتراک گذاشتن احترام به جنبش سیاسی دیگر ساخته شده است.

"برنی یک تحسین چگونه اوباما زد او 2008 مبارزات انتخاباتی و در راه او قوی ساخته شده است جنبش مردمی پشت سر او. او را تحسین و درست و احترام عمیق برای رئیس جمهور" Ari رابین-Havt یک معاون مدیر کمپین برای ساندرز به من گفت.

در دولت اوباما فاصله خود را از Sanders, هشدار در ماه نوامبر که یک تفاوت وجود دارد بین "چپ متمایل توییتر خوردها" و persuadable رای دهندگان که "این هنوز هم یک کشور است که کمتر انقلابی از آن است که علاقه مند به بهبود است." اما در خصوصی او ابراز مشابه تحسین ساندرز جنبش در سال 2016 و در حال حاضر.

"آنها ممکن است با یکدیگر اختلاف دارند اما یک چیز اوباما را تحسین مورد ساندرز است که توانایی های خود را برای galvanize هواداران خود را, هر دو آنلاین و آفلاین. رئیس جمهور اوباما شده است تحت تاثیر قرار است که" فرد نزدیک به اوباما به من گفت.

ساندرز تیم نیز در تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن اختلافات گذشته. "باراک اوباما می شود آمار کمی بیش از حد سخت" جف ویور به من گفت. "هر کسی که سر کار آمد رو به پتانسیل اقتصادی در سراسر جهان بحران -- آن را بسیار دشوار بود. و شما می دانید او به اجتناب از آن است. برنی ساندرز بود نه بیش از حد مهم است. آنها را با نزدیک شدن چیز کمی متفاوت است.

من فشرده ویور اشاره به این که برخی از افرادی که پشتیبانی ساندرز و کار کرده اند و در مبارزات انتخاباتی خود باید یک دید منفی از اوباما و احساس می کنید که اوباما به در به جمهوری خواهان و میانه رو بیش از حد. "این قطعا نه نظر من و من باور نمی کنم آن را برنی ساندرز نمایش," او گفت:.

چند روز بعد من رسیده دوباره اول از طریق تلفن و سپس با متن. در ابتدا ویور پاسخ داد. اما زمانی که من به او گفت من می خواهم در مورد رید مداخله برای جلوگیری ساندرز از نصب یک چالش اصلی در سال 2011 او را پاسخ دهد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب