این خانه بینش فیونا اپل "واکشی پیچ برش"

فیونا اپل ferociously فردی آلبوم جدید اوج طولانی و مداوم رد رسمی ضبط فرآیندهای.عکس توسط Malerie سمور برای نیوی

توسط NEWS-SINGLE در 31 فروردین 1399
Fiona Apple.
فیونا اپل ferociously فردی آلبوم جدید اوج طولانی و مداوم رد رسمی ضبط فرآیندهای.عکس توسط Malerie سمور برای نیویورکر

فیونا اپل دیرین پزشک اجتماعی فاصله. برای نزدیک به دو دهه او به ندرت ترک خانه اش در ساحل ونیز جز به راه رفتن سگ خود را و رحمت. او هیچ رسانه های اجتماعی. او تمایل به جلوگیری از مطبوعات و او به ندرت گوش به موسیقی های جدید, با توجه به برخی از ترکیبی از سردی و گریزی به تحت تاثیر قرار. این ویژگی ها به من قرض بدهید کار خود را با یک نوع وحشی و اصالت با خطوط روند به توان بین آن فوران عاطفی و موسیقی از همسالان خود. حتی زمانی که آهنگ های او عمیقا شخصی هنرمند خودش را می تواند به نظر می رسد لغزنده خارج از دید. هنگامی که اپل انتشار یک آلبوم به عنوان او یک بار یا دو بار در هر دهه از اواخر دهه نود او نیست خیلی reëmerge به زیرچشمی نگاه کردن از طریق پرده از زندگی خود را.

بر روی عنوان مسیر جدید رکورد "واکشی برش پیچ" اپل ارائه می دهد وهم آور سرود برای یک زمان که در آن او شنوندگان شروع به احساس می کنم مثل قفس حیوانات: "واکشی برش پیچ" او آواز می خواند. "من در اینجا بیش از حد طولانی است." در این آهنگ لحظه های آخر " سیب صدا رو به وخامت به زمزمه و gasps و موسیقی پیشی گیرد و صدای سگ پارس با نگرانی به عنوان اگر چیزی عمیقا ناراحت کننده است به آنها توجه شود. در یک آهنگ به نام "سنگین بالون"—که غیر منتظره تغییرات کلیدی و کرک شده reverberational انرژی از یک را ضبط زنده—او با استفاده از nonperishable مواد غذایی به عنوان استعاری گریست: "من صعود مانند نخود و لوبیا" او آواز می خواند. "من شده است را در تا زمانی که من هستم متلاشیکننده در درزهای." اپل هرگز دانلود Instagram اما او موفق به عرضه تازه songbook از عنوان الهام بخش است.

در طول زمان از سلول ساخته شده است که اپل فوق العاده مدبر. "واکشی پیچ برش" اوج طولانی و مداوم رد رسمی ضبط فرآیندهای جایی متعارف ابزار دقیق و استودیو ترتیبات جایگزین شده اند در خانه جعبه ابزار از ابزارهای وسایل و B-رول های صوتی ضبط شده بر روی آی فون یا با GarageBand. علاوه بر سگ پارس, این آلبوم شامل یک حیاط قراضه به ارزش های عجیب و غریب ضربت زنی سطوح: فلزی پروانه شل stovetop اپل یافت می شود در کنار جاده بلوک های چوبی مجموعه ای از زنگ ها و شیکر قوطی های روغن. اپل یک پیانیست کلاسیک آموزش دیده که در روز های اولیه در زمان نوشتن ترانه نشانه از الا فیتزجرالد. او نوشت: تصنیف و سوختن پاپ آهنگ است که می تواند انجام شود در پشت یک پیانو در یک مرحله بزرگ و یا بازی بیش از کافه بلندگو. اما به عنوان او رشد کرده و در سن او در حال حاضر چهل و دو—او در نقل مکان کرد به سمت rawer های موقت صدا که سهام بیشتر DNA با سرودهای و spirituals از با پاپ یا جاز. "واکشی برش پیچ" است که کمتر از یک آلبوم بیش از یک مجموعه از آوازی و ریتمیک اسپاسم است که تخمیر را عمیقا به چالش کشیدن اما رضایت بخش آهنگ ها, هر آغشته شدید تقریبا قریب به اتفاق فیزیکی.

و در عین حال چون از اپل گوش فراست و دقیق صوتی enunciation, "واکشی پیچ برش" نیز منحرف آهنگی. مناجات و interjections در قلب این آهنگ ها اثر از دروس حتی زمانی که آنها در حال طراحی نشده مانند. آنها به تسلیم در شکم یا قفسه سینه. وجود سایه بداهه, موسیقی جاز, دلتا بلوز رپ-نبرد طعنه و قافیه اما این آلبوم را از نوع سخت است به جای. این آرزوی بسیاری از هنرمندان—به کشت یک صدا است که سرپیچی طبقه بندی شده است. اما همان کسانی که هنرمندان جشن گرفتن در یک بوفه از تأثیرات آنلاین, تمایل به دستیابی به این اثر از طریق maximalism تاشو در سبک آنها جذب می شود تا موسیقی خود را طول می کشد در یک احساساتی, بی نام با کیفیت. اپل به جای ایجاد صدای او را از زمین تا طراحی به شدت از تجربه خود و از ابزارهای فیزیکی در میان خود.

"واکشی برش پیچ" است ferociously فردی کار می کنند اما آن را نیز یکی است که نشان می دهد اپل بیشتر متصل به روح زمانه از او شده است در گذشته است. اپل یک شاعر محبت کلمات و ترکیب آنها در موضوع مهم و خاطره انگیز راه. هیچ کس بهتر است که در محو کردن خط بین مجازی و تحت اللفظی بیان و آهنگ جدید او مهار تم ها و شدت های امروز سیاسی. در "رله" او فهرستی از چیزهایی که او شده است برگزاری برابر برخی از ناشناخته حریف:

من خشم شما برای مطرح شدن حق
من خشم شما برای اینکه قد بلند
من خشم شما هرگز برای گرفتن هر گونه مخالفت در همه
من خشم شما برای داشتن یکدیگر
من خشم شما برای اینکه خیلی مطمئن
من خشم شما برای ارائه زندگی خود را مانند یک بروشور تبلیغاتی

این کلمات مناسب منظمی به اپل کاتالوگ است که پر شده با hyper-بیان درونگرا اتوها در مورد سابق دوست پسر. اما این آهنگ همچنین شامل یک کلی تفسیر در ماهیت نفرت و نیاز به محدود کردن چرخه مخالف است. "بد است یک رله, ورزش, وقتی, کسی که سوخته تبدیل می شود به تصویب مشعل" او آواز می خواند در, خوش بین, singsong تن از کسی که خواندن یک افسانه برای کودکان. اپل که همیشه صحبت آشکارا در مورد پایدار خشونت جنسی در نوجوانی او گفت: در مصاحبه هایی که این آهنگ الهام گرفته شده بود تا حدودی توسط برت Kavanaugh دادگاه عالی دادرسی در سال 2018 است. "واکشی برش پیچ" است که اغلب در مورد تجارب مشترک زنان و نه در مورد خاص و اندوه از یک رابطه شکست خورده. یکی آهنگ "روزنامه" است که در مورد تمایل به ایجاد دوستی با یک سابق دوست دختر جدید; دیگری است که در مورد دوران کودکی همکلاسی به نام Shameika که گفت که اپل "تا به حال بالقوه است." بسیاری از آوازی ترتیبات—برخی از بیت های خوانده شده در دور سیب را با صدای لایه بیش از خود را به تقلید از صدای کر—حتی جمعی روح یک زن پپ رالی.

اما مبادا یکی فکر می کنم اپل تسلیم کرده است به کلیشه زبان توانمندسازی و خواهری او وجود دارد برای پر کردن بد backstories و دردناک خرید اینترنتی از زن روابط بیش از حد. "خانم ها, خانم ها, خانم ها, خانم ها," او بر خلاف قاعده در آغاز یک آهنگ با همین نام به عنوان اگر در یک تریبون. در اینجا او صحبت دوباره به زنان درگیر با گذشته او را دوست دارد. این می تواند یک آهنگ شاد در مورد همبستگی, اما وجود دارد یک جریان پنهانی از استعفای. "در عین حال یک زن دیگر به چه کسی من را نمی خواهد از طریق" اپل آواز می خواند در نیمه آه.

آن بوده است که نزدیک به هشت سال از اپل منتشر شد "Idler چرخ . . . "یک رکورد است که تبدیل او از یک دهه نود alt-pop icon به یک ناجی نشانده. در آن سال ها موفقیت های محبوب موسیقی است به تکیه تقریبا به طور کامل در استراتژی توسعه نام تجاری. در یک آب گرفتگی بازار هنرمندان باید با دقت قاب خود و با دقت نظر آنچه را بزرگترین چلپ چلوپ و هنگامی که. اپل می تواند به نظر می رسد انقلابی برای مقاومت در برابر این نیروها هر چند من کاملا مطمئن هستم که او را در وصل به اندازه کافی از آنها آگاه باشد. بیش از یک مبارز دور او کسی است که می داند که هنر استثنایی نیاز به تجربه استثنایی. آن نیاز به روابط جدید را جعلی به بجوش و خروش آمدن و تکامل به آنها نابود شوند و در شرایط خود را و سپس به پردازش می شود. "واکشی برش پیچ" یک نیرو سند از انرژی و نوآوری و خودانگیختگی تطهیر است. این چیزهایی که ما آمده ایم تا از اپل انتظار می رود. اما یک چیز وجود دارد که او سزاوار اعتبار بیشتر برای او به عنوان تاريخيش در خانه خود را برای سال انباشته شدن مواد را به این آهنگ: صبر و شکیبایی خود را.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب