اهمیت مهمانی به تنهایی

فرهنگ آن است که هر اتفاقی که شماره 1 آهنگ در این کشور در مورد تنهایی و خیابان های خالی—و یا که آن را ساخت

توسط NEWS-SINGLE در 14 فروردین 1399
ستاره پاپ دعای Lipa باید خرابکاری سمت مهم احساس—aloneness همراه.CBS پخش

دعا Lipa تا به حال خبر خوشحال برای به اشتراک گذاشتن اما او گریه میکرد. "من شده اشک کمی بیش از گذشته چند هفته" محبوب, انگلیسی, خواننده گفت: در صدای لرزان در یک Instagram live-stream از آنچه در ظاهر به آشپزخانه خود را. "فقط عدم اطمینان از همه چیز و من کمی تضاد در مورد این که آیا آن را درست انجام دهید چرا که مردم رنج می برند." او قرار داده و او را بار بیش از چشم او و به شدت استنشاق. بعدی عبارت بودند پاسخ می دهد: "من واقعا نمی خواهم به انجام این کار است."

اینیکی می تواند حدس می زنم به معنای قرار دادن disco آهنگ ها میان مرگبار بیماری همه گیر. در live-stream Lipa رفت تا اعلام کند که او دومین آلبوم, آینده, نوستالژیخواهد بود منتشر شد مارس 27, یک هفته جلوتر از برنامه. او لبخند زد وقتی که او اعلام کرد که تغییر و اصرار داشت که بر خلاف او اشک او واقعا خوشحال بود به قرار دادن او سرحال و پمپاژ و آهنگ. "من مطمئن هستم که اگر من حتی انجام کار درست" او توضیح داد: "اما من فکر می کنم مهم ترین چیز است ... ما نیاز به موسیقی, و ما نیاز به شادی است."

دیگر ستاره های موسیقی پاپ ساخته شده اند محاسبات مختلف. تمام سال لیدی گاگا شده است تشدید اعتیاد به مواد مخدره برای بازگشت او به "احمق" synth-pop در Chromaticaاما در حال حاضر او به تعویق افتاد و انتشار آن به طور نامحدود. پاپ-راک گروه Haim همچنین قرار دادن آلبوم خود را در برنامه نگه دارید و آیا به عنوان خواننده Sam Smith. وجود دارد کسب و کار محاسبات به چنین تصمیم گیری های اجتماعی فاصله است مختل تبلیغاتی مدار از مصاحبه ها و کنسرت. نیز وجود دارد که عمیق تر سوال: آیا این درست است که در یک بحران ؟ "این فقط احساس نمی شود به من برای انتشار این آلبوم با تمام است که در جریان است" دل شکسته نوشت: در Instagram. اسمیت پیغام به هواداران: "آزادی قریب الوقوع احساس نمی شود."

آن گفتن برای دیدن این اطلاعیه ادا در نظر عاطفه ("احساس می کند") و اخلاق ("راست"). وقتی انزوای رژیم اولین فرود در بسیاری از نقاط آمریکا چند هفته پیش نوشتم در مورد بحران چگونه ممکن است تغییر راه مردم شنیدن موسیقی برای یک زمان. آهنگ مورد تماس و نزدیکی ممکن است تبدیل به viscerally yuckier; پربرکت آواز خواندن-پابه می تواند خراب کردن آرامش شکننده از خود شده است. علاوه بر این فعالیت های موسیقی است که اغلب استفاده شده است snipped دور. میله های کنسرت و جشنواره در حال بدیهی است که بیرون—اما در حال رفت و آمد بدنسازی روال و دفاتر که در آن سر و صدای پس زمینه مورد نیاز برای غرق. مطمئن شوید به اندازه کافی گزارش های اولیه نشان می دهد که استفاده از خدمات مانند Spotify کاهش یافته است در طول انزوای اجتماعی به خصوص وقتی که می آید به موسیقی پاپ.

در عین حال Lipa ساخته شده هوشمند شرط می بندم. عرق انگیز احمقانه رقص آهنگ ها را در برخی از راه های بسیار مهم تبدیل شده به ظهور زیبایی از انزوا. آینده نوستالژی ساخت قوی بازی به صورت نمودار در سراسر جهان در حالی که الهام بخش فیلم های رقص و سپاسگزار بررسی است. چه جالب است که Lipa نشده است بنابراین اندازه داده شده طرفداران فرار از بحران به آنها داده چیزی عجیب مناسب برای آن است. یک آهنگ خودداری کنند این است که "من باید در خانه ماند" چون من انجام شده بود بهتر است به تنهایی." دیگر: "don't show up / نمی آمد." این آهنگ شده نسبت به دستورالعمل CDC; دانشجویان پزشکی باید آنها را تبدیل به صدایی دیگر; عنوان "قرنطینه ملکه" آغاز شده است پس Lipa در اطراف. آهنگ ثبت شد قبل از بحران ، اما چیزی در آنها است اثبات مفید. هنر مانند او, انزوای اجتماعی, است, ساخت, روشن, هیچگاه تنها شده برای بیرون رفتن. این شده است برای پر رونق در تنهایی.


Lipa است که نه تنها هنرمند پاپ اتصال در حال حاضر. "شهر سرد و خالی / هیچ کس در اطراف به قاضی من" yelps آبل Tesfaye در اولین شماره 1 آهنگ از coronavirus عصر. با از جان گذشته, شعر در مورد خروج و عدم لمس و بی ثمر خیابان, the Weeknd را "خیره کننده چراغ" در حال حاضر به پایان رسید سلطنت رادی Ricch را "جعبه" در بالای بیلبورد هات 100. صدای Weeknd سر و صدا است که به عنوان morose به عنوان آن به طور تصادفی به موقع تم ممکن است نشان می دهد. بلکه این موج در ماگما-نارنجی synths و پانک ضربت زنی. آن را برای تلفن های موبایل مانند یک آهنگ از دست داد از Top Gun , موسیقی متن فیلم و یا چیزی است که شما می شنوید در سال 1987 گام کلاس.

در واقع "خیره کننده چراغ" مدیون زیادی از محبوبیت خود را به ریچارد سیمونز تقلید. در یک بسیار تکرار Infinite الگوی رفتاری مجموعه خود را به این آهنگ تریو از دوستان تنه زدن به قاب و رفتن کامل ایروبیک هسته ای با پوزخند و جاز-دست-ing به دوربین. این روند آغاز شد و در اوایل ماه مارس و به عنوان coronavirus بحران فرسوده در آن گرفته شده به معنی خاص است. بچه cooped در خانه آموخته اند پدر و مادر خود را به رقص. پرستاران در ماسک تبدیل شده اند در استرلینگ renditions از آن است. رقصندگان در این فیلم ها ممکن است نه شش فوت دور از یک دیگر, اما آنها جدا شوی در راه است که احساس می کند ساخته شده اجتماعی-فاصله زیبایی شناسی. مهم تر با شغال لبخند و انقباض پا حرکات نوازندگان انرژی به نظر می رسد به برخورد با خود را پیش پا افتاده پس زمینه. آن را الگوی رفتاری برای یک ملت از مردم قوی کردن دیوار.

این دوره در حال حاضر دیده می شود بسیاری از ترانه سرا و سعی کنید برای گرفتن به هم بزنید-crazy خلق و خوی در بیشتر تحت اللفظی راه است. "بی حوصله در خانه و من در خانه بی حوصله" natters رپر Curtis روچ در یک ضربه Infinite صدای جرنگ جرنگ. یکی دیگر از تشریفات, Tierra ضربت سخت زدن قرار دادن بر روی کلاه گیس و ثبت loopy لحن جدید به نام "گیر کرده است." Cardi B جیغ در مورد کوروناویروس بیش از یک دام به ضرب و شتم غیر قابل اجتناب تبدیل شده است آنلاین. این آهنگ طراوت اما تقریبا امیدوار است که آنها نه عمر خود را به تازگی از عوامل است. آنها واقعا نمی ارائه هر چیزی اما طنز اعتبار برای آنچه که همه ما می دانیم درست باشد—که انزوا کشیدن.

تاریخ موسیقی است و در مقابل ارائه مقدار زیادی از راه هایی برای توزیع مجدد aloneness به عنوان چیزی غیر از بد شانسی: به استقلال توانمندسازی و یا فردیت. فقط خود را اسکن موجود و لیست پخش. در حالی که پاپ معروف, طلسم برای لمس و ناشران اغلب نتایج در آهنگ ها که احساس می کنم دیوانه وار و پر هرج و مرج وجود دارد غالبا هدف عزت و حتی عظمت به آهنگ های مورد روشنفکر قطع است. (صدای من صحبت کردن در مورد متفاوت است—خیلی بیشتر جوشان—از سرما stay-at-home رویکرد است که حکومت پاپ در سال های اخیر است.) فکر می کنم Gloria Gaynor را "I Will Survive" یا Stevie Nicks را "ایستادگی" یا Lipa 2017 آمار "قوانین جدید" و یا هر تکه از پوچ پنیر از جدید Weeknd آلبوم. این آهنگ هیجان انگیز و در عین حال منظم و با خوانندگان و ریتم بخش ساخت یک نشان ظاهری در کنترل است. اگر بسیاری از اشعار در مورد فروپاشی مربوط singledom اساسی ادعا هنوز هم امر به فعلی ما جرم جدایی: آن را بیش از خوب به رقص خود را.


شاید آن است که رنگ ورو رفته به نگرانی در مورد رقص در همه حال حاضر است. یا شاید آن را به معنای واقعی کلمه یک ماده بهداشت: هر چیزی که باعث انزوا دلنشین نظری را تشویق می کند مسطح منحنی. مردم در حال افزایش به چالش و تبدیل به یک باشگاه. آخر هفته گذشته من میگردین از طریق Instagram داستان و دیدم مختلف نمونه هایی از کلاه گیس martinis و خلاء تمیز کردن انجام شده در کفش پاشنه بلند. این یک شادی برای بررسی دیجیتال احزاب که تمرکز کمتر بر روی DJ از بینندگان در خانه vogueing و قر سربالا در لباس و رفتن به بیرون getups. اغلب آنها به سرودهای از تنهایی by Robyn یا destiny's Child.

هنرمندان ممکن است در نتیجه ارائه برخی از کمک در این لحظه (حتی اگر بسیاری از آنها به سادگی خجالت خود را در انزوا). اما آنها را برای تنظیم به این واقعیت است که بدون روشنایی خاص و مراحل آنها لزوما در مرکز توجه است. بعد از آلبوم بیرون آمد, دعا Lipa زندگی جریان دوباره از او می خواهم او ساخته شده اطلاعیه آلبوم در. در این زمان او خواند جدید آهنگ به آهنگ های صوتی در حال پخش از لپ تاپ خود را. تلاش شد ستوده اما اثر کلی احساس تنهایی در یک غمگین متروک راه است. او به این یکی بیشتر از دوشنبه شب برای Late Late Showآواز از همان کانتر آشپزخانه به عنوان قبل از. اما این بار او در جریان رقصندگان و نوازندگان به انجام به طور همزمان از خود isolations. عملکرد کار کرده; چیزی کلیک. Lipa مانند بسیاری دیگر در حال حاضر و در گذشته وارد شده بر یک به طور بالقوه نجات بخش احساس: aloneness همراه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب