مهم متمم اول قانون اساسی در اصل در حال حاضر در معرض خطر

ایده های دیوان عالی کشور ممکن است با شنیدن یک مورد که آزمون این کشور تعهد به حفاظت از اعتراض سازمان.

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399
علامت Wallheiser / گتی

مهم نیست که چگونه بسیاری از بار Bud Abbott توضیح داد که واقعا بود در اولین Lou Costello هرگز موفق به دریافت آن است. کاستلو خواهد بود به سمت راست در صفحه اصلی امروز پنجم مدار دادگاه تجدید نظر. که سرکش دادگاه تا به حال چهار شانس به درخواست بنیادی متمم اول قانون اساسی سابقه و bobbled آن را در هر زمان. که اشتباه در یک مورد به نام Jesse v. سازمان حفاظت محیط زیستبه شمار تهدیدی برای هر دو آزادی بیان و آزادی اجتماعات.

دادگاه عالی است قبل از آن یک درخواست به بررسی کاهش دادگاه Mckesson تصمیم گیری است. گروه به عنوان متنوع به عنوان NAACP های رادرفورد, موسسه و موسسه به صورت رایگان سخنرانی باید ثبت amicus دادخواستها به نمایندگی از DeRay Mckesson مدنی-حقوق سازمان را تهدید به تباهی مالی مورد. (تا کنون هیچ کس در زمینه دفاع از این پایین تر تصمیم دادگاه -- و نه حتی شاکی.) البته حق خواهد بود خلاصه ای برگشت. هیچ دادخواستها بدون دهان و استدلال—یک خط unsigned منظور ورود قضاوت برای Mckesson. مهم ترین هیچ بازداشتگاه: پنجم مدار نمی توان اعتماد کرد با این مورد دیگر.

سابقه که پنجم مدار تمایلی به درک که به نام NAACP v. کلیبورن سخت افزار. مسئله این است که کسی می تواند شکایت یک سازمان از اعتراض به نتایج اعتراض تبدیل می شود که خشونت. به عنوان دادگاه عالی بارها به رسمیت شناخته شده و ترس از خصوصی شبه جرم دعوی در دادگاه می تواند سکوت مخالفان به طور موثر به عنوان ترس از تحت تعقیب کیفری. کلیبورن سخت افزارتصمیم گرفت در سال 1982 حدود مسئولیت کسانی که سازماندهی تظاهرات. مردم آزار با خشونت در این تظاهرات می تواند شکایت کسانی که به آنها صدمه دیده است اما آنها نمی توانند شکایت کسانی که سازماندهی تظاهرات مگر اینکه آنها می تواند نشان دهد که سازمان خود را شخصا تحریک خاص خشونت که منجر به آسیب است. به عبارت دیگر شاکیان نمی تواند شکایت بلندگو یا سازمان در یک تجمع به دلیل خشونت می شکند در حاشیه.

این مهم سابقه. در طول 1960s و 70s جنوب segregationists استفاده دعاوی به تضعیف حقوق مدنی جنبش است. کلیبورن سخت افزار پایان دادن به آن تدبير و تصمیم گیری باقی می ماند و بخش مهمی از رایگان-گفتار و رایگان-مجمع قانون امروز.

Mckesson سال است که در سراسر کشور شناخته شده به عنوان یک سازمان سیاه زندگی مهم جنبش است. در ماه جولای سال 2016 Mckesson پیوست در حال حاضر معروف اعتراضی در مقابل مقر پلیس در Baton Rouge, لوئیزیانا. چهار روز قبل از آن پلیس محلی کشته شده و کشته شدن یک مرد سیاه پوست به نام آلتون استرلینگ. در اعتراض کسی—نه Rt—پرتاب یک شی که مجروح شاکی شناخته شده در این مورد تنها به عنوان "افسر John Doe." سازمان حفاظت محیط زیست شکایت کرد Mckesson و کل #BlackLivesMatter برچسب برای خسارت.

دادگاه منطقه را رد کرد و مورد استناد کلیبورن سخت افزار. (همانطور که برای دیگر متهمان قاضی رسما به ذکر است که هیچ فدرال-دادگاه صلاحیت این دادگاه ها بیش از هشتگهای توییتر.) سازمان حفاظت محیط زیست اعتراض و پرونده میره به قانون-منطقه آزاد است که امروز پنجم مدار. دادگاه تجدید نظر حاضر به شنیدن دهان استدلال برگزار شد و پرونده برای دو سال. سپس بدون هشدار پانل از سه قاضی—E. Grady نشاط جنیفر واکر Elrod و Don Willett—معکوس دادگاه منطقه. آنها برگزار شد که Mckesson می تواند مسئول سازمان حفاظت محیط زیست خسارت. که چون او انداخت سنگ اما از آنجا که او نادیده گرفته شده "قابل پیش بینی خطر خشونت که اقدامات او ایجاد شده است." این یک تخت تناقض از کلیبورن سخت افزار قانون است.

زنگ خطر به سرعت گسترش در متمم اول قانون اساسی محافل و Mckesson خواسته مدار پنجم به تخلیه افکار و rehear مورد en bancمعنی با تمام مدار قضات در حال حاضر نه تنها یک زیر مجموعه. در عوض همان محافظه کار سه قاضی پنل "اعطا" آنچه آنها به نام "اعاده دادرسي." آن را یک "شنوایی" در همه; یک بار دیگر آنها را نمی شنوند استدلال از Rt—آنها به سادگی صادر کرد یک نظر جدید موافقت خود با خود.

چهار ماه پس از آن Willett, یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب, طرح میتوانست در این مورد و اعلام کرد او در تغییر رای خود و در حال حاضر عقیده داشت از تصمیم قبلی. در نظر Willett ذکر کلیبورن سخت افزار و استدلال کرد که این مورد را باید رد کرد. که موجب دیگر نظر توسط دو قاضی دیگر این است که در آن دوباره آنها را به شدت با توافق خود را.

برای کسانی که به ثمر رساند در صفحه اصلی است که سه تصمیم برای یک مجموع از چهار نظرات توسط همان پنل در همان مورد است. دوم نظر خالی اول و سوم خالی دوم. اما صبر کنید! بیشتر وجود دارد! در ژانویه 28, مدار پنجم منتشر شد یک نظم جدید انکار اعاده دادرسي توسط دادگاه.

نه حزب ثبت شده یک دوم درخواست اعاده دادرسي و یا از آن انتظار می رود. دادگاه عالی به نظر می رسید آینده متوقف شود. اما منظور نشان داد کامل دادگاه بدون اینکه پرسید:—چه وکلا تماس "sua sponte"—در نظر گرفته شده بود تخلیه سوم نظر و تقسیم 8-8.

یک کراوات به این معنی است که درخواست اعاده دادرسي رد شد ترک Doe پیروزی در محل.

Bizarrely به اندازه کافی در این موضوع کلیدی—می تواند DeRay Mckesson تواند شکایت برای سازمان حفاظت محیط زیست را آسیب?—شکاف واقعی در دادگاه شد هفت بله و نه هیچ. Mckesson باید به دست آورد. اما یک قاضی از مدار تصمیم گرفت که هر چند پانل نظرات اشتباه بودند او را رعایت آنها به هر حال.

دیدار با مبهم قاضی جیمز هو سابق وکیل عمومی تگزاس و در عین حال یکی دیگر از تازه ضرب تهمت منصوب به مدار پنجم. هو مظهر پیر وکلای شوخی که خدا هذیان بزرگی و عظمت چرا که او فکر می کند او یک قاضی فدرال. در ماه خود را تایید Ho صادر کرده است به نظر rebuking طرفداران کمپین-اصلاحات مالی خود را احمقانه رای گیری انتخاب: "اگر شما را دوست ندارند پول بزرگ در سیاست و سپس شما باید در مخالفت با دولت بزرگ در زندگی ما است." (تاریخی توجه داشته باشید: ارائه مشاوره به شهروندان در آنها به رای است, پس از استیضاح از عدالت ساموئل تعقیب و گریز در سال 1804 شده است به عنوان یک مرجع قضایی faux pas.) به زودی پس از هو نوشت: در مخالفت که دعاوی ناشی از تیراندازی پلیس باید به دادگاه بروید: "اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از تیرباران های دسته جمعی ما باید توقف مجازات افسران پلیس که قرار دادن زندگی خود را در خط برای جلوگیری از آنها را." در یک مورد دیگر یک نوجوان 12 ساله دانش آموز به چالش کشیده یک ضمانت جستجو از جیب خود یک مدرسه رسمی; Ho نظر انتقاد بچه وکیل شدت که کامل دادگاه از آن کناره گیری کرد.

حتی با استانداردهای خود را هر چند هو عملکرد در سازمان حفاظت محیط زیست غیر قابل توضیح است. او تفسیر لوئیزیانا, شبه جرم و قانون به این نتیجه است که به عنوان یک "حرفه ای امدادگر," افسر سازمان حفاظت محیط زیست به حال حق ندارد به یک طرح دعوی در دادگاه در برابر هر کسی برای صدمات خود را در وظیفه. (این موضوع مطرح نیست زیر و یا جریان توسط احزاب.) بنابراین Mckesson نباید در قلاب برای سازمان حفاظت محیط زیست را آسیب. به عنوان متمم اول قانون اساسی سوال او گفت: Mckesson سزاوار به از دست دادن.

چرا ؟ کلیبورن سخت افزاری نگران تحریم توسط NAACP رهبران سفید فروشگاه در بندر Gibson, می سی سی پی. تحریم خواستار پایان دادن به آپارتاید به شیوه های استخدام در این فروشگاه. هو در حال حاضر این ادعا ساخته شده Mckesson مورد کاملا متفاوت:

نظریه مسئولیت را رد کرد و در کلیبورن سخت افزار بود ذاتا استوار در محتوای رسا فعالیت است. اگر متهمان تا به حال حمایت به نفع سفید تجار هیچ دادگاه برگزار می توانست آنها را در قبال چنین بیان. بنابراین شبه جرم و مسئولیت تئوری اتخاذ شده توسط دادگاه های ایالتی لزوما هم در محتوا از متهمان رسا فعالیت است.

این شرح کلیبورن سخت افزار—که می سی سی پی قانون در موضوع در کلیبورن سخت افزار شامل یک عنصر نژادی ساخت این حکم قابل اجرا به تظاهرات علیه تبعیض نژادی تنها—این است که قرار نیست بیش از حد خوب یک نقطه بر روی آن اشغال. من نمی توانم پیدا کردن هر چیزی که در این ثبت به حمایت از آن.

می سی سی پی قطعا تا به حال به صراحت نژادی اساسنامه اما آنها در معرض خطر در این مورد. به جای آن متمرکز مشترک-قانون شبه جرم از توطئه است که هیچ نژادی عنصر. این حکم بدون شک یک محصول نژادپرستی—اما قانون می سی سی پی دادگاه ها اعمال می شود را شامل نمی ذاتی نژادی فرض Ho اختراع شده است. و اگر انگیزه شاکی است, آزمون, سپس حکم علیه Mckesson به نظر می رسد فقط به عنوان یک محصول نژاد پرستی به عنوان یکی در کلیبورن سخت افزار.

یک مفسر محافظه کار سعی در تشخیص کلیبورن سخت افزار از Mckesson نشان می دهد که در Mckesson مورد تظاهرکنندگان بودند شکستن قانون را با نشان دادن در بزرگراه در خارج از مقر پلیس. پلیس به دستگیری Jesse و دیگران در صحنه در که شارژ—اما پس از آن کاهش یافته و به تعقیب. بنابراین هر گونه غیر قانونی نظری است. کوتاهی amicus ثبت شده توسط یک تیم رویایی از متمم اول قانون اساسی دانشمندان به یاد دیوان عالی کشور که بسیاری از عمده حقوق مدنی تظاهرات درگیر ویژگی های عمل تجاوز یا سایر موارد نقض جزئی:

اگر یک اعتراض سازمان می گوید پیروان به تجاوز و یا اشغال یک جاده برگزار می شود مسئول نقض خاص که فرمان. اما اجازه می دهد باز مسئولیت مدنی برای اعتراض سازمان پس هر جزئی bre[a]ch است که بیش از حد تهاجمی و مسئولیت چنین می تواند به طور بالقوه خفه تاریخی بسیاری از حرکات است که به کمک شکل ملت ما بهتر است.

من هیچ نظری ندارم که چرا قاضی هو را تحریف رکورد در این راه است. اما من توجه داشته باشید که او در حال حاضر روشن ساخته است که او می بیند حفاظت پلیس به عنوان یک نگرانی عمده است. او را شکنجه حقایق Mckesson در راه است که حفظ این احتمال که پلیس می تواند شکایت شدند. پس en banc دادگاه را ندارد و تخلیه آن در پانل سوم نظر—تظاهرات سازمان برگزار می شود مسئول اعمال دیگران—باقی مانده است قانون خوب در پنجمین مدار. برخی از ایالات آمریکا نیست "حرفه ای امدادگر" حکومت و دیگران (حتی در لوئیزیانا دفعه بعد یک افسر پلیس می خواهد به سکوت uppity معترض) خوب وکلا خواهد پیدا کردن یک راه در اطراف آن است. DeRay Mckesson را مورد خاص ممکن است رد کرد—اما بعد از منفور متهم ممکن است در صورت ورشکستگی.

در 1930s, Lou Costello وانمود به درک که واقعا در اول بود اما بخشی از عمل است. هر پیچیده ناظر را درک جدی بودن بحث تصویب در Mckesson. در این پست-حقوقی عصر در آورده با صعود از مغلوب ساختن پیشی جستن محترم حقوق گفتار و مونتاژ تحت حمله در راه آنها شده اند برای 50 سال. سیل از افراط گرایان بر روی استیناف نیمکت قرار داده است برخی بسیار اساسی و متمم اول قانون اساسی اصول در بازی.

محافظه کار اکثریت در دادگاه عالی البته هرگز لاستیک سخنرانی بقیه از ما در مورد آن عمیقا اصولی تعهد به آزادی بیان—صرف نظر از اعتقادات بلندگو. در پنجمین مدار—قدیمی-جنوب ایالات لوئیزیانا, می سی سی پی و تگزاس—دادگاه تجدید نظر است سیگنالینگ فصل باز در اقلیت فعالیت. زمان به رها کردن پرده در این فقهی دلقک نمایش در حال حاضر.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن