بی ضرر و داستان آشنا برنی ساندرز سفر به روسیه

در سال 1988 برنی ساندرز به عنوان شهردار Burlington کار می کرد برای ایجاد یک رابطه با یاروسلاول یک شهر تاریخی چ

توسط NEWS-SINGLE در 17 اسفند 1398
Yaroslavl Russia.
در سال 1988 برنی ساندرز به عنوان شهردار Burlington کار می کرد برای ایجاد یک رابطه با یاروسلاول یک شهر تاریخی چند ساعت در شمال شرقی مسکو.عکس توسط سرگئی Chirikov / سازمان حفاظت محیط زیست-EFE / شاتر

در روز پنج شنبه شب بار چاپ مقاله با عنوان "به عنوان برنی ساندرز تحت فشار قرار دادند برای روابط نزدیک تر اتحاد جماهیر شوروی کشف فرصت است." زیرنویس: "قبلا نهان اسناد از اتحاد جماهیر شوروی پاسخها نشان می دهد چقدر سخت آقای ساندرز کار می کرد برای پیدا کردن یک شهرستان در روسیه هنگامی که او یک شهردار در 1980s. مسکو دیدم یک فرصت برای تبلیغات." (هفت پاراگراف در مقاله روشن است که این اسناد در دسترس عموم از یک منطقه ای بایگانی در روسیه شد "قبلا دیده" تا جایی که هیچ کس قبلا درخواست به آنها نگاه کنید.)

زبان از تیتر و subhead وعده فریزر اخبار. در واقع داستانی که آشکار است بی ضرر و آشنا. در سال 1988 ساندرز و سپس شهردار برلینگتون ورمونت کار می کرد برای ایجاد یک خواهر-شهر رابطه با یاروسلاول تاریخی شهر چند ساعت در شمال شرقی مسکو. در انجام این کار با توجه به زمان ساندرز ناخواسته به دست مقامات شوروی که بهره برداری خود را "ضد جنگ در دستور کار خود را برای مقاصد تبلیغاتی." خبرنگار آنتون Troianovski توصیف جستجو برای اسناد که شامل گرفتن یک قطار مراجعه به بایگانی و جسمی صفحه بندی از طریق کاتالوگ تا زمانی که او در بر داشت یک مرجع به برلینگتون فایل های. (متناوبا او می توانست وارد شده به وب سایت یاروسلاول منطقه ای و بایگانی سعی تایپ "Берлингтон"—"برلینگتون"—یا "дружественный"—"دوستانه"—به قسمت جستجو و او را به واقع شماره تماس برای پوشه حاوی مدارک از سال 1988.)

این نمایشگاه شامل جین و برنی ساندرز هتل-ثبت نام کارت; یک نامه و تلگراف از ساندرز به زبان انگلیسی مبنی بر شور و شوق خود را برای بازدید و خواهر-شهر ارتباط; یک صفحه طولانی در هفت نقطه در دستور کار برای ماه اکتبر سال 1988 متقابل بازدید از یاروسلاول مسئولان شهرستان به برلینگتون; و یک صفحه استاندارد راهنمای شوروی کارمندان صحبت کردن با خارجی ها یادآوری آنها را به استفاده از هر فرصتی برای تکرار شوروی' خواسته برای صلح و برای موفقیت مذاکرات هسته ای, سپس جریان در ژنو است.

این بسیار خسته کننده اسناد و مدارک. اگر هر چیزی است که قابل توجه آن است که در آخرین نقطه از برنامه پیشنهادی: "در هر زمان در طول سفر اعضای هیئت [در سمت شوروی] در حال آماده پاسخ به هر گونه سوال در مورد اتحاد جماهیر شوروی داخلی و سیاست خارجی." این بود که در واقع روح زمان: اتحاد جماهیر شوروی بود و باز کردن. رئیس جمهور رونالد ریگان در بازدید از مسکو در حدود همان زمان که Sanderses سفر به یاروسلاول. اما این بار در قالب دستور و دستورالعمل به عنوان نوعی شوم. دستور کار است که با عنوان "برنامه ای برای اطلاع رسانی و تبلیغات کار"—اما در اتحاد جماهیر شوروی سیاسی زبان "تبلیغات" توصیف هر گونه تلاش برای ترویج یک نقطه نظر است. این مقاله حاوی هیچ به نقل از مورخان یا Sovietologists که ممکن است قرار داده اند اسناد و مدارک و بازدید در زمینه. یک مورخ دیوید Brandenberger یک استاد در دانشگاه ریچموند در ویرجینیا نوشته شده در Facebook "هر کسی که می داند هر چیزی در مورد تحقیقات در شوروی سابق archives خواهد رسمیت شناختن رسمی پذیرش ساندرز در یاروسلاول در سال 1988 و پس از آن تماس به عنوان معمول و خالص officialese. به این 'تبلیغات' توهین به جنگ سرد مبلغان."

Brandenberger که دو کتاب نوشته است در اتحاد جماهیر شوروی تبلیغات به من توضیح داد بیش از Facebook Messenger که "تبلیغ متفاوت از اجبار و دیگر اشکال ارتباطات در حس که آن را علنا ترویج از قبل آماده خوانا monological موقعیت در یک موضوع خاص." او نوشت: "مبلغان می کنند و در خود به خود گفتگو و یا یک مکالمه ارز—پیشروی آنها بیان خوبی برنامه ریزی شده خط رسمی در امان ، سازش ناپذیر در راه است. در مورد این 1988 اسناد معمول توصیه که برخی از وسط رئیس حزب صحبت کنید تا علت صلح جهانی و خلع سلاح با ساندرز برابر نیست, تبلیغات."

رئیس جمهور رونالد ریگان بازدید کردند میخائیل گورباچف در مسکو در سال 1988 زمانی که اتحاد جماهیر شوروی بود و باز کردن.عکس از شاتر

یک راه دقیق تر به توصیف اسناد Brandenberger گفت: می توان به آنها تماس بگیرید "یک توصیه در مورد نحوه تعامل ساندرز در یک موضوع مورد علاقه متقابل است." او ادامه داد: "من دیده نمی شود کل سند, اما صفحات تکثیر در بار توصیف u. s. s. r. رسمی در خلع سلاح و سپس توصیه به صحبت کردن امتیاز به ارمغان بیاورد تا در درگیری با خارجی ها مثل Sanders. در این سند اشاره به این فعالیت به عنوان 'تبلیغات' اما اقدامات شرح داده شده بسیار نزدیک به ساختمان ارتباط و همکاری از نوعی جزمی پیام."

اواخر نوزده-دهه هشتاد شد زمان رابطه-ساختمان. به نقل از Sanders, مبارزات انتخاباتی, این بار داستان اشاره می کند که ده ها تن از شهرستانها آمریکا جعلی روابط با شوروی شهرستانها با تشویق رئیس جمهور ریگان. چند ماه قبل از ساندرز سفر به یاروسلاول کردم به نگاه اجمالی یک رابطه, زمانی که من معلم انگلیسی از اتحاد جماهیر شوروی به ایالات متحده آمد. نام خود را به دیوید بل و او متولد شد و در سال 1921 در تگزاس که در آن اوکراین از پدر و مادر فرار کرده بود برای فرار از قتل عام. هنگامی که او ده ساله بود پدرش نقل مکان خانواده به اتحاد جماهیر شوروی. بل پدر و مادر, بعد, تلقی غیرقابل اعتماد توسط مقامات شوروی جان در تبعید. بل مشغول به کار به عنوان یک معلم انگلیسی در دوبنا یک شهر کوچک در حدود هشتاد کیلومتری شمال مسکو است. زمانی که من در دوازده مادربزرگم زندگی می کردند که در دوبنا مرتب برای من درس خصوصی با بل. مورد مطالعه قرار من با او برای دو تابستان است. او با بازی الویس پریسلی و پیت سیگر برای من برای کمک به من در یادگیری زبان انگلیسی آمریکایی است که من تا به حال هیچ فرصتی دیگر به شنیدن. من نمی دانم که او چگونه به این نوار چرا که او مجاز به بازگشت به امریکا تا اواخر سال 1987. پس از آن من بیست و زندگی در آمریکا من برداشت بل در فرودگاه و او بلافاصله به من گفت که او قصد سفر به La Crosse, Wisconsin: او تا به حال شده متناظر با برخی از ضد هسته ای فعالان وجود دارد, و وجود دارد صحبت از ایجاد یک لا کراس–دوبنا خواهر-شهر ارتباط است. بعد از نوزده سال از بل زندگی تا مرگ او در سال 2006 شد اختصاص داده شده به سازماندهی بازدیدکننده داشته است, کنسرت, مذاکرات, و هر چیز دیگری رفت و به خواهر-شهر ارتباط است.

در پایان سال 1988 سی آمریکا دبيرستان (در نوزده متحده که ورمونت بود یکی نبود) و تعداد مساوی از اتحاد جماهیر شوروی مدارس اعلام کرد آغاز اولین شوروی-آمریکا برنامه تبادل. هر تعداد از تلاش در آنچه شناخته شده به عنوان شهروند دیپلماسی—یک اصطلاح در اوایل دهه جوانه زده در همان زمان. این سیاست به عنوان سیاست باید: مردم در گفتگو های درگیر در یادگیری در مورد یکی از دیگری با بیان هدف از جعل راه بهتر از زندگی با هم در این سیاره است. برای بار برای قاب آن تلاش ها به عنوان تبلیغات است, مسلما برای شرکت در تبلیغات و به بی ارزش انسان و جوهره سیاست است.

در مورد 1988 مراجعه به یاروسلاول Sanders ساخته شده برخی از اظهارات هوشیار به عنوان زمانی که او اشاره کرد که انتقاد از خود شوروی مخاطبان بوده است و برخی از بیمار توصیه اظهارات به عنوان زمانی که او گفت که او "متوجه نیست خیلی محرومیت." این بار داستان به نقل از تنها دسته دوم از سخنان. اما همانطور که من نوشت: در ماه فوریه در زمان ساندرز بود که شهردار یک شهر آمریکا; او به نمایندگی از خود و خود را محلی ترکیبات بودند که نه ستم خود naïveté. در حال حاضر او قابل دوام است مدعی برای نامزدی حزب دموکرات و این باربا بد نمایش دادن متن و تاثیر خود پیش اقدامات خطرات آسیب بیشتری به سیاست آمریکا نسبت ساندرز credulousness همیشه می تواند.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب