غیر محتمل جاذبه والتر Mercado

جدید Netflix مستند ومیزان در Walter Mercado, یک ستاره شناس و تلویزیون شخصیت که به مبارزه طلبیده همه پیش بینی.ع

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399
جدید Netflix مستند ومیزان در Walter Mercado, یک ستاره شناس و تلویزیون شخصیت که به مبارزه طلبیده همه پیش بینی.عکاس توسط هری لنگدن / گتی

زمانی که والتر Mercado یک پسر بچه بود, پورتوریکو یک پرنده در حال مرگ افتاد به حیاط خود را. او از آن برگزار شد و دعا برای آن پرنده flapped بال خود را و شروع به پرواز. یکی از همسایه ها که به این نتیجه رسیدند که Mercado داده شده بود قدرت شفا به لطف خدا. کلمه گسترش از طریق ایجاد کرد و مردم شروع به نشان دادن در خود را درب التماس مادرش "لطفا اجازه دهید من را ببینید والتر!" او مسحور پسر در یک صندلی مخصوص و بازدید کنندگان خواهد خط تا او را لمس کند. "سپس" Mercado به یاد می آورد بسیاری از سال بعد "من تبدیل به والتر از معجزه."

جعلی? شاید. اما اصل داستان به موقت عرش متناسب Mercado که رفت تا تبدیل به آمریکای لاتین preëminent مشهور روانی و یک پدیده بین المللی. در ارتفاع خود را در دهه نود او تحویل داده طالع بینی روزانه به صد و بیست میلیون بیننده در Univision نمایش "پرایمر Impacto." خود مخاطبان ("مردم" او را به نام پاپ-مانند) مشتاقانه در انتظار او پایان سال پیش بینی و امپراتوری خود را به کتاب و رادیو و همزمان روزنامه ستون. اما شما نمی باید به این باور در طالع بینی برای دیدن درخواست تجدید نظر خود را که وضع بیشتر در ناز و نعمت. با bejewelled لباس پف کلاه و محکم بسته جادو چهره او لاتین در پاسخ به Liberace: یک زن و هم مرد طاووس که تبدیل campy بیش از حد به یک فرم پاپ عرفان.

Mercado که در ماه نوامبر گذشته در اواخر دهه هشتاد است که این موضوع جدید Netflix, مستند "Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado" به کارگردانی کریستینا Costantini و کریم Tabsch. (عنوان گرفته شده است از علامت تجاری خود را ثبت کردن که با یک بوسه دمیده به دوربین.) ما پیدا کردن Mercado در خانه اش در سن ژوئن—festooned با candelabra و مجسمه سازی اما به سختی مجلل—همراه با دستیار قدیمی ویلی Acosta. این سوال واضح است مطرح و سپس جواب داد: Acosta است "خانواده" با توجه به Mercado و Acosta اصرار دارد: "من هرگز لمس والتر با یک انگشت." Mercado ادعا می کند نیست به هر دودستی تمایلات جنسی توضیح داد: "من باید تمایلات جنسی با باد!" زمانی که فیلمسازان مطبوعاتی او در مورد اینکه آیا او باکره است, او smirks و پاسخ "تنها در شهر."

این قابل توجه است که یک رقم را به عنوان زرق و برق دار به عنوان Mercado نفوذ فرهنگ طوری غرق در مردانگی و کاتولیک. خود بیشتر است-زیبایی بیشتر می خواهم که از Liberace, Little Richard, و زیگفرید و روی خیلی ظالمانه به عنوان تلقیح او را در برابر محدودیت های جنسیتی سنتی: او فقط والتر یکی و تنها. او باید شناخته شده در برخی از سطح است که خود به معنی بقا بود به کمتر از یک انسان و بیشتر از اوراکل. گی مردان که بزرگ شدم پس او را در تلویزیون دیدم او را به عنوان یک تاسیسات کسی که در آنها در کنار وجهالت بستگان که فقط می خواستم به شنیدن طالع بینی خود را. در "Mucho Mucho Amor" یکی از مصاحبه شونده مشخص شده به عنوان "غرب عراق تفيش Lucio, جادوگر" به درستی مبالغ مفرد تصویر: "او افزوده است که مخالف جنسيت و شاید حتی سن و مو ترکیبی بین واقعا خوب نر مو از هفتاد و واقعا خوب و پر زرق و برق, مادر بزرگ مو."

در حال رشد در پنک, Mercado تا به حال یک مادر آموخته است که او را در آغوش خود تفاوت دارد. "من تصمیم گرفتم که در آن زمان من قصد دارم برای ساخت, برای ایجاد یک فرد معروف در من" او به یاد می آورد. او مورد مطالعه رقص در دانشگاه پورتوریکو (خود فلامنکو آموزش مشهود است در gestural استعداد) و عمل در telenovelas. برای ترویج یک بازی است که او در, او رفت و در تلویزیون لباسهای به عنوان یک هندو شاهزاده و صحبت طالع بینی. ظاهر شد به طوری محبوب—شوک به حواس یکی از تصور—که در سال 1969 او داده شد خود را تکرار بخش "والتر Las Estrellas y Usted" ("والتر, ستاره شما"). یک مدیر به نام بیل Bakula او را به بزرگ تبدیل او به "پیامبر عصر جدید" به عنوان Mercado می گوید. Bakula در گفتن کمک Mercado عبور بیش از به طور کلی بازار در اروپا و سپس ایالات متحده با تشکر به خوبی قرار داده شده ظاهر با امثال هوارد استرن ("شما بزرگتر از عیسی مسیح شما نیست؟") و سالی Jessy Raphael. "من در چشم عقاب" Mercardo می گوید.

اما Bakula نیز خود یهودا. در سال 1995 Mercado امضا قرارداد که به Bakula شرکت حقوق کامل را به نام خود, تصویر, شباهت و کار ياوه Mercado به شش سال جنگ در دادگاه. (یک خط از این توافق به عنوان خوانده شده "خاک باید جهان" که احتمالا شامل اختری است.) دو روز پس از Mercado در نهایت برنده خود را با نام تجاری, او تا به حال یک حمله قلبی و تقریبا درگذشت. او از میان رفت از تلویزیون در سال 2006 پشت سر گذاشتن نسل از بینندگان در نظر گرفته که او را به یک سنگ محک. در میان آنها بود Lin-مانوئل میراندا که زمانی که او بازدید طوفان-ضرب و شتم پورتوریکو, در ماه ژانویه 2019 به تلافی نقش خود را در "همیلتون" مخفیانه در یک جلسه با Mercado. "شما مانند یک نور در تمام زندگی ما," او می گوید Mercado starstruck. "Increíble." وای که رهبری تجدید حیات در طالع بینی آغوش او را به عنوان یک الگوی رفتاری است.

فیلمسازان باید به حال یک توپ کریستال چرا که آنها موفق به تصرف Mercado در چه معلوم که سال آخر خود را. در این مستند که در اوج پیری oracle, دوره نقاهت بعد از یک سقوط, سفر به میامی در یک صندلی چرخدار به fêted در یک موزه به صورت گذشته نگر از زندگی خود را. "من آماده هستم برای من نزدیک" او می گوید: مسیر باز (او بیش از حد از یک شومن بود به دست "سانست بلوار" از آن همه) که در آن او در پدیدار طلا تاج و تخت در تطبیق با توجه به تحت اللفظی هیاهو. او در سمت چپ مادی قلمرو سه ماه بعد. فیلم شیفته آن outré موضوع می دهد تنها عبور توجه به hucksterism—بعد از همه, Mercado به میلیون ها نفر از مردم "امید" می گویند هیچ چیز از محض سرگرمی. آیا طالع بینی او آمده از هر نوع تخصص ؟ آیا هر یک از آن ؟ بنابراین در خود معنوی گوک و زنده در هودینی-مانند توانایی هیپنوتیزم, Mercado سخت بود نه برای عشق در راه است که مردم اغلب غیر محتمل هستند. مانند Mister Rogers, یکی دیگر از تلویزیون شمن او ایجاد یک نوع جایگزین کلیسا او تا به حال برای ساخت خود را به طوری که آن می تواند خانه کسی که به عنوان غیر عادی به عنوان او بود.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب