اینترنت تیتان را یک قدرت گرفتن

ایده های Facebook و سیستم عامل های دیگر اصرار داشت که آنها نمی خواهند به "داوران از حقیقت است." Coronaviru

توسط NEWS-SINGLE در 30 فروردین 1399
اقیانوس اطلس

قوانین عادی دیگر حکومت. هر روز قوانین جدید هستند که نوشته شده برای مقابله با بحران. آزادی های محدود. اجرای سنگین دست. معمول مدنی-آزادی حمایت مانند حقوق تجدید نظر به حالت تعلیق درآمد. توسط قانون اگر نه با کلمه وضعیت اضطراری اعلام شده است. این است چگونه ایالات متحده و یا حتی مجارستان. آن را در اینترنت در طول coronavirus بیماری همه گیر. ما در زندگی تحت اضطراری و قانون اساسی استناد کرده اند Facebook گوگل و دیگر عمده tech سیستم عامل است. در زمان عادی این شرکت در حال میلی به قضاوت در مورد چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است. اما به تازگی آنها شده اند مصرف غیر منتظره ای گام های جسورانه برای نگه داشتن اطلاعات غلط در مورد COVID-19 از گردش.

به عنوان یک ماده در بهداشت عمومی این حرکت کاملا محتاطانه. اما به عنوان یک ماده از آزادی بیان به سیستم عامل' نامحدود قدرت برای تغییر قوانین تقریبا یک شبه عمیقا نگرانکننده است.

به عنوان این بحران آشکار Facebook می گوید آن است که "محدود کردن اطلاعات غلط و مضر محتوا" در سطح بی سابقه ای. در ماه مارس به تنهایی آن نمایش داده می شود واقعیت-چک کردن هشدار بر 40 میلیون پست های مربوط به این بیماری همه گیر و در زمان پایین صدها هزار نفر از پست های که در آن گفته می تواند منجر به آسیب فیزیکی. روز پنج شنبه شرکت تا آنجا پیش رفت که اعلام کند که آن را به صورت جداگانه هشدار کاربرانی که اظهار نظر پس از, دوست, و یا در غیر این صورت در واکنش به افشا و خنثی اسطوره ها در مورد COVID-19. در همین حال توییتر پست وبلاگ در مورد چگونه از آن است که "گسترش [آن] تعریف آسیب" شامل طولانی و لیست در حال رشد از انواع توییتهایی که پلت فرم است که از بین بردن. گوگل می گوید این "گرفته شده هزاران نفر از فیلم" برای محافظت از مردم از اطلاعات غلط. اینها همه مراحل مهم پس چرا فقط تحسین و حرکت می کند ؟

مارک زوکربرگ توجیه Facebook به تازگی دست در رویکرد بر این اساس است که "شما نمی توانید yell fire در شلوغ تئاتر." اما آنچه به منزله فریاد "آتش"—و تا چه حد سیستم عامل باید در تمایل خود را برای مداخله—یک موضوع قابل بحث.

نیاز فوری برای سیستم عامل به انجام چیزی نباید ما را از پرسیدن سوال در مورد قدرت این و دیگر تیتان آنلاین جهان را به عهده گرفت و تحت یک حالت اضطراری است. این سیستم عامل که کار در سراسر مرزهای ملی شرکت های خصوصی که به طور کلی باید این حق را انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که آنها اجازه می دهد خدمات خود را. اما عالی بودن این قدرت و توانایی تصمیم گیری چیست, hate speech اسلام سیاسی مبارزه و یا بیش از حد پوست—دارای led برای تماس های بیشتر برای پاسخگویی در راه سیستم عامل ورزش آن است. زمان و دوباره Facebook و سیستم عامل های دیگر را انکار هر گونه نقش به عنوان "داوران از حقیقت" و آنها گذاشته اند ظاهرا خنثی قوانین برای تصمیم گیری چه چیزی را به پایین سعی در تنظیم فرآیندهای برای اجرای آنها nonarbitrarily و ارائه شده محدود حق درخواست تجدید نظر را به کاربران که پیدا شده است به نقض آنها. این تلاش بودند در حال تحول به یک سکوت قانون اساسی که محدود کاربران و سیستم عامل خود را. اما در حال حاضر آن را بازنویسی شده است.

در قانون اساسی-قانون بورس تحصیلی اضطراری و قانون اساسی توصیف حالت استثنایی از حکومت است که در عمل در طول یک بحران و افزایش قدرت از کسانی که مسئول. حدود 90 درصد از کشورهای صریح و مقررات مربوط به نحوه مقابله با حالتهای اضطراری است. فرم خود را متفاوت است اما به طور معمول برخی از حقوق و آزادی های محدود و کنترل و توازن حذف اجازه می دهد تا برای یک قاطع تر و پرقدرت پاسخ به هر فاجعه را تهدید می کند, نظم مبتنی بر قانون اساسی. این بیماری همه گیر در حال انجام است و جای تعجب نیست باعث نیایش بسیاری از اورژانس قانون اساسی در سراسر جهان است بنابراین دولت می تواند استثنایی اقدامات برای مقابله با آشکار بهداشت عمومی بحران. مردم حریم خصوصی و آزادی و آزادی بیان هستند محدود بودن در راه است که پذیرفته نمی شود در زمان عادی.

عمده شرکت های فن آوری بیش از حد را در پاسخ به همه گیر در راه است که در معرض چقدر قدرت آنها ورزش می تواند زمانی که آنها تصمیم به انجام این کار.

برای اولین بار بسیاری از سیستم عامل ها—نه فقط در Facebook, Twitter, Google + و—باید به تصویب قوانین جدید به طور خاص خطاب به کروناویروس-مطالب مرتبط. آمازون و بی سر و صدا حذف ده ها کتاب حاوی تئوری های توطئه پزشکی یا اطلاعات غلط. متوسط شدت مصرف کردن ویروسی نوشته ها تحت یک سیاست جدید در COVID-19 محتوا با وجود این سایت ماموریت به یک پلت فرم برای "هر آنچه شما برای گفتن." ق افزوده است پیام های هشدار دهنده در دو subreddits برای افزایش اطلاعات غلط. پینترست است که محدود کردن نتایج جستجو در مورد کوروناویروس به کسانی که از "در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده سازمان بهداشت و درمان." شرکت های اینترنتی در حال تلاش برای تحمیل guardrails.

دومین اجرای خود در وضعیت اضطراری است که سریع و بی پرده است. با انسانی ترین مطالب مدیران در صفحه اصلی و قادر به کار از راه دور برای لجستیکی دلایل عمده سیستم عامل باید به تکیه بر ابزارهای خودکار بیش از حد نرمال است. Facebook, Twitter, YouTube و همه اذعان کرد که اشتباهات بیشتر به عنوان یک نتیجه. به عبارت دیگر آنها را حذف سخنرانی که باید بماند ، این گفتار می شود خسارت های ناخواسته در بسیج در اطراف همه گیر و یک امتیاز به ضرورت از لحظه ای. با اطلاعات غلط بالقوه مسئله مرگ و زندگی و به سادگی هیچ راهی برای داشتن انسان بررسی هر پست انتخاب بین بلانت ابزار و اعتدال در همه ساده است.

حتی معمولا اصل مقدس است که سیستم عامل را نمی خواهد از تداخل با سخنرانی چهره های سیاسی رها شده. پس از توییتر حذف توییت از رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro برای نقض سیاست های خود را با به tweeting اطلاعات غلط یا گمراه کننده در مورد COVID-19 درمان Facebook و YouTube به سرعت دنبال کرد. برای یک تکنولوژی پلت فرم به سرکوب اظهارات یک منتخب رهبر است که واقعا قابل توجه گام به گام و به طور بالقوه یکی که باعث می شود آن را سخت تر برای رای دهندگان به خود را نگه دارید و نمایندگان پاسخگو در آینده است.

سوم حتی با این جارو قوانین جدید و ضخیمتر میشود اجرای سیستم عامل شده اند تعلیق معمول خود دلیل فرایند حمایت. حال خاموش توسط یک الگوریتم در Facebook یا YouTube ممکن است هیچ قانونی در نتیجه بر خلاف می گویند که سکوت توسط پلیس در میدان های عمومی. هنوز هم سابق است بسیار بیشتر مانع از دومی است که در توانایی فرد برای ارتباط با مخاطبان به خصوص در یک لحظه اجتماعی فاصله. با این وجود بدون عنوان بسیاری از انسان محتوای مدیران در عرشه این سیستم عامل باید تمام مقیاس خود تجدید نظر فرآیندهای برای افرادی که احساس خود را در پست های گرفته شده پایین اشتباه است.

این سیستم عامل در حال آشکار خود را دور از رسیدن به قدرت از راه های دیگر. برای برخی از زمان قبل از همه گیر اعضای کنگره و قانونگذاران در سراسر جهان شده بود حمله عمده شرکت های اینترنتی بیش از داده های خود را-جمع آوری و داده های شیوه های. در عین حال در هفته های اخیر, Facebook و گوگل شده و احداث مخازن بیش از حد اطلاعات دقیق به عنوان یک مزیت به بیماری محققان و پرده برداری از محصولات جدید که استخدام کاربر اطلاعات برای کمک به سند این بیماری همه گیر را گسترش و سازماندهی پاسخ تلاش. به عنوان روزنامه نگار تکنولوژی کیسی نیوتون نوشت: اخیرا "بزرگ شرکت های فن آوری که صرف سه سال گذشته در دفاعی خود را بیش از جمع آوری داده ها روش در حال حاضر ترویج آنها."

اگر تا کنون اضطراری توجیه سرکوب اطلاعات غلط و دیگر اقدامات فوق العاده coronavirus همه گیر است که مطمئنا از آن. تکنولوژی شرکت اقدام سریع در زمان بحران شده است به طور گسترده ای مورد ستایش و پس از آن باید باشد. اما این هنوز هم برگ های بسیار واقعی سوالات. بر خلاف بسیاری از کشور های اضطراری و قانون اساسی کسانی که از سیستم عامل هیچ چک و یا محدودیت. این اورژانس قدرت موقت ؟ وجود خواهد داشت هر گونه نظارت برای اطمینان از این قدرت در حال اعمال متناسب و حتی به تنهایی? اطلاعات جمع آوری شده برای ارزیابی اثربخشی این اقدامات و یا هزینه های خود را به جامعه و کسانی که اطلاعات در دسترس خواهد بود به محققان مستقل? سوال این است که در حال حاضر در حال پرسید که آیا چیزهایی که باید همیشه در حال بازگشت به "عادی"—یا اینکه آیا این بیشتر آهن شدید حکومت است چه نیاز به اینترنت در تمام طول. مطلوب پوشش خبری که سیستم عامل در حال دریافت خواهد شد بدون شک مشابه سنگین-handedness بیشتر وسوسه انگیز در آینده و در شرایطی به مراتب کمتر وخیم تر از جهانی همه گیر.

کاربران حاضر هیچ راهی برای وادار کردن سیستم عامل برای پاسخ به هر یک از این نگرانی ها. در واقع وضعیت اضطراری می اندازد به تیز امداد آنچه که همیشه درست در مورد اکثر تنظیم آنلاین سخنرانی: قدرت از حکومت ساخت و اجرای و بررسی همه متمرکز در دست است. آنچه اتفاق می افتد در طول همه گیر است فقط یک برجسته نسخه از هنجار. آن نشان داده است که حتی به ظاهر تثبیت قوانین را می توان فورا سرنگون کرد. در حال حاضر این ممکن است مفید باشد. اما آنچه در مورد یک بار بدتر از این بحران فروکش?

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب